Pod policejní ochranou
Čeští policisté stráží ruského diplomata Končakova

22.05.2020 16:45

Čeští policisté střeží ruského diplomata Andreje Končakova, který podle ruského velvyslanectví čelí výhrůžkám poté, co se jeho jméno objevilo ve spojitosti s případem údajného příjezdu agenta s jedem ricin. V pátek o tom s odvoláním na své zdroje informoval Deník N, policie záležitost nekomentovala. Podle médií dorazil do Prahy ruský agent, jehož přítomnost byla vyhodnocena jako bezpečnostní hrozba pro tři pražské politiky. Všichni jsou od té doby pod policejní ochranou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (6 hlasů) 22.05.2020 22:12

  proto by mel cvakat blby hrib,novotny,kolar a retrospekt spolu s...

 • tyden tyden (6 hlasů) 23.05.2020 03:47

  takze Rusak udelal z nasich cuckaru opet neschopny vemena :-)))))

 • Vladimir Mzsul (6 hlasů) 23.05.2020 11:05

  Cesti policiste strazi dipklomata....Tak tohle by meli zaplatit...

 • Petr Rozlil (6 hlasů) 22.05.2020 19:55

  jeronyme, nedavno Putin otevrel novou zeleznicni trat asi 4000 km...

 • Petr Rozlil (6 hlasů) 22.05.2020 21:12

  Kde jste se naucil takhle sproste nadavat? V Bronxu? Jeste jste...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hlavně dementní šulin retardovaný čurácký slizký zmetek a dobytek zkur koko odporný slepičí Zeman orangutaní zrůda a držka z charty chcaní a sraní šulina žabího retardovaného chudáka primitivního ožrana nuly!

0 hlasů

Dementní šulin čurácký vylhaný zkur koko slizký odporný dobytek a zmetek spepičí Havel! Orangutaní zrůda a držská retardovaná odporná nula a chudák z charty chcaní a sraní šulina reardovaného žabího koko zkuv prašiveho!

2 hlasy

Pane/paní OVOCENKO, váš způsob vyjadřování jednoznačně svědčí o vážném stavu vašeho duševního zdraví.

1 hlas

to bylo jen mírné pominutí smyslů z důvodu koronaviru zvaného Azték polní.

1 hlas

Ty že jsi magor ví každý a na Batoše šulina podobné tu už nikdo není zvědaví. A zase běz chválit soudruhy US a vrahy jako byl vrah Busch nebo vražedkyně Hilari děvka zkur špina a pedofilní koko zkur vrah Bill a pitomia Makrela zrůda! jen blbečci budou chvalit špiny jako Moničina pič pič pič děvka sudetácká špina a zrůda posseltova! At žijí Heinainovci a vrazi a hnipi jako Ty a Adolf koko s knírem!

2 hlasy

Rusové disponují všelijakými pamlsky. Jsem pro to, aby se vyzkoušely i na odolných a splachovacích jedincích - Zemanovi, Mynářovi, Babišovi, Nejedlém, Tvrdíkovi a pod - myslím že jim měl být podáván k jídlu třeba Novičok. Případný hromadný pohřeb by vyšel levněji než pohřby samostatné.

1 hlas

Ale je tam jeden problem. Ten Novicok budou muset objednat z Anglie. Ta bude tvrdit a prisahat i na Alzbetu, ze zadny Novicok nema a nikdy ho po Londyne nerozhazovala.

2 hlasy

At to vyskoušejí na Bartošovi a bude o jednoho magora pacinta min a Kalousek taky a lidé budou slavit a ještě prase spící kopečkář s motýlkem dobytek zkur! A do stejného pytle i Žantovský koko a Kocáb s Horáčkem oba zločinci a jak se bude žít po špinách a zrůdách!

5 hlasů

...orangutaní hilari?

0 hlasů

Orangutaní zrůda čurácká Havlova slizká koko zkurv odporný retardovaný chudák a špina čuracká vylhaná nula z charty sraní a chcaní do díry a práskání šulina žabího!

2 hlasy

po Bilakovi v roce 1968, další „zvací dopisy“ - Vodičky a Trkala - rok 2014!

Kategorie: Domácí zpravodajství
Zveřejněno: 23. duben 2014

Vodicka a Zeman 281013Winston Churchill: "Lež obletí půl světa, než si pravda stačí natáhnout kalhoty."

Je doba, kdy se ukazuje KDO JE KDO. Jaroslav Vodička a Viktor Trkal dokáží formulovat věty, tedy nelze říci, že by byli dementní. V tom případě, zdá se, existuje jediné reálné vysvětlení: předseda ČSBS (Český svaz bojovníků za svobodu) a Českého národního sdružení z titulů svých funkcí jednají jako zrádci a kolaboranti. V roce 1968 bylo Vodičkovi 20 let. Je mu snad líto, že mu tehdy nedali k podpisu zvací dopis? Obě organizace uzavřeli „dohodu o vzájemné spolupráci“, to nepřekvapuje. Připomínám, že tyto organizace nepochybně pobírají od státu nemalé prostředky na svoji činnost! Všechny tři texty níže, byly zveřejněny na webu České národní listy. Tzv. „pátá kolona“ ve formě stále zřetelnější spolupráce proruských českých a ruských organizací na území České republiky se zviditelňuje. Veřejnost ani média to nezajímá? Jen aby nebylo zase jednou pozdě…?! Jaroslava Vodičku vyznamenal prezident Miloš Zeman 28.10.2013 za „zásluhy o stát v oblasti bezpečnosti státu a občanů“ stejně jako Pavla Wonku! Jak asi pan Vodička „bojoval“ za bezpečnost občanů, když Pavel Wonka umíral ve vězení v dubnu 1988…?!Velvyslanectví Ruské federace v České republice

Pod kaštany 1, 160 00 Praha 6

K rukám mimořádného a zplnomocněného velvyslance pana Sergeje Kiseleva

V Praze dne 16. dubna 2014

Vážený pane mimořádný a zplnomocněný velvyslanče,

v blízké době budeme všichni, co stáli a bojovali na straně Spojenců proti barbarskému nacistickému Německu, vzpomínat na výročí vítězného ukončení druhé světové války. My v České republice nikdy nemůžeme zapomenout na slavné májové dny r. 1945, na osvobození republiky sovětskými a americkými vojsky. Nikdy nemůžeme zapomenout na oběti spojeneckých vojáků. Těch sovětských padlo na našem území na 144.000. Ještě 9. května 1945, tedy již na samém prahu svobody, v Praze a v jejím okolí jich položilo své životy téměř 500.

Padli, abychom my v Československu mohli žít. V druhé světové válce šlo českému národu, podobně jako Polákům, Jihoslovanům, Ukrajincům, Bělorusům a Rusům, doslova o vše. Podle německých plánů český národ měl být likvidován, jeho část zgermanizovaná, další pak vyhnána daleko na východ a říši nepřátelské obyvatelstvo mělo být postaveno ke zdi, zastřeleno či jinak fyzicky zničeno. V česko-moravském prostoru podle nacistických představ, jak to výslovně uvedl R. Heydrich, tehdejší „zastupující říšský protektor“, jeden z největších a nejodpornějších zločinců všech dob, Čech nemá co dělat. Takto uvolněný prostor měl být osídlen Němci. Podobně byli Němci rozhodnuti postupovat i vůči ostatním slovanským národům.

Spojenci svým vítězstvím, na němž měl zvlášť významný podíl Sovětský svaz, jehož 27 milionů občanů padlo v boji, či bylo Němci zavražděno, zachránili náš národ před zničením. Tuto skutečnost nesmíme nikdy zapomenout! Existujeme proto, že Spojenci, na jejichž straně bojovala i československá vojska, porazili Německo. Jinak by již nikdo z nás z nás Čechů zde nebyl. Z tohoto zásadního hlediska bychom vždy měli posuzovat i své vztahy k dřívějšímu Sovětskému svazu a nynější Ruské federaci. V květnových dnech roku 1945 se náš národ znovu „narodil“ a obnovil svou státnost.

Naše představy, že druhá světová válka byla v pořadí poslední, se nenaplnily. Koncem 20. století přepadlo NATO Jugoslávii. Srbové, naši dávní spojenci, utrpěli značné ztráty. Jejich démonizace pokračovala ještě léta. Války v Afghánistánu, Iráku, v Libyi a nyní i Sýrii přinesly světu opět nová a nepředstavitelná utrpení Zatímco v době sovětské éry bylo NATO mnohými považováno za obranou organizaci, po rozpadu SSSR se z ní stal útočný blok. Bez rozhodnutí Rady bezpečnosti Organizace spojených národů začínal válečné akce na území jiných států. Důsledkem takovéto imperiální politiky jsou statisíce mrtvých, miliony vyhnaných a nezměrné utrpení civilního obyvatelstva, nemluvě již o obrovských materiálních ztrátách. Pro civilizovaný svět byla přímo pohromou eliminace světového bezpečnostního systému, představovaného zejména RB OSN, a soustavné a zásadní porušování norem mezinárodního práva. Právo přestalo chránit slabé, stalo se nástrojem k prosazování mocenských zájmů amerického impéria. Proto nadšeně jsme přivítali úsilí Ruska, plně odpovídající normám mezinárodního práva, o záchranu Sýrie před agresivními západními silami, spolupracujícími s teroristickými džihádisty.

Ano, svět se geopoliticky mění. USA přestávají být mocností, která samostatně určuje další běh světa. Na geopolitickou scénu vstoupilo Rusko, Čína. K těmto velmocím se nově řadí zejména Indie a Brazílie. Západ nové skutečnosti bude muset jako objektivní realitu uznat. Vojenskými prostředky vývoj nezastaví. Svět bude bezpečný jen tehdy, když místo konfrontace mezi těmito hráči, která v současností ve vyhroc

1 hlas

Hlavně dementní šulin retardovaný čurácký slizký zmetek a dobytek zkur koko odporný slepičí Havel orangutaní zrůda a držka z charty chcaní a sraní šulina žabího retardovaného chudáka primitivního ožrana nuly!

3 hlasy

Vláda pana Babiše, která k zjevné provokaci zaujala pozici "mrtvého brouka", bude zase sahat do našich kapes.

2 hlasy

Měli jim tam poslat kriminálnika Kalouska a s nim dementního Bartoše a nulu Hřiba a Koláře a oni by jsi už poradili s nima! A ještě přibrat Marfušu Moničinu pič pič pič a taky dostala by děvka posseltova co má!

2 hlasy

Jeonyme, znesvecujete pamatku Jeronyma, najdete si jinY N I K

3 hlasy

K tomu jste dospěl soukromým výzkumem, "doktore medicíny"?

0 hlasů

...propter historie magistra vitae..Sit venia verbo Nos eramus, quod vos estis, vos eritis quod nos sumus...

0 hlasů

takze Rusak udelal z nasich cuckaru opet neschopny vemena :-)))))

6 hlasů

doufam,ze tam mezi policisty neni ZADNY semita zid.ten mu vrazi kudlu dozad,kdyz se nebude divat.na to POZOR.pakaz si mysli,ze je vychcana.

2 hlasy

Cesti policiste strazi dipklomata....Tak tohle by meli zaplatit politici, kteri rozhodli o stehovani sochy.A swvoji ochranku taky..Jde to z nasich dani

6 hlasů

Hmmm, podle projevu Vy budete čistým příjemcem. Plátcem těžko.

0 hlasů

Stiji psano v Bibli Boze odpust jim, neb opni nevedi co cini

0 hlasů

hmmm.podle projevu,vy jste nikdy nedelal,mesugene.cha,cha,cha!salom.

1 hlas

Netykej a nedolejzej, ruskej švábe.

0 hlasů

vy se nevopicte,mesuge ajnstajn.to jste tak fsichni blbi f te majsloffce,ze nemuzete prijit na neco jineho?chran panbu originalniho?bridilove.netykejte,ajnstajni.

2 hlasy

Doufám, že je Kun-dříč šťasten, že jeho akce dosáhla pravého opaku a nyní se všichni daňoví poplatníci budou podílet na platbě za ochranu, která by jinak nebyla. Prý nějakých 300 000 Kč denně na osobu.

5 hlasů

proto by mel cvakat blby hrib,novotny,kolar a retrospekt spolu s federaci opci zidofskych,potazmo i ta zkoruptovana pucisticka pakaz z okrajiny.divim se,ze tam Rusove nevlitnou a nezmeni vladu.

6 hlasů

Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri.i analytici doznavaji tento nazor pres studie DNA.akorat zlodejsti prolhani rasisiti semiti zid-nazi je s nami chteji ROZESTVAT.zavidi.samotni ZADNE bratry NEMAJI.

6 hlasů

A taky nase Slovanske sestry, Hezkou reportaz s nima udelal Londynsky anglosaxon.
youtube: peter scott vlag sochi russia

2 hlasy

Ta reportáž je už tak stará, že ty nastrčené ruské prostituky budou už nejspíš stařenky...

1 hlas

ta prostitutka ester,co urizla hlavu perskemu generalovi,kdyz ho nejdriv opila a vrzla si s nim,zije dodnes.prvni dochovany pripad terorizmu.kdyz potom tu hlavu pribila na mestska vrata.v levante.

2 hlasy

Budes se moc divit. Reportazi neni ani deset let, takze nase Slovanske sestry vypadaji stale nadherne. Jinak toho ucitele znam velmi dobre, dnes je vyborny novinar, Ma vyborne reportaze z plno zemi.

3 hlasy

Rusko už je jednoznačně náš nepřítel.
Za hackerským útokem na naše nemocnice je Rusko.
Redakce Seznam Zprávy získala první detailní informace včetně konkrétního jména jednoho z útočníků. Způsob napadení nemocničních počítačových systémů je netypický, analytici mluví o provokaci a „vyhlášení války“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/misto-kyberutoku-na-ceske-nemocnice-odhaleno-stopy-vedou-na-sever-moskvy-106710

3 hlasy

DUKAZY veskere ZADNE,ze ano ajnstajn.akorat BEKOT do vetru.jako chcani proti vetru,mesuge.cha,cha,cha!salom.semita zid byl odjakziva nas nepritel,co nas okradal a lhal tady.potom nas zaprodal sovetum zidum na jalte,svoloc.

0 hlasů

Je to k neuvěření, viďte, v co se vyvinul někdejší paternalizmus Ruska. Stačí dát najevo suverenitu a hned se ukazuje pravá tvář rusáka- uchvatitele, nájezdníka a hrdlořeza.
Rusko civilizačně patří někam k Peršanům, ani Turkům se nemohou rovnat.

4 hlasy

nenavidite belocha,rasisti?jo,semiti zidi odjakziva.zavidi,ze vypadame lepe,jako lidi-homo sapiens a ne jako opice jako oni,jsme chytrejsi nez zidi podle IQ a belejsi.i kdyz se zidi snazi zbeleti uz 66+ generaci.opravovat sve cumaky a lit si peroxyd na palice je u nich nornalni.pakaz.

0 hlasů

jeronyme, nedavno Putin otevrel novou zeleznicni trat asi 4000 km dlouhou a predstav si s 400 mosty a dalsi most pres Amur do Ciny. Zapadni novinari dali obrazek na par minut do internetu, vypada to na 20 km dlouhy,most. Uz jsem se te ptal jestli nevis jestli uz dali dohromady v Praze tu spadlou pesi lavku a jeste, jestli uz dostaveli ten spadly most co zabil nekolik delniku u Ostravy, vis ten most u ty hrbolaty dalnice. Nevis nahodou?

6 hlasů

Strč si svoje mosty do zadnice, Rozlile. Jsou totiž všem ukradené. Nás musí zajímat proč se vy ruská svoloči snažíte napadat naše zdravotnictví, což je kriminální aktivita nejhrubšího zrna.

3 hlasy

Jo, anonymní hacker si připne veřejnou visitku na svou práci. Kde ty na ty bajky chodíš? K Ezopovi? Víš jak fungují PROXY servery? Stejně tak jako můj zabanovaný účet. Oklikou.

4 hlasy

Přečti si ten článek v odkazu, ty proxy servere. Pak zkus zase plácat něco o hackerech, nulo.

3 hlasy

napadali okrajinsti semiti rasisticti zidi,ajnstajn.cha,cha,cha!salom.

2 hlasy

MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD

Vzpomínáte si na případ sedmileté Emily Jones, která byla zavražděna migrantkou, když si hrála v parku? Původní zprávy hovořily o tom, že se mělo jednat o Somálku. Tehdy se jednalo pouze o spekulace na základě svědectví v parku přítomných občanů. Nicméně nyní je již jisté, že vražedkyní je Albánka, což ovšem nemění nic na faktu, že se jedná o muslimku, tedy opět je zde ta dobře známá souvislost mezi náhodnou vraždou a islámským útočníkem s nožem.

Žena byla obviněna z vraždy sedmileté dívky, která byla ubodána k smrti, když hrála v parku. Eltiona Skana, 30, je obviněna z vraždy Emily Jonesové, která byla zabita při nevyprovokovaném a náhodném útoku v Queen ‘s parku v Boltonu v neděli, 22. března. Skana, která je původem z Albánie, byla na místě zatčena a později zadržena podle zákona o duševním zdraví. Vražedkyně předstoupí v úterý 26.5. před manchesterský a salfordský soud.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

V poctě vzdané po smrti Emily její rodiče prohlásili: “Emily bylo sedm let, naše jediné dítě a světlo našeho života. Vždycky byla plná radosti, lásky a smíchu. Emily se usmívala a byla krásná uvnitř i venku. Měla srdce velké jako její úsměv.” Dodali: “Je opravdu srdcervoucí probudit se do světa bez Emily; nemůžeme pochopit, proč se to stalo. Rádi bychom poděkovali veřejnosti, která nám v parku pomáhala, a vyjádřili vděčnost pohotovostním službám za to, že učinily vše pro záchranu života Emily.”

V úterý tedy proběhne soud s vražedkyní, jejíž totožnost je již známa. A myslím, že jen málokdo pochybuje o tom, že podobně, jako mnozí další muslimští vrazi či násilníci napříč Evropou, bude shledána psychicky nemocnou. A opět bude vše prezentováno stylem “nic s ničím nesouvisí”. A to možná i právě proto, že je vražedkyní muslimka.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-migrantka-ktera-zabila-sedmiletou-emily-jde-pred-soud/

CZEXIT

4 hlasy

pokuyd se chce plest nejaka pakaz do politiky,meli by mit pripravene DUKAZY.anebo,platit ted tu ochranku.kdyz si date jmeno respekt,meli jste to ZISKAT.bez dukazu neverim a nerespektuji.hrib,kolar,novotny s federaci opci zidofskych maji dost penez,aby ted ochranku platili a ne to svalili na Ceskeho danoveho poplatnika.nebo si muzou udelat pujcku u zkoruptovane velmoci okrajina.cha,cha,cha!salom.ajnstajni.

3 hlasy

Ty si radši připrav NOVOU IDENTITU, švábe...

1 hlas

jako junyjor?coz tak vlastimil styblo?cha,cha,cha!salom,ajnstajn a NETYKAT,mesugene.vy,afro-aziatska pakaz nemate zadne manyry.a to uz v evrope smrdite leta.66 generaci+!ale jste pomalejsi,nizounke IQ,vidte.

1 hlas

to si rusko dovolilo moc.
AZTEKA a wanka S PI NKEM BYCH DAL HLÍDAT Č-K aztek JE ASI V LÁNE CH

1 hlas

Takni chudáku dementní šuline a chudý na mysli! Dementní šulin čurácký vylhaný slizký estebácký slepičí koko zkur s knirem Havel! Retardovaný šulin žabí oraguntaní držka a zrůda zlodějská prasecká a čurácká!

3 hlasy

Tvá nedokonalá A.I. napojená na ušatce trpí výpadky paměti. Tzv.: ÍÁ.

2 hlasy

Rusko si dovolilo moc? Zrejme jako velmoc si nenechaji s..t na hlavu od idiotu jako nasich novinaru a ruznych kolaru, novotnych a hribu. Nebo myslis, ze ma pred nejakyma rusofobama Rusko strach?

4 hlasy

Opravdová velmoc,Rusáku,nad různými Koláři,Novotnými a Hřiby mávnou rukou.

0 hlasů

mávne rukou.

0 hlasů

Tak Ty už vyhrožuješ rusáku?

3 hlasy

Nejsem jak Albansky premier ( nasi budouci Evropsky bratri), ktery pred mesicem vyhrozoval Rusku pod jmenem Evropske Unie (vsichni diplomati zustali stat s otevrenou hubou)

3 hlasy

Takhle se s vámi musí. Rozumíte jenom síle, buranská expanzívní pakáži.

1 hlas

bezte BECET na jpost,zidaku.cha,cha,cha.salom,ajnstajn.

1 hlas

Rusko není řádná velmoc. Na co jim jsou ty atomovky? Ty má dnes každý a jinak nejsou ani schopni bojovat dále než ve středozemním moři a kolem Vladivostoku. Nemají letadlové lodě a pořádnou výzbroj už nikdy mít nebudou, protože na ni nemají

3 hlasy

Atomovky ani ne, ty ma kazdej, ale Soyuzi maji jen a jen Rusaci. Proto si jejich motory do Soyuzu bez vahani kupuje Nasa.

2 hlasy

na co jsou jim letadlove lodi?velmoc co jich ma nejvic,ma taky sekeru $25 trilionu.a gb ma JEDEN,frantici taky JEDEN.nemci a japonci ZADNY.v historii anglicanum jich u-boats potopili 5 a japoncici jeden.Rusko je ted po letech sobestacne v zemedelske vyrobe,dokonce i vyvazi.doly na zlato,drahokamy,uran / 20% americkych uranovych dolu vlastni v usa,prodala jim to koza klintonovic se soudruhem obama /ropu,plyn atd.a mongola,napoleona a adu porazili BEZ nich / letadlovych lodi /.cha,cha,cha.salom.

3 hlasy

F.U., you russian S.O.B.

2 hlasy

Fakultní univerzito, SUKA BLYAT!

2 hlasy

co to znamena soudruhu ok?fu you russian sob?to je anglicky,nebo jina rec?sob v rustine je to zvire na severu co tam zije s eskymaky.a proc mi pisete jinou reci?Cechovi Cesky,Rusovi Rusky,ne?i ja se snazim obcas s vami sprechtit jidish.

4 hlasy

Kde jste se naucil takhle sproste nadavat? V Bronxu? Jeste jste zapomnel pridat "mother fuc..r" !

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.