Poprvé v historii
Česká armáda převzala velení výcvikové mise Evropské unie v Mali

12.06.2020 12:53 Aktualizováno 12.06. 14:03

Brigádní generál František Ridzák převzal velení výcvikové mise Evropské unie v Mali (EUTM). Česká armáda tak poprvé ve své historii vede mezinárodní vojenskou misi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (6 hlasů) 12.06.2020 13:00

  co dělaj naši žoldáci v mali za naše peníze? neměly by spíš chránit...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 12.06.2020 13:18

  Česká armáda ? Myslíte tu partu špenátů kopajících Američanům v...

 • Karel Musil (2 hlasy) 12.06.2020 13:34

  20 států tam má celkem 700 vojáků, průměr tedy 35 na jeden stát tj,...

 • Karel Kačaba (2 hlasy) 12.06.2020 15:15

  Perfektní. Poche coby reprezentant EU za Mali po jeho pos.ancování...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 12.06.2020 17:14

  Ty žádnou armádu jako vlastizrádce nemáš, ruský prostitute. Tebe i...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Otevřená rasová válka černých proti bílým: V Americe zapálili doutnák. Výbuch v Africe. Bílí farmáři bojují o holý život. Na bílých životech ovšem nezáleží. Vraždy a únosy dětí v Johannesburgu. Jak tohle skončí?

Rasové bouře, které začaly ve Spojených státech po zabití recidivisty, násiníka a dealera drog George Floyda policistou, jsou zjevně pouze začátkem rozsáhlého výbuchu společenské destrukce, která byla dlouho připravována - a incident v Minneapolis byl jenom vítaným spouštěčem těchto dějů.

Celá operace má samozřejmě více plánů a vrstev. Její režiséři zamýšleli především rozkolísat rasovými nepokoji Spojené státy oslabené epidemií koronaviru a na ní navazujícími hospodářskými problémy. To vše má jediného společného jmenovatele: blížící se podzimní prezidentské volby.

Revolucionáři
Přelití nepokojů pomocí sociálních sítí do Evropy a dalších koutů světa, kde se může rozehrát rasistická karta, ukazuje, že po klimatickém fiasku s Gretou, která pro svou očividnou trapnost nedokázala zmobilizovat revoluční dav v dostatečné míře, se globální kruhy v jejichž režii tato rasová a sociální operace probíhá, soustřeďují i na další radikální společenské skupiny.

Po zradě "bílého proletariátu", který ve velké většině ve volbách volí Trumpa a brexit, neboť už má po krk dekadentních hrátek všech elitářských spratků, se vůdci globální revoluce obracejí na své nejpřirozenější spojence. Těmi jsou už od Leninových časů bezprizorní asociálové a vrstvy kriminálníků a zločinců všeho druhu. Liberální demokraté, kteří jsou páteří diktatury nového světového řádu, si tyto vrstvy od pádu berlínské zdi cílevědomě hýčkají na obou březích Atlantiku.

Otevřeli Evropu i Ameriku milionům migrantů, kteří se stali významnou vzpruhou už tak dost silné kriminálnické vrstvy spolupracující vzájemně s aktivistickými bojůvkami, neboť všichni tito sociopati mají společný cíl: zničit dosavadní relativní řád, a v nastalém chaosu loupit, vraždit a znásilňovat. To hlavní však - přivlastnit si plody práce generací bělochů střední třídy, kteří prosperující západní společnost vybudovali a udrželi při životě.

https://www.protiproud.cz/politika/5159-otevrena-rasova-valka-cernych-proti-bilym-v-americe-zapalili-doutnak-vybuch-v-africe-bili-farmari-bojuji-o-holy-zivot-na-bilych-zivotech-ovsem-nezalezi-vrazdy-a-unosy-deti-v-johannesburgu-jak-tohle-skonci.htm

CZEXIT

1 hlas

Řecko: Nelegální migranti opět ničí olivový háj, mnozí pak směřují do Německa

Další olivový háj na řeckém ostrově Lesbos byl nedávno zničen nelegálními migranty. Německo včera také oznámilo, že z řeckých ostrovů vezme více migrantů.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/recko-nelegalni-migranti-opet-nici-olivovy-haj-mnozi-pak-smeruji-do-nemecka/
------
Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/vaclav-klaus-nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-nasi-zeme-z-eu/
------
Když nebudeme dost pozorní, za chvíli zde můžeme mít majdany či rabující imigranty v ulicích… Sluníčkáři chtějí naprosto destruovat společnost

https://www.euportal.cz/Articles/42764-kdyz-nebudeme-dost-pozorni-za-chvili-zde-muzeme-mit-majdany-ci-rabujici-imigranty-v-ulicich-slunickari-chteji-naprosto-destruovat-spolecnost.aspx
------
Pogromy na obchody bělochu v USA jsou stejné, jako na ty židovské v nacistickém Německu

https://www.eurabia.cz/Articles/44156-pogromy-na-obchody-belochu-v-usa-jsou-stejne-jako-na-ty-zidovske-v-nacistickem-nemecku.aspx
------
Politická korektnost paralyzuje francouzskou policii

https://www.eurabia.cz/Articles/44155-politicka-korektnost-paralyzuje-francouzskou-policii.aspx
------
CO ZBYDE PO MERKELOVÉ?

https://pravyprostor.cz/co-zbyde-po-merkelove/
------
Robejšek: EU je špatně fungující spolek ekonomik a nikdy nebyla a nebude spolkem národů

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=252743
------
CZEXIT

0 hlasů

Ridzák velitelem v Mali,protože ho má mali.

0 hlasů

Perfektní. Poche coby reprezentant EU za Mali po jeho pos.ancování dosáhl svého. Petříček mu jistě pošle pár nikoliv drobných z peněz českých daňových poplatníků.

2 hlasy

20 států tam má celkem 700 vojáků, průměr tedy 35 na jeden stát tj, více než trojnásobek průměru, včetně větších a bohatších.., ale malá ČR 120 vojáků. Pak ještě další profrancouzský útvar, kde je jen 7 málo významných států, ale ČR musí tam být samozřejmě také.Naše expediční armáda už asi bez těch zahraničních "misí" nemůže existovat, ať to stojí co to stojí..

2 hlasy

Česká armáda ? Myslíte tu partu špenátů kopajících Američanům v Afghánistánu latríny a uklízejících jejich kasárny ? To žádná naše armáda není. Ihned bych z ní dezertoval, cizákům bych nesloužil.

5 hlasů

Ty žádnou armádu jako vlastizrádce nemáš, ruský prostitute. Tebe i rusáci platí jen s opovržením.

2 hlasy

Tebe to ještě baví, ty blbá gumo???
Fakt je, že budoucnost je Rusko a Čína.
Západ zdechá a brzo to tam bude vypadat jak v Zimbabwe.
Bílí klekají před černýma, strhávají se sochy, zamykají filmy do trezorů a tato P.Í.Č.A. - jen se podívejte - bude pořád nadávat Rusku :-DDDDD
To nevymyslíš :-DDDDDD

CZEXIT

1 hlas

Bože Kocourku,Vy jste vůl ! 🐂

0 hlasů

co dělaj naši žoldáci v mali za naše peníze? neměly by spíš chránit naší hranici

6 hlasů

až na tu hrubku lze souhlasit

0 hlasů

Těch hrubek jouhlasit nelze.e pět, jako hlasů, co si je nadělil. S

0 hlasů

...úchvatný - Psal jsem, že souhlasit NELZE. A není to jen kvůli pěti hrubkám.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.