Koncesionářské poplatky
ČT je černou schránkou, uberme jí peníze, zvažuje Babišovo ANO

20.03.2015 08:05

Hnutí ANO uvažuje o snížení koncesionářských poplatků pro Českou televizi. Některým lidem by jejich placení mohlo být odpuštěno úplně. Podle plánů hnutí by se také na první program ČT měla vrátit reklama.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Nataša Hájková (9 hlasů) 20.03.2015 08:33

  ČT nejenže pravidelně pouští do vysílání zmanipulované zprávy, jediná...

 • Hogo Fogo (8 hlasů) 20.03.2015 08:30

  Je potřebné dosáhnout, aby zaměstnanci ČT ctili "etický kodex" k...

 • Jan Nekonečný (8 hlasů) 20.03.2015 08:44

  Když se ČT chová jako komerční stanice,nechť je "živa" z vlastních...

 • Darja Hubáčková (6 hlasů) 20.03.2015 10:58

  ČT je pravdoláskářská havloidní mediální žumpa a kdo tam nemá placku...

 • jarda novák (5 hlasů) 20.03.2015 10:11

  jediné povinně pplacené lži jsou na ČT. Ti ostatní si platěj...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Na toto třicetikorunové socky uslyší!

0 hlasů

ČT je především EUSAhnojiště .
Hlavní hygienik by ji měl zakázat .

Komunisté , pionýři , svazáci vratte se.
Budeme vás zase milovat

0 hlasů

ČT je dost obskurní firma. Je záchrannou stanicí pro dost podivné existence. Znám jednoho člověka s vážnou pruchou sluchu, který tam dělá zvukaře! Předčít by ho mohl už jen slepý kameraman...

2 hlasy

Asi mu to myslí politicky ;)

1 hlas

Jakápak veřejnoprávní, nebo komerční? Všichni stejné podmínky. ČT se chová, jako cigáni, jenom jí musíme sypat do volátka, ostatní se o sebe musejí postarat, jak umí. Stop poplatkům.

4 hlasy

Zrušit koncesionářské poplatky, programy z dob vlády KSČ, staré filmy, živí se tam jen stejní lidé, kteří si hojí své kapsy, zahraniční herci se pakují z našich poplatků, vypapaní redaktoři, některé redaktorky s cukaturou rukou, vrtí se na židli, jak by měli zapařený zadek, smějí se na sebe navzájem jak by byli vadní. Aď se živí za své výkony a ne z našich kapes. Pak by museli podávat výkony jako jiné komerční stanice. Lidé m,ají pocity, že se tato tzv. VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE na nás pouze holí. Jsou jako moped. Rachot a spotřeba velká a výkon mizerný.

2 hlasy

ČT je pravdoláskářská havloidní mediální žumpa a kdo tam nemá placku na klopě" volím Karla", nemá šanci tam získat zaměstnání. Všimněte si jak redaktoři, komentátoři mají stejné pravdoláskářské názory. A vrchol veškeré té arogance, kterou nám tato žumpa předvádí, byl Dvořákův návrh, aby ČT platili všichni, kdo odebírajé elektřinu, šmejdovi je málo jeho 400 000 plat, potřebuje více. Jinak na toto téma je výborný Větvičkův blog:-) http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/452513/nemas-televizu-zaplat-cype.html

6 hlasů

Tak především reklama z ČT1 nikdy nezmizela, jenom se přejmenovala na "sponzory pořadu", čili veřejnoprávní instituce obcházela zákon slovíčkařením. Jak to, že za to nikdo není potrestán??

No a jestliže navrhovatel sám označuje program ČT1 za komerční, tak proč vůbec poplatky platit? Jestliže chce stát něco sdělit občanům v TV, může si zaplatit čas na jakékoliv komerční TV.

Jsem pro to zrušit veškeré státní dotace pro tak zastaralé a manipulovatelné médium, jako je TV. Snížené poplatky použít pro šíření internetu.

4 hlasy

Hlavně aby ČT zbyly nějaké peníze, aby mohla kupovat zpravodajství TV Ukrajinský Zítřek :-)))

3 hlasy

jak dosáhnout ? nesmysl, neco jako hledat kvadraturu kruhu. A´T si každý vysílá propagandu za vlastní. Poplatky a ČZ zrušit, není třeba , není na ní nic jiného nežli na dalších cca 100 programech - a ty soukromé jsou dnes lepší - kdo chce kvalitní sport, kulturu, film či hobby musí si platit soukromý program.

3 hlasy

jediné povinně pplacené lži jsou na ČT. Ti ostatní si platěj propagandu sami

5 hlasů

ČT zrušit. nevysílá nic jiného nežli je na dalších cca 10 českých programěch. Kdo chce to svoje, stejně si musí platit nějaké soukromé programy, kde je ten nejlepší sport, kultura, filmy dokumenty atd.
ČT je jen živitelem havlistické kavárny a propagandistickou troubou pravdaláskařů a brusele. To nechci povinně živit ! Za těch 7 mld Kč ročně by se dalo provozovat třeba desítky domovů důchodců

4 hlasy

oprava na cca 100 českých programech - na satelitu, kabelu, telefonu a dnes i internetu

1 hlas

Bloky televizní reklamy jsou tak dlouhé, že člověk někdy zapomene, na co se původně díval. Nejhorší jsou upoutávky na jiné filmy a pořady, to už mají diváci v hlavě naprostý guláš. Nejen z tohoto důvodu jsem s nástupem digitalizace televizi zrušil. Je to jen žrout času. Pokud chci něco opravdu vidět, tak si to najdu na internetu...

2 hlasy

Nejdřív by se měli podívat na Radu pro vysílání, tam je to taky snůška postav, vadí jim ho.no v pořadu, ale že se utápí prachy na blbosti, zpravodajství je naprosto nezáživné, to už je nezajímá. O komerčních tv škoda slov, samá reklama už po 7 minutách, při zpoždění pořadu i o 10 minut.

4 hlasy

Stačí si přečíst seznam lidí napsaných pod jednotlivými pořady.V ČT to trvá stejně dlouho jako to "dílo!"

2 hlasy

Ve lžích jsou si všechny TV rovny. Nejvíce se lže na Primě, Nově a ČT.

0 hlasů

Když se ČT chová jako komerční stanice,nechť je "živa" z vlastních prostředků.

8 hlasů

ČT nejenže pravidelně pouští do vysílání zmanipulované zprávy, jediná odbornost reportérek jsou dlouhé nohy a schopnost nenechat hosta pořadu domluvit, navíc vysílají nestále seriály, které jsou nevalné kvality a psány pro herce, pro něž je to často jediný zdroj příjmu. Plně souhlasím s Babišem, toto musí skončit....

9 hlasů

Pojem "zmanipulované zprávy" je velice relativní. Konkrétně pro vás je zmanipulované vše, co vám nejde pod nos. Objektivita ve zpravodajství je prakticky nerealizovatelná, vždy to bude subjektivní pohled někoho na něco...

0 hlasů

Zprávy mají mimo redaktorů také hodně tzv. odborníků, kteří mají názory kam vítr, tam plášť. Brífingy jsou přerušovány , vkládají se zde názory různých politologů, psichologů a jiných tzv. odborníků. kteří nemají s objektivním komentářem nic společného. Zrušit tuto ždímačku na naše peníze !!!!!!

3 hlasy

Je potřebné dosáhnout, aby zaměstnanci ČT ctili "etický kodex" k čemuž se zavázali při podpisu pracovní smlouvy, provětrat hraní se ČT na mecenáše za naše peníze (financování natáčení filmů a pod., na to konvcesionářské poplatky neplatíme) a udělat v ČT ordung, propláchnout Augiášův chlív - musí být skutečně nezaujatí, nevybírat si cíle jako v případě Zemana - nedělat politiku, ale informovat - eliminovat idioty, kteří chtějí ingerovat do politiky za naše peníze a před našima očima.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.