Poslanecká sněmovna
Babišova vláda ustála hlasování o nedůvěře

27.06.2019 05:20 Aktualizováno 27.06. 06:27

UVNITŘ ONLINE. Vláda ANO a ČSSD ustála i druhé hlasování o nedůvěře. Opozici, která schůzi iniciovala kvůli unijním auditům na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), se podobně jako před půl rokem nepodařilo sehnat ve Sněmovně potřebných 101 hlasů proti kabinetu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Šmerda (10 hlasů) 26.06.2019 17:31

  Opozice ve sněmovně neproduktivně vyvolala další zbytečné hlasování o...

 • Jan Dvořák (9 hlasů) 26.06.2019 18:22

  Stále nechápu, jak se tito lidé mohou takhle ztrapňovat. A když se...

 • Petra Nováková (6 hlasů) 27.06.2019 07:47

  Během jednání sněmovny bylo ještě více patrné, o co opozici jde, a...

 • daniel Pink (6 hlasů) 26.06.2019 21:04

  ubohost trapnost degenismus Kalouskovske žumpy

 • Bob Kadet (5 hlasů) 26.06.2019 18:07

  Opozice se se svými výblitky střída u pultíku jako svatí na orloji....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Muslim koupil Slezskou pekárnu a okamžitě přestal lidem prodávat produkty s vepřovým masem
Jednu z významných pekařských firem na severní Moravě koupili muslimové. Jde o firmu Slezská pekárna JK s. r. o. V ČR přibývá firem jenž jsou skoupeny muslimy a muslimové investuji ve velkém peníze do české ekonomiky. Jaké to má pro české občany důsledky?

https://ceskoaktualne.cz/2019/06/islamsky-stat/muslim-koupil-slezskou-pekarnu-a-okamzite-prestal-lidem-prodavat-produkty-s-veprovym-masem/

0 hlasů

Moc-li je pekařských výrobků s vepřovým masem?Pokud muslimové koupili pekárnu a chtějí prodávat,mají na to právo.Občané ovšem nemají rozkaz,kam chodit pro pečivo či jiné výrobky.

0 hlasů

VIDEO: Skandál na základní škole v Dánsku, který vyplaval na veřejnost! Učitelka ve spolupráci s pracovnicí neziskovky učila děti ve třídě muslimským modlitbám, správnému modlení a pobízela děti, aby volaly “Alláhu Akbar” a mlátily hlavami o podlahu!

5 pilířů Kalergiho Pan-Evropy se plně shoduje se současnou politikou EU

Zrušením státních hranic národních zemí
Zrušením národních měn a jejich nahrazením společnou měnou
Zrušením sociálních nerovností mezi národy skrze přerozdělování
Promícháním všech světových kultur v Evropě a vytvořením multikulturních manželství
Osvětou celosvětového společenství ve školství odproštěného od nacionalismu a vlastenectví

0 hlasů

https://aeronet.cz/news/video-skandal-na-zakladni-skole-v-dansku-ktery-vyplaval-na-verejnost-ucitelka-ve-spolupraci-s-pracovnici-neziskovky-ucila-deti-ve-tride-muslimskym-modlitbam-spravnemu-modleni-a-pobizela-deti/

0 hlasů

Modrého ptáka Fialu z demožumpy musí trefit šlak jak se snaží vládu shodit jeho prolhanými keci a stále prohrává boj o koryto.Bravo pane Babiš vyhrál jste nad tou uslintanou verbeží.

0 hlasů

Přejít na SpFling.com - skvělý seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít partnera mít sex!

1 hlas

Hamáček se pokouší tlačit Zemana do kouta:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cssd-mozny-odchod-z-vlady-stanek-smarda-hamacek-zeman-schuzka.A190627_102050_domaci_kop

1 hlas

Jeronýme,Jeronýme je z tebe mrzák kastrát.Jde ti ještě kvůli vývodu narazit a nastřelit prdel?Nebo děláš jen havloidům olizovače a rozkuřovače?

0 hlasů

To neřeš, pedofilní americký prasáčku, raději si ho jdi zase vyhonit k dětskému hřišti.

3 hlasy

Doporučoval jsem vám, havloidní hejtři, aby jste zalezli do kanálu. Máte nakopaný prde-le a pořád tady hejtrujete. Jste ubožáci a užiteční blbci kavárny.
Až to pochopíte, tak už bude pozdě.

3 hlasy

Ty máš nakopanou zadnici už 30 let, Houbo. A evidentně to špatně snášíš.

1 hlas

Vy se hlásíte k havloidním hehtrům, že na to reagujete?

0 hlasů

Vy jste dobrý komediant. Pronášíte poznámky o reagování na tvory a pak s nimi vedete sáhodlouhé diskuse. Už si to nějak ujasněte.

0 hlasů

To byla "paráda" sledovat ty duševní výtoky toho demagogického bloku. I volič který má Babiše u zadele se nad tím pokleslým vzorkem českých tzv. "demokratů" musí zamyslet!

0 hlasů

Uvědomujete si vůbec, kolik tahle šaškárna opozice stála peněz? Zpráva EU na Babišův střet zájmů je předběžná, Česko musí odpovědět a až podle odpovědi EU rozhodne, co bude s dotacemi. Pak je nutné si říci: opozice tady ukula zákon vyloženě na Babiše, který měl přesně tomuto zabránit. Jak je možné, že se babiš drží zákona schváleného především opozicí a přijde z EU taková zpráva? Dělají to ti politikové schválně, aby si mohli posílat malé domů nebo jsou to opravdu taková howada, co netuší, co vůbec píší za zákony?

0 hlasů

Já Kalouska taky nemusím, ale pořád ho zatím volí dost lidí, tak se tam drží. Je to to samé, jako s Babišem. Ale ti, co volili Babiše a svádí to na Kalouska, je debilita 1 třídy. Vždyť to nejsou jediná dvě strany, které kandidovaly.

2 hlasy

Woe jakých dost lidí volí Kalouska, ten se dostal do PS s odřenou_prdelí o pár hlasů. Tak jako to celé HOP09!

1 hlas

Babiš můj favorit není, ale stokrát raději jeho než tu zvrácenou a temnou obludu z TOP 0009, padákového vraha a německého agenta Kalouska.

3 hlasy

Tak Kalousek za nějaké padáky nezodpovídal, že? On totiž nezodpovídal ani za velerozkrádačku vývalého armádního majetku a další a další věci, on jen bral prachy, ale za nic nezodpovídal. Víte proč? Protože zákon napsaný a držený naživu těmihle "politiky" praví, že blbost nebyla tehdy trestná. On prostě nevěděl... Hotovo, je beztrestný. Podle zákona on za nic nemohl a podle toho jak žije, ani nic nekradl pro sebe. Až takové je to individuum.

0 hlasů

No podobně je to i se Šaňou Promopro či radarovou pěnicí Parkanovou. Vozili si řiť_ve vládních liumuzínách ale za nic vlastně nezodpovídali.

0 hlasů

Ble ble ble Kalousek padák ble ble. Už s tím jdi do hajzlu, ruská špíno.

2 hlasy

Jdi do _prdele ty americký vlezdoprdelito bez mozku. A nezapomeň zaskočit na ambasádu pro duhovej lístek na sraz bukvic! A dej si sprchu, smrdíš tady po těch amerických hamburferových lejnech i ze skla.

3 hlasy

Do toho, rusofilcko. Jen ukaž všem ,co jsi za primitiva.

2 hlasy

Amíci v Broxu tomu říkají inteligentně "plstěnko", to co si škrábeš v rozkroku?

3 hlasy

Výborně, debílku, jde ti to skvěle. Vy rusofilcky máte v hlavách jenom tyhle sračky.

1 hlas

Opoziční debi-lblok opět dostal nakopáno do prd-ele. Takových emerických peněz to stálo a nakonec prd. Havloidní kavárentský hejtři, zalezte někam do kanálu a lízejte si rány. Jste banda šašků, sterně jako ti vaši posranci. Tu zoufalost, co včera předváděli, tak to nemá obdoby.

3 hlasy

Vážený soudruhu, z tvého názoru je cítit, že jsi veliký milovník koblih a za to, že ti kolega komouš přidal na důchodu jsi schopen ze sebe udělat řitního alpinistu.

3 hlasy

Proč udělat?Oni se s tím už rodí.

0 hlasů

Woe ty jsi v té ZO KSČ dělal pokladníka že ho oslovuješ soudruhu?? Pořád lepší 900 Kč. od s.Babiše, než 40 Kč. od toho flanďáka z NF Kradouska.

1 hlas

Nepsal jste úvodníky do Rudého práva?

1 hlas

Má pravdu. Zloděj a padákový vrah Kalousek by se měl po kolenou plazit kanálama, ne se hystericky rozohňovat ve sněmovně. Právě kvůli této stvůře budu volit Babiše. Poprvé.

4 hlasy

Ty běž volit Putina, ruská kryso.

2 hlasy

Máš nakopanou prd-el, psal jsem, aby jsi zalezl do kanálu a lízal si rány. Tak dělej havloidní šmejde.

4 hlasy

Po tom co předvádí ten nadermakolovaný bezmozek s přehazovačkou od obočí po zátylek je už téměř celé Evropě jasné, že je pro ně Putin menší zlo.

2 hlasy

Někdy lituju,že máme demokracii.Za tyhle jedy bych tě zavřel.

0 hlasů

Aby politice šéfoval nejvlivnější podnikatel, který svého postavení nabyl v divokých dobách po revoluci určitě není košér. Jenže problém je, že se musí ctít zásady demokratického právního(!) zřízení, tedy že o vládě rozhodují voliči, ctí se presumpce neviny a justice bez důkazů nikoho neodsoudí. Slabinou pravicových stran jsou 3 oblasti., Babiš ve střetu zájmu bude, až poruší zákon Lex Babiš, nedávno opozicí navržený a schválený. Čapí hnízdo vyrábět jako zločin, když údajným motivem dotace Agroferu v r.2007 za tehdejšího MF Kalouska bylo obohacení je z říše Kocourkova, zvláště když tentýž donátor vytáhl spekulaci v r. 2016. Obviňovat Babiše z činnosti agenta STB pak nemá žádný doložitelný důkaz, čili jde o pouhou pomluvu. Benešovou jako levičáckou prostořekou političku jsem neměl nikdy za sympatickou, ale vyvolat její nedůvodnou veřejnou popravu na náměstích anonymním davem nemá žáídnou etiku. Z toho důvodu si myslím, že pravicové strany dělají to, co těžko přivodí předčasný pád Babišovy kočkopsu se socany a komouši.

2 hlasy

No jenže to má celé háček, co píšete: ano, ona se ctí presumpce neviny, ale u zákonů, kteří si tihle lumpové schvalují sami pro sebe. To se pak ta presumce ctí jedna báseň!
Pak přijde velegrázl, kterému všichni tihle grázlové závidí, a napíší na něj speciální zákon, aby nemohl podnikat a politikařit. Jenže ho napíší tak, že z EU přijde upozornění na střeti zájmů, i když Babiš dodržuje české zákony proti střetu zájmů cílené především na něj.
Z toho plyne, jaká howada v parlamentu sedí. Oni mají tihle zloději pifku na obrzloděje, ale jsou tak tupí, že mu ani nedokáží zatrhnout střet zájmů!

0 hlasů

kdo udává své přátele je ubohá lidská zruda

3 hlasy

Během jednání sněmovny bylo ještě více patrné, o co opozici jde, a sice aby se mohli zase vrátit ke svým korytům, od kterých byli odstaveni. Ty příspěvky Fialy, Bartoše, Rakušana, Kalouska, Výborného, hysterek Černochové a Němcové, legračního hošíka Michálka byly v kontrastu s obsahem projevů jednotlivých ministrů ještě více bijící do očí. Evidentně ztrácejí nervy. Nebyli schopni alespoň trochu reagovat na obsah projevů členů vlády a pořád mleli jak kolovrátek to samé, téma antibabiš, Agrofert, ANO... Kdyby Babiš podal demisi, tak začnou zase řvát, že stejně ANO řídí z pozadí. Voliči nejsou hloupí a mnoho si jich pamatuje, co v této zemi prováděly dřívější vlády, kde byla např. Němcová, když celá ODS podle Kalouska věděla, že premiér Nečas, podle něj vzorný katolíček a otec rodiny spí se svojí podřízenou Nagyovou, která této zemi v podstatě vládla a dále že ji platil ze státních prostředků, to bylo ticho po pěšině. Nebo když Topolánek běhal se ztopořeným údem na zahradě u Berlusconiho. Opravdu ani náhodou nelze uvěřit, že této opozici jde o demokracii, svobodu a spravedlnost, jak neustále vykřikují.

6 hlasů

Tak zloději závidějí obrzloději, no. Zlatá česká povaha.
Jinak politikové to je reprezentace této společnosti, vážení. Nic jiného. Ze zlodějského podhoubí andělé neporostou.

0 hlasů

To je dobře, že to tak dopadlo. Padákový vrah a zloděj Kalousek se vrátit nesmí.

5 hlasů

Pane! Kalousek nebyl nikdy obviněn. Jste lhář!

4 hlasy

To že Kalousek jako lidovecký ekonomický náměstek MO, přes kterého šly stamiliony do firmy člena užšího vedení KDU-ČSL bratra Andrlíka na výrobu padáků VTP-100 nebyl obviněn, spíše svědčí o stavu naší justice a orgánů činných v trest. řízení. Máme nejdražší plachty v NATO na zakrývání palet ve skladech!

1 hlas

To, co Kalousek prováděl pod černými zadnicemi u vojska nesvědčí nic o stavu naší hustice a orgánů činných v trestním řízení, ale ostavu celé spoelčnosti. Společnost policii a soudy po Havlově rrrevoluci zadupala do země a tam to teď máteTak neplačte nad tím, co jste sami dosvinili. Zákony tehdy platné neumožňovaly stíhat Kalouskovo řádění a zdaleka se nejednalo o nějakého trapného jednoho Kalouska. Dívali jste se na to všichni, než na vás přišel RM systém a podobně. Za blbost se platí a nevymáhání práva je jedním z pilířů chaosu. Češi mají co chtěli a teď přeji příjemné papkání.

0 hlasů

S většinou nemám problém co jsi napsal, ale na to že ty nejsi Čech, tak máš slušnou slovní zásobu.

1 hlas

Smrtihlav Kalousek podepsal smlouvu na výrobu padáků s profláklou a velice podezřelou firmou. Na padácích pak umřelo několik lidí. Kalousek moc dobře ví, že se nesmí dostat do blízkosti příbuzných obětí jeho padáků.

1 hlas

Bože,změňte téma, začíná to být trapné.

1 hlas

Ťopa, ťopa, nehodí se ti to do tvého náhledu??

0 hlasů

Naopak,přesně do něho zapadá.

0 hlasů

To je debilní ruský troll, který je placen za kvantitu příspěvků. Mele pořád jedno a to samé.

1 hlas

Tak tebe určitě neplatí UŠáci za kvalitu příspěvků. I když u nich s tím jejich rozhledem jeden neví!

0 hlasů

Vy debilní rusofilcky se spolehlivě zesměšňujete samy. Výsledek vašeho snažení je v podstatě záporný, myslící člověk vidí, co jste za póvl a chamraď.

1 hlas

Jak jsem již uvedl, od stranického elitářství a averze proti A. Babišovi se potřebujeme dopracovat ke skutečnému státnictví a politice jako fungování státnosti. A aktivní účast veřejnosti na správě věcí veřejných by měla přinést ozdravné impulzy. Základem ovšem je nová úroveň poznání. Ostatně, i jak říkal T.G. Masaryk, "vědění je moc". A toto poznání musí sloužit k praktickému řešení závažných problémů, které jsou před námi. Prolomit ten stereotyp dosavadní praxe, jiná cesta do budoucnosti není.

1 hlas

Dopoučuju přečíst Josefa Fučíka a další autory, kde tito chlapi chodí jen do archivů a uvidíte, jak brutálně se liší historie a český dějepis. Až se dočtete, co to byl Mnichov, rozbrečíte se vzteky.

0 hlasů

Myslíte T.G.M jakožto nacionalistu, lháře všem a o všem, a porušovače haagské úmluvy o zacházení se zajatci? Nebo jeho jednání s válečnými veterány c. a k. armády po roce 1918 skoro stejně jako jednali bolševici s lidmi z Anglie po roce 1948, nebo co ještě z Masarykova života chcete vědět? Jak jeho žena chodila ve šlohnutém kožichu rakouských majitelů? Nebo jak se ti dva výpatlové lísali sovětskému Rusku i s Benešem? Jak podvedli Anglii, Francii, USA, jak lhali legionářům, soudci Buffingtonovi? Jak nedodržovali úmluvy o právech národnostních menšin v ČSR a ČSR tím nakonec položili? Kolik desítek a stovek stížností českých Němců, Slováků, Rusinů, Poláků, Maďarů, Ukrajinců šlo do Společnosti národů a že je všechny ČSR prohrála?
Že Masaryk byl varován, aby nerozbíjeli s Benešem R-U a přesně oběma řekli všichni, co se stane a jak je tihle dva lumpové obelhali a ono se to, co ti politici západu oběma českám nacionalistům předpovídali, skutečně stalo?
No nazdar, to je teda příklad.

0 hlasů

Tak jsem si to tady pročetl a vidím, že je to tady samej Babišovec. Komunisti se alespoň zdrželi hlasování. ČSSD je strana kolaborantů, které nevadí, že zemi vede lhář a trestně stíhaný agent StB. Kterej byl při prvním zvolení proti spojení s komunistama a teť je rád, že je má v koalici. Místo toho, aby vláda řešila důchodovou reformu, klimatické změny a jiné důležité věci, vydává samé nesmyslné zákazy a nařízení, která občany omezuje ve svých aktivitách. Neprofesionálně zavedené EET zničilo tisíce živnostníků. Klempíř po celodenní práci na rozpálené střeše místo odpočinku musí ještě dělat administrativní práce. Beru to v obchodech, hospodách, hotelích, nebo ve větších podnicích, kde mají administrativní zaměstnance, ale u řemeslníků, to je zhovadilost. A tak by se dalo pokračovat do nekonečna.

2 hlasy

Baron Prášil byl proti vám aspoň zábavnej. Vy jste jenom blbej. Lžete a nejspíš tomu i věříte.

0 hlasů

ubohost trapnost degenismus Kalouskovske žumpy

6 hlasů

Společnost nerozděluje Babiš, ale pohled na rozkrádání veřejných rozpočtů. Modří tvrdí, že Babiš krade. Že nemají důkazy, jim nevadí. Ani nemůže, protože kdyby si připustili reálné výsledky všech vlád ODS, asi by jim zaskočilo.

5 hlasů

Vy myslíte,že to neví?O to přece vůbec nejde.

0 hlasů

Opozice se se svými výblitky střída u pultíku jako svatí na orloji. Konkubína exgenerála chtěla dokonce přerušit schůzi, neboť se jí zdálo že má ve sněmovně málo posluchačů. A kritika Babiše a hééérce Stropni by padla v niveč! Přímý přenos ČT by pro slovní průjem byl málo!

5 hlasů

Stále nechápu, jak se tito lidé mohou takhle ztrapňovat. A když se mezi nimi najde jeden normální, tak ho ihned vyloučí. To se snad už nedá ani léčit.

9 hlasů

Jací tito lidé? Se proboha podívejte tady do diskuse! My jsme takoví celý národ, pane!

0 hlasů

Opozice ve sněmovně neproduktivně vyvolala další zbytečné hlasování o
důvěře vládě a zase nebude čas legislativně řešit důležitější problémy.
Aspoň nás ministři přesvědčili, že vláda země je v dobrých rukou odborníků,
což nebývalo vždy zvykem. Hospodářství prosperuje, finance stabilní, lidi
z toho mají užitek, v Bruselu je Česko dobře zapsáno. Změna neprospěje.
Je tedy neuvěřitelné, že někdo může zrovna tuto vládu hanobit a hlasovat
o její nedůvěře. Je to v popisu práce opozice, jen kritizovat, vyhnat některé
do ulic do organizované nenávisti vůči premiérovi, tedy rozdělit společnost.
Opozice se opakuje, nic nového, např. Bartoš, zatvrzelí Výborný, Rakušan
mají své příznivce a tak jim sděluje : zatím nepodložené problémy Babiše,
fráze o ohrožení práva demokracie a jiné fabulace.Vláda zoufalá udržovací,
drobné nedostatky zveličují, lidé toho mají už dost apod. Hlavně by vznikl
chaos a mnohé zbrzdilo. Takže se lidé raději více stmelí kolem hnutí ANO,
neboť ve sdělení opozice cítí účelové nepravdy.

10 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.