Koronavirus
Česko: Nakažených je 5589, ve čtvrtek jich přibylo 257

10.04.2020 06:50 Aktualizováno 10.04. 09:15

V Česku bylo k pátečnímu ránu 5589 lidí s prokázaným onemocněním covid-19. Ve čtvrtek se jejich počet zvýšil o 257. Počet vyléčených pacientů podle aktualizovaných údajů na webu ministerstva zdravotnictví stoupl oproti čtvrtečnímu podvečeru o osm na 309. Počet lidí nakažených koronavirem, kteří zemřeli v nemocnicích, se za stejnou dobu zvýšil o jednoho na 113.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 10.04.2020 13:10

  Tak se koukněte na úroveň lékařské péče v USA, lidé tam na tohle...

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 10.04.2020 11:28

  Tak v USA za jeden jediný den zemřely dva tisíce lidí, improvizované...

 • - - (2 hlasy) 10.04.2020 10:05

  Pozdrav z Prahy do Chacharstánu. Na nadávky jsme od buranů zvyklí. Na...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 10.04.2020 20:37

  Tady máš pitomečku odpověď: Zatímco ruský prezident Putin posílá...

 • Radola Alodar (1 hlas) 10.04.2020 15:19

  Čtyři katastrofy v probíhající době:1.sucho,2.migranti,3.coronavirus...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE PUTINŮV RANNÍ PRŮJEM.

0 hlasů

ZAČÍNÁ SE EU SYPAT JAKO DOMEČEK Z KARET ?

Naši politici vůli poloviny národa chtějící vystoupení z EU nevyslyšeli, tak se naštěstí EU možná sama rozsype dříve, nežli se proberou.
.
Itálie dostala tak otřesné podmínky pro pomoc od EU, že v reakci nato po celé zemi mizí vlajky EU.
.
Německo zabavovalo zdravotnický materiál mnoha cizím zemím v čase explozivního šíření pandemie po Evropě a EU se tváří, že je vše v pořádku.

.
EU šikanuje zejména státy tzv. “Východního bloku” za jakékoli projevy nesouhlasu s tragickou politikou a šílenými nápady EU.
.
E.U ve zcela mimořádné době není vůbec schopna a ochotna účelně pomoci komukoliv, kromě sebe sama – myšleno svým korytům a nohsledům v placených pozicích.
.
Mnoho států EU zavřelo hranice pro normální lidi, ale ilegální migranti se mohou volně pohybovat dál.
.
Řeckou hranici zcela otevřeně atakuje “Turek”, aby pomohl nelegálním migrantům v masovém měřítku zaplavit Evropu i přes nehorázné výpalné, které od EU dostává. A EU mlčí, stejně tak drtivá většina politiků na národních úrovních.
.
Už i politici, kteří vidí EU jako svoji (hloupou) mantru připouští, že takto by to dál nešlo.
.
Doufám, že se ten žalostný moloch, ve kterého se EU proměnila brzy rozpadne, aby normální lidé všech zemí našeho kontinentu mohli opět normálně a svobodně žít.
.
Musí zmizet veškerá hloupá a represivní opatření a legislativní zmetky a všichni politici, kteří pro ně kdy hlasovali.
.
A hlavně doufám, že lidé už nebudou tak hloupí a všechny politiky a politické subjekty, kteří léta propagovaly EU, pohřbí v příštích volbách. To samé musí platit i v naší zemi !!!

https://pravyprostor.cz/zacina-se-eu-sypat-jako-domecek-z-karet/

CZEXIT

1 hlas

Čtyři katastrofy v probíhající době:1.sucho,2.migranti,3.coronavirus a 4.rovnoprávnost žen,takže mnoho blbek důležitě vládne na všelijakých mocenských postech.

1 hlas

Že Vy píšete z Alzheimer centra? Toho určenýho k likvidaci žehem...Jinak si těžko vysvětlit tu hloupou agresi. No, počítám, že jste na ženskejch 100%ně závislej. nemám pravdu?

0 hlasů

Dobrosere,ty máš vždycky pravdu,až na to,že prošlou latrínou.

0 hlasů

už má na svědomí 113 lidí,virový smrtihlav.stádo čeká na befel z majsloffky?být tam kalousek, to by bylo BEKOTU.jo, rasistická pakáž je rakovina lidstva.

0 hlasů

Horší byl akorát dementní šulin čurácký Havel. Nešlověk a charakter křivý a špina co se nestyděla vykrást 2 biliony a fekální odporný slizky dobytek!

0 hlasů

Kontrolní otázka pro "- -",duševního giganta,zní:jak je možné,že veřejnoprávní ČíTý dodnes nezveřejnila,že do Itálie byly vysazeny ruské vojenské,byť prý virologické,jednotky?A dodnes nebylo nikde komentováno,jak si v Itálii spolu s Kubánci vedou,co tam vlastně dělají?Soudruzi ze zpravodajství ČíTý mlčí jak zařezaní-což se jim brzo může opravdu přihodit v rámci akce "Vyžeň vira z ČíTý-ra.

1 hlas

Tady máš pitomečku odpověď:
Zatímco ruský prezident Putin posílá letadla plná zdravotních pomůcek a expertů do Itálie, Srbska, či dokonce USA, domácí zdravotníci bijí na poplach. Ty, kteří tvrdí, že na PR akce teď není vhodná doba a že ruské zdravotnictví by samo potřebovalo pomoc, vyšetřuje policie.
„Zdechni, nebo umři – tak je možné popsat teď naše směny,“ napsala na svém účtu na sociálních sítích ruská zdravotní sestra z jedné moskevské nemocnice, kterou nedávno přeorientovali na příjem nemocných covid-19.

Detailně popisuje, v jakých podmínkách se stará o pacienty. „My všichni ve špinavé zóně pracujeme v následujících uniformách: chirurgické ‚pyžamo‘, přes něj ochranný oblek, brýle, respirátor, dva páry rukavic, gumová obuv, návleky. Ve špinavé zóně si nelze nic sundat… To znamená, že nelze pít, jíst, dojít si na záchod – a v určitý moment už prostě nelze dýchat. Ráno, po 24 hodinách těžké práce v respirátoru, jsem už brečela zoufalstvím…“

2 hlasy

Blbečku,vůbec ti to nezapaluje,ptal jsem se,proč ČíTý není schopna podat zpravodajství o Rusácích a Kubáncích v Itálii.Běž si zase sednout na výrovku,gigante Iljo Muromče.

0 hlasů

Ruští obchodníci hlásí prudký nárůst prodeje alkoholických nápojů v posledních týdnech, kdy vláda doporučuje lidem kvůli šíření virové nákazy nevycházet. Podle firmy Nielsen, která se zabývá průzkumem trhu, stouply v posledním březnovém týdnu ve srovnání s loňskem prodeje vodky o téměř třetinu, whisky skoro o polovinu a piva o čtvrtinu.

1 hlas

Počet nakažených koronavirem v Rusku se od čtvrtka zvýšil o 1786 na 11 917, jde o nejvyšší denní nárůst. Počet mrtvých vzrostl o 18 na 94.

1 hlas

Tak v USA za jeden jediný den zemřely dva tisíce lidí, improvizované pohřby se tam realizují dokonce v parcích, protože prostě už není místo,zoufalství v Americe dosahuje gigantických rozměrů, ale vy zde řešíte Rusko. Skoro to vypadá, jako byste snad měl radost z toho, že někde na tohle svinstvo umírají lidi.

3 hlasy

V Rusku byla rijnova revoluce taky az v listopadu, tak se priprav na ten masivni narust. Obzvlast vzhledem k urovni "lekarske" pece v Rusku.

1 hlas

Tak se koukněte na úroveň lékařské péče v USA, lidé tam na tohle svinstvo umírají jako mouchy. USA jsou v tomto směru rozvojovou zemí na úrovni Sierry Leone. Ale radost z toho nemám. Vy radost z umírání v jiných zemích ano. Tím sám sobě nastavujete zrcadlo.

3 hlasy

Rusko právě v počtu nakažených předstihlo Jižní Koreu.

1 hlas

Rusko má 3x více obyvatel než Jižní Korea, takže je třeba to dělit 3

0 hlasů

jenom ve státě n.y.mají skoro 6000 mrtvých.a sekera jako dům, už $25 TRILIJóNů!a pitomci to tam vedou-cuomo s de blasiem.jako u nás BUREŠ s vojtěchem.jak říkám jinde, židi na krizovou situaci NEMAJÍ.jak jeleni.

0 hlasů

Uz jsi se umyl, ty smradlava Ledvino?

0 hlasů

Horši byl dementní šulin čurácký a slízky havel neknuba a nouma a nula! Chudák vymaštěnec a notorický blb!

0 hlasů

Zemřelí se evidují jen ti, co zemřeli v nemocnicích. Kolik jich je ale celkem?

0 hlasů

Celkem jsou všichni mrtví. Nebo myslíte, že někdo mrtvolu nepřizná a zahrabe ji sám?

0 hlasů

Na ten virus mohli zemřít i lidé, kteří nezemřeli v nemocnici, ale v těch domovech důchodců nebo doma. O těch statistika nevypovídá., Takže nejde o zahrabání mrtvol.

0 hlasů

A co myslíte; zemřelí doma, nebo jinde mimo zdravotnická zařízení, co se s nimi dělá?

0 hlasů

Neuvěřitelný slaboduch "- -".Inu,přežvýkavec z Prahy.

0 hlasů

Farizejská "péče" Babiše o nakažené seniory v domovech seniorů-s Vojtěchem je tam nechají pomřít i s personálem,hlavně je ne hospitalizovat!V diskuzích na Seznamu.cz se jasně prokázalo,jací primitivní gauneři jsou Pražáci-vesměs znělo:seniory nechat samolikvidaci.

0 hlasů

jak jste přišel na to, že je BUREŠ pražák?sem doklusal ze zakarpatské ukrajiny.smrtihlav.

1 hlas

Horší je dementní šulin čurácký Havel práskáč STB Karel sabina žaba čurácká a chudák primitivní ožran a orangiutani špina!

0 hlasů

Pozdrav z Prahy do Chacharstánu. Na nadávky jsme od buranů zvyklí. Na Seznamu.cz se prokázalo co, když tam žádné diskuze nejsou?
Pokud máte na mysli Novinky, tak tam diskutuje intelektuální podzol země, co nenávidí Prahu stejně jako Vy.

2 hlasy

odtáhněte do židostána.tam votravujte soukmenoffce na haarec.chá,chá,chá.šalóm,ajnštajn.

0 hlasů

Pozdrav do Prahy,pražský lyžaříčku:buď koronazdráv,křupane.Rozhodující a podstatná věc je,co tam,pražští primitivové,vyvádíte se seniory,o to jde v mém příspěvku.Už jste vybagrovali díry pro hromadné hroby?

1 hlas

Tak znova. Primitivismus reprezentujete Vy. Diskutovat s vámi - jako sortou nelze, nemáte na to. Nestojíte o to.
Hromadné hroby od války nikdo nezřizoval. Naposledy Srbští soudruzi v Bosně.
Jinak díky za přání - jsem zdráv. Totéž přeji i pod Beskydy, kořalníčku...:-)

0 hlasů

No vida,chrapoune,už se zmateně vikláš.Zdravím tě z Podbrdí.

0 hlasů

:)) A z kterého zařízení?

0 hlasů

Vyliz si Koneva!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.