Sudetoněmecký sjezd
Bělobrádek: Milí krajané, vyhánění lidí se nesmí opakovat

04.06.2017 12:00 Aktualizováno 04.06. 13:04

Už nikdy se nesmí opakovat vyhánění lidí z jejich domovů jen proto, že jsou nějaké národnosti, náboženství nebo rasového původu, prohlásil vicepremiér Pavel Bělobrádek na sudetoněmeckém sjezdu v bavorském Augsburgu. Řekl také, že se nepřijel omlouvat, ani usmiřovat. Přijel na návštěvu k sousedům, na oslavu, na kterou byl pozván.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Tadeáš Hájek (7 hlasů) 04.06.2017 12:06

  Soudruh Bělobrádek ovšem záměrně neřekl, co vyhnání sudetských...

 • Karel Musil (6 hlasů) 04.06.2017 12:16

  Účast místopředsedy či ministra vlády na sjezdu sudeťáků je zcela...

 • Vladimír Va (4 hlasy) 04.06.2017 12:50

  Pokud někdo chce zapomínat na zvěrstva nacistů a henlainovců v...

 • Josef Vrána (2 hlasy) 04.06.2017 12:55

  Zatím to spíš vypadá, že se odsun bude muset zopakovat. Pokud tedy...

 • Josef Korbas (2 hlasy) 04.06.2017 14:28

  A co tak založit svaz vyhnaných Čechů ze Sudet a na sjezd pozvat Herr...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Bělobrádek má pravdu jen musí to platit pro všechny i pro Němce a oni si s tím začali, vyháněli lidi ze Sudet a pak plánovali a postupně taky prováděli vyhnání všech z našeho území na východ, kde jsme měli být otroky, odpůrce a staré a nemocné prostě pozabíjet, potřebovali jen silné a zdravé otroky. Když se dívám na historické záznamy z událostí obsazování Sudet nacisty, tak jsou tam plné ulice Sudeťáků a hajlují. I když připouštím jistou podobnost a motivaci s komunisty při prvomájových průvodech, tam byla značná část lidí z donucení.

0 hlasů

Historie říká, že již velmi dávno byl jeden "politik" , který odváděl do Bavorska peníze /hřivny/ a voly / některé tu nechal/ A protože si nedal říct, nechal ho jeho brácha za to zapíchnout, za což byl později ten slouha Bavorů udělán svatým. No a třeba se v této možnosti být také svatým současný politik shlédnul a již nám tu k tomu sepsal svůj životopis, do jehož názvu dal židovský pozdrav. .

0 hlasů

Pokud to Gabčík a Kubiš v tom nebi vidí, tak si musejí říkat jací to byli vo lové, že umřeli za takové zrádné s vi ně, jako je Hermman a Bělobrádek.

1 hlas

Nevím proč jim tak podlézá.

1 hlas

Protože KDU-ČSL. Jak jednoduché.

0 hlasů

Sudetaci a jejich problemy jsou vetsine obcanu SRN a Ceska putna-ale pokud to ubere hlasy odpornemu Hermanovi a jeho krivacke KDU budu jenom rad

2 hlasy

A co tak založit svaz vyhnaných Čechů ze Sudet a na sjezd pozvat Herr Posselta.

2 hlasy

A hglobrádka tak přizvat!

0 hlasů

Vyhnáni byli Češi ze Sudet v roce 1938. Němci byli pouze odsunuti do své vlasti na vlastní žádost a z rozhodnutí vítězných mocností. Ale to budoucí premiér, jak se nazývá, záměrně neuvedl.

1 hlas

Pokud se Češi po Mnichovské dohodě ocitli na území jiného státu, tak sotva mohli zůstat. Starousedlíkům bylo většinou nabídnuto německé občanství. Odejít museli dosazení státní zaměstnanci.

0 hlasů

Vy jste asi Němec, jinak byste tak blbej názor nevyplodil.

0 hlasů

pokud by měl sobotka aspoň kuličky tak by okamžitě ty dva šmejdy z kdu vykopnul z vlády , ale sobotka je bezpáteřní kastrát

1 hlas

Zatím to spíš vypadá, že se odsun bude muset zopakovat. Pokud tedy chtějí Evropané přežít.

2 hlasy

Jediná možnost je, odsunout všechny muslimy do muslimských zemí, ještě dřív než vypukne 3. světová válka. Protože tato "pátá kolona" se bude pořád snažit o zničení evropský kultury.

1 hlas

Pokud někdo chce zapomínat na zvěrstva nacistů a henlainovců v sudetech je to jeho věc. Jeto ale velmi podlézavé aby člen vlády jezdil na nějaké krajanské srazy. Pokud s nimi budou spolupracovat naše krajanské spolky, nic proti tomu- Ale copak je suděťákům partner naše vláda? Ministři by si měli uvědomit, že oni nemohou vystupovat jako občané, vždy jsou ministři této vlády. Podle toho by se měli chovat. Lidé, kteří si nepamatují dobu 2. svět. války by si měli hlavně přečíst názory z té doby. Na internetu se dají najít noviny i r. 1945 a dále. Narodil se 30 let po válce, nic si asi nepřečetl, ale dělá ostudu našemu národu. Jak mohou lidé takového člověka ( a jiných z KDU) volit??????????

4 hlasy

Alespoň víme, co je "holobrádek zač".

0 hlasů

To jsem netušil, na Wikipedii jsem si přečetl, že je to zvěrolékař. Tak Bůh s námi.

0 hlasů

Ti dva si vzájemně padnou jak trpaslík Führer a jeho obr untermensch.

2 hlasy

Uplynulo přesně 72 let od konce války a jsem si jist, že tato doba je natolik dlouhá, že by se pomalu mělo na vzájemně způsobené křivdy zapomenout. Odsun Čechů ze Sudet byl stejně tak zločinný, jako plošný odsun Němců ze poválečného Československa. A to je naprosto jasný fakt, ale to, že se budou vzájemně obviňovat vnukové a možná i pravnuci přímých aktérů, tím nebude pomoženo nikomu.

1 hlas

Nemáte pravdu.

1 hlas

Nemáte názor.

0 hlasů

Účast místopředsedy či ministra vlády na sjezdu sudeťáků je zcela nepřijatelná. Sudeťáci nebyli z Československa vyhnáni ale odsunuti, a to na základě rozhodnutí vítězných velmocí a nikoliv pro jejich národnost. Přes 90% jich hlasovalo s Henleinem pro rozbití ČSR, masově chtěli "Heim ins Reich", a stali se říšskými občany, velmi horlivými. Jejich tehdejší vůdce K.Henlein se zasloužil o rozbiití ČSR a její okupaci, jejich tehdejší krajan K.H.Frank byl katem českého národa a pro Heydricha připravil plán likvidace českého národa.Bělobrádek buď neví nic o historii českého národa, nebo tam lže. KDUČSL činí nevolitelnou.Sudetský Čech.

6 hlasů

Soudruh Bělobrádek ovšem záměrně neřekl, co vyhnání sudetských nacistů předcházelo. Tedy jejich obrovský podíl na rozbití tehdejšího Československa a následné zločiny vůči našemu obyvatelstvu během okupace. K.H.Frank, jeden z katů našich lidí, byl sudetský nacista. Soudruhu Bělobrádku, jsi hanebný vlastizrádce.

7 hlasů

K.H.Frank přesvědčil po atentátu na Heydricha Hitlera, aby český národ nezmasakroval. Zamýšlel tehdy každého desátého Čecha zastřelit......

0 hlasů

Takže K. H. Frank t. j. SS-Obergruppenführer byl vlastně lidumil? Opět se mýlíte (nebo Vás někdo platí).

0 hlasů

Vznik ČSR. Nejvíce občanů bylo národnosti české, na druhé místě národnosti německé a až na třetím místě národnosti slovenské.

0 hlasů

Vznik ČSR!
Najviac bolo občanov nemeckej národnosti, potom českej národnosti. V roku 1918 žilo v Česku asi 4 milióny Čechov alebo niečo cez 4 milióny!!!

0 hlasů

A dál?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.