Rozzlobený premiér
Babiš znovu zaútočil na Piráty: Zkuste se nejdřív poctivě živit

14.03.2019 16:16

Premiér Andrej Babiš ve Sněmovně opět zaútočil na poslance Pirátů. Důvodem bylo zpochybňování existence jeho plánu, jak vrátit Česko na špičku Evropy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Guru Jára (13 hlasů) 14.03.2019 17:51

  Piráti mají jen jeden plán, donášet Sorosovi a bonzovat v Bruselu.

 • Guru Jára (10 hlasů) 14.03.2019 17:40

  Vždy hodnotím člověka podle práce, která je za ním vidět, Babiš ...

 • petr dvorak (10 hlasů) 14.03.2019 18:32

  Že Piráti jsou pokračováním Věcí veřejných a podobných výmyslů lidí,...

 • Josef Vrána (10 hlasů) 14.03.2019 17:42

  Jestli se tato strana, která má zlodějinu už v názvu, někdy - nedej...

 • Jan Novák (10 hlasů) 14.03.2019 17:58

  A stačilo tak málo. Kdyby Babiš nešel do politiky , mohl mít deset...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pro admina - proč je stále tolerováno to prase Guru Jára? Jeho slovník je jak z pornostránky, ale ty jsou až od 18 let. Kdyby tady přišlo nějaké dítě, tak to by se teda dovědělo věcí!!! Jiným se tu maže nadávka, ale Járovy perverzní výlevy jsou zde denně.

0 hlasů

Úplně náhodou jsem přepnul tel. program na žumpu ČT24, právě v momentě, kdy k řečnickému pultu předstoupila Kovářovic kobyla z party úplnejch vypatlanců STAN. Do dnešních dnů jsem tuhle kravku vůbec nevnímal, Věděl jsem samozřejmě o existenci blbů jako např. semilský vemeno Farskoun, zlodějský prase Gazdidlo, demagog Rakousan, ale že mají ve své lotr bande takovou kráwu, to jsem opravdu netušil.

0 hlasů

Tak konkrétně Rakušan dokázal v krátké době vyhrabat město Kolín z dluhů a ještě zajistit jeho rozvoj. Nové chodníky, zrekonstruované historické centrum, náměstí, dostatek zeleně, bytů, zajeďte se tam podívat. Příjemné místo pro život.

0 hlasů

Oprava: ne omluva ale pomluva, překlep

0 hlasů

Obvinění že se někdo neživí poctivě je urážka a omluva, pokud není prokázáno je žalovatelné. Navíc je to v množném čísle, takže se to může vztahovat na všechny členy stany Pirátů. Babiš nějak ztrácí nervy.

1 hlas

A jaký, že je tedy ten plán?

Že se o vše přece stará NATO, a jediné co potřeba aby se koukalo poctivě zásobit bordely například v takovém Sársku (Saarland, kde zhruba polovina 'kundšaftu' Francouzi), dcerami Čechů, které potom mají koukat na kolenou sloužit německému, francouzskému a americkému panstvu?

Á, hle, tady si to lze přečíst:

https://www.levneknihy.cz/media/1702/o-%C4%8Dem-sn%C3%ADm-kdy%C5%BE-n%C3%A1hodou-sp%C3%ADm.pdf

Četl jsem to až do stran 47-48, kde se píše ve smyslu, že problém na mzdě 11.000 Kč (za plný úvazek) není to, že je tak "malá", ale to, že se na dávkách prý má skoro tolik, a tudíž je prý potřeba snížit dávky (aby se "motivovalo" k práci, asi i kdyby byla na těch kolenou za jakýchkoliv pracovních podmínek a neustále rostoucích cen důsledkem jednotného trhu na kterém se ceny řídí kupní sílou panstva, které si například vykupuje pole aby se mělo tzv. "biopalivo" kterým pohnat limuzíny, a tím menší plocha na například obilí - a to vše za sociální reality kde se můžete sami podívat kolik například "východních Němců" pracuje ve vedoucích pozicích "německých podniků" nebo kolik je milionářů mezi "východními Němci", tj. sotva kdokoliv).

Ale internet prý má být zadarmo (pro spotřebitele), přičemž jsem se ale nedočetl zda se tedy míní mít státní monopól veškerých komunikačních kanálů (se znárodněním všech kabelů atd.), nebo jak. (A nějaké "Co jako kdyby při té absolutní digitalizaci taková EU uvalila obrovská cla na dovoz výpočetní techniky?", to v tom celém asi nepodstatný detail.)

A když se český pán veze svou limuzínou, tak prý důvod pro všechny Čechy být pyšní, že to hrstka Čechů na něco dotáhla.

***

Při tom všem je jistě jasné, že se na to dá dívat i pozitivně, tj. například že přece úžasné když například takový Berlín nebude mít nouzi o pracovní síly (které přece nebyly zvědavé na to žít jak nevolníci v oligarchním feudalismu). Ale nějaká vize typu "celé Česko ovládané hrstkou korporací s levnou pracovní silou" (a například dle p. Babiše to zní, že by EU jako taková neměla mít slovo ohledně když například politici SRN aplikují zákony podporující praktiky hraničí s nekalými obchodními praktikami), to mi osobně právě nezní úžasné když se nejeden pracující Čech nemůže dovolit ani české výrobky, natož ze západního zahraničí.

0 hlasů

Bohužel, je to tak, v tom má Babiš naprostou pravdu.

5 hlasů

30% lidí, kteří dostanou zápal plic, zemře.
Pokud ti nemocní nejdou na ambulanci a nejsou honěni po různých vyšetřeních od čerta k ďáblu, polovina z těch 30% se uzdraví - dostanou li se včas do nemocnice NA LUŽKO, kde je proveden rentgen VLEŽE, odběr a vyšetření krve s výsledky pro lékaře během hodiny, CTčko, nasazení respirátoru s antibiotiky, případně operace-drén a odsávání tekutiny z plic.
To léčení MUSÍ začít během HODINY.
-.-
Babiš tu nemocnici v Orlové zrušil
Z nemocnice v Orlové chce udělat léčebnu dlouhodobě nemocných, která mu prý po PRIVATIZACI, zajistí soukromý TRŽNÍ ZISK.
Uvažuje i o tom, že by místo části nemocnice, ponechal AMBULANCI, kterou by mohl snadno ZPRIVATIZOVAT
-.-
Babiš usiluje o maximální ZISK i když ví, že tím způsobí bolestivou smrt lidí a utrpení jejich rodičů, žen. dětí.

0 hlasů

Na www.seznam.cz je článek o tom, jak Babiš zrušil a uloupil nemocnici v Orlové. Nemocní, zvlášť staří nebo děti, prý ať pojdou.
Z nemocnice v Orlové chce udělat léčebnu dlouhodobě nemocných, která mu prý zajistí soukromý TRŽNÍ ZISK.
-.-
https://www.novinky.cz/domaci/491906-v-orlove-se-bouri-kvuli-ruseni-nemocnicnich-oddeleni.html

0 hlasů

Babiš ten možná poctivě kraDL.rOZHODNĚ SE POCTIVĚ NEŽIVIL. vOZIL SEM FOSFÁTY Z mAROKA , ZA KTERÉ JE TŘEBA HO ZAVŘÍT A MUČIT,.

2 hlasy

Babiš ten možná poctivě kraDL.rOZHODNĚ SE POCTIVĚ NEŽIVIL. vOZIL SEM FOSFÁTY Z mAROKA , ZA KTERÉ JE TŘEBA HO ZAVŘÍT A MUČIT,.

0 hlasů

Babiš ten možná poctivě kraDL.rOZHODNĚ SE POCTIVĚ NEŽIVIL. vOZIL SEM FOSFÁTY Z mAROKA , ZA KTERÉ JE TŘEBA HO ZAVŘÍT A MUČIT,.

0 hlasů

Tož a zase má Babiš totok pravdu, su to hňupi...

4 hlasy

Že Piráti jsou pokračováním Věcí veřejných a podobných výmyslů lidí, co se chtějí podílet na moci bez nějakých idejí se ukáže poté, až budou muset se rozuhodovat podle sdílené ideologii a navzájem se pohádají a rozpadnou. Tak jako v minulosti Bárta, Bursík a spol.

10 hlasů

Že Piráti jsou pokračováním Věcí veřejných a podobných výmyslů lidí, co se chtějí podílet na moci bez nějakých idejí se ukáže poté, až budou muset se rozuhodovat podle sdílené ideologii a navzájem se pohádají a rozpadnou. Tak jako v minulosti Bárta, Bursík a spol.

1 hlas

Paní Ing. Věra Kovářová, MIM příšla s celou řadou domněnek a obvinění ohledně sociálních sítí doufám, že demokradický blok za pomoci analytických mozků třeba od pirátů něco z toho prokáže jinak by to byl zase jenom kýbl demokradických s.aček Kalouskova střihu jako předváděl například Feri, který pouze četl co mu Kalousek napsal.

7 hlasů

Odkaz na: Babiše vytočila i poslankyně STAN Věra Kovářová s interpelací „Fakeová vláda“. „Oblíbenost vašeho facebookového profilu překračuje všechny žebříčky popularity, zveřejníte příspěvek o délce 20 tisíc znaků a za sedm minut se vaše slova líbí skoro tisícovce lidí. Úžasné, je to hodno obdivu, nicméně některá zjištění vedou k podezření, že v tom asi bude nějaký háček. Prý si platíte armádu ‚fejkových‘, nebo chcete-li falešných, profilů (...). Mně to přijde skutečně směšné, že si vláda musí platit za to, aby ji někdo poplácával po zádech,“ tvrdila Kovářová a tázala se Babiše, zda si potřebuje platit za falešnou slávu na Facebooku, zda nejde o nemorální podvod a zda jsou tyto praktiky placeny byť jen částečně z veřejných prostředků.

1 hlas

Svět se zřejmě ocitl na křižovatce a my náš ministáteček také . Generace , která opravdu pamatuje osobně co zde bylo za Československa stárne a odchází a tak svědků jak to OPRAVDU bylo ubývá … nastupuje pomalu , ale jistě generace , která o tom osobně nic neví nebo jako dítě tahající kačera za sebou .NOVODOBÍ mladí historikové přepisují dějiny a popřípadě vynechávají vše co by nešlo s dobou … Piráti jsou OČIVIDNĚ protestní strana o tom není pochyby. Oni zmizí jen co splní své mouřenínské zadání - likvidaci toho co zde naši předkové budovali a o co bojovali .. za deset let po nich pes neštěkne , ale škodu mohou napáchat nedozírnou .LIDÉ BDĚTE !

9 hlasů

:-))))))) to jste zkopíroval do slova na Seznamu…. dobrá práce.

1 hlas

Kdybyste měl aspoň trochu vzdělání v geografii, nenazýval byste Česko "ministáteček". I po rozdělení patříme, jak rozlohou, tak i počtem obyvatel mezi průměr v Evropě. Češi, kvůli svým mindrákům používají neustále ono klišé o tom "malém státečku v srdci Evropy" , s tolika "skvělými sportovci, vědci, umělci etc. Odporné.

2 hlasy

Ano,jinak bychom se museli podívat pravdě do očí.Stali se z nás srabi.Umíme se rychle adaptovat,a bereme to za výhodu.Rovněž z toho hodně lidí těží,což beru jako největší s.vinstvo.

0 hlasů

Jj.hlavně jsme dali světu toho zrzavýho blábola Vencu flašku a toho podivného restituenta Khárla.

6 hlasů

A taky krvavou Madlu, v tom výčtu "skvělých" čechů by jistě chyběla.

3 hlasy

Zdravím administrátora. Tak ještě jednou. Ty trollský ho-vado, baví tě provokovat a ještě za to brát prachy?Stejně tě ti lepšolidi z havloidní žumpy mezi sebe nevezmou, jsi pro ně jenom užitečný bl-bec a sluha.

4 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Ty jsi vážně hňup,víc komentovat nebudu-shořela by mi klávesnice tupče,víš kulový kastráte

1 hlas

Nechápu, jak může admin tolerovat tvoje urážky každého a sprosťárny.

0 hlasů

Znamenité. Celý vy a váš styl komunikace. To vás takto učí soudruzi v Leningradu: Aspoň, že jste tentokrát vynechal, vámi
oblíbenou, zadní část těla. Děláte pokroky.

2 hlasy

A kde jsi bral ty ten tvůj styl komunikace? Když jsi zpíval v nějakém utečeneckém lágru v Německu?

1 hlas

Nevynechal!Táhni do prdele kastráte,upocený,nemytý ve flanelové košili čpící potem.Na noc si dej anální kolík,ráno do konzumu pro krabičák a život bude hned veselejší

2 hlasy

No kdyby s tím nepřišel zrovna Babiš,dalo by se o tom polemizovat.Už si pan Michálek doplnil vzdělání?Jeho výrok o Masarykovi a Facebooku je legendární.

8 hlasů

Dej blbci možnost a on se sám projeví!

1 hlas

A stačilo tak málo. Kdyby Babiš nešel do politiky , mohl mít deset Čapích hnízd a NIKOIMU by to nevadilo … ale tou EET způsobil pozdvižení a nenávist těch co okrádali stát na daních přes dvacet let v pohodě… a potom už se šťouralo a šťouralo a i když jiní miliardáři a vůbec podnikatelé kradli i přes poledne a pauzu neměli ,-NIKOHO TO NEZAJÍMÁ ..jen Babiš :-))).

10 hlasů

Bohužel máte asi pravdu a to nehovoří pro nás a naše české, zlodějské předpoklady. Na straně druhé, do té politiky vstoupil, protože už měl dost toho, k politikům se lísat a muset je uplácet. Jen proto do té politiky šel, ale stát se diktátorem není dnes tak lehké, jako před léty......

2 hlasy

Piráti mají jen jeden plán, donášet Sorosovi a bonzovat v Bruselu.

13 hlasů

Michálek....to je ta polob.uzna,co žije s poroherečkou,která jej živí?

8 hlasů

Ty máš něco proti válečku na malování??

0 hlasů

Jestli se tato strana, která má zlodějinu už v názvu, někdy - nedej alláh - dostane k moci, budeme ještě vzpomínat, jaký byl za Babiše blahobyt, svoboda a jak málo se kradlo.

10 hlasů

Vždy hodnotím člověka podle práce, která je za ním vidět, Babiš
uvedl v život prosperující firmu s 35 000 zaměstnanci, pan Michálek
od podzimu se svými kolegy řeší velice důležitou otázku a to zda občan této země bude moci vypěstovat více než dvě rostliny konopí a doposud ji nevyřešil,to jsou fakta. Vyčítá Babišovi evropské dotace,jako kdyby je dával ze svého. Pevně věřím , že tento člověk neumí vyplnit ani dokumenty pro získání dotace z EU, věřte, že vím o čem píši a proto závěrem musím konstatovat" Pane bože, zač nás trestáš"

10 hlasů

80 výročí napadení ČSR Německem a nikde ani čárka... :)

6 hlasů

Mladobolševici kromě vyvlastňování bytů a eurohujerismu s ničím pořádným dosud nepřišli.

6 hlasů

Co tak Michálku něco dělat pro lidi a nekritizovat a nežalovat!Proč budou podle Michálka Piráti čekat až na volby, proč nepříjdou ze svojí strategií hned teď ? Jednoduchá odpověď, protože nic nedělají jen se vezou a kritizují.

5 hlasů

"Zkuste se nejdřív poctivě živit" - další použitelná názorná ilustrace různých rčení a pojmů, např.:
- mluvit o provaze v domě oběšencově
- chucpe
- zloděj křičí "chyťte zloděje"
- kázat vodu a pít víno
...

4 hlasy

Babiš zase boduje. Piráty posla nejdřív něco dokázat, když chtějí práskat do Bruselu. Nejlepší však byl postesk poslankyně modrých strak, že Babiš pozval k hodování půl republiky, což není u modrých strak přípusné, ty kradou ze společného výlučně a pouze pro sebe. Super.

3 hlasy

Babiš znovu zaútočil na Piráty: Zkuste se nejdřív poctivě živit. Já jsem se mnoho let živil jako poctivý STBák.

3 hlasy

Křampe, Babiš měl zřejmě tu smůlu že se rychle nedostal do "Kachlíku" ke svému svazku (zřejmě na rozdíl od některých disidentů a kámošů MV Sachera).

0 hlasů

Kastráte jdi na Vaše stránky jednokulčáků a nepleť se do věcí o kterých víš asi tolik,jako tvoje nesvéprávná mama

0 hlasů

Zivit se poctive? Tak to je od nej ftip roku.

2 hlasy

Pirati je budoucnost, komousi umrou, ANO se rozlozi zevnitr, Spolek Proti Demokracii spadne do kanalu,

1 hlas

Tat tak, Piráti jsou komouši budoucnosti.

3 hlasy

Tomu, že si Babiš, který není schopný dát v mluveném projevu dát dohromady českou větu, sám spravuje FB, snad nevěří ani jeho největší fanoušek. Sice má pravdu v tom, že Piráti jsou sebranka idealistů bez reálných životních zkušeností, ale jestli si poctivé živobytí představuje jako čerpání dotací na všechno možné, tak to taky není zrovna výhra.

4 hlasy

drzej ten semita zid-nacek.udavani,prani spinavych penez a podfuky jsou poctive?krachuje mu capi hnizdo i s podfuky?krachuje.kdy uz bude konecne vypovidat pod prisahou v bartolomejske?jidas.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.