Iniciativa
ČSSD chce řešit zmatky okolo DPH na pivo. Opozice nechápe

11.02.2020 14:34

ČSSD chce o sazbách daně z přidané hodnoty (DPH) na různé formy prodeje piva jednat koaličně s hnutím ANO. Novinářům to v úterý ve Sněmovně řekl poslanec sociální demokracie Václav Votava. Vládnímu partnerovi chce ČSSD předložit analýzu, kterou si Votava nechal vypracovat, a bavit se o jejích doporučeních.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 11.02.2020 19:33

  Ježiš,nepovídej,já myslel,že je za tím ten šulin Havel.

 • emilek Listopad (2 hlasy) 11.02.2020 20:15

  FRANTO ty běž do Číny řešit tvoji nemoc,tam ti vyndají jazyk a dají...

 • František Kytnar (2 hlasy) 11.02.2020 22:57

  To zase Babiš s tím pivem pos-ral. Aby se vlk nažral a koza zůstala...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 12.02.2020 08:01

  Czexit Franty Kocourka zlevní maso ! 🤣

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 12.02.2020 05:38

  Kolik je těch hospodských na vesnicích a kolik pijanů, co budou mít o...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mohla by to vyresit ta Hlavni Hygienicka . Je preci vyzivovy poradce .

0 hlasů

To zase Babiš s tím pivem pos-ral. Aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Zase přihrál vejvar velkým podnikatelům a malé vesnické hospůdky, co nejsou plátci DPH tak ti ostrouhají. Jedna velká sviňárna. Ještě pár takových sviňáren Babiši, a jdeš z hrušky dolů.

2 hlasy

Kolik je těch hospodských na vesnicích a kolik pijanů, co budou mít o korunu levnější pivo? Pán je asi myslitel!!!!

1 hlas

Zase dalši svinárna co jde na Kalouska. Podobně jako noviny byly v dani 5 procent a mohly dál kdyby nebylo ničemi a vraha. Nikdo nezvedal daně jen on hajzl ožralí!

0 hlasů

Ferjančíkovi je to směšné? On vůbec nepochopil, o co jde? Babiš zlevní lůze pivo, o to jde. Což je super předvolební tah. Ke koblihám pivo a lůza se po*sere do metru padesáti. To se ještě budete divit, kam preference ANO půjdou. 143 litrů na hlavu dnes, to zase půjde přes sto padesát.

1 hlas

Mohl by výborný Bakala nalákat zase tento hloupí lid na nové byty ,že by je postavil z peněz co ukradl. A Václav Junek s ním na darky pro voliče zlodějské když je podpoří. Spícího prasete a pravou ruku Kalouska! Postavte s námi dálnice nebudou ani za 30 ale peníze vykradem jako vždy!

0 hlasů

FRANTO ty běž do Číny řešit tvoji nemoc,tam ti vyndají jazyk a dají ho ruskému aztekovi z ANO šulín proti všem.

2 hlasy

FRANTO ty běž do Číny řešit tvoji nemoc,tam ti vyndají jazyk a dají ho ruskému aztekovi z ANO šulín proti všem.

0 hlasů

Hovězí dražší o 117 Kč, vepřové o 90 Kč, kuřecí o 42 Kč. V EU se už vážně chystá zdražení masa

Dle nového plánu Evropské unie by mělo zdražit maso. „Frakce Zelených (tam jsou čeští Piráti) a socialistů v Evropském parlamentu začaly projednávat klimatickou daň na maso, jejímž cílem je drasticky snížit jeho konzumaci v celé Unii,“ uvedl ve svém příspěvku na facebooku Institut 2080. Hovězí má zdražit o 117 Kč, vepřové o 90 Kč a kuřecí o 42 Kč. Přečtěte si, co se chystá.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hovezi-drazsi-o-117-Kc-veprove-o-90-Kc-kureci-o-42-Kc-V-EU-se-uz-vazne-chysta-zdrazeni-masa-613212
-------------------------------------------------- - -
KOLIK UŘEZANÝCH HLAV PŘESVĚDČÍ SLUNÍČKÁŘE, POLITIKY A MÉDIA?

V současné době přišel opět na přetřes děsivý případ z Hamburku, kde multikulturní obohacovač v metru brutálně ubodal svoji expřítelkyni a zabil její malé dítě, kterému zároveň uřízl hlavu. Případ, i přesto, že se jej Němci, jak je u podobných činů obohacovačů pravidlem, snažili ututlat, se nakonec utajit nepodařilo.


Tím, kdo je teď ale především stíhaný, je autor článků, který zároveň zveřejnil tato videa z místa činu. Bez těchto důkazů by se zbytek světa nedozvěděl, že se něco podobného odehrálo, případně by byl dán prostor mainstreamovým pisálkům, aby čin bagatelizovali.

Přitom všechny podobné činy multikulturních obohacovačů by měly být stále připomínány ve všech médiích. Jenže to se neděje. Kdykoli dojde k nějakému odpornému činu invazního vetřelce, je snaha vše ututlat. A posléze je uspořádán hon na ty, kdo informace o činu šíří.

Pro osvěžení paměti nejprve připomenu další oběti podobného obohacení. Jen pár týdnů nazpět došlo k brutální vraždě finské sluníčkářky, které po brutálním činu její expřítel tak, jak je u muslimů zvykem, uřezal hlavu. Úplně stejně dopadly i další naivní seveřanky – Dánka a Norka, které se předloni rozhodly navštívit Maroko.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kolik-urezanych-hlav-presvedci-slunickare-politiky-a-media/
-------------------------------------------------- - ------------------
KOLIK VÁŽÍ SVOBODA?

https://pravyprostor.cz/kolik-vazi-svoboda/

CZEXIT

1 hlas

Czexit Franty Kocourka zlevní maso ! 🤣

2 hlasy

Pivo je asi až v předposlední řadě co je třeba řešit. Je to humbuk na odvedení pozornosti od palčivých problémů jako jsou byty, negramotné děti, vyloučené lokality, plýtvání penězi na dopravě a na obraně a pod.

1 hlas

Pivo je u Čechů v předposlední řadě? No to jste šlápnul ale silně vedle. To uvidíte, jak lůza bude ANO házet hlasy.

1 hlas

Jenže oni by je házeli i bez toho piva.Dokud se dává,tak se i bere.A nemusí to hned být lůza.

1 hlas

Hlavně,že je nebude házet zlodějům co ukradli těch 35 miliard a tomu troubovi Bartošovi jenž nic nenabídl jen hulení a práskaní a udávaní. Už se mu to bohužel vymstilo a cgudák pochopil ,že chyboval. Kdosi už z naštvanosti vytáhl něco vošklivého na tu jeho pravou ruku tu krpatou a ta je z toho zničená! Jojo dalo se čekat,že křivarna jen tak neprojde! Pokud bude práslat tak lid bude vracet!

0 hlasů

Bohužel máš pravdu kvalita hrozná a pivo předražené a to nikoho nezajimá. Za komoušu jsi dal Plzen a nebo Krušovice a nyní je to na čištění kanálů. Pravidelně se to nedá pít!

0 hlasů

Je to zase další účelovka na Babiše. Tentokrát od šílené Šílerové.

1 hlas

Za všim je zase ten zloděj a kriminálník Kalousek. Byvaly daně 5 a 9 a nikomu to nevadilo. Nyní je hrůza jelikož to posral a ted e to ukázalo!

0 hlasů

Ježiš,nepovídej,já myslel,že je za tím ten šulin Havel.

2 hlasy

Ten taky chudák a troska. Slibuji na svou čest,ž budu řádně plnit funkci největšího ničemi 20 století a zloděje všech vykradených krámu šulin!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi