Nezájem migrantů
Chovanec: Nebudou třeba víc než dvě další uprchlická zařízení

08.09.2015 20:50

Ministerstvo vnitra počítá zatím jen se dvěma dalšími záchytnými zařízeními pro uprchlíky, dohromady pro 400 lidí. Jiné tábory nebude nutné otevírat, protože uprchlíci v Česku zůstávat nechtějí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Maéstro Oré (2 hlasy) 08.09.2015 22:31

    Krvavá matematika - šiřte ---------------------------------- Do...

  • Tomas Nada (1 hlas) 08.09.2015 21:09

    Vsadi na tohle prohlaseni pan ministr svoji funkci nebo je to jen...

  • Al Capone (1 hlas) 09.09.2015 00:42

    To lhaní má snad od prof. Xindla. Ministře, furt jenom lžeš...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Chovanče, tento rok možná ne. A co příští rok? Ale to už nebudeš v politice, takže tě to nezajímá co? A trakovíto lidé řídí naši zemi. Jduvenblejt.

0 hlasů

Události dostávají spád a děj hry, nebo lépe řečeno komedie pro publikum (občany a voliče) se stále zrychluje. Těm ubohým chudáčkům z Afriky (jak se nám je snaží líčit naši politici) nestačí ledajaká evropská země. Oni chtějí jen do Německa a do Anglie, kde čekají, že jim budou bez práce létat pečení holubi do pusy! Těmto novodobým kolonistům (možná by bylo lepší psát budoucím okupantům a vládcům) Evropy nejde vůbec o to žít někde, kde je mír, sehnat si tam práci, respektovat místní pravidla a zákony a přispět tak nějakým způsobem těm, kdo jim poskytl nový domov!

Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout! Před tímto plánem IS varovala i hrdinná kurdská bojovnice, která navštívila Prahu! Tato žena, která má bohaté osobní zkušenosti s extremisty z IS varovala, že plán IS na ovládnutí Evropy je stejný, jako byl v Iráku a v Sýrii! Nejprve se postupně vmísit mezi obyvatelstvo a pak zaútočit vojensky a vnést mezi lidi hrůzu a děs se postavit na odpor pomocí poprav a bestiálního mučení!

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/2113-temto-migrantum-jde-jen-o-to-vysat-ty-nejbohatsi-zeme-ktere-si-mohou-dovolit-je-nejakou-dobu-uzivit-a-az-jich-bude-vic-je-ovladnout-.aspx

0 hlasů

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14240-sociolog-petr-hampl-s-uprchliky-mame-pravo-jednat-jako-s-agresory-zradci-naroda-jim-pomahaji-aby-nas-vyhubili-jako-belosi-indiany-skutecni-neonaciste-jsou-sabatova-a-dienstbier.aspx

0 hlasů

To lhaní má snad od prof. Xindla. Ministře, furt jenom lžeš...

1 hlas

Krvavá matematika - šiřte
----------------------------------
Do zemí EU už dorazilo 120 tisíc uprchlíků, z toho 4 tisíce jsou teroristé islámského státu. Pokud každý terorista zabije v průměru 10 lidí než je sám zabit či dopaden, kolik Čechů zemře pokud budeme muset přijmout 4300 uprchlíků kteří nebudou smět legálně opustit zemi? Předpokládejme že všichni ti migranti tu zůstanou, zastoupení teroristů je rovnoměrné a všichni teroristé se dříve či později odpálí/zaútočí, což lze předpokládat protože třeba takové simultánní útoky na Vánoce (útok na křesťanské základy) a nebo na Silvestra(dělbuchy zakryjí teror, bude více obětí) po CELÉ EU naráz budou mít něco do sebe. Nemusí být tento rok, oni si klidně počkají rok i dva, ale pokud tu opravdu jdou, tak to dřív či později nastane.

Postup řešení:
Budoucí počet teroristů v ČR = 4000/120000*4300=143 teroristů
Počet zabitých Čechů = počet teroristů X průměrný počet zabití teroristou = 143 * 10 = 1430.

Odpověd: Přijetí pouhých 4300 uprchlíků způsobí, že v důsledku teroristických útoků těch z nich kteří jsou skrytí teroristé zemře až 1430 našich lidí. A to se vyplatí...

2 hlasy

Vsadi na tohle prohlaseni pan ministr svoji funkci nebo je to jen prani vlady, ktera odmita prijmout realitu?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.