Ministr obrany
Česko si váží rudoarmějců, Koněva ale Rusku nedá, řekl Metnar

20.05.2020 07:59

Česká republika si váží vojáků Rudé armády, kteří padli při osvobozování Československa na konci druhé světové války, a pečlivě se stará o jejich hroby. Sochu sovětského maršála Ivana Koněva, kterou nechala Praha 6 začátkem dubna odstranit z náměstí Interbrigády, ale Moskvě nemůže předat.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jadoles nepojedu (6 hlasů) 20.05.2020 08:53

  Pošleme ho do Ruska v roztaveném stavu.A´t si uplácají nového.

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 20.05.2020 08:45

  To je už tragikomedie. Asi fakt bude nejlepší Koněva odvézt na...

 • jadoles nepojedu (5 hlasů) 20.05.2020 09:00

  Nebo co třeba jednou provždy říct Rusku,že už nejsme jejich...

 • Jiří Vampola (4 hlasy) 20.05.2020 10:56

  Pouze si dovolím připomenout, že nás Německo okupovalo mezi lety 1939...

 • aztek polni (4 hlasy) 20.05.2020 10:10

  Tahni idiote a dostaneš na dršku chudáku šuline vylizaný demente pič...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Přesun nelegálních migrantů na balkánské trase nabírá na obrátkách

Stále více nelegálních migrantů přichází z Bosny přes Chorvatsko a Slovinsko do severovýchodní Itálie. (Foto: Youtube)

12. května dorazilo za pár hodin 160 lidí, hlavně Afghánců a Pákistánců, což je denní maximum od začátku roku, uvádí ilgiornale.it. Opětovné otevření balkánské trasy na severovýchodní frontě začalo koncem dubna. Každý den bylo v Terstu objeveno průměrně 40 nelegálních přistěhovalců. A v Bosně je na cestu do Itálie připraveno 7500 nelegálních migrantů.

„V praxi otevírali kohoutky, aby umožnili přesun mograntů, zejména v Itálii a Friuli-Venezia Giulia, což vytvořilo situaci, která byla ze zdravotního hlediska nekontrolovatelná. Je to nepřijatelné, “napadá Radu regionální bezpečnosti Pierpaolo Roberti.

Právě dorazila malá skupina afghánských migrantů. Poté, co Afghánce převzali vojáci piedmontského jízdního pluku, tak měřili teplotu příchozích a distribuovli roušky, nelegální migranti byli usazeni do autobusů a vojáky byli doprovázeni do Terstu.

Žádný virus, žádný virus, “křičí Rahibullah Sadiqi a zvedá palce na znamení vítězství. Afghánistán opustil před rokem a migroval „dvanáct dní z Bosny přes Chorvatsko a Slovinsko do Itálie“. „Chorvaté mě poslali devětkrát zpět, ale teď tam nebyla policie a všichni jsme přišli,“ vysvětluje s úsměvem, uvádějí Prvnízprávy.

https://ac24.cz/-/presun-nelegalnich-migrantu-na-balkanske-trase-nabira-na-obratkach?redirect=%2F

CZEXIT

0 hlasů

USA vydávají na zbrojení jedenáctkrát více než Rusko, ale podle sluníčkářů je agresivní Rusko, nikoli USA...

https://www.euportal.cz/Articles/42672-usa-vydavaji-na-zbrojeni-jedenactkrat-vice-nez-rusko-ale-podle-slunickaru-je-agresivni-rusko-nikoli-usa-.aspx
------
Ministr vnitra spolkové země Sársko potvrdil, že uprchlíci jsou nadřazení Němcům

https://www.eurabia.cz/Articles/44093-ministr-vnitra-spolkove-zeme-sarsko-potvrdil-ze-uprchlici-jsou-nadrazeni-nemcum.aspx
------
Keller: Evropská unie je perfektní věc do hezkého počasí. Když přijdou problémy, kolabuje

https://www.euserver.cz/Articles/13042-keller-evropska-unie-je-perfektni-vec-do-hezkeho-pocasi-kdyz-prijdou-problemy-kolabuje.aspx
------
Petr Pelikán: Žádní migranti, jen 12 azylantů? Projděte se po Praze, černoši nahánějí turisty. A kdo provozuje ty kebabárny?

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/rozhovor/petr-pelikan-zadni-migranti-jen-12-azylantu-projdete-se-po-praze-cernosi-nahaneji-turisty-a-kdo-provozuje-ty-kebabarny/
------
„Souhlasíte s Lucií Bílou?“ Okamura sdílel výrok zpěvačky, který pobouřil český internet

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/osobnosti/souhlasite-s-lucii-bilou-okamura-sdilel-vyrok-zpevacky-ktery-pobouril-cesky-internet-2/

CZEXIT

0 hlasů

afro-aziatsti rasisticti semiti zid-nazi si nevazi NIKOHO.viz treba krysu rath a jeho druzinu 11ti semitu zidu.holt pakaz,co potrebuje VYKOPAT.nota bene,zaslibena zeme VOLA!!!!!!cha,cha,cha!salom,ajnstajni.

0 hlasů

co se deje s rozlilem?pakaz zid-nazi ho umlcela?odporna to zver.a to si rikaji demokrati?akorat,kdyz se jim to hodi.rakovina lidstva.

0 hlasů

Německá Koalice ochotných: Domácí vězení pro Evropany, amnestie pro ilegální imigranty. K tomuhle využili epidemii! Statisíce dalších již čekají na hranicích. Výměna národů za rasu "euronegroidů" pokračuje naplno

SOEREN KERN upozorňuje, že mnohé země EU používají epidemii jako kouřovou clonu k dalšímu "rozpuštění" stovek tisíc migrantů mezi krizí postižené národy

Evropské vlády využívají pandemii koronaviru jako kouřovou clonu k udělování hromadných amnestií – k legalizaci pobytu - stovkám tisíc ilegálních imigrantů z Afriky, Asie a Středního východu.

Zatímco Evropa zažívá bezprecedentní hospodářský šok a desítky milionů Evropanů přišly o živobytí, ilegálním migrantům je v Evropě automaticky poskytováno bezplatné bydlení a bezplatná zdravotní péče.

V Itálii,
kde se očekává, že veřejný dluh letos vzroste na 160 % HDP, oznámila levicová koaliční vláda plán na udělení amnestie nejméně 600.000 migrantů pobývajících v zemi ilegálně. Povolení k pobytu má být platné zpočátku jen po dobu šesti měsíců, ale poté může být samozřejmě donekonečna prodlužováno.

Takzvaný Marshallův plán pro zemědělství vymyslela ministryně zemědělství Teresa Bellanova, která tvrdí, že migranti jsou důležití, protože během koronavirové krize sklízejí úrodu a starají se o seniory. Odpůrci tohoto plánu namítají, že v Itálii v současné době pracuje v zemědělství nebo v oblasti péče o seniory pouze velmi malý počet ilegálních migrantů bez platných dokladů.

V Itálii pracuje každý rok legálně přibližně 100.000 zemědělských dělníků z východní Evropy, ale letos to v důsledku pandemie koronaviru kvůli zákazům cestování není možné. Podle zemědělských odborů chybí v zemědělství aktuálně 200.000 pracovníků. Toto číslo odpovídá zhruba jedné třetině ilegálních migrantů, jejichž pobyt v Itálii by ministryně Bellanova chtěla legalizovat.

Bývalý ministr vnitra Matteo Salvini, který nyní vede opozici, prohlásil, že je pro dočasné udělování pracovních povolení těm, kteří v současné době pracují v zemědělství, ale masová amnestie stovek tisíc migrantů je neospravedlnitelná. Navrhl alternativní plán: Nezaměstnaní imigranti, kteří pobývají v zemi legálně a pobírají sociální dávky, by měli být povoláni na práci v zemědělství.

Matteo Salvini řekl, že legalizace pobytu stovek tisíc ilegálních imigrantů je "fackou do tváře" milionům nezaměstnaných Italů. Varoval, že by tento krok mohl také vyvolat novou vlnu ilegální imigrace do Itálie. Teresa Bellanova pohrozila svojí rezignací, pokud nebude po jejím.

Ačkoliv se výzvy k masové amnestii ilegálních migrantů objevovaly již několik let před koronavirovou krizí, byly v předchozí vládě důsledně blokovány Matteem Salvinim a jeho stranou Lega. Současná vláda, vládnoucí od září 2019, je k ilegální imigraci daleko liberálnější. Zdá se, že ministryně Bellanova, podporovaná skupinami aktivistů, nyní využívá demokratické vakuum vytvořené nouzovým stavem kvůli koronaviru k vyhlášení amnestie bez souhlasu parlamentu.

V Portugalsku
vláda 28. března 2020 oznámila, že se všemi migranty, kteří čekají na vyřízení žádosti o azyl, bude nejméně do 1. července zacházeno jako s trvalými rezidenty, aby měli během pandemie koronaviru přístup k veřejným službám. Ilegálním migrantům tak byl poskytnut přístup k lékařské péči, sociálním dávkám, bankovním účtům a pracovním a nájemním smlouvám. Tento krok Portugalska vyvolal výzvy k masovým amnestiím ilegálních migrantů i v ostatních evropských zemích.

U sousedů
8. května 2020 informoval německý deník Die Welt o dokumentu uniklém z Evropské agentury pro pohraniční a pobřežní stráž (Frontex), podle něhož se agentura připravuje na nový příliv migrantů na hranici mezi Řeckem a Tureckem, jakmile turecká vláda zruší omezení zavedená v důsledku pandemie koronaviru:

"Omezení týkající se nemoci COVID-19 byly postupně zrušeny ve většině provincií Egejského regionu, ale v provinciích Canakkale, Istanbul a Izmir jsou omezení stále v platnosti. Až bude v těchto provinciích obnovena svoboda pohybu, lze očekávat masivní přesuny migrantů směrem k řecko-turecké hranici."

Ministr vnitra spolkové země Sársko Klaus Bouillon (CDU) v rozhovoru s deníkem Die Welt řekl, že německá veřejnost by už další vlnu ilegální migrace nepřijala vlídně:

"Ochota přijímat migranty je dnes v naší zemi nižší. Pravděpodobně bychom už nebyli schopni aktivovat dostatek dobrovolníků. Velkým problémem je kromě toho i absorpční kapacita."

"Mezi obyvatelstvem je velká nespokojenost, protože každý migrant, který sem přijde, má okamžitě právo na sociální dávky a lékařskou péči a má dokonce přednost před někým, kdo zde celý život pracoval."

https://www.protiproud.cz/politika/5115-nemecka-koalice-ochotnych-domaci-vezeni-pro-evropany-amnestie-pro-ilegalni-imigranty-k-tomuhle-vyuzili-epidemii-statisice-dalsich-jiz-cekaji-na-hranicich-vymena-narodu-za-rasu-euronegroidu-pokracuje-naplno.htm

Invaze prostě pokračuje naplno - a nyní ještě zesílí.

CZEXIT

1 hlas

aztek polni 20.05.2020 10:25
KIRVONO
Čurani jsou asi děti a ,manželky kyperských a čínských vlastníků-že AZTEKU

Zakopat tam s nima i dementního šulina čuráckého Havla vylhaného slizkého koko zkur orangutaní slepičího Havla! Alepon se zbavíme tyrana odporného zlodějského špiny křivé!

1 hlas

aztek polni 20.05.2020 10:25
KIRVONO
Čurani jsou asi děti a ,manželky kyperských a čínských vlastníků-že AZTEKU

Zakopat tam s nima i dementního šulina čuráckého Havla vylhaného slizkého koko zkur orangutaní slepičího Havla! Alepon se zbavíme tyrana odporného zlodějského špiny křivé!

1 hlas

Tahni idiote postižený! až žije dementní šulin čurácký havel vylhaný slizký estebák koko zkur orangutaní zrůda odporná dobytková! Retardovaný šulin žabí!

1 hlas

vampola- mynářův masopust

2 hlasy

Dementní koko zkur slizký čurácký vylhaný šulin Havel zrůda orangutaní estebácký kofident a dobytek odporný orangutaní zrůda!

1 hlas

vampola- mynářův masopust

1 hlas

Pouze si dovolím připomenout, že nás Německo okupovalo mezi lety 1939 - 1945 a zavraždilo zde skoro 400 000 lidí. Byli jsme pro němce - jak s oblibou říkali - "českým ksindlem, který v tomto prostoru už nemá co pohledávat." Německo bylo, je a nejspíš i bude historickým nepřítelem.

4 hlasy

Dovol i připomenout, že 30tiletá válka přinesla Českým zemím ještě větší a delší utrpení a že tudíž Švédsko a Ikea je naším nepřítelem v 1.řadě.

0 hlasů

daleko horsi a nakladnejsi invaze je invaze rasistickych afro-aziatu semitu zid-nazi,kteri i pres nekolik VYKOPANI stale dolezaji,rozestvavaji a LZOU a KRADOU,pakaz.to je uplne nejvetsi utrpeni.VYKOPAT-zaslibena zeme VOLAAAA!!!.cha,cha,cha!salom.ajnstajn.

0 hlasů

Znovu opakuji: Rudoarmějci v Praze byli z velké části dokonce negramotní a vůbec jim nešlo o nějakou naší svobodu. Plnili jen rozkazy zloducha Stalina, který sledoval své strategické zájmy v poválečné Střední Evropě. Zdůrazňuji, že nás SSSR neosvobodil - to znamená, že by nám býval přinesl svobodu - protože jinak by se nezadrátovaly hranice, nezrušila by se svoboda slova, cestování ani všechny nekomunistické politické strany. SSSR nám přinesl v r.45 především nesvobodu a ujařmení podle vzoru sovětského bolševického samoděržaví, politické procesy, konfiskaci a devastaci soukromého majetku a také katastrofální hospodářský úpadek. Takže ti, kteří tvrdí něco o osvobození mají komunistické mozky. Kdyby nás osvobodily naopak USA, bylo by vše jinak - zaznamenali bychom obrovský hospodářský růst díky Marschalovu plánu, nebyly by zadrátované hranice, existovala by pluralitní demokracie, svoboda slova, cestování, byl by zachován soukromý majetek, takže by všechno nezpustlo jako za komunismu, nebyli by popraveni a pozavíráni naši nejlepší vlastenci v padesátých létech atd...atd... Toto srovnání vypovídá jasně vše. Lži o tom jak nás SSSR osvobodil používají jen nedostatečné a primitivní komunistické hyeny a jejich rodiny - což je jen bezcenný lidský odpad.

3 hlasy

i kdyby nas osvobodily usa,podle jalty jsme patrili do sfery vlivu sssr.tak by se zase stahli,tak jako sssr se stahlo z rakouska-americka sfera vlivu.ti nas prodali na jalte a v teheranu.tri roky po valce u nas delali komousi puc.nase vina.myslim,ze byla trocha sance pro svobodu,bez puce.

1 hlas

Vrazi z US a okupanti jsi váleli šunky celou válku a ruská armada ve Staligradu se po 3 letech sevření nezlomila a hnala sudetáky až do Berlína. US okupanti chudáci nebojovali vůbec!

1 hlas

RUSÁCI BYLI URČITĚ LEPŠÍ JAK NĚMCI !!!!TI NÁS CHTĚLI POSLAT NA SIBIŘ !!! ASI MIMO TĚCH PRAŽÁKU CO SLÍBILI V ROCE 1942 FAŠISTŮM NA VÁCLAVÁKU VĚRNOST BYLO JICH TAM NA 200 000 NA A JEJICH RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI DOMA ???, ZATO TA LÁSKA PRAŽÁKU K NĚMCŮM ????

3 hlasy

to nebyli prazaci ale sudetaci s rasistickymi semity zid-nazi.jen se podivejte na fotky.ti dostali do nosu v listopadu roku LP. 1934 od Prazaku.kdyz bojovali za nemcinu na karlove universite.a to si pamatovali v '38 a '39 a potom co vlitli do nsdap a udavali tech 5 uv ksc.holt pakaz.spinava,jak vidime ted.nejvic jich tu umira,v praze.spindirove.sudetaci holt uz nejsou.

0 hlasů

Súdruh Aztěk mal čudné dětstvo:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zena-zavirala-postizeneho-syna-do-chlivku-40324673

3 hlasy

Tahni idiote a dostaneš na dršku chudáku šuline vylizaný demente pič pič zkur!

4 hlasy

Soudruhu, nepicuj nebo pujdes do chlivku!

0 hlasů

Tahni dostaneš na držku pič pič koko a budeš fialový!

1 hlas

Táhneme táhneme, u azteka zahneme. Kokokó-puťa-puťa, škrdly prdly.

0 hlasů

Tahni držško sudetácká nulo vymazaná: henlainova Mafuša pič pič děvka skopčácká a zrůda jako Makrela pitomia z DDR a ze Stasi. Posseltovi hnupi zalezte do prdelí a pod zem!

0 hlasů

Nebo co třeba jednou provždy říct Rusku,že už nejsme jejich vazalové?Bez obezliček a kliček,ale jasně na tvrdo?Nebo snad s náma někdo jedná v rukavičkách?

5 hlasů

Jáááj … To sa súdruh Aztěk posere ...

1 hlas

Tahni zkur koko a dostaneš na drdku a vyletí ti zuby šuline čurácké a budeš zastřelen!

2 hlasy

Trapné výmluvy. Měli by sochu umístit na nějaké významné místo, třeba na Letnou nebo na Vítkov. Mezi těmi funkcionalistickými činžáky se to vyjímalo jako Žižkovská televizní věž.

0 hlasů

Do Běchovic, do výzkumáku vysokýho napětí, tam by ten bronzovej pyj posloužil.

0 hlasů

Všetko popíliť, hovoril súdruh Toprota.

0 hlasů

To je už tragikomedie. Asi fakt bude nejlepší Koněva odvézt na Olšany, jak navrhoval Babiš, ale tam ho zakopat vedle rudoarmějců. Dát mu prostě důstojné místo spočinutí.

5 hlasů

Zakopat tam s nima i dementního šulina čuráckého Havla vylhaného slizkého koko zkur orangutaní slepičího Havla! Alepon se zbavíme tyrana odporného zlodějského špiny křivé!

3 hlasy

Pošleme ho do Ruska v roztaveném stavu.A´t si uplácají nového.

6 hlasů

a vas do zidostana.zaslibena zeme VOLAAAAA!!!!!

0 hlasů

Pošleme tam dementního šulina Havla vylhaného čuráckého zkur koko dobytka estebáckého a konfidenta retardovaného slepičího zmetka orangutaního a zrůdy odporné a oni tam s ním poradi jak mají!

3 hlasy

Koneva zakopat, Zemana nakopat.

4 hlasy

A dementního šulina čurackého Havla vylhaného koko zkur slizkého slepičího estebáka a konfedenta policie rozštípat lavičky a hodit do kotle retardovaného šulina žabího kriminálního odporného dobytka !

2 hlasy

Cernohorsky si na protest uvaze rousku do rozkroku:-)

0 hlasů

Někteří si toho váží trochu méně:

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/o-zenach-znasilnenych-rudou-armadou-ceska-historie-mlci_337061.html

https://cnn.iprima.cz/pet-pribehu-sexualniho-nasili-rudoarmejcu-z-kvetna-1945-aneb-prehlizena-historie-3169

0 hlasů

Po jednom takom príbehu znásilnění sa narodil súdruh Aztěk.

3 hlasy

Idote chudáku dosteneš na držšku šuline koko budeš fialkový a vyražený dech!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.