Brožová porazila Kalouska. Nemusí platit 40 milionů

27.04.2009 10:00 Exkluzivně

Spor o čtyřicet milionů korun, které měl zaplatit státu Nejvyšší soud, je vyřešen. On-line deník TÝDEN.CZ zjistil, že předsedkyně Iva Brožová vyhrála soudní při a porazila tak ministerstvo financí, které po ní pokutu kvůli administrativní chybě vymáhalo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zub (71 hlasů) 27.04.2009 11:17

  dobrá zpráva, další rozsudek Nejvyššího soudu, který napravuje...

 • Mílinka (62 hlasů) 27.04.2009 10:18

  Víte, kdo má největší moc v naší republice? No přeci neodvolatelná,...

 • Lotras (60 hlasů) 27.04.2009 10:03

  ....ten Klausův poskok to prosral jako Klaus....

 • Jan (58 hlasů) 27.04.2009 11:06

  Ten Kalous je blb korunovanej, dává nesmyslný žaloby. Ale stát je v...

 • ela (56 hlasů) 27.04.2009 10:17

  Takže nezávislá justice na zákonech:? Co ta brožová tam ještě dělá?...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

paní Brožová by vyhrála i soudní při, při níž by tvrdila, že je Arabela. S tím se musíme smířit, pokuty musí platit jen socky

40 hlasů

.. a kdyby madamme prohrala, tak co by nasledowalo,????? kazdy gadzo teto zemicky by musel vytahnou ze sve portmonaie 40 korunek a wzdat se jich ve prospech koho??? tak uz to bezi od doby "wynalezu" ceske konsolidacni agency...

42 hlasů

co takhle kdyz pisu w misto v, tak ho psat vsude. Ynteligente

35 hlasů

Skandální rozsudek. Jak si může Brožová zákonně nárokovat odpuštění penále, když na něj prostě neexistuje právní nárok. Rozhoduje se případ od případu a argumentace, že někdy jindy ministerstvo penále prominulo je úplně pomýlená. Zde neplatí precedenční systém a na prominutí není právní nárok. Je čistě na vůli ministerstva, zda penále promine a v jaké výši. Tento rozsudek je útokem nqa podstatu právního systému. Někdo se domáhá věci, na kterou nemá nárok a je mu vyhověno, protože bylo někdy vyhověno někomu jinému v jiné věci. To je neslýchané. Odvolací soud toto musí zrušit!!!

42 hlasů

já bych tý ženský dal provaz. Co ty na to jako soudruh ? Kalouskovi bych dal metál,za statečnost,že se přesto všechno nepřestal modlit. Co tomu soudruhu,nebo bože můj bratře říkáš ?

46 hlasů

pravda je, že pokud babu nepopravěj, tak jelikož je neodvolatelná, bude tam sedět až do svýho rozpadu v prach

37 hlasů

Nejsem soudce abych mohl soudit a už vůbec když nevím podrobnosti. Faktem je, že 10právníků má 10 právních názorů a 10soudců 10 rozsudků. Je to u nás asi nějaký gumový. Ale mám pocit, že nejenom Kalousek, ale KAŽDÝ ministr na jeho místě, by musel postupovat stejně a soudit se, protože má POVINNOST domáhat se sankcí všemi dostupnými prostředky včetně soudu. Pokud by to hodil za hlavu, tak by se ON vystavil postihu, za benevolenci při vymáhání pokuty a tady by se psalo, že jsou milenci, proto ji nežaloval...

38 hlasů

By to měl zaplatit Kalousek, ne?

37 hlasů

No vidíte Kalousek to zaplatí z našich peněz a jede se dál.

39 hlasů

Konečně někdo, kdo se neklaní politikům a díky zákonům se jím snaží bránit. Ubránila se, když se snažili místo ní nasadit svého člověka a teď i jejich mstám.

41 hlasů

dobrá zpráva, další rozsudek Nejvyššího soudu, který napravuje politické tlaky nebo průsery státního aparátu. jen aby takhle rozhodovaly i ty soudy nižší - to už se kolikrát člověk nestačí ani divit, jak si rozhodují protichůdně a svévolně. dobře, že se Brožová nedala, ale bohužel, těch zbylých skoro 10 milionů občanů nemá právo tak v malíku jako samotná soudkyně.

71 hlasů

Ten Kalous je blb korunovanej, dává nesmyslný žaloby. Ale stát je v BANKROT - to mu nevadí ?

58 hlasů

Víte, kdo má největší moc v naší republice? No přeci neodvolatelná, nepostižitelná a zřejmě nejchytřejší osoba, která vítězí ve všech soudních přích! (Ať má pravdu nebo ne!!!) Její samolibost je taková, že má daleko více než hroší kůži. Kam se na ní hrabe i ten prapodivný politik a hejtman ze středu Čech.

62 hlasů

Takže nezávislá justice na zákonech:? Co ta brožová tam ještě dělá? Za naše peníze vede osobní spory a my jí to máme platit? Tu babu budou muset zabít, jinak je neodvolatelná. Jak se může v justici něco změnit, když tam Brožová sedí jak žába na prameni?

56 hlasů

Máte pravdu. Ta slepice tam bude dřepět i kdyby vraždila, její zaměstnanci ji přeci vždycky ochrání. Brožová má z naší justice se svým manželem hezký "rodinný podnik", kterej sype miliony, takže ta nenažraná bezcharakterní čůza odejde jedině v dřevěným penálu. Její zásluhou se normální lidi nestačí divit výsledkům soudů a její vinou je možné fungování mafií soudců a správců konkurzní podstaty -státem legalizovaná zlodějina začíná u její židle.

48 hlasů

Ale vždyt nevíš o čem mluvíš nevede osobní spor ale jednalo se o administrativu s těmi miliony a byla to jen politická msta Kalouska to je ten pravý prefíkaný,který nakradl miliony a vcše mu prošlo.

54 hlasů

Když udělá chybu obyčejný člověk, tak se mu nic nepromine a sankci dostane. Holt na všechny neplatí stejný metr.

49 hlasů

Absolvoval jsem "daňové řízení" v malém městě v jižních Čechách. Zkonstruované, na 4 roky starý obchodní případ naprosto bezproblémový... Musel jsem rozprodávat zařízení bytu, abych nepošel hlady... Inkvizice, nic víc. Tihle imbecilní supi čekali, až si dám mašli. Neposkytnutí pomoci při autonehodě nepoavžuji za tr. čin. V případě pracovníka správce daně jim ještě šlápnu na krk!

37 hlasů

Samozřejmě se také promíjí a nestíhají velké kauzy, různé privatizační a konkurzní aféry městských a krajských zastupitelstev, dopravní nehody soudců a politiků (většinou všichni z ODS). Jenom Rath más smůlu, dotkl se lékárníků a je hned největším zlodějem v Česku.

38 hlasů

....ten Klausův poskok to prosral jako Klaus....

60 hlasů

Možná pro tuhle žalobu si Klaus tolik Kalouska oblíbil

43 hlasů

Nejspíš to tak bude protože Klaus právo nerespektuje tak mu chtěl Kalousek pomoci zničit Brožovu.

48 hlasů

Díky za krátkou, ale výstižnou poznámku!

39 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.