Téma TÝDNE
Budování romského památníku se zastavilo

10.09.2018 19:30 Původní zpráva Aktualizováno 12.09. 14:59

Bývalý ministr kultury Daniel Herman loni na podzim oznámil, že vláda po více než dvaceti letech vyřešila kauzu památníku v Letech u Písku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Aleš Přibyl (10 hlasů) 10.09.2018 20:42

  Co kdyby si to Romové zbourali sami, berou dávky a utrácí je na...

 • Petr Dosoudil (9 hlasů) 10.09.2018 20:41

  ...a co kdyby líní pobírači sociálních dávek si šli v rámci akce "R"...

 • Karel Kostrč (8 hlasů) 10.09.2018 21:13

  . . . ale vždyt Karel to mocí mermo chtěl zaplatit, ale prý neví v...

 • Blokovaná IP adresa (8 hlasů) 10.09.2018 21:57

  HURÁ!!! Infrastrukturu výroby vepřového masa ještě nezbourali. Stačí...

 • Josef Vrána (6 hlasů) 11.09.2018 07:42

  Za to, co bude stát tato neuvěřitelná lumpárna, by mohla fungovat...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Proboha udělejte něco abych se mohl kulturně vzdělat.Jestli se to nepostaví včas,můžou se poztrácet všechny památky i celé kartotéky jejich zločinů a bude po všem.To přece nemůžeme dopustit.
PS.Doufám že tam budou hrát Bangovy hity o je*bání,šu**kkkkkání atd.

1 hlas

Je to zajímavé,památník se zastavil nyní a romové se pracovně zastavili už v roce 1990 a žijí většinou na dávkách na které dáváme peníze my všichni ostatní.Ta doba před rokem 1990 kdy museli pracovat je nenávratně pryč a nyní je stát pěkně podporuje,aby pracovat nemuseli a hlavně jich přibývá,to je ten paradox.

2 hlasy

Kdyby měli pracovní povinnost jako kdysi,nemohli by plnit manželské povinnosti a Eržiky,Gabriély i Johány by hledali jiné šu**káče.A byli by všichni šíleně frustrovaní.

1 hlas

Haly jsou vyklizeny, plac prázdnej zbyl jen bazén se sračkama od prasat, ale muzeum už má "ředitelku" pobírající ředitelskej plat. Oni to cigáni hlídasjí a "udržují" a zas chvíli to zaroste 2 metrovou lebedou a bude vymalováno. Ale oni oprávněně očekávají že tam nastoupí gádžovské brigády a v akci "Z" to všechno za cigány udělají a postaví jim zbytečné muzeum, kde nebude co vystavovat a nikdo tam nebude jezdit, jedině, že by si vybavili gádžovské školní výlety na exkurze do cigán muzea. Vypadá to, že to babiš vede do ztracena, aby to usnulo a zarostlo plevelem, cigaňa bude spokojená, že furt bere ředitelskej plat a ještě tam zaměstná pár švagrových, jako sekretářku a uklízečky.

0 hlasů

No snad to tolik nespěchá.

1 hlas

Vidím dva problémy. Romský památník nemůže vzniknout, neboť v době fungování tohoto tábora Romové nebyli. Pokud bych je správně pojmenoval, cenzorův automat by mne smazal. Druhý problém: proč stavět památník, když si Romové staví své památníky na dalších a dalších místech. Za všechny jen např. Chanov.

4 hlasy

Za to, co bude stát tato neuvěřitelná lumpárna, by mohla fungovat jedna okresní nemocnice celý rok se vším všudy.
Pevně doufám, že všichni, co tuto škodu způsobili, půjdou do basy - včetně všech "aktivistů", kteří to celé spustili.

6 hlasů

Budování romského památníku? - Velký humbuk a velký podvod!!! Ptejme se, kdo z toho má,nebo bude mít prospěch?!

6 hlasů

... a co kdyby cigánům s tím problémem třeba pomohl člověk v plísni ... ?!
:-D

6 hlasů

... super ... !
:-D

0 hlasů

Proboha, kdy už to bude hotové?
Já si chci naplánovat v příštím roce týdenní dovolenou, abych to stihl tam všechno projít...

3 hlasy

HURÁ!!! Infrastrukturu výroby vepřového masa ještě nezbourali. Stačí svézt a navézt všechny cigány z okolí ku zabydlení. Ve chlívě jim bude jak doma. Hlavně těm slovenským.

8 hlasů

To bude luxus oproti současnému Chanovu.Pro slovenské zas proti Luníku IX.

1 hlas

Tak s rozebráním těch hal asi nebude problém, tak jako v kladenské Poldovce,kde střecha nezvládla bourání "samovýrobou" od podlahy. Horší to bude s tou kejdou. Tak bude smrdět ještě několik let.:)

2 hlasy

Co takhle, kdyby s tím pomohl majitel většiny okolních pozemků? Prý je chce prodat zahraniční firmě a ten zápach jim vadil! Podívejte se do katastru. Schwarzenberkova rodina na to přece má a když už jim na zhodnocení pozemků přispěli díky Hermanovi čeští poplatníci, mohla by zmobilizovat naše Romské spoluobčany a přispět i jim, aby si to dodělali sami.

4 hlasy

. . . ale vždyt Karel to mocí mermo chtěl zaplatit, ale prý neví v které bance má peníze.

8 hlasů

Romové jsou práce chtiví a zájemcům o práci brání diskriminace. Stát by jim měl svěřit zbudování jejich památníku. Samozřejmě za úhradu - za odvedenou práci. A památník je natotata, nebo tatonata. Tak nějak to Dežo říkal.

2 hlasy

Babiš se snaží, aby s tím nebyl spojený a neklesly mu preference. Možná jim ale peníze pošle po volbách, jak to bývá u nepopulárních věcí zvykem.

4 hlasy

Co kdyby si to Romové zbourali sami, berou dávky a utrácí je na automatech. Archeologové tam asi budou hledat ztracenou chuť do práce. Asi marně.

10 hlasů

...a co kdyby líní pobírači sociálních dávek si šli v rámci akce "R" vybudovat svůj památník, když o něj tolik stojí...

9 hlasů

poslete tam na praci trestance.az je konecne zavrou-krysu rath,jidase-burese-babise,bakalu,janouska,rittiga, - a.novaka,atd.ana brigadu,fracka bema,slechtovou,filipa,fialu,bartose,bartoska,skre - tajohn a kamo moroza,starostu za mladou boleslav&spol.bohuliba to cinnost.

1 hlas

Woe jako vždy jsi z těch tvých blábolů vymechal Kradouska! Šábli jste se snad na těch lidoveckých padácích VTP 100, nefungujícím Štábním informční systému pro armádu, nebo že by na těch pražských kasárnách zaplacených sankcemi za pozdní vystěhování muzejního knižního fondu, kdy byly termínově nastaveny nesplnitelné podmínky.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.