Fischerovi s dluhy nakonec pomůže podnikatel Dráb

Domácí
1. 3. 2013 06:29
Jan Fischer konečně našel zachránce.
Jan Fischer konečně našel zachránce.

Se splacením dluhu za prezidentskou kampaň Janu Fischerovi pomůže podnikatel Ladislav Dráb, spolumajitel energetické skupiny CE Group. Dráb, který je Fischerovým známým, chce také ještě jednat s věřiteli.

Ladislav Dráb se nabídl, že Fischerovi s dluhy pomůže."Dám dohromady ještě nějaké lidi a Janu Fischerovi finančně pomůžeme tak, aby dluh zaplatil. Jistě se ještě také dá jednat s věřiteli," řekl deníku Mladá fronta Dnes Dráb. Pomoci se rozhodl prý proto, že je mu líto, jak to s Fischerem po neúspěšných prezidentských volbách dopadlo. Fischer údajně dluží sedm až osm milionů korun.

Minulý týden Fischer oznámil, že dluh za něj zaplatí pražský podnikatel Tamir Winterstein. Ukázalo se ale, že Winterstein chce sice Fischerovi pomoci situaci řešit, ale ne finančně. 

Fischer je momentálně na dovolené v USA, kde se také s Drábem sešel.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Profimedia

Další čtení

náměstek ministra vnitra Lukáš Klučka (vlevo) a ředitel DIA Bohdan Urban

Stát bude dnes veřejně testovat aplikaci eDoklady před komunálními volbami

Domácí
13. 8. 2026

ÚS: Justice porušila práva Jiřikovského, na svobodu se ale zatím nedostane

Domácí
12. 8. 2026

Nešikovní kutilové Pat a Mat baví malé i velké diváky již 50 let

Domácí
12. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ