Olomoucký kraj
Byla to apokalypsa, popisují následky povodně lidé z Břevence

08.06.2020 10:30

Auta na střechách v korytě řeky, voda tekoucí skrze domy, utržené silnice - to je aktuální obrázek Břevence na Olomoucku, kterým se v noci prohnala lokální povodeň. Místní část Šumvaldu se stane zřejmě jejím smutným symbolem, pochází odtud i dosud jediná oběť záplav.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 08.06.2020 12:05

  Vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby na místo iniciativně přiběhl ten...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 08.06.2020 13:39

  Německá anální zátko, v tomto měsíci to bude 78 let, co jste vypálili...

 • aztek polni (3 hlasy) 08.06.2020 15:53

  Zalez chudáku a jsi tu nechtěný! Trapýn ,že je pořád blb aniž by o...

 • aztek polni (3 hlasy) 08.06.2020 15:57

  Na Tebe čeká největší tupec této země a šulin Minář! A bude zlet...

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 08.06.2020 16:34

  Vždy pobavíš, ruská děvko. 75 let po válce tenhle dement bojuje s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ODPORNÍ HITLEŘI A JEJICH ZNIČENÍ EVROPY ZA PŘÍMÉHO POTLESKU MÍSTÍCH VLASTIZRÁDNÝCH KU.REV

VIVAT RUSSIA

Všechny členské státy EU musí brát migranty, rozhodlo o Evropě Německo

Německý ministr vnitra Horst Seehofer odhalil nový plán na reformu Evropského azylového systému. Koncept návrhu uniklý do médií ukazuje, že ode všech členských států Evropské unie se bude požadovat, aby si braly ilegální migranty.

Země Střední a Východní Evropy dosud odporovaly povinnému přesídlování na základě toho, že rozhodování o udělení povolení k pobytu, je nutno ponechat jednotlivým národům. Ty uvádí, že jednostranným uvalováním migračních kvót na členské státy EU se snaží nevolení byrokraté v Bruselu donutit demokraticky zvolené vůdce Evropu zlomit, aby se podvolili jejich diktátu.

A opravdu pokračuje debata o migraci, a o tom hlavním, o co v ní jde, o evropském federalismu a o míře, v jaké si smí Evropská unie uzurpovat rozhodovací pravomoci od svých 28 členských států.

Seehofer 2. prosince v Bruselu předložil svůj čtyřstránkový plán na reformu Společného evropského azylového systému (CEAS) nové předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyen. Od té se očekává, že ta zveřejní své migrační návrhy v únoru 2020 chvíli před tím, než Německo převezme předsednictví Evropské rady, což začne v červenci 2020.

CZEXIT

1 hlas

tak to vypada v usa po kazdem tornade a uraganu.poloynteligentni vopicaci nemaji vliv.nizsi IQ u semity zida.cha,cha,cha!salom.

1 hlas

Chtel bych se vsem lidem, ktere v noci na dnesek postihly zaplavy, omluvit za ruska howada Vampolu (alias Rihu), smradocha Ledvinku a nejhloupejsiho muze s perem kolibrika Azteka.
Tento vykve ruske yntelygence ukazuje, jak by to v CR vypadalo, kdyby vladli hloupi muzici v rubaskach a valenkach.

2 hlasy

daleko hur to bude vypadat,az se opravdu ke korytu dostanou rasisitcti semiti zidi-afro-aziati.viz usa.omlouvejte se za ne a za to,co napachala ta pakaz v sssr,dobytcy.

1 hlas

doufam,ze ted je gretenka spokojena.vraci se ji zpet ukradene detstvi.

1 hlas

Vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby na místo iniciativně přiběhl ten srandovní ocásek a strašák na ptáky z BIS, vrchní čučkař Koudelka, hodností štábní řiťmistr, a začal vykřikovat, že vše je důsledkem sporů dvou diplomatů na ruské ambasádě.

5 hlasů

Mne by zase vůbec nepřekvapilo,kdyby tě někdo vzal polenem po hlavě.

0 hlasů

Toto je prosím příspěvek placeného ruského trolla, bijící do očí svou debilitou. Většího dementa se rusákům už asi nepodaří najít, tohle je fakt kus vola.

2 hlasy

Na Tebe čeká největší tupec této země a šulin Minář! A bude zlet kryplů a zlodějů s Kalouskem aPromopro další howado lidské a zrůdy jako Kocáb či práskáč Horáček! A 3 radli ted nemají co jíst! A ještě se bude řvát at žije šulin čurácký dobytčí howado zkur Havlova capo s knírem oragutaní zrůda Causeskova a Honeckerova vymazaná hlava estebáckého krypla capa !

3 hlasy

No a toto je Kokopič, ten je opravdu výstavní kousek neandrtálce s neměřitelným IQ. Co slovo, to perla. Tedy v jeho znakové řeči.

2 hlasy

Na tebe chudáku nemám a ty vymaštěnec jehož tu nikdo nechce! A na Mináře tu sere a jen ty trouba a vymazanec na něj bude číhat" A kolik lidí Ti tu nadalo chudáku trapáku! Vykvět vymazanosti a už se řve je to zloděj a zas je to zloděj a kdo? Dementní šulin vylhaný dobytčí koko zlkurv prašivý kojot Havel! A zrůda orangutaní zkurv cap s knírem retardovaný a lidé maji z koko zkurv prdel šulina fekálního!

2 hlasy

Německá anální zátko, v tomto měsíci to bude 78 let, co jste vypálili a vyvraždili Lidice. Za okupace jste zde vy, skopčáci, zavraždili skoro 400 000 lidí, po válce, ve které jste dostali tvrdě na budku, z vás měli spojenci udělat posypovou sůl na silnice. Ty, skopčáku, jsi tím posledním, kdo může zasahovat do českých diskuzí.

5 hlasů

Vždy pobavíš, ruská děvko. 75 let po válce tenhle dement bojuje s jakýmisi skopčáky, kteří dodnes okupují jeho mysl.

3 hlasy

42 let po 78. tady asi 3 ubožáci mají pořád pod postelí Rusy.
Bububububu
Já zapoměl že to je Putin, kdo nám sem dnes láduje černé po tisícovkách a vyhrožuje, pokud to nebudeme živit z našich daní.
Podporovat Hitlery může jen opravdový lidumil.

CZEXIT

0 hlasů

Proboha, človíčku nešťastná vyjadřujte se k věci. A když už musíte, tak řekněte třeba, že to nic není, že máte v Rusku větší povodně a větší sucha.

3 hlasy

Zalez chudáku a jsi tu nechtěný! Trapýn ,že je pořád blb aniž by o něj někdo stál! Pořád se nám se nám heinainovci a Moničina pič pič děvka zkur a pitomia Makrela ze Stasi špina zlodějská! Táhnetě už zpět do Berlína špiny zlodějské a vrazi! Skopčáky tu nechceme. Do Berlína vyhnat kurv...

3 hlasy

na usa se zene uragan cristobal i s tornady.tam maji fsechno absolutne nejvetsi,ajnstajn.davejte pozor,az prileti nad vas.clovicku.cha,cha,cha!salom,mesugene.

2 hlasy

mate info od mosada?jak to tak fsechno presne vite,mesugeni?k nevire.a vykejte,pakazi.cha,cha,cha!salom,ajnstajni.

0 hlasů

Nejmenší? Žádné! když mu dělali obřízku, tak rabínovi ujela ruka a ufikl mu ho celého...

1 hlas

Ty mas Ledvinko nejmensi prirozeni. Proste primat:-)

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.