"Akce" pekařství
Babišovi voliči si připlatí. Housky dostanou za speciální cenu

26.05.2017 16:18 Původní zpráva

Chcete si koupit housku a volili jste hnutí ANO Andreje Babiše? V takovém případě zaplatíte 29,90 Kč, tedy sedminásobek běžné ceny. To je přístup, který k zákazníkům zvolila Miroslava Solanská, majitelka jednoho karlínského pekařství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (7 hlasů) 26.05.2017 17:49

  Pekář má péct housky, instalatér dělat vodu, zedník stavět baráky a...

 • alanalan (4 hlasy) 26.05.2017 17:20

  Samé bláboly. Účtenka 16 cm je blbost. Je to odvislé jako vždy od...

 • Jan Dvořák (3 hlasy) 26.05.2017 21:55

  Ono to je složitější. Všichni by chtěli od státu nějaké prachy - na...

 • Henex (3 hlasy) 26.05.2017 22:06

  Do EU necpeme více, než se nám vrací, naopak. Zatím...

 • - - (3 hlasy) 26.05.2017 18:32

  Za existenci EET může v prvé řadě ODS a její letitá ekonomická...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

trapna propaganda a kampan proti Babisovi nema ucinek....vcera se nad tim malem rozplakal manipulator CT Dolansky

0 hlasů

Živnostníci jsou ti poslední,kvůli kterým stát přichází o peníze.Navíc,co získá navíc,okamžitě dá na zaplacení úředníků.které kvůli EET najal.Nula od nuly pošla.A ůředníků i bez EEt jsou mračna,a neberou jen základní plat.Těch opravdových zlodějů se EET netýká.Navíc,Babiš se patrně řídí heslem podle sebe soudím tebe.

2 hlasy

Klasicky vymytý mozek, jak jinak to nazvat. Je mi jí líto, je typický volič ČSSD. EET mají téměř všechny země na západ a jih od nás v různých podobách a prakticky totéž mají i Britové a nikdo tam nevyvádí. EET je napravení pokřiveného prostředí , které tu zavedl Klaus a Zeman, tudíž ODS a ČSSD. Každým rokem se u nás rozkrade díky špatně nastavenému prostředí podnikání více než 350 mldr Kč Toto číslo jsem si nevycucal z prstu, ale uvedlo jej jedno vydavatelství z Bruselu, které hodnotí pravidla hry podnikatelů v jednotlivých zemích EU. Jsme třetí od konce. Co se týče korupce jsme taktéž třetí od konce a tam se odhaduje ztráta až dalších 400 mldr Kč. Takže vážená paní musíte taky shánět informace jinde a ne jen ty co nám mafie ČSSD předkládá. Třeba ve výdajích na sport jsme dokonce druzí od konce a třeba taková Francie dává na sport 240 x více ne ž my (samozřejmě že ta čísla jsou vypočtena na osobu). Když se porovnáme se západními státy EU kam se dle politiků hlásíme jsme na posledních místech v EU co se týče výdajů na vzdělání, zdravotnictví atd. Přitom patříme k zemím s nejnižšími platy a máme jedni z nejvyšších příjmů na politických místech. Vážená paní je třeba se lépe informovat a ne poslouchat naše média ty lžou, neříkají pravdu je uvádějí to co jim vyhovuje. Dělejte si poznámky a zapisujte si výroky politiků či jimi uváděná data o hospodaření a dojdete postupem času k pravdě, oni sami jí poskytují, jelikož dávají informace vždy jak jim to v politickém boji vyhovuje, jednou jsme nejhorší a podruhé zase nejlepší a podobně. Oni se spoléhají na naší hloupost a neschopnost rozeznat pravdu od lží a taky na naší neschopnost se bránit ano měli bychom tady mít organizace co by toho byli schopné, ale ty umlčeli či zkorumpovali, třeba pan Falbr, prodal odbory Klausovi a je už 20 let za to v Bruselu a bere až 600 tisíc měsíčně, co vy na to?

0 hlasů

"EET mají téměř všechny země na západ a jih od nás v různých podobách a prakticky totéž mají i Britové..." - promiňte, kolego, takovou lež netvrdil ani Bureš, a že ten obyčejně lže, až se mu od huby práší.

1 hlas

Babis, kapitalisticky pekar, tak jako Odkolek sidi na kmine a soli.

1 hlas

Pekář má péct housky, instalatér dělat vodu, zedník stavět baráky a ne bojovat s počítači a se státními úředníky. I ten nejprimitivnější parazit v přírodě svého hostitele nezahubí. Stát se nedopracoval ani této minimální úrovně.
Není fér za EET nadávat jenom Burešovi, pracky pro to zvedli všichni.

7 hlasů

Ono to je složitější. Všichni by chtěli od státu nějaké prachy - na důchody, na zdravotnictví, na školy, na vědu, na sociální péči o starší a nemocné občany. Na druhou stranu musíme vynakládat 2%HDP na armádu, do EU cpeme více, než se nám vrací, na zakázkách se rozkrádají dotace a státní dluh
nám bývalí ministři financí vytvořili takový, že jej nikdy nesplatíme. A někde se ty finance prostě vzít musí. Tak a teď do mne.

3 hlasy

Do EU necpeme více, než se nám vrací, naopak. Zatím...

3 hlasy

Za existenci EET může v prvé řadě ODS a její letitá ekonomická kriminalita. Podobně jako za přímou volbu prezidenta, která se ukázala v našich uzbecké demokracii jako velký průšvih.
Zkráceně, současnost je vždy výslednicí minulosti.

3 hlasy

Honza nic o ODS nepsal - přečtěte si to ještě jednou.

2 hlasy

Ani nemusel nic psát jelikož to doslova velmi trefně vyjádřil Babiš , že si jej a ANO stvořili oni ti politici co nás okrádali a podváděli od roku 1993. Nejsme schopni vyjít do ulic a bránit se těmto lumpům tak jako třeba Poláci či nověji Rumuni, my jsme politikům dali ty nejlepší podmínky k práci pro nás a oni ´ten čas zneužili jen pro sebe a okradli nás. Určitě znáte Bakalu a OKD, nebo postačí jen data z ministerstva financí za ta léta a uvidíte. Jen do tak zvané záchrany mnohých bank se v devadesátých letech a v následujícím období nacpalo stovky miliard a pak je za hubičku prodali, dále jsme si nechali od EU zlikvidovat celý cukrárenský průmysl, ze země kde jsme byli největšími výrobci cukru v Evropě , dnes jsme soběstační jen z 29 % a to nepočítám že jen jediný cukrovar je v českých rukou, za to můžou podmínky EU a naši politici a takto to bylo skoro se vším, EU si tím chránilo svůj trh a ani se tím netajilo a pak k nám začali dodávat své přebytky a tím podpořili své firmy a zemědělce a zisky odváželi pryč ze země a na to právě Babiš poukazuje a to se nelíbí místním zlodějům a taky samozřejmě lumpům v Bruselu a proto ta obrovská kampaň a až teď a zřejmě bude hůře. Babiš je jeden z mála co za nás bojuje a to i za vás i když to vy zřejmě vůbec nechápete.

0 hlasů

Jojo, on pan Babiš byl dlouhá léta součástí těch lumpáren a že se v nich uměl velmi dobře orientovat, svědčí dnešní hodnota jeho majetku. A s přituhováním podmínek přirozeně nemůže potřebovat, aby se na jeho podfuky přišlo. Proto začal tak najednou kopat za Vás, proto začal kalit vodu a odvádět pozornost. A jen pro úplnost, za mě tedy tenhle týpek rozhodně nebojuje, ani jeden z těch jeho nápadů mně nezlevnil jídlo, nájem, nezvýšil výplatu, prostě mně nijak nepomohl. A jeho šmírování a sběr informací od všech a o všech mě dost děsí.

1 hlas

A kdo za vás bojuje? Snad ne KSČM, nebo ČSSD?
Napište nám to, ať víme koho volit...! :-)))

0 hlasů

Samé bláboly. Účtenka 16 cm je blbost. Je to odvislé jako vždy od počtu položek. Včera jsem v květinářství za jednu kytici dostal účtenku dlouhou 4,3 cm!!!!! Byla tam firma, jedna položka, součet, kód EET a datum. Tak ať nikdo nekecá a nesnaží se "kalit vodu".

4 hlasy

Tak to asi žádný moc velký odborník nebyl, když mu propojení EET trvalo tak dlouho. Jinak souhlasím, všechny tyto novoty dělají starším lidem potíže. Já bych všechny ty internety zakázal...

0 hlasů

Bureš je taky starší osoba a očividně mu to žádné potíže nedělá. On dokáže využít cokoli a kohokoli, jenom aby si víc nahrabal. Novoty i staroty.

1 hlas

Je to prostě šikulka, to se musí uznat. Takových je hodně, dokonce daleko horších, ale necpou se do politiky, spíše politiky potajmu úkolují. A nemyslím si, že by Babiš šel do politiky proto, aby si víc nahrabal, má víc než dost. Jeho motivací je pomsta za všechna "příkoří", co mu politici způsobili. Pěkně s tou bandou zatřásl, jen co je pravda, z těch jejich kšeftů nezůstal kámen na kameni. Užitečný predátor na naší zahrádce. Bavím se... Zatím... Uvidíme...

0 hlasů

stacilo by zrusit eet a burese do kose

1 hlas

Udělej to... :-)))

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.