Brožová-Polednová má naději na propuštění. Díky Klausovi

01.03.2010 17:06

Bývalá prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová, která byla před necelým rokem odsouzena za účast na justiční vraždě političky Milady Horákové, by mohla být propuštěna na svobodu.  

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vechtr z Protivína (136 hlasů) 01.03.2010 18:08

  Vechtr z Protivína: Držím paní Brožové palce, ať ji pustí. To její...

 • Vložte příspěvek do diskuze (93 hlasů) 01.03.2010 17:46

  To Milada Horáková u tehdejší amorální režimní chátry takové štěstí...

 • Jaké zákony v ČR (81 hlasů) 02.03.2010 12:04

  vážně platí ? Prezident Klaus IGNORUJE zákony a ŘÍDÍ se jimi PODLE...

 • Vechtr z Protivína (69 hlasů) 01.03.2010 18:52

  Vechtr z Protivína: Modrý tým byl pověřen jasně cíleným úkolem...

 • (61 hlasů) 01.03.2010 17:41

  Jako vždy to odserou řadáci,jednající na příkaz shora.Která z těch...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Soudruh Klaus už se jednou projevil, když zradil ODS. Nyní ukázal svoji pravou, komunistickou, tvář! Však jeho studie na Západě v době komunistické vlády hovoří jasně o Klausově charakteru. Howgh!

35 hlasů

Nezlobte se na mne vážení redaktoři Týdne ale Vaše všeobecně známá nechuť k prezidentu Klausovi by měla přece jen respektovat určité hranice.Že by se prezident zabýval ve volných chvilkách takovým nýmandem jako je soudružka Brožová Polednová tomu by nevěřil ani Paroubek.Jste trapní.

34 hlasů

To LIbor.w - jste jedním, z těch, kteří za prokázané úvěrové a daňové podvody dostali od Klause milost ?

22 hlasů

Vechtr z Protivína: Děkuji všem, kteří mne zde dali bod. Upřímně, nečekal jsem tolik hlasů za situace, kdy Modrý Mor má za úkol diskreditovat všechny opačné názory. Udělala se díky našemu exprezidentovi tlustá čára za řáděním fašistů v naší zemi, udělejme tlustou čáru i za excesy z 50 let. To by bylo nejrozumnější. Připomínat dobu dávno minulou, to by jim šlo, ale co takhle připomenout, co se potom v socialismu vybudovalo, postavilo, jaké měli lidi výhody...atd. Řeknu-li A, měl bych říci také B, anebo mlčet.

19 hlasů

Kdo je větší zrůda: Polednová nebo Ruml starší ? Podotýkám, že se Polednové, v žádném případě, nezastávám a pokud provedla něco, co bylo v té době nezákonné, tak by za to měla být souzena. A to se stalo (sice hodně pozdě, ale přece). V té době to bylo její zaměstnání (prokurátorka) a ona se řídila zákony, které v té době platily. O trestu smrti rozhodl ÚV KSČ a ne Polednová. A nyní k Rumlovi staršímu. Je to otec Jana Rumla (bývalí disident a bývalý ministr vnitra). V době procesu s M. Horákovou byl Ruml starší, členem komunistické strany Československa a redaktorem deníku Rudé právo. Jako novinář (a takových bylo více) objížděl stavby mládeže po celé republice (např. výstavba NHKG v Ostravě, nynější MITAL Steel Ostrava) a nechával podepisovat petice, ve kterých žádal trest smrti pro M. Horákovou. Kdo tuto petici nepodepsal byl propuštěn z práce a byl potom dále šikanován. Tato aktivita Rumla staršího, byla daleko zrůdnějším činem, než byla činnost prokurátorky Polednové. Ruml starší vyvolával mezi lidmi hysterii a tím také nutil lidi k poslušnosti ke KSČ. Neměli by být také trestně stíhaní lidé, kteří tyto petice podepsali? Protože jedním z důvodů, proč byl vynesen trest smrti, bylo, že si to přeje pracující lid (na základě těchto podepsaných petic) ! O charakteru povah Polednové, Rumla staršího a lidí kteří podepsali petice, ať si udělá úsudek každý sám.

32 hlasů

vážně platí ? Prezident Klaus IGNORUJE zákony a ŘÍDÍ se jimi PODLE TOHO, JAK SE MU PRÁVĚ HODÍ !!! Prezident KLAUS CHCE SNÍŽENÍ FINANČNÍ PODPORY - SNÍŽENÍ MATEŘSKÉ RODINÁM v ČR, ale schvaluje plýtvání v miliardách korun na válčení v Afghánistánu atd. !!!!!!! Václave KLAUSI, PODEJTE DEMISI !!! ODEJDĚTE Z prezidentského POSTU !!!

81 hlasů

Vechtr z Protivína! Ty budeš nedonošenej,nebo jsi se narodil soudruhům rodičům předčastně. Jen nerozumím tomu,jak můžeš mít tolik hlasů. Asi s.mají dlouhý prsty a ty budeš Vinetou,nebo Becham!!!

16 hlasů

Zase konec jednoho divadélka polistopadového režimu, ve kterém hrají hlavní roli převlečení bolševici. Soudní proces a rozudek na objednávku bude mít dohru. Média jim ovšem za peníze sekundují velmi hlasitě. Včera v TV Prima jistý Flinger nebo jak se jmenuje) prohlašoval, že Brožová poslala Horákovou na šibenici. Na šibenici ji poslal soud. A toho mediálního lezprdelku by měli poslat do Bohnic. Kdyby se nebáli posměchu a ostudy za ortel ze Štrasburku, nechali by bábu v báni zemřít. Naši soudci se najednou vyjeví, že tady byly nějaké amnestie a že se na Brožovou vztahují. Není divu, když ministryní rozsudků je Kovářová.

8 hlasů

To, ze ten rozsudek karieristickeho soudce je zcela zavadny, bylo jasne od zacatku. V analogii s kauzou Vas to bylo uz cele promlcene. Tecka. Ale ty tri prehlednute amnestie, to je OBROVSKA TRESINKA na dortu sametoveho soudnictvi. Kauza Brozove uz prosla vsechny instance - nyni ji budou muset zaplatit odskodne za dobu v kriminale, a pak prijde OBROVSKY DEBAKL ve Strasburku, kde samozrejme reknou, ze cesky soudni system mimoradne hrube narusil jeji zakladni lidska prava. Tem vsem zkorumpovanym hostaplerum v ceskem soudnim systemu to vrchovate preji - ze vsechny skody, ktere uz tisicum slusnych obcanu zpusobit!!!

37 hlasů

To,co tady existuje,se snad u6 ani ned8 nazvat soudn9m syst0mem.

35 hlasů

kontrolujte si, co a jak píšete - 6 8 9 0 - nebo to jsou schválnosti ?

15 hlasů

Při použití českého prstokladu na anglické klávesnici mi 6890 vychází na "žáíé". Co jste tím chtěl (a) říci?

31 hlasů

Neumíte si dosadit písmena místo těch čísel? Kromě toho to lze přečíst bez problémů.

5 hlasů

Díky Klausovi? Co to je za blbost. Nebo spíše jen obyčejná lež T.cz?

36 hlasů

A není ona letuška?

8 hlasů

Tak to měla nanicovatého obhájce, když na to nepřišel. Nebo to byl advokát ex offo, jako měla kdysi Horáková. Takoví se většinou podřídí momentální společenské objednávce.

10 hlasů

Konečně bude propuštěna ta milá a nevinná babička,která by ani mouše neublížila,přesto byla těmi hnusnými modráky uvrhnuta do krutého žaláře,kde živořila o chlebu a vodě.Je vidět,že se blíží vítězství našeho lidu pod vedením těch nejlepších synů dcer českého národa-Jiřího Paroubka,Marie Benešové,Vojtěcha Falmera,Olgy Zubovové,Josefa Vondrušky a jejich soudruhů a přátel z koalice KSČSSD.Soudružce Brožové -Polednové jednou postavíme pomník,zaslouží si ho za svůj hrdinský boj proti nepřátelům lidu!

16 hlasů

Co to je za blbý titulek "...díky Klausovi".Snad díky Havlovi a jeho amnestii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21 hlasů

Pánové,za tím je něco jiného.Její advokát poslal stížnost do Bruselu a protože to byl politický proces rychle pospíchají paní Brožovou propustit ,aby si neuřízli mezinárodní ostudu.

19 hlasů

A kdy zavřete Standu Grosse?

14 hlasů

až ho při něčem chytíme zatím jsme si vymýšleli ,on nic neproved

43 hlasů

Zbytečně se urážíme,a nadáváme si do bolševiků atd.Ty největší sv.i.ně už mají nakradeno,a užívají si na Bahamech.

21 hlasů

Spíš na Floridě.

29 hlasů

nejlepší český advokát Tomáš Sokol,po vyučení se za elektrikáře,mohl dále studovat dokonce na UK- obor práv.Jste přesvědčeni,že je čistý a bez pomoci komunistů mohl studovat???

36 hlasů

Paní Polednová se ničím neprovinila.Horáková a spol. nebyli svatí. Dostali co zasloužili.pomohl jim pánbůh.

17 hlasů

Papeži, nasadit ti papírovou čepici a upálit!

6 hlasů

Akorát že Pán bůh byl Gott - wald.

12 hlasů

či geniální vidte páni soudci , jste teda asi právně zaostalí...amnestie se vyhlašuje aktem presidenta republiky a aptří mezi zákony

9 hlasů

No, ale aplikovat amnestie na budouci rozsudky, to tu jeste nebylo ... k 1.3.2010 zavedli moc hezke novum do legislativy ...

15 hlasů

S Brožovou by si to měl vyměnit Kikina z Hradu, měl by tam pěkně vyhřátý pelíšek, který by si jistě zasloužil..

13 hlasů

Jsem nejlepší klikač !!!

8 hlasů

ne, nejpracovitější klikač je místní hlupák eM

38 hlasů

nechat zavrenou na samotce knucet do zdechnuti!

36 hlasů

Kdy Topolánek a spol. vrátí 30 miliard do penzijního fondu?

27 hlasů

Topolánek je v tom nevinně!V té době ještě tahal kačera (politického) na pískovišti.Je třeba se zeptat pana prezidenta a spol.To jsou ti správní "dobráci",kteří tímto způsobem udrželi vyrovnaný rozpočet a ještě se tím chválili!

9 hlasů

To vite, dovolena v Toskansku neni za hubicku. Italsky Spindl neco stoji.

35 hlasů

Estébák a kágébák Pruzinnký se opět projevil svým kladným vztahem ke zločinu komunismu.

24 hlasů

Klausovi jsou komunistický zločiny ukradený. On dělá jen to, co je PRO něj OSOBNĚ v mometální chvíli nejvýhodnější. Když nejvyšší státní zástupkně R.Vesecká došla k názoru, že je jí líto, aby Brožová-Polednévá šla do vězení, sama požádala prezidenta klause o udělení milosti pro již odsouzenou Brožovou-Polednovou. Klaus však tehdy odmítl. Ale v DOBĚ nynější HOSPODÁŘSKÉ KRIZE se stále zvyšuje nas...ost SPOUSTY LIDÍ a HLAVNĚ LIDI DÁVAJÍ VEŘEJNĚ NAJEVO svůj OPODSTATNĚNÝ ODPOR ke KLAUSOVI, tak pro záchranu svýho "MÓÓÓC DOBRÝHO BYDLA" Klaus OTOČIL a hledá cestu, jak jí tu milost přeci jen radši dát !!!!!

21 hlasů

Nechrani "bydlo", to si dostatecne opevnil v dobe privatizace, chrani hlavne svou povest a ego ... ocividne trpi komplexem menecennosti, prave proto i napsal 40 knizek ...

7 hlasů

To je Klausovo poděkování za bolševickou pomoc při svém zvolení prezidentem.

20 hlasů

Zmanipulovaný debil reaguje na titulek manipulujícího hajzla

35 hlasů

Prezidentovo působení v politice působí dojmem, že někomu někdy slíbil, že se bude na nejvyšších místech držet tak dlouho, jak to jenom půjde, z důvodů nikoli osobních.

8 hlasů

Myslím, že v normálních státech je rozumné takovou činnost i soudně odsoudit a zejména vysvětlit za účasti všech i té nyní potrestané paní za jakých okolností k dané věci došlo a co mohl kdo dělat a v dané době neudělal. To pak zveřejnit a předat mladým aby chyby NEOPAKOVALI. Babičky se ale do vězení nezavírají.

17 hlasů

Kdyby tě nějaká milá babička zamordovala, asi bys chtěl, aby byla potrestána. Nebo ne?

5 hlasů

Ale ano, ale jenom komunistcké!

15 hlasů

A co tvoje babička? Ta musí na tebe dřít do úpadku na vinohradu, aby uživila takového lempla jako jsi ty.

49 hlasů

předvolební komedie modré zlodějské mafie 600 000 nezaměstnaných , přes 100 000 lidí žebrajících na ulicích .lidi mrznou na ulicích,mjustiční mafie zlikvidovala zbytky právního státu ,ČT je Goeblesovký projekt ,exekutorská mafie řádí a tady událostmi před 70 lety - mafiánská sebranka napojená na podsvětí jen odvádí pozornost

51 hlasů

Přesně vystiženo.

10 hlasů

Přesně vystiženo.

8 hlasů

A co vrazi Mašini?

18 hlasů

Mašíni nebyli vrazi. V jejich situaci bys reagoval stejně.

3 hlasy

Další vyznamenání, či medaile?

38 hlasů

Tenhle systém si libuje ve vyznamenávání zločinců.

5 hlasů

Ptave jsem se pomocil a uz je tdy zrizenec Jarda. Za trest dostanu dva klystyry a tri skotske striky.

38 hlasů

pan doktor mi dal přes držku že tu pišu voloviny o cizich Vechtrech ,to je tim že sem zase vožrala a Felix je na tom eště huř, ten si pochcal zase ty nohavice, tedy jak ten to děla

10 hlasů

Tralala si klidně dělejte doma, ale nevypouštějte , prosím, do eteru. Svými rádoby vtipnými vulgárními příspěvky znehodnocujete diskuze. Děkuji.

7 hlasů

Vechtr z Protivína: Modrý tým byl pověřen jasně cíleným úkolem parazitovat na diskusích, kde se dá očekávat levicové názory. Jako kobyla v posledním tažení si myslí, že odvrátí vzrůstající podporu levice. Proto kolem sebe plivou lži a nenávist, vytahují kostlivce ze skříně, uráží ostatní diskutující a snaží se je diskreditovat. Takto si představují demokracii. Zapomínají však na to, že většina z nás nezná jen 50. léta (i v těch 50. létech podstatná většina lidí žila v poklidu adekvátně poválečné době), ale zato velice krásně žila v 70. a 80. létech, kdy mnozí dnes děkují komunistům, že mohli v poklidu a pohodě vychovávat své děti. Důrazně upozorňuji, že tyto instrukce Modrý tým opravdu dostává a zejména ODS-Jugend je v tom zvláště horlivá, Zneužívá k tomu i Skauty. Nicméně stačí se podívat, jakými příspěvky zaplavují diskuse a je to jasné. Lidi však mají oči a uši, též zdravý rozum a pud sebezáchovy. A právě pud sebezáchovy velí nepokračovat v kapitalismu. Kapitalismus nemá chybu, kapitalismus je chyba. Buď socialismus nebo záhuba společnosti.

69 hlasů

Víte co je nejzábavnější? Sledovat, jak si najatý a zaplacený tým příznivců ODS myslí, že klikáním a sprostotami přesvědčí čtenáře k volbě ODS nebo jejího béčka TOP09. Oni si vůbec nedovedou připustit, jak moc jsou lidé naštvaní.

37 hlasů

Lidé jsou naštvaní, na politiky obecně. Ne ovšem tak jak vy sníte a fantazírujete na stranu jednu. Sranda je v tom, že vy to nechápete.

36 hlasů

To není snění,ale realita.Ty ostatní strany stojí taky za hovno,ale ta jediná opravdu vede.

8 hlasů

Mirek Stepan na Hrad! Mirek Stepan for prezident! Prominte, musim jeste na ruskou ambasadu pro dalsi instrukce. Vladimir Vladimirovic predal soudruhu velvyslanci dalsi instrukce.

13 hlasů

jéžiš, tak jsi ještě i návštěvnice ruské ambasády, uzž jsi byla chudý doktor, potřebný lékárník, bohatá důchodkyně, spokojený postižený muž a krmič banderovce, modrá slepice ty nezahálíš :-)

43 hlasů

To je hrůza jak důchodci a matky s dětma od bolesti se vrhaji pod rozjety vlak protože už nemaji 1 000kč na poplatky.Zločinecka ODS ma krev na rukach až po lokty.Už aby byl ing Jirka Paroubek premierem ČR.

40 hlasů

tak at aspon bábě a dalším bolševikům seberou důchod. to je potrestá nejvíc.

15 hlasů

Vechtr z Protivína: Držím paní Brožové palce, ať ji pustí. To její souzení byla fraška nejhrubšího kalibru. Za katr patří jiní. Ti co rozkradli a zaprodali naší republiku, náš společný majetek rozkradli a z mnoha lidí udělali bezdomovce, dlužníky a oběti exekutorské mafie. Ti, co zrušili veškeré výhody socialismu, které tady lidé měli a ještě mají tu drzost házet na socialismus špínu. Ti patří za mříž. A ne stará ženská, která stejně nic nemnohla ovlivnit i kdyby tehdy chtěla. A že skupina Horákové vyvíjela kontrarevoluci proti našemu státu a že nebyli úplně neviní je také nesporné. Nehájím, jak ta skupina dopadla, tresty smrti byly určitě neadekvátní, ale i jinde ve světě se vlastizrada tehdy po válce trestala přísně. Např. manželé Rosenbergovi aj.

136 hlasů

Ty jsi fakt magor!

5 hlasů

kolikátou láhev jste již vypil před napsáním vašich řádků?? Takovým stylem obhajovat komunistický teror a jeho strůjce - no to je síla!

10 hlasů

blbecku pracujes o zijes od statu

9 hlasů

Majetek rozkradli akorát hajzlíci, kteří za komoušů měli protekci, kamarády na vhodných místech a měli přístup k informacím, ke kterým se obyčejný člověk nedostal a nedostane. K nim přibylo jen pár amatérů, kterým to vyšlo taktéž a svezli se na vlně těch prvních.

29 hlasů

nechte babku v klidu umřít

11 hlasů

pro doda....ale napřed jí musíte zaplatit za psychickou újmu, když říkáte, že sedí neoprávněně

15 hlasů

Dle úsudku současného práva se Polednová provinila,dle úsudku práva minulého bylo vše v pořádku.Spravedlnost je vykládána vždy podle zájmu vládnoucí třídy.Babka poslala na smrt člověka,který se provinil jen svým přesvědčením, to v pořádku není.Nechci se jí zastávat,ale jaký význam má trest vězení pro člověka nad hrobem?Je to zřejmě forma předpeklí ještě zaživa.Proč jí třeba nesnížili důchod?

41 hlasů

Babka nikoho na šibenici neposlala. To udělali soudci. Diskutující zřejmě o rozdílu mezi prokurátorem asoudcem ani netuší.

37 hlasů

Babka dopomohla smrti člověka.Stačí?

4 hlasy

Ona byla jen malé kolečko v celé té mašinérii. K potrestání měli být vydáni všichni, kteří se procesu nějak zúčastnili - ale před dvaceti léty a ne teď, když téměř všichni zemřeli a jediná stará paní, která dosud žije byla potrestána.. Tenkrát by to mělo význam, dnes je to veřejností příjímáno s velkými rozpaky, zavřít starou, téměř slepou ženu.

41 hlasů

Kikina-Klaus jen splácí svůj dluh za přímou (2003) i nepřímou (2008, přes nastrčenou kravku Bobošíkovou) podporu KSČM během prezidentské volby.

19 hlasů

To Milada Horáková u tehdejší amorální režimní chátry takové štěstí neměla.

93 hlasů

Jako vždy to odserou řadáci,jednající na příkaz shora.Která z těch sviní z vedoucích funkcí byla opravdu potrestána?Žádná,protože s tou dnešní sběří byli jedna ruka.Ten,kdo tuhle žumpu nazývá demokracií,by potřeboval pár přes držku,aby se mu rozsvítilo.

61 hlasů

Zatím jsme na cestě z komunistického srabu k demokracii. Jen jsme se někde v první třetině cesty zasekli. Bolševici všech barev si přece nic rozvracet nenechají.

27 hlasů

Velebnosti, z toho se chce jednomu blít, ale je to už setrvalý stav. To vyléčí jenom statisíce lidí v ulicích. Ale bez sametu!

12 hlasů

Za svoji minulost to odsrala Polednová, ostatnímu dobytku se nic nestalo. Navíc ještě komouše živíme v parlamentu. A tomu se ří ká demokracie. Ať s ní jdou už všichni do prdele. Je to hnus. Ostatní se řadí před pracovním úřadem, protože komouši vše zprivatizolvali a vytunelovali.

22 hlasů

Network zla ma svoji hlavu na Hrade.

44 hlasů

Co k tomu dodat ? Pouze to jediné : spolek stejně umazaných krvavých rukou chrání své nepostradatelné ,stejně ,,umazané,, krví nevinných obětí !!!

16 hlasů

Byla pod dohledem s veškerou péčí. Přeji jí zapadlý starobinec, kde po ní pes neštěkne.

8 hlasů

Klikám a dávám symbolických 100 bodů. Za peníze daňových poplatníků měla veškerou péči, kterou na svobodě těžko mít bude. Jídlo, teplo a doktoři kolem ní kmitali. Takovou péči nemá drtivá většina lidí v domovech důchodců.

10 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.