Doba krize
Chartisté vyzvali vládu, aby se výslovně přihlásila k demokracii

06.04.2020 15:51

Skupina signatářů Charty 77, včetně bývalého premiéra a předsedy Senátu Petra Pitharta a bývalé ombudsmanky Anny Šabatové, v pondělí vyzvala vládu, aby se výslovně přihlásila k demokratickým a k právním hodnotám v souvislosti s krizí kolem epidemie koronaviru.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Tomáš Varoh (19 hlasů) 06.04.2020 17:03

  Parta signatářů si evidentně nenasadila roušky a blábolí nesmysly...

 • tyden tyden (16 hlasů) 06.04.2020 16:04

  "Viktor Orbán může díky novému zákonu zemi v době nouzového stavu...

 • Franta Kocourek (12 hlasů) 06.04.2020 16:06

  CO PRO NÁS ZNAMENÁ ROZSUDEK O MIGRAČNÍCH KVOTÁCH? KAŽDÝ ČLENSKÝ STÁT...

 • megera megera (11 hlasů) 06.04.2020 17:40

  chartisti ...většinou bývalí komači ,i

 • milan vostřez (10 hlasů) 06.04.2020 18:38

  Tak perfektní sestava budiškničemů ti se hledali až se našli.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÝ ŠVÁB.

0 hlasů

Albánští muslimové terorizují Řeky a EU k tomu mlčí!

https://www.eurabia.cz/Articles/43978-albansti-muslimove-terorizuji-reky-a-eu-k-tomu-mlci-.aspx
------
Jakmile koronavirová epidemie skončí, migranti se na hranici vrátí, slibuje Turecko

https://www.euportal.cz/Articles/42533-jakmile-koronavirova-epidemie-skonci-migranti-se-na-hranici-vrati-slibuje-turecko.aspx
------
Ukázka brutálních útoku uprchlíku na řecké pohraničníky ...
V českých mediích se začaly opět objevovat články o chudácích uprchlících, kteří se snaží dostat do Řecka. Jací to jsou chudáci se můžete podívat na tato video, které ukazuje útoky uprchlíků na řecké pohraničníky. Házejí zápalné láhve a pod. Jak s asi budou chovat v Evropě, až sem proniknou? A tomuto všemu pomáhají někteří naší zaslepení spoluobčané a neziskovky financované z naších daní skrze EU ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43979-ukazka-brutalnich-utoku-uprchliku-na-recke-pohranicniky-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Chartysti si myslí, že vláda nemá nic jiného na programu než se zabývat přiblblými požadavky ach jo. Autora článku žádám aby vyměnil fotku blbky Šabatové za někoho jiného, tahle celej ten spolek dehonestuje.

1 hlas

Chartysti si myslí, že vláda nemá nic jiného na programu než se zabývat přiblblými požadavky ach jo. Autora článku žádám aby vyměnil fotku blbky Ch. za někoho jiného, tahle celej ten spolek dehonestuje.

1 hlas

Porovnejte zdravotní sestru, která zemřela při ošetřování infikovaného pacienta
s Šabatovou, Pithartem, Jíčínským a dalšími chartisty
-.-.-.-.-
Sbírka za zesnulou sestřičku z Thomayerovy nemocnice. Obětovala se, míní její šéfka
Vždy se snažila pro pacienta dělat úplné maximum,“ říká lékařka a připomněla, že se sestra nakazila od pacienta, který byl do nemocnice přijat s podezřením na oboustranný zápal plic a u něhož se záhy potvrdil covid-19.

Nakaženy byly dvě zdravotní sestry, které měly službu v den, kdy byl pacient na JIP Pneumologické kliniky intubován a napojován na dýchací přístroj a následně i mimotělní oběh.

Myslím, že je potřeba, aby všichni v první linii slyšeli nejen z Říčan, ale z celé země, že vidíme jejich statečnost a odpovědnost. Děkujeme za to. Myslím si, že lékaři, sestřičky, zdravotníci, pracovníci sociálních služeb také potřebují vědět, že je dokážeme podpořit ve zlých chvílích se stejným odhodláním, jako se oni starají o nás, své pacienty,“ napsal Novinkám starosta města Říčany Vladimír Kořen.
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/sbirka-za-zesnulou-sestricku-z-thomayerovy-nemocnice-obetovala-se-mini-jeji-sefka-40319663#seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=AJ5HukhOD7B-202004071819&source=article-detail

0 hlasů

Jeroným Pražský j...............jsi kus dobytka

0 hlasů

Máme dalšího TAPETÁŘE????!!!!

0 hlasů

CO UDĚLALA PROSPĚŠNÉHO PRAVICE A SPOUSTA CHARTISTŮ U MOCI OD ROKU 1990 NECHALA VYTUNELOVAT A ROZKRÁST NÁŠ STÁT NEBO SE NA TOM PODÍLELA ???? ZRUŠIT PROPLACENI SOLÁRNÍCH DOTACI FIRMÁM KDE NENÍ ZNÁMÝ MAJITEL A OSTATNÍM SNÍŽIT DOTACE NA 6 KČ NA kW ???? CO ZAVÉST DAŇ PRO VŠECHNY FIRMY PŮSOBÍCÍ V ČR ??Lehmkuhl mimo jiné argumentuje také tím, že vyšší zdanění bohatých není žádným socialistickým výmyslem, ale ověřeným historickým prostředkem k oživení ekonomiky v době krize. Podobné opatření zaváděly Německo i USA ve snaze oživit hospodářství po válce. Ve Spojených státech se platila během války a poté až do začátku šedesátých lech devadesátiprocentní milionářská daň. To znamená, že z každého dolaru, vydělaného nad jeden milion ročně, musel poplatník odevzdat státu 90 centů. V poválečném Německu platila po válce až do sedmdesátých let špičková (milionářská daň) mezi 70 až 90 %. A ekonomika přitom rostla rekordním tempem. Zároveň ale neexistovala taková možnost přesunu zdanění do daňových rájů a obecně daňových úniků. Kdo by to navíc udělal, byl by považován za „zrádce národa“, ke kterému by se národ obrátil zády.

2 hlasy

TAK BY SE TO MĚLO ASI UDĚLAT ??VYTUNELOVAT A ROZKRÁST NÁŠ STÁT NEBO SE NA TOM PODÍLELA ???? ZRUŠIT PROPLACENI SOLÁRNÍCH DOTACI FIRMÁM KDE NENÍ ZNÁMÝ MAJITEL A OSTATNÍM SNÍŽIT DOTACE NA 6 KČ NA kW ???? CO ZAVÉST DAŇ PRO VŠECHNY FIRMY PŮSOBÍCÍ V ČR ??Lehmkuhl mimo jiné argumentuje také tím, že vyšší zdanění bohatých není žádným socialistickým výmyslem, ale ověřeným historickým prostředkem k oživení ekonomiky v době krize. Podobné opatření zaváděly Německo i USA ve snaze oživit hospodářství po válce. Ve Spojených státech se platila během války a poté až do začátku šedesátých lech devadesátiprocentní milionářská daň. To znamená, že z každého dolaru, vydělaného nad jeden milion ročně, musel poplatník odevzdat státu 90 centů. V poválečném Německu platila po válce až do sedmdesátých let špičková (milionářská daň) mezi 70 až 90 %. A ekonomika přitom rostla rekordním tempem. Zároveň ale neexistovala taková možnost přesunu zdanění do daňových rájů a obecně daňových úniků. Kdo by to navíc udělal, byl by považován za „zrádce národa“, ke kterému by se národ obrátil zády.

1 hlas

Pomůže to?

1 hlas

Společenskému rozkolu - rozhodně.

1 hlas

Touto akcí Charta77 potvrzuje, že (byla a) je (řízena a financována) součástí neomarxistické fronty "západní" civilizace. Nejde jí o blaho (ani o přežití) národa v době pandemie a očekávané globální krize. Jde jí o EU.

4 hlasy

Bla-bla-bla-bla-bla-bla-

0 hlasů

Chartisté už nám ukázali co to je demokracie !!!!Kolik jich bylo ve vládě v parlamentu a senátu když se tvořili zákony co ukradeš to nemusíš vracet ??Kolik lidí co nakradlo miliardy je ve vězení !!!Demokracie je podle pravicového bloku a chartistu samozřejmě se nebavím o těch slušných jako je CIBULKA A DALŠÍ !!!!!Ti co nechali beztrestně rozkrást a vytunelovat beztrestně naši vlast nebo se na tom podileli ,dnes chtěji až po vzoru Dánska a Švedska rozdavámé peníze těm co mají vedlejší povoláni jsou asi nemocni na hlavu ?????? CO SI TAK DÁMY A PÁNOVÉ A TŘETÍ POHLAVÍ SI SNÍŽIT PLATY NA ÚROVĚN PRŮMĚRNÝCH DŮCHODU

1 hlas

Chartisté už nám ukázali co to je demokracie !!!!Kolik jich bylo ve vládě v parlamentu a senátu když se tvořili zákony co ukradeš to nemusíš vracet ??Kolik lidí co nakradlo miliardy je ve vězení !!!Demokracie je podle pravicového bloku a chartistu samozřejmě se nebavím o těch slušných jako je CIBULKA A DALŠÍ !!!!!Ti co nechali beztrestně rozkrást a vytunelovat beztrestně naši vlast nebo se na tom podileli ,dnes chtěji až po vzoru Dánska a Švedska rozdavámé peníze těm co mají vedlejší povoláni jsou asi nemocni na hlavu ?????? CO SI TAK DÁMY A PÁNOVÉ A TŘETÍ POHLAVÍ SI SNÍŽIT PLATY NA ÚROVĚN PRŮMĚRNÝCH DŮCHODU

1 hlas

Takže banda samých "bývalých" a "někdejších" a s nimi "zakladatel ODA" která dávno zkrachovala a mnozí už ani netuší co ta zkratka znamená, se sebrali a ve strachu z diktatury vypotili jakýsi canc. Nějak mi to připomíná to, že exhibicionisté na které už se zapomnělo a kteří museli od koryt, mají problém, že už nemohou do všeho kecat. Stavět "dvojdomky", "chránit a podporovat menšiny" a prostě se předvádět za cizí peníze. Něco jako Grta když se o ní přestalo psát, prohlásila že přechodila Covid 19, sice nebyla testovaná, ale ví to, stejně jako to že jí ukradli dětství. Chátra 77 je projekt bývalých komoušů z vyších pater nomenklatury, kteří byli v roce 1968/69 vykopnuti z jejich rodné strany a takové přilepšeníčko ze západu se jim samozřejmě hodilo. Nakonec snad jen Uhla vykopli za levičáctví, tedy jako Trockistu. Ostatní byli )a nejspíš i jsou) věrnými komouši, ve svém konání. Když se o nich přestalo mluvit, psát a točit reportáže, musí se připomenout, konečně možná i za to nějaký ten dolar od Séreše by mohl kápnout a bylo by zase na kořaličku jako za komoušů.

2 hlasy

Na podobné oslí hýkání rozvracečů státu, Charta 77 možná zástup ovcí z řad lidu slyšel před rokem 1989! Ale dnes je o nějakých více jak třicet let vše jinak! Občané této země za tu dobu rozpoznali na vlastní kůži, co je to ta ,,demokracie" a kdo jsou ti ,,demokraté" Lidé se doopravdy opět srotí v jednu masu. Ale tentokrát proto, aby těmto chartistickým, nenažraným lhářům namlátili jejich rozežrané držky!

1 hlas

je to pizda

1 hlas

Viděl jsem obrázek om-bludsmanky Šabatové a mám zkažený den.

2 hlasy

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci rabují a kradou co mohou

Toto děsivé foto svědectví zveřejnila skupina I stand with Greece. Muslimští uprchlíci se v Řecku nudí a pořádají vandalské a zlodějské výpravy po okolí. Místo poznání cizí kultury, zabývají se ničením domů, vypalováním stoletých olivových sadů, ničením kostelů a kradením všeho, co dokáží zpeněžit. Až je migrační neziskovky dotáhnou i k nám máme se na co těšit. Díky rozhodnutí sodu EU totiž nemůže česká vláda zakázat kvóty pro přerozdělování převážně muslimských imigrantů z Afriky a islámského světa!

Vzkaz od Řeků: Obyvatelé řeckého ostrova Lesbos už tuto situaci nemohou vydržet. Muslimští uprchlíci jsou vandalisté a ne chudí uprchlíci. Každý den ničí majetek obyvatel, jejich olivovníky a zabíjejí zvířata, zapalují ohně v sadech a domech. Ničí naše památky a naše kostely. Kde je vláda? Nejsme rasisté, ale kdo by těmto podmínkám vydržel? Uprchlíci každý den procházejí ulicemi s noži a sekerami, útočí na obyvatele a napadají jejich domovy. Kde jsou média? Proč média neukazují situaci?

Kostely v Řecku vypleněné muslimskými uprchlíky
FOTO:

https://www.eurabia.cz/Articles/43975-desive-svedectvi-z-recka-muslimsti-uprchlici-ze-rabuji-a-kradou-co-mohou.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Jen na doplnění - i v těchto složitých dnech vyplula pašerácká loď Alan Kurdi "zachraňovat" krimigranty k Libyjským břehům. Více na marinetraffic.com.

2 hlasy

A víš co? Promořujte.
EUrobolševici, promořte sebe, promořte své blízké, promořte své děti a nezapomente na dement-blok.
Až budete všichni promoření,. tak jak by si to EU přála, vypustíme jeden septik za městem, nahážem vás tam i s vaším neomarxismem a myslím, že se planeta začne pomalu vracet do normálu.

CZEXIT

1 hlas

Pana doc.Pitharta jsem si desítky let vážil, avšak jen do chvíle, kdy před několika týdny veřejně "odsoudil" paní prof. Válkovou za její členství v KSČ. Pan Pithart byl členem KSČ od roku 1961(!!!) a obdobně, jako většina kariéristických osob, které byly z KSČ vyhozeny v roce 1968-69, si zasluhuje pro svůj morální profil pouze opovržení. Styďte se pane Pitharte za Vaše slova na adresu paní prof. Válkové, pokud toho jste ovšem s Vaší povahou schopen

2 hlasy

Mno, jestli ono není důležitější, co kdo v té KSČ dělal, co po něm zbylo....pane doktore.
Válková se ukázala jako karierní právník, sloužila právu. Ne veřejnosti.

0 hlasů

copak ze to byl komous, tam bylo vetsina lidi "jenom" z prospecharstvi.
ale on byl v LIDOVYCH MILICICH :-)))))
to nikoho nenutili, tam se hlasili ti nrjvrtsi bolsevici a patolizalove.
tim se receno vse :-)))))

1 hlas

Dobrý den přátelé,
těm tzv. chartistům nestačí, že zničili naši zemi (privatizace, restituce, atd.), ale umí jen hloupě mluvit o demokracii. Ono se to s demokracií nesmí přehánět - čím více tzv. demokracie, tím více mrtvých. EU a NATO jsou nanic a jsou to pouze koryta pro šíbry.. Zavádění tzv. demokracie v Africe a Asii plodí války a terorismus. Jediným profitem jsou výnosné pozice špatných lidí.

2 hlasy

Jacípak "přátelé"? Snad soudruzi, ne?

0 hlasů

Dobrý den,
Takže Vám demokracie vadí. Zvláště v Africe a Asii. Čím to? Máte tam akcie důlních společností?
EU a NATO jsou nanic....jako bych slyšel hlas ruské ambasády....

0 hlasů

Dobrý den přátelé,
těm tzv. chartistům nestačí, že zničili naši zemi (privatizace, restituce, atd.), ale umí jen hloupě mluvit o demokracii. Ono se to s demokracií nesmí přehánět - čím více tzv. demokracie, tím více mrtvých. EU a NATO jsou nanic a jsou to pouze koryta pro šíbry.. Zavádění tzv. demokracie v Africe a Asii plodí války a terorismus. Jediným profitem jsou výnosné pozice špatných lidí.

0 hlasů

ještě nikdy nějaká demokracie u nás a ve světě nevydržela víc než 10 let.oblíbená fligna semity žida.schovává se za demokracii, zatím co vás rabuje.vidno soros v usa a ve světě, židi v usa a i u nás.sekery jako dům a židi se pakují.potřebuje to VYKOPAT!!! zaslíbená země VOLÁ .

0 hlasů

Maďaři jasně řekli celé EU : " když neumíte pomoci, tak alespoň nepřekážejte". Pochopili, že nejjistější pomoc je "na konci vlastní ruky".
Když stačí nedostatek roušek a veškerá solidarita v EU je "fuč", co by se asi dělo, kdyby nastal např.nedostatek potravin v důsledku sucha nebo jiné "epidemie".
Doufám, že to naše vláda také pochopila.
A tahle "chártra" ? Když nemůže již nic ovlivnit, alespoň "zasmrdí".

6 hlasů

Kdyby tak jejich starosti měl Babiš a vláda. Chartisti se chtějí připomenout.

3 hlasy

BUREŠ a jeho vláda se stará akorát jak rabbovat, pakáž zlodějská.jináč jeden nekňuba vedle druhého.chá,chá,chá.šalóm.

2 hlasy

Dementní šulin čurácky Havel a vykradené krámy špinou křivou a STB Karlem Sabinou žabou čurackou a kriminálníkem!

0 hlasů

Titanik se potápí a disidenti "řeší " demokracii v EU. Inu čekal bych spíš, že Člověkem v tísní a Milionem chvilek budou řešit odvolání Babiše a Benešové. Nebo tak něco...

0 hlasů

Opruzují pořád jedni a titíž - nikým nechtěné, nikým nežádané a nikým nevolené (nevolitelné) existence, které si udělaly svou farmu z ČT 09.

4 hlasy

Ešli vono to nebude tím, že někteří kavárníci ztratili svoje pozice být důležití a rozhodovat o ostatních. Ani náznak zneužívání moci nenastal, chiméra je jen prostředkem, jak na sebe upozornit a převést kavárenské tlachání alespoň do žurnalistických zvratků. Čeká nás ovšem těžká doba a pro politiky zvláště, protože nebudou chtít rozhodnout, zda ukončit hru na schovku, zvolit promoření a vystavit staré a nemocné k ukončení jejich životní pouti. Jakpak asi by dopadlo hlasování v Parlamentu ČR? Pokud si to nechá Babiš na triku, bude po jeho 30 %.

6 hlasů

Ešli vono to nebude tím, že někteří kavárníci ztratili svoje pozice být důležití a rozhodovat o ostatních. Ani náznak zneužívání moci nenastal, chiméra je jen prostředkem, jak na sebe upozornit a převést kavárenské tlachání alespoň do žurnalistických zvratků. Čeká nás ovšem těžká doba a pro politiky zvláště, protože nebudou chtít rozhodnout, zda ukončit hru na schovku, zvolit promoření a vystavit staré a nemocné k ukončení jejich životní pouti. Jakpak asi by dopadlo hlasování v Parlamentu ČR? Pokud si to nechá Babiš na triku, bude po jeho 30 %.

0 hlasů

Chartisté jsou nakaženi a tak jim z toho prcá v bedně.

6 hlasů

jedna se o dalši pokus rozvratit suvereni V4-rozhadat a postavit do lajny--ma to podporu i našich poskoku v Bruselu-TOP STAN a PIRATU/udavaču Babiše/Neni nahoda ,že Caputova je u nas vitana hordy zfanatizovanych kavarenskych chvilkařu....

6 hlasů

... dávno mrtvé mrtvoly vydaly předem mrtvou proklamaci. mám radost z toho jak jsou zoufalí. jejich doba je nenávratně pryč. možná ještě nějakou chvilku budou přežívat v práglu. ale jinak mimo ni, o nich nikdo neví, a už ani vědět nebude ... !
:-D

3 hlasy

To ještě ta banda budižkničemu ještě nevymřela? Oni mají ještě tu drzost se ozývat. Copak tu parlamentní demokracie není ? A pan Babiš je diktátor? Kdyby byl diktátor , tak by 1. března uzavřel hranice , a nepustil by tu bandu bezohledných "lyžařů" do zamořené Itálie , a my bychom tu dnes neměli 5000 nakažených. To že chátristi jsou banda budižkničemu dokazuje fakt , že za celých třicet let se skoro nikdo z nich pořádně neuplatnil v politice , ale jenom žvanili a žvanili.

7 hlasů

Dnes večer se doporučuji dívat na Nova Cinema (Pianista) at každý vidí co jsou němci za curvy.
A s kým kolaborují místní vlastizrádní eurobolševici a jak všichni dopadneme, zůstaneme-li v EU.

CZEXIT

5 hlasů

„Prymulo, pomřeme. Je to zločin!“ Drsný hlas proti promořování za věcí vidí EU. A nejen to

Ne každý přivítal obrat v přístupu ke koronaviru Romana Prymuly. Podle právníka Tomáše Tyla se bez jistoty, že po nemoci se na vir vytvoří imunita, uvolňování poměrů rovná řízené genocidě, kterou lidé prý chtějí, protože „touha po požitku je víc než život“. Podle něho se bez těchto důkazů jedná o další pokus na občanech.

Prohlásil, že „zvratky chřipečkářů“, jako jsou „Hurá, konečně pomřeme! Je to přirozený proces! Jupí“, se nedají číst. „Na to Vám ... Bílej tesák! Jestli jste si nevšimli, tak počet uzdravených a mrtvých máme 1:1. Tak blbej poměr zdaleka nemá ani ruská ruleta! Jestli Vás život omrzel, jděte skočit z baráku na beton a ostatní nechte dýchat. Doslovně. Jdu pryč, magoři,“ vzkázal, ale to nebyl konec Tylových protestů proti Prymulově obratu. Dodejme, že současný stav zemřelých v Čechách je 72, zatímco uzdravených 96. Tato statistika však nezohledňuje ty, kdo na koronavirus nebyli vůbec testováni a kdo prodělali nemoc bez příznaků.

Tyl teoretizoval, že to nebyl náměstek Prymula sám, kdo změnil názor, ale někdo mu ho změnil. „Všichni do práce! Bude se promořovat, EU potřebuje peníze na Green Deal,“ spekuloval o důvodu.

A nakonec Tyl odhadoval, co za rozhodnutím stojí: „Zabijeme se sami a vyvraždíme s mlčením vlády a přikyvováním EU své blízké jen proto, že nemáme pokoru a neumíme se uskromnit. Se podívejte, chřipečkáři měsíc nebyli na horách, a tak je svrbí... Jak mi dneska ráno napsal jeden pán, co se hnedle dovolával mé inteligence, lidi prostě umírají, se s tím smiřte.“

Pak se opřel do předsedy Pirátů Bartoše: „Touha po požitku je dnes víc než život. Vidět Neapol a zemřít se kdysi říkalo. No, klidně, ale proč mne do toho někdo tahá?! Proč já, člověk v rizikové skupině, mám doplácet na to, že Bartoš řve, ‚Je to jak za Husáka‘?! Vy vole, není, já si to pamatuju a Vy byste za Husáka nebral sto tisíc měsíčně, ale byl předsedou SSM a pořádal literární soutěže na počest Fučíka. Znám všechny tyhle typy oportunistů...“

A znovu zopakoval, že bez důkazů o imunitě odmítá „ve jménu pokroku doslova utratit tisíce lidí“. „Vždyť je to řízená genocida! Ano, ‚vyřešíme‘ tím důchodový systém atd. Ale celé mi to připomíná Atlas mraků s tím, že když už jídlonošky nejsou k ničemu, uděláme z nich mýdlo, které budou jíst další jídlonošky... Až sem jsme klesli?! Tak jestli chcete, jděte do toho. Ale beze mne. A každý ‚chřipečkář‘ ať se ode mne, prosím, drží na dvě délky násady vidlí,“ vzkázal. Také řekl: „Já myslím, že Britové taky zdatně promořují. Popravdě, říkám si, zda si opozice nekoupila Prymulu, protože jak jinak se chcete zbavit Babiše než koronavirem?! Boris sotva dejchá...“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Prymulo-pomreme-Je-to-zlocin-Drsny-hlas-proti-promorovani-za-veci-vidi-EU-A-nejen-to-619660

CZEXIT

3 hlasy

jak je vidět, máme před sebou ještě dlouhatánskou cestu k porozumění.Česká republika je republika.konečnou moc mají mít reprezentanti veřejnosti.to je to, co to slovo ZNAMENÁ.rep-/representant,zástupce /a publico/veřejnost,lid/.jak je vidět soudruzi vychování komunisty to nechápou.akorát systém voleb, volby je demokratický.většina by měla rozhodovat.ovšem, korupce vládne, dokonce i ve školství, když nikdo nezná ZAKLDY systému pod kterým žijí.

2 hlasy

Tak perfektní sestava budiškničemů ti se hledali až se našli.

10 hlasů

Připojit se ke zmíněnému prohlášení považuji za minimum. Nedávný pokus Babiše nastolit počátky diktatury po vzoru Orbána bohudíky zkrachoval, ale nebyl to pokus poslední.

3 hlasy

... koukám, že covid-19 se už na vás podepsal? přeju hodně "zdraví" ...

3 hlasy

s lidmi jako vy krachla demokracie i v athénách.moc parazitů co LŽOU jako vy.

1 hlas

chartisti ...většinou bývalí komači ,i

11 hlasů

Parta signatářů si evidentně nenasadila roušky a blábolí nesmysly jaké by ani vrcholný dramatik nedokázal sepsat nebo z nich udělat divadlo,případně scénář.
PS.Když někdo mohl (zatím) beztrestně ukrást pomník,může někdo jiný ´plně stejně smazat jméno na letišti nebo 'náměstí' ? Myslím jméno humanitárního bombarďáka na jehož teroristických rukou je krev.

19 hlasů

Naopak. Postupně vymažeme další ruská jména z našich ulic a náměstí, abychom uzavřeli tu odpornou epochu našich dějin. A tebe, ruská filcko, vystěhujeme na Sibiř.

2 hlasy

Ani 140 souhlasů s tou Vaší sračkou, jí nedodá váhu. Srbsko bombardování potřebovalo, jako komunista třídní boj a rusáci splachovací záchod.

2 hlasy

Zapomínáte, že Havel neměl žádné pravomoci něčemu zabránit a že to byl Zeman, kdo povolil přelety vojenských letadel přes naše území.

2 hlasy

jo, nemel pravomocizabranit, tak radsi nadsene lizal clintonovi anal :-))))
a jeste mu pak ponizene jel dat metal.
odporna spina :-)))))

9 hlasů

a té šeredě zlodějské semitce židofce korbel-albrightovic,co rve do evropy černochy z afriky se zlodějským rasistou židem soros.

0 hlasů

Jediný kdo dal příkaz byl dementní šulin Havel proti Srbsku a jenjeho dutý mozek. Když měli US okupanti poslat prachy na povodně a Troubky poslali hovno! Stejně tak i Iráku i Afganistánu dal příkaz dementní šulin Havel pomoš a vymaštěnec!

2 hlasy

Myslíte zajisté soudruhy Husajna, Ceaučeska, Gottwalda, Urválka....

2 hlasy

Spíše dementního šulina Havla špina zlodějská a čurácka! A k nim ještě pedofilního Billa a ta jeho děvka Hilari a sudecká kopečkářka Marfuša a prava ruka Layenova-kalouskova další zlodějka a podvodnice! A ještě k nim vrah Busch a Reegan další ničema!

3 hlasy

Koho mas na mysli? A vaz slova, protoze i za to, ze nekoho ocernis verejne, muzes byt dohledatelny a muzes si jit sednout, rusky zmetku.

3 hlasy

Nedělej si naděje, udavačská německá kryso.

6 hlasů

Belzeblbbe, vyliz si trenyrky:-)

1 hlas

Promořte proruskou chásku, ať je už od nich pokoj:-)

6 hlasů

Charta do díry chcaní a sraní na diktuje jak práskat. Dementní šuln Havel notorický blb a numba a nula!

7 hlasů

Hlavne si utri trenky. Jak jsi se rozrusil, tak ti neco uteklo a mozna mas vzadu skrtatko:-)

2 hlasy

Tahni za kopečky k ničemom a jen jim děkujme ,že je země rozkradena a posraná unie nás jen vyžirá a vlez do prdel šulin Havel špina křivá a dutá spolu s pohunky to vyžrali s nima! Elity zlodějské podvodné!

2 hlasy

Pozoruji u tebe opravdu prudký IQ.

2 hlasy

Já u Vás nízký.

2 hlasy

CO PRO NÁS ZNAMENÁ ROZSUDEK O MIGRAČNÍCH KVOTÁCH? KAŽDÝ ČLENSKÝ STÁT EU, KTERÝ SI NA SVÉ ÚZEMÍ VPUSTÍ MUSLIMSKÉ NEBO AFRICKÉ MIGRANTY, BUDE MÍT PRÁVO ČÁST Z NICH PŘEMÍSTIT DO ČESKÉ REPUBLIKY

https://www.euportal.cz/Articles/42524-co-pro-nas-znamena-rozsudek-o-migracnich-kvotach-kazdy-clensky-stat-eu-ktery-si-na-sve-uzemi-vpusti-muslimske-nebo-africke-migranty-bude-mit-pravo-cast-z-nich-premistit-do-ceske-republiky.aspx

CZEXIT

12 hlasů

"Viktor Orbán může díky novému zákonu zemi v době nouzového stavu řídit pomocí dekretů"

tem vemenum asi uniklo, ze v amrice ridi prezidenti zeme dekrety uz pekne dlouho i bez koronaviru.
modla vsech mistni vitacu Opice ji vydal stovky :-)))))

a jinak ta kruta na fotce uz mela davno sedet v kriminale. tak odporna a prolhana zruda se hned tak nevidi :-))))

16 hlasů

V USA mají prezidentský systém, ale jasná omezení, takže prezident si nemůže dělat co chce. Není v roli Putina, chcete-li to po lopatě.

2 hlasy

v usa je systém reprezentativní republiky,volený demokraticky.president má stejné pravomoci jako min.předseda,i když se volí odděleně, bez partají.proč jste tak blbé,mešuge?

1 hlas

takze prezidentsky system neni demokracie???
podle rudeho jelita ok maji v usa diktaturu :-)))))
podle OBSE byl Putin zvolen normalne, ale to u vas v banderistanu asi nevite :-)))))

4 hlasy

Přece není možné, abyste byl tak omezený a nepochopil, co jsem napsal. Zjednoduším to. V Maďarsku nemají prezidentský systém a tudíž by se měl Orbán dle toho chovat.Vyvozovat z toho, že v USA nebo ve Francii mají diktaturu, může jen naprostý b/b vašeho ražení.

0 hlasů

v Rusku ve svobodných volbách dostal pan president Ruska,V.Putin 70% hlasů.víc než trump.blbý ok zase LŽE a mlží.

1 hlas

Svobodné volby v dnešním Rusku - to je dost odvážné tvrzení :-(

1 hlas

To je každodenní práce trola. Ku slávě Ruska a jeho vítězství nad informační svobodou.

0 hlasů

Nekterym ta karantena leze asi hoodne na mozek. EU a demokracie ? Neni zakazane narceni?

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi