Budoucnost
Českou armádu čekají změny, nutně potřebuje modernizovat

21.11.2019 05:45

Česká armáda musí modernizovat, zvýšit rychlost reakce nebo zavést nové technologie. Na každoročním velitelském shromáždění to řekl náčelník generálního štábu Aleš Opata.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • antonin vaclav (2 hlasy) 21.11.2019 09:05

    Na to, že se naše armáda věnuje ozbrojeným konfliktům v cizích...

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 21.11.2019 06:12

    Armáda nemá velké dluhy z minulosti kvůli nějakým škrtům ale stále...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

naše armáda se pod tímto vedením NIKDY nezmodernizuje.semiti židi jako bureš, opata a metzner to rozkradou.lépe je to zrušit, vyhlásit neutralitu a zavést ploty s pohraniční stráží.jan kozina, stará Česká tradice.a deportace.VYKOPALI jsme 3,1 milionů sudeťáků,teď začneme se semity!

0 hlasů

Kolik utrácet za armádu a co nakupovat evidentně už nezáleží na Babišovi nebo Metnarovi. Proto by měl být článek pravdivý a napsat pouze, kolik peněz nám bylo ze zahraničí "doporučeno" za zbrojení utratit, kolik procent z rozpočtu to dělá, že to je částka např. na 5 amerických vrtulníků a že kvůli nepředvídatelným okolnostem se jich nakonec podařilo za stejné peníze koupit jen 2,5.

0 hlasů

Pán je v životě v roli vši v kožichu, zřejmě. Jsme Spojenci a máme zodpovědnost za sebe i za spojence. Takže musíme udržovat nějakou úroveň armády. Bez armády nemůže stát samostatně existovat. Bez rozsáhlých a silných spojeneckých koalic budou jen a jen války. To už tady bylo, pán nezná historii, ale ať si ji táhne zopakovat někam do rpyč.

0 hlasů

Na to, že se naše armáda věnuje ozbrojeným konfliktům v cizích státech máte peněz až moc.

2 hlasy

Jasně, budeme cvičit v míru, jak to asi vypadá v boji, blbe! To budeme mít, panečku, profíky!

0 hlasů

Armáda nemá velké dluhy z minulosti kvůli nějakým škrtům ale stále opakované debilitě národa. Škrty u armády byly až následkem pokřiveného výkladu historie, kterému Češi pořád tvrdošíjně věří. Blbečkové bez armády myslící si, že jsou pupkem světa. Ani Taliáni nevědí, kde Česko leží, což jsem teda hleděl, když to věděl i americký právník..

1 hlas

Tak to musel být nějaký lumen ten americký právník. Často Amíci nevědí ani kde leží Evropa. A nejsou to zrovna Afroameričané z nějakých slumů.

0 hlasů

On v důchodku cestoval se ženou po světě, tak byl značně sběhlý v zeměpise. Došlo mezi námi ke sporu, kdo má blbějšího prezidenta, bylo to na Španělském náměstí v Římě v kavárně v rohu, kde jsem pil to jejich Birra Moretti. Skončilo to výtržnictvím, kdy pán vstal a na celou kavárnu za řehotu všech přítomných křičel: my máme nejblbějšího prezidenta na světě! My mámě nejblbějšího prezidenta na světě...

0 hlasů

pokud nějaký američan a právník ví něco o evropě.je to jidáš jako micheal cohen co podrazil trumpa a už bručí a nebo jsou z té bandy jidášů, která teď svědčí proti němu v kongresu.pakáž, jeden vedle druhého.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.