Poprvé v historii
Česká armáda převzala velení výcvikové mise Evropské unie v Mali

12.06.2020 12:53 Aktualizováno 12.06. 14:03

Brigádní generál František Ridzák převzal velení výcvikové mise Evropské unie v Mali (EUTM). Česká armáda tak poprvé ve své historii vede mezinárodní vojenskou misi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (6 hlasů) 12.06.2020 13:00

  co dělaj naši žoldáci v mali za naše peníze? neměly by spíš chránit...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 12.06.2020 13:18

  Česká armáda ? Myslíte tu partu špenátů kopajících Američanům v...

 • Karel Musil (2 hlasy) 12.06.2020 13:34

  20 států tam má celkem 700 vojáků, průměr tedy 35 na jeden stát tj,...

 • Karel Kačaba (2 hlasy) 12.06.2020 15:15

  Perfektní. Poche coby reprezentant EU za Mali po jeho pos.ancování...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 12.06.2020 17:14

  Ty žádnou armádu jako vlastizrádce nemáš, ruský prostitute. Tebe i...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Otevřená rasová válka černých proti bílým: V Americe zapálili doutnák. Výbuch v Africe. Bílí farmáři bojují o holý život. Na bílých životech ovšem nezáleží. Vraždy a únosy dětí v Johannesburgu. Jak tohle skončí?

Rasové bouře, které začaly ve Spojených státech po zabití recidivisty, násiníka a dealera drog George Floyda policistou, jsou zjevně pouze začátkem rozsáhlého výbuchu společenské destrukce, která byla dlouho připravována - a incident v Minneapolis byl jenom vítaným spouštěčem těchto dějů.

Celá operace má samozřejmě více plánů a vrstev. Její režiséři zamýšleli především rozkolísat rasovými nepokoji Spojené státy oslabené epidemií koronaviru a na ní navazujícími hospodářskými problémy. To vše má jediného společného jmenovatele: blížící se podzimní prezidentské volby.

Revolucionáři
Přelití nepokojů pomocí sociálních sítí do Evropy a dalších koutů světa, kde se může rozehrát rasistická karta, ukazuje, že po klimatickém fiasku s Gretou, která pro svou očividnou trapnost nedokázala zmobilizovat revoluční dav v dostatečné míře, se globální kruhy v jejichž režii tato rasová a sociální operace probíhá, soustřeďují i na další radikální společenské skupiny.

Po zradě "bílého proletariátu", který ve velké většině ve volbách volí Trumpa a brexit, neboť už má po krk dekadentních hrátek všech elitářských spratků, se vůdci globální revoluce obracejí na své nejpřirozenější spojence. Těmi jsou už od Leninových časů bezprizorní asociálové a vrstvy kriminálníků a zločinců všeho druhu. Liberální demokraté, kteří jsou páteří diktatury nového světového řádu, si tyto vrstvy od pádu berlínské zdi cílevědomě hýčkají na obou březích Atlantiku.

Otevřeli Evropu i Ameriku milionům migrantů, kteří se stali významnou vzpruhou už tak dost silné kriminálnické vrstvy spolupracující vzájemně s aktivistickými bojůvkami, neboť všichni tito sociopati mají společný cíl: zničit dosavadní relativní řád, a v nastalém chaosu loupit, vraždit a znásilňovat. To hlavní však - přivlastnit si plody práce generací bělochů střední třídy, kteří prosperující západní společnost vybudovali a udrželi při životě.

https://www.protiproud.cz/politika/5159-otevrena-rasova-valka-cernych-proti-bilym-v-americe-zapalili-doutnak-vybuch-v-africe-bili-farmari-bojuji-o-holy-zivot-na-bilych-zivotech-ovsem-nezalezi-vrazdy-a-unosy-deti-v-johannesburgu-jak-tohle-skonci.htm

CZEXIT

1 hlas

Řecko: Nelegální migranti opět ničí olivový háj, mnozí pak směřují do Německa

Další olivový háj na řeckém ostrově Lesbos byl nedávno zničen nelegálními migranty. Německo včera také oznámilo, že z řeckých ostrovů vezme více migrantů.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/recko-nelegalni-migranti-opet-nici-olivovy-haj-mnozi-pak-smeruji-do-nemecka/
------
Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/vaclav-klaus-nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-nasi-zeme-z-eu/
------
Když nebudeme dost pozorní, za chvíli zde můžeme mít majdany či rabující imigranty v ulicích… Sluníčkáři chtějí naprosto destruovat společnost

https://www.euportal.cz/Articles/42764-kdyz-nebudeme-dost-pozorni-za-chvili-zde-muzeme-mit-majdany-ci-rabujici-imigranty-v-ulicich-slunickari-chteji-naprosto-destruovat-spolecnost.aspx
------
Pogromy na obchody bělochu v USA jsou stejné, jako na ty židovské v nacistickém Německu

https://www.eurabia.cz/Articles/44156-pogromy-na-obchody-belochu-v-usa-jsou-stejne-jako-na-ty-zidovske-v-nacistickem-nemecku.aspx
------
Politická korektnost paralyzuje francouzskou policii

https://www.eurabia.cz/Articles/44155-politicka-korektnost-paralyzuje-francouzskou-policii.aspx
------
CO ZBYDE PO MERKELOVÉ?

https://pravyprostor.cz/co-zbyde-po-merkelove/
------
Robejšek: EU je špatně fungující spolek ekonomik a nikdy nebyla a nebude spolkem národů

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=252743
------
CZEXIT

0 hlasů

Ridzák velitelem v Mali,protože ho má mali.

0 hlasů

Perfektní. Poche coby reprezentant EU za Mali po jeho pos.ancování dosáhl svého. Petříček mu jistě pošle pár nikoliv drobných z peněz českých daňových poplatníků.

2 hlasy

20 států tam má celkem 700 vojáků, průměr tedy 35 na jeden stát tj, více než trojnásobek průměru, včetně větších a bohatších.., ale malá ČR 120 vojáků. Pak ještě další profrancouzský útvar, kde je jen 7 málo významných států, ale ČR musí tam být samozřejmě také.Naše expediční armáda už asi bez těch zahraničních "misí" nemůže existovat, ať to stojí co to stojí..

2 hlasy

Česká armáda ? Myslíte tu partu špenátů kopajících Američanům v Afghánistánu latríny a uklízejících jejich kasárny ? To žádná naše armáda není. Ihned bych z ní dezertoval, cizákům bych nesloužil.

5 hlasů

Ty žádnou armádu jako vlastizrádce nemáš, ruský prostitute. Tebe i rusáci platí jen s opovržením.

2 hlasy

Tebe to ještě baví, ty blbá gumo???
Fakt je, že budoucnost je Rusko a Čína.
Západ zdechá a brzo to tam bude vypadat jak v Zimbabwe.
Bílí klekají před černýma, strhávají se sochy, zamykají filmy do trezorů a tato P.Í.Č.A. - jen se podívejte - bude pořád nadávat Rusku :-DDDDD
To nevymyslíš :-DDDDDD

CZEXIT

1 hlas

Bože Kocourku,Vy jste vůl ! 🐂

0 hlasů

co dělaj naši žoldáci v mali za naše peníze? neměly by spíš chránit naší hranici

6 hlasů

až na tu hrubku lze souhlasit

0 hlasů

Těch hrubek jouhlasit nelze.e pět, jako hlasů, co si je nadělil. S

0 hlasů

...úchvatný - Psal jsem, že souhlasit NELZE. A není to jen kvůli pěti hrubkám.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle najdete >


Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov