Hana Lipovská
Biskupové navrhli do rady ČT kontroverzní ekonomku od Klause

28.01.2020 15:06 Původní zpráva

Česká biskupská konference navrhla jako svého kandidáta do Rady České televize ekonomku Hanu Lipovskou. Ta je velmi blízkým spolupracovníkem Institutu Václava Klause. V minulosti uvedla, že není odbornicí na média a Českou televizi by prý ale nejraději zrušila.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • cestmir beranek (5 hlasů) 28.01.2020 16:10

  Nějak jsem nepochopil, čím je ta paní "kontroverzní". Pokud má rada...

 • - - (3 hlasy) 28.01.2020 18:01

  Koukám, že tihle exoti ne a ne vychcípat. To je jedna ohrádka s...

 • Pavel Rous (3 hlasy) 28.01.2020 21:52

  Kdyby ČT byla doopravdy nezávislá a nikoli řízená, tak by nemělo...

 • František Matouš (2 hlasy) 29.01.2020 10:51

  Vy láskomíráci máte úplně vypláchnuté mozky moderním multikulti...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 29.01.2020 08:18

  Přesto ČT propaguje proimigrační názory a ty opačné potlačuje jak...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kdyby ČT byla doopravdy nezávislá a nikoli řízená, tak by nemělo smysl se handrkovat kvůli jedné osobě v radě ČT. Ti rádoby pokrokáři prosazují svoji ideologii a říkají tomu nezávislost. Kritizují Lipovskou jen za odlišné názory. Kdyby měla názory jako oni, tak by ji chválili.

Podle zákona mají být v ČT zastoupeny všechny politické názorové proudy. 95% obyvatel je proti vnucované imigraci muslimů a černochů. Přesto ČT propaguje proimigrační názory a ty opačné potlačuje jak může. Je to propagandistická hlásná trouba. Veřejnoprávní je jen financováním, ale nezávislá nikdy nebyla. Proto nemá žádný smysl. Měla by být zrušena.

3 hlasy

K prvnímu odstavci;
ČT je závislá na Radě, Rada je závislá na volbě a volba na nominaci. Je v příkrém rozporu se správou, nominovat do správy někoho, kdo chce předmět správy zničit a vůbec se tím netají.

Ke druhému odstavci;
A Vy jste kdo, že máte tyhle exkluzívní statistiky a "fakta"?

0 hlasů

Takže se shodneme, že ČT není nezávislá. Proč tedy ta chamraď kritizuje Lipovskou za ohrožení nezávislosti ČT, která tam není?
Péče řádného hospodáře znamená i povinnost zlikvidovat to, co se přežilo a ponecháno samo sobě by obtěžovalo a vyvolávalo další zbytečné náklady.

Drtivá převaha protiimigračních názorů v populaci je nepopiratelná. Nikdo nechce platit vyšší daně a k tomu dostat další sebranku do ulic. Nebo dokonce do vlastní čtvrti. I kovaní sluníčkáři Sobotka s Hamáčkem začali brzdit, když viděli jak jim preference letí dolů. K jejich smůle však až poté, co se před veřejností odkopali. (Zvrátit to mohou jen distancováním k němuž nemají odvahu vzhledem k tomu jak hluboko je jejich strana zaražena v unijním zadku.)

0 hlasů

Veřejnoprávní je samozřejmě závislá. Má to v názvu. Veřejný zájem je definován Radou a Rada zase kontrolována velkou radou (pro rozhlas a televizi). Takže ta "chamraď" prostě jen nejde na ruku Vašemu excentrickému názoru.

Co máte pořád s tou imigrací? Bydlíte někde u lágru? Dělejte s tím něco, nebo v noci vyskočíte z okna s pistolí v ruce.

0 hlasů

Z článku: "Podle kritiků je volba Lipovské nepřijatelná, protože by byla ohrožením nezávislosti České televize." - Chamraď kritizuje Lipovskou za ohrožení něčeho, co neexistuje. Excentrické jsou tedy názory té chamradě (a vaše, pokud s nimi souhlasíte)

Odbíháte od tématu. Drtivá převaha protiimigračních názorů v populaci je nepopiratelná. Přesto ČT propaguje proimigrační názory a ty opačné potlačuje jak může, což odporuje zákonu. Je třeba ji zrušit nebo zprivatizovat.

0 hlasů

Nezávislost je samozřejmě na majiteli. Lipovská by ohrozila nezávislost na někom, kdo chce hlásat svoje názory. jako třeba Soukup na tv Barrandov - příklad závislosti na majiteli.
Když chcete mávat nezávislostí, musíte definovat na čem.

ČT nepropaguje proimigrační názory nad míru související s jejím kulturně společenským zakotvením.
Jestli tam vidíte proimigrační propagandu, je to Váš problém. Je třeba ho léčit, nebo eliminovat.

0 hlasů

Nezávislostí začali mávat oni a nedefinovali nic. ČT nezávislá není. Když ČT hlásá názory rady ČT, je to stejné jako když TV Barrandov hlásá názory soukupa. Až na to, že to musíme platit. To by zůstalo i kdyby v radě byla Lipovská. Jen by to mohlo přinést názorovou pluralitu, což jim vadí.

Kulturně společenské nastavení ČT neodpovídá zájmům a názorům drtivé bětšiny populace, ale názorům proimigračních radikálů. To je třeba eliminovat (ČT zrušit) nebo napravit ve prospěch názorů převažujících.

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nabidka-ktera-se-neodmita-prejdou-soukupova-media-do-cinskych-rukou-87412

1 hlas

Přesto ČT propaguje proimigrační názory a ty opačné potlačuje jak může. Je to propagandistická hlásná trouba. Veřejnoprávní je jen financováním, ale nezávislá nikdy nebyla. Proto nemá žádný smysl. Měla by být zrušena.
-------------------------------------------------- - --------------------------
Jak jste na tuto blbost přišel? To tvrdí jenom Pitomio s Jaromírem Soukupem na TV Barandov. Asi jste jejich horlivý divák. 🤣

2 hlasy

Tvrdí to každý, kdo není sluníčkářský fanatik.

0 hlasů

Vy láskomíráci máte úplně vypláchnuté mozky moderním multikulti náboženstvím. Chováte se stejně jako bolševici a každý kdo nesouhlasí je třídní nepřítel. Pan Kubera to zlo přesně popsal ve svém posledním projevu.

2 hlasy

Zlo vidíme každý jinde. Pan Kubera, při veškeré pietě, nebyl žádnej Seneca.

0 hlasů

Kdo má právo navrhnout, necht navrhne. Jiní mají právo a povinnost návrh respektovat, .. no a také si trochu poplakat.

1 hlas

Koukám, že tihle exoti ne a ne vychcípat. To je jedna ohrádka s Bobošíkovou, Štěpánkem, Klausy, no a Duka, to je teda pěkná ropucha na křesťanským světonázoru.

3 hlasy

Vy jste tolerantní jak bolševici v padesátých letech.

2 hlasy

Cha, škoda, že jejich možnosti nemám :-) Bolševici jiné smýšlení netrpěli a hned jednali. Fyzicky.

2 hlasy

ČT a její rada tady není od toho, aby reprezentovala názorové spektrum, ale aby nás naučila, co je správné a bojovala proti nesprávnému. Už to musíme konečně pochopit!

2 hlasy

Nějak jsem nepochopil, čím je ta paní "kontroverzní". Pokud má rada nějak odpovídat tomu, co si myslí lidé, kteří ČT platí, pak tam někdo s rozumnými názory jistě patří. Spousta lidí by ČT nejraději zrušila a to není nic "ultrakonzervativního". Konzervativní je snaha zachovat to stávající, bez nějakých "revolučních změn". Prostě banda eurohujerů má sevřený zadek, že ČT bude zkrácena o prostředky které po leta utrácí na různé komedianty a kamarádíčky. Pokud někdo vezme ČT velkou část prostředků, bude to jen dobře. Pokud by se ČT zrušila, asi by se prdlajs stalo,

5 hlasů

Není ostuda bejt extremista, ale smutný je, bejt hloupej extremista. Veřejnoprávní televizi potřebuje i on, jinak by se ideově ztratil, neměl by se čemu vymezovat.

1 hlas

Ne. Jsem odpůrce migrace, zelené chudoby a diktátu EU kvůli tomu, že tyto věci nejsou v mém zájmu. Nikoli proto, že je propaguje ČT nebo někdo jiný.

Bude-li mě přesto zajímat jednostranně hovadská sluníčkářská propaganda, tak se mohu podívat na weby typu Forum 24, Deník N, Seznam Zprávy nebo Bakalovo Aktuálně. Netřeba kvůli tomu draze vydržovat ČT.

0 hlasů

V pořádku. Nejste koncesionářem - nevydržujte.

0 hlasů

To bych rád. Ale jak to udělat, když chci mít televizi?

1 hlas

Sledujte komerční televize přes internet. Stačí vám LCD monitor.

0 hlasů

DUKA LIPOVSKÁ KLAUS ZEMAN.. vše na cestě do pekel.

2 hlasy

Hlavně že tam nedali duo Kocáb s Horáčkem nebo Kroupu či Žantovského z křídla zlodějů od dementního šulina Havla bachora vypitých konaků a pritiva naše země nevskvéta šulin odporný řeznický pes!

2 hlasy

Co má proboha společného Kocáb s Horáčkem...?

0 hlasů

A špina Kocábová už byla všude zlodějská a Horáček skoro taky tak. Zlodějské špiny ze skupiny dementního šulina Havla!

0 hlasů

Tak jsou ti dva ze stejného "busínes". Ale ke Kocábovy spíše patří jeho švára Kratochvíl.

1 hlas

Ničema jeden jak druhý a zloději stejný. ty fondy jako Trend víme jak to vykradli. A to nebylo jediný jejich případ .

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi