Rozhodnutí soudu
Čtyři vládní opatření budou zrušena. Jak reagují prezident, opozice a ministr zdravotnictví?

23.04.2020 12:43 Aktualizováno 23.04. 16:52

Soud ve čtvrtek zrušil s účinností od 27. dubna čtyři opatření ministerstva zdravotnictví, která v souvislosti s koronavirovou pandemií omezila volný pohyb, maloobchod. Podle rozsudku jsou nezákonná, protože je nepřijala vláda podle krizového zákona.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (17 hlasů) 23.04.2020 14:29

  Úspěch se vádě neodpouští což? Prostě to zvládli. Osli jenom hýkají.

 • Josef Kudrna (12 hlasů) 23.04.2020 13:30

  Ne lékaři, ventilátory a opatření odborníků. Proti Covid nás...

 • Karel Musil (9 hlasů) 23.04.2020 13:50

  Kdyby byl ministrem zdravotnictví lékař, tak by se to dalo pochopit,...

 • Martin Koutný (9 hlasů) 23.04.2020 14:37

  Německá čubko, právě před 75 lety jste se zde u nás dopouštěli...

 • tyden tyden (8 hlasů) 23.04.2020 14:27

  Kalousek prý respektuje právo a pravidla to je zpráva dne:))))))...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jediny , kdo tomu vesmu dokonale rozumi je MAREK BENDA .

0 hlasů

Větnamci dělají ale většina romu jen natahuje ruce !!Kdo odmítné práci AŽ MÁ JAKUOUKOLIV BARVU PLETI NEBO JE TO TŘEBA MARŤAN TAK tak by neměl mít nárok ani na kačku !§AŽ ZAČNOU ŽÍT EKOLOGICKY CHODI V ŠATECH ZE SLÁM Y ZBÍRAJI LESNÍ PLODY

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spasa-z-vietnamu-do-sveta-miri-testy-splnujici-smernice-i-predstavy-o-cene-101904?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

K rouškám z Vietnamu pomohl asistent komunistů. Muž „s telefonem“ na premiéra
A přece se podařilo dostat z Vietnamu do Česka 500 tisíc roušek, jež mezi embargované komodity patří. Česko, respektive Ministerstvo zdravotnictví, za ně zaplatilo 5 korun za kus.

Od telefonátu Andreje Babiše s vietnamským premiérem, přes lobbing českého komunisty Vojtěcha Filipa u prezidenta Vietnamu či aktivitu velvyslance v Hanoji Vítězslava Grepla.

Avšak k „akci Vietnam“ významně pomohla dosud veřejnosti neznámá postava česko-vietnamských vztahů.

Tento muž, Tien Tran Manh, je dlouholetým poradcem Vojtěcha Filipa. Zafungoval jako spojka mezi českým a vietnamským premiérem. Babišovi podle zjištění Seznam Zpráv dokonce při hovoru s vietnamským protějškem asistoval.
Právě Filipův poradce také vytipoval ve Vietnamu společnost, od které si Češi ochranné pomůcky koupí.

Je to mimořádně důležitá osoba, byl koordinátor celé akce,“ komentoval roli svého poradce velvyslanec Grepl. „Má ohromné kontakty do nejvyšších míst,“ dodal.

Je to mimořádně důležitá osoba, byl koordinátor celé akce,“ komentoval roli svého poradce velvyslanec Grepl. „Má ohromné kontakty do nejvyšších míst,“ dodal.

S předsedou komunistů Vojtěchem Filipem má Tien Tran Manh nejtrvalejší vazbu. Velmi úzce spolupracují posledních 12 let, i když, jak vietnamský poradce říká, se seznámili o hodně dříve. „Seznámili jsme se, když byl Vojtěch Filip podnikový advokát v Českých Budějovicích. Tam bylo jazykové středisko a já jsem se tam učil česky,“ líčí Tien Tran Manh.

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spasa-z-vietnamu-do-sveta-miri-testy-splnujici-smernice-i-predstavy-o-cene-101904?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Spása z Vietnamu. Do světa míří testy splňující směrnice i představy o ceně

Pozitivní či negativní verdikt si pak potenciální pacient může vyslechnout po dvou hodinách. Testy fungují na mezinárodně doporučované diagnostické metodě RT-PCR, jejíž výsledky jsou přesnější než u těch garantujících výsledek do 15 minut.

Sympatická je i cena soupravy – jeden test se díky financování výrobních nákladů ministerstvem vědy a výzkumu pohybuje mezi 17 a 25 dolary.
Výrobu obstará vietnamská společnost Viet A Corporation sídlící v Ho Či Minově městě. Dle jejího vyjádření dokáže denně vyrobit 10 tisíc testovacích souprav a případně produkci ztrojnásobit tak, aby odpovídala domácím i zahraničním požadavkům.
Vyjednávání o koupi testovacích souprav od vietnamské společnosti zahájilo v březnu 20 zemí. Společnost Viet A Corporation uvedla, že už splnila vývozní objednávky na 4 000 testovacích souprav do Íránu a 300 na Ukrajinu.
Jiná vietnamská společnost sídlící v Hanoi udělala u Viet A Corporation objednávku na 4 tisíce testovacích souprav, které následně putovaly darem do Itálie.

0 hlasů

A Ty taky táhni do prdele. Že Tě zajímá Vietnamská výroba testů, je opravdu poyoruhodný. Co tak najednou? Manuál přikazuje, co....

2 hlasy

Pro ty, kdo pochybují o Ruských cílech FRANTY KOCOURKA. Pečlivě se vyhýbá diskuzi, aby nebylo vidět, že jednak má v hlavě průvan, ale že by mohlo vyjít leccos najevo.
To, co sem kopíruje, je jednoznačná podvratná manipulace. Vždy zakončená jeho přáníčkem - "czexit".
Když to náhodou nevydrží, když se někdo moc opírá o jeho ikonostas, tak se ukáže kdo to je. Sláva Rudé Armády je pro něj nedotknutelná, Sovětské oběti posvátné a úcta okupovaných zemí povinná.
Že se stylizuje jako okamurovec? Nemá problém. Tahle partaj se nechá Moskvou přece vydržovat.

1 hlas

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ DĚVKA.

0 hlasů

Tož nikdo totok na celým světě nevěděl (a neví) jak přesně postupovat při řešení koronaviru... Tož proč sa totok nezeptali Fialy, Kalúska nebo Pekarky, Adamové... Opozice stále dokazuje, jaká je to banda, která i súdy zneužije pro pár hlasú... Sú to haj.zli, hotové...!!!

3 hlasy

Výmluvy a sebeobhajoby začínají

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila

Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání­ vnesl jasno radní­ Michal Janovič.


Prohlásil: „Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie“ – konec citátu.

A je jasno a vymalováno. Takže už zase drží­me h.ubu a krok…

Ó dí­ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslední­mu Joudovi z Horní­ Dolní, který snad dosud tápal. Tak a teď ví­me, proč nám serví­rují­ v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš pení­zky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne.

EU a USA (DEEPSTATE )potřebují ­oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládají­cí­ch svět. Pro objektivní­ informace, nespoléhejte na zprávy v ČT nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní­ listy, Protiproud, Nová republika a pod!!!!

Nespokojený divák ČT – když souhlasíš, pošli dál!

Je potřeba to také posílat mladým lidem, jde především o jejich budoucnost, ať se jim otevřou oči.…

https://tadesco.org/marneho-okeno-24-04-2020-vymluvy-a-sebeobhajoby-zacinaji/

CZEXIT

1 hlas

jjj oblbovat, manipulovat , to jsou sovetsky, dnes rusky taktiky. demagogie kecy zvasty, pi a ko a tak dale

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

HITLEŘI SE SEROU DO ČESKÉ POLITIKY!!!!
PROČ "OCHRÁNCI DEMOKRACIE" NEKVIČÍ O NEVMĚŠOVÁNÍ SE DO NAŠÍ POLITIKY CIZÍMI SUBJEKTY?????

FUCK OFF GERMANISTAN

Vystoupení z EU: Hlasování sněmovny má dohru. Německo vám přišlo něco říct

Ozval se i německý velvyslanec Christoph Israng. Česky. „Výsledek hlasování Sněmovny k referendu o vystoupení ČR z EU musí být impulzem, abychom své české partnery a přátele získali ještě více pro Evropu. Aktivní ČR v srdci Evropy je ku prospěchu nás všech,“ vzkázal a označil předsedu Sněmovny Radka Vondráčka, Úřad vlády ČR a Ministerstvo zahraničí vedené Tomášem Petříčkem.

Ovšem to, že se k hlasování v Česku vyjadřuje německý velvyslanec, neušlo europoslanci ODS Janu Zahradilovi. Prý by také hlasoval proti referendu. Nicméně měl připomínku: „Ale skutečně se zrovna k tomuto hlasování české Sněmovny musí veřejně vyjadřovat německý velvyslanec? Jako jediný ze všech zemí EU? A ještě tam otagovat vládu, PS a MZV? Tweetuje snad český velvyslanec v Berlíně poznámky k nějakému hlasování Bundestagu, třeba o migrační politice? S tagem spolkového kancléřství?“

Europoslanec pak spojil slova německého velvyslance s postojem Ruska k odstranění sochy maršála Koněva a rýpl si lehce do stranického kolegy Pavla Novotného. „Možná by stranický kolega Pavel Řeporyjec Novotný, který tak razantně umravňoval Rusko, aby sem nestrkalo nos, mohl panu velvyslanci také něco vzkázat?“

CZEXIT

0 hlasů

Proc K U r V A zde muzou kvicet jenom bolsevvici.
Dopr kopr kde jakej zasranej komous a rusofil kvici o demokracii nebo o vmesovani cizi moci????? picusi vychodni nam zmrdali vse a o tom se mlci,,nebo musi??

1 hlas

Protože komu patří Týden? Soukupovi. Kdo to je? Hochštapler, kterej využil Zemana a jeho ruský loutkovodiče. Logicky je tady prostředí, jaký je...

0 hlasů

A nebo jsme take mohli pred tim virem simulovat, ze jsme uz nakazeni, a treba by si nas ani nevsimnul. Klasicka swejkarna.

0 hlasů

jasny, poroucime vetru desti a urcime si kam vir "zautoci" a kdyz v TV nebude zadny info (cezura) tak zadna epidemie neni ze? dejte si facku-... nebo tahnite do kldr

1 hlas

Jiný soud by to smetl ze stolu s odůvodněním, že městský soud měl jen jiný právní názor. Tak to přece v naší justici v Česku chodí. Když totiž sleduji ty různé rozsudky, tak musím konstatovat, že u nás právo od jisté doby přestalo platit a dnes se uplatňuje právní názor a to je ale něco zcela jiného.

2 hlasy

Pan Klaus měl pravdu když nás varoval před soudcokracií a přílišnou mocí tzv. "nezávislých" soudců.

1 hlas

Soudruh Klaus je kovanej bolševik s pravicovou fasádou.

1 hlas

klaus mladsi?? ale on to predikoval i ten starsi. ale kdo dnes plati tomu kvete a to je nemenny

0 hlasů

jestli po teto infekci nekdo chcipne -tak to bude ono nejvice řvouci duo TOPSTAN-myslim že spousta lidi jejich politickou smrt bude oslavovat -jen chvilkařska pražska kavarna bude v černem

1 hlas

konecne mi daly za pravdu i soudci.bure&spol.banda NEKNUBU.

0 hlasů

Neknuba dementní šulin slizký vylhaný estecácký Havel čurácký odporný fekal s myšlením psa a se slepičím mozkem a chartou chcaní do díry a sraní a práskání!

0 hlasů

Ty uz se konecne umyj, smradochu.

0 hlasů

FRANTA KOCOUREK JE PUTINOVO LEJNO.

0 hlasů

Penis soudce Výborný,esesďácká swině Prouza.A vyházek z Úřadu vlády a MZ celá právní oddělení!

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Vláda nezavede ochanná opatření znovu, protože by byla znovu nezákonná. Nesplní podmínku, že opatření musí být nezbytná.
2) Vláda pochopila, že neunikne vyplácení náhrad škody. Tím pádem jim to začne lépe myslet a budou brát v potaz, co těmi opatřeními vlastně dosáhnou za tu nekonečně vysokou finanční oběť.
Myslím vláda neobnoví opatření a bude spoléhat na dobrovolné plnění občany. Lidé dostanou strach a dobrovolně zůstanou doma a nebudou chodit do obchodů a k holiči.
K tomu dodávám, že jim to nebude nic platné, protože koronavirus nejde z principu eradikovat neboli vymýtit. Není vyhnutí, budou muset onemocnět, přestože se tomu budou bránit. Každá vzpoura proti viru bude marná, ale hlavní je, že škody už neponesou daňoví poplatníci, ale pohlupaví občané.

0 hlasů

kdyby to nebyla vlada neknubu,tak uz soudi cinu o nahradu fsech skod.pravniku vic nez dost.nebo zase cekaji na trumpa,bridilove?

0 hlasů

Vláda těžko nějak napraví chybu, které se dopustila. Opatření musejí totiž být nezbytná, nebo-li bez nich by muselo cdochátek k někakým škodám. Jenže bez opatření by žádná škoda nevznikla. Nemocnice byly poloprázdné, a tak i při zdvonásobení nebo ztrojnásobení počtu nových nemocných by nikdo neutrpěl újmu.

0 hlasů

Jako vždy nejde o nic jiného než o "many". Pokud je epidemie koronaviru řešena podle "zákona o zdraví", je těžké dostat se k "lizu". Teď když létají miliardy je potřeba zase "zhasnout".
Jen by mne zajímalo, zda si pan soudce srovná své nejlepší svědomí s tím kolik mrtvých bude stát jeho rozhodnutí o volném pohybu.

4 hlasy

OVOCENKA JE CZŮŮŮRÁÁÁK

2 hlasy

OVOCENKA JE NEJVĚTŠÍ ŠPINA V ČR

2 hlasy

OVOCENKA JE NĚMECKÁ-MUSLIMSKÁ PÍCZA.

CZEXIT

3 hlasy

OVOCENKA JE EUROBOLŠEVICKO-MUSLIMSKÁ PÍCZA.

CZEXIT

1 hlas

Nechtěl bych být v kůži právníků, kteří přesvědčili Babiše, aby to hodil na Vojtěcha a MZ.

1 hlas

Jenze "tem" to nedojde a zase je podrzi a bude to furt dokola "vo hovne"

0 hlasů

FRANTA KOCOUREK JE PROSTĚ RUSKÁ FÍČA.

1 hlas

FRANTA KOCOUREK JE ŠMEJD VE SLUŽBÁCH RUSKÉHO STÁTU.

1 hlas

Šmejd to je, ale nejsem si jist o tom Rusku, i když se to nabízí. Že by ale platili takového ignoranta, to už mají asi opravdu problémy s tou cenou ropy. Určitě ale bude sloužit v SPD u toho našeho japonského vlastence, kterého jsme po nich zdědili, když ho doma nechali pouze tahat odpad. Tak si řekl, zkusím to na Moravě a hle.....

0 hlasů

Prokecl se sám, i když jinak žádnou vlastní myšlenku nenapíše. Na diskuzi o Koněvovi mu bušilo srdíčko pro šeříky rudoarmejcům, jojojo.

1 hlas

Tak tak, je to troll SPD.

0 hlasů

neni to krasa,jak si zde notuji trolove federace opci zidofskych.onanujete sami,nebo jeden druheho?v majsloffce?

1 hlas

FRANTA KOCOUREK JE JE ŠMEJD VE SLUŽBÁCH RUSKÉHO STÁTU.

1 hlas

Kocourek tu prezentuje pravdivě,ty dvojdomku-trolle jdi do prdele!

1 hlas

Merkelová šokuje. Otevřeně přiznala, že islám je součástí Německa

https://ceskoaktualne.cz/2020/04/islamsky-stat/merkelova-sokuje-otevrene-priznala-ze-islam-je-soucasti-nemecka/

CZEXIT

1 hlas

Tento stát v Německu je pevně v islámských rukou

Rekordní podíl cizinců v nejlidnatějším spolkovém státě Německa: Nikdy předtím nebylo v Severním Porýní-Vestfálsku (NRW) tolik cizinců, kolik jich je dnes - na konci roku 2019 jich bylo 2,7 milionu.

Počet neustále roste deset let v řadě - a díky nepřetržitému přistěhovalectví měl tento trend malý účinek změnit. Většina přistěhovalců jsou muslimové.

Podle Centrálního registru cizinců vedeného Spolkovým úřadem pro migraci a uprchlíky bylo v NRW v roce 2010 zaregistrováno 1,8 milionu cizinců, od té doby se k lidem neněmecké národnosti přidalo téměř celé kolínské obyvatelstvo - to je v nejzápadnějším státě Německa.

Jak uvádí zpráva většina z nich jsou Turci, kterých je v současnosti téměř půl milionu (492.300) obyvatel, následují Syřané (225.500 lidí), Poláci (221.000 lidí), Italové (143.100 lidí) a Rumuni (138.200 lidí). Nárůst počtu cizinců byl „téměř plošný“: v 50 z 53 městských čtvrtí bylo na konci roku 2019 zaregistrováno více cizinců než v předchozích letech. Muslimští cizinci dominují téměř všude.

Aby se v tomto vývoji nic nezměnilo, tak spolková vláda v čele s předsedou Arminem Laschetem (CDU) - a navzdory obzvláště závažné koronavirové pandemii v NRW prohlašuje, že je připravena přijmout několik stovek uprchlíků z řeckých táborů. Jak píše "Welt", ministr pro integraci FDP Joachim Stamp jednoduše uvedl jako důvod této úžasné "otevřenosti", že jsme .. připraveni na vstup několika set".

Podle Stampa byla jeho země „připravena uspořádat druhou evakuaci“. Severní Porýní-Vestfálsko musí „v tom nyní pokračovat a ukončit utrpení na řeckých ostrovech co nejrychleji.“

Zdá se, že by mělo být ukončeno další „utrpení“, které z pohledu mnoha německých politiků existuje: V Německu stále žije příliš mnoho Němců.

https://ac24.cz/-/tento-stat-v-nemecku-je-pevne-v-islamskych-rukou?redirect=%2F

CZEXIT

2 hlasy

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÝ PODVRAŤÁK.

1 hlas

Ahoj, malej Hitlere :))))
Že ty si převzal štafetu po velkým Hitlerovi (jeronýmce)
:-DDDD

CZEXIT

1 hlas

rusifil picofil co dodat ruska mrdka

0 hlasů

I VY PŘISPÍVÁTE NA HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ PRO VETŘELCE V ŘECKU

Ano, je to tak. Vzhledem k tomu, že EU sama o sobě vůbec žádné finance negeneruje, ale výhradně prožírá, tak veškeré finance, které vydává, pochází z peněz daňových poplatníků zemí EU. Tedy jde i o vaše peníze a to samozřejmě i tehdy, kdy jste třeba důchodce. I vy nakupujete zboží a tím platíte DPH. Takže skutečně každý občan EU přispívá do společné kasy, odkud jsou pak dál uvolňovány prostředky nejen jednotlivým zemím, ale také na různé účely, na které je EU hodlá věnovat.

Nyní se bruselským papalášům zdálo, že jsou chudáci vetřelci, vyslaní mnohdy Erdoganem coby islámský předvoj budoucí Osmanské říše do Evropy, diskriminováni nepohodlným ubytováním v přeplněných táborech. Zdůrazňuji, že tyto migranty nikdo nenutil do Evropy putovat, vydali se sem z vlastní vůle, či případně z vůle svých vůdců z ISIS či jiných bojůvek.

Řecké ministerstvo pro migraci schválilo plán přesunu 2 380 migrantů z přijímacích center umístěných na východoegejských ostrovech do hotelů a ubytovacích kapacit na řecké pevnině. Plán, který přichází ve chvíli, kdy evropské ekonomiky utrpí v důsledku koronaviru obrovské ztráty, organizuje Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) a Organizace spojených národů. Evropská unie vše zaštítí finančně. Převoz 200 migrantů starších 60 let a jejich rodin spolu s 1 730 dalšími migranty a jejich rodinami začal 19. dubna a bude realizován v horizontu dvou týdnů. Šéf řecké pobočky IOM Gianluca Rocac během internetové tiskové konference uvedl, že „hoteliéři mají v této chvíli zájem o bydlení migrantů na omezenou dobu, zatímco probíhající program OSN na přesun uprchlíků bude pokračovat také.“

Rocca uvedl, že IOM udělá vše pro to, aby v příštích dvou měsících zajistila ubytování pro pět tisíc migrantů, a dodal, že jednou z nejnaléhavějších otázek je najít po skončení pandemie práci pro migranty. V současné době není úplně jasné, kolik bude stěhování a ubytování migrantů stát daňové poplatníky EU.

Co tedy z uvedených informací vyplývá? Že asi 5000 vetřelců bude postupně přemístěno do různých hotelových zařízení na řecké pevnině, kde budou zcela zřejmě čekat na to, až se situace trošku uvolní a posléze budou přemístěni do jiných evropských zemí. Hotelové ubytování invazistů je plně hrazeno z EU, tedy z prostředků daňových poplatníků zemí EU. Za celým plánem stojí i další podvratné organizace – OSN, která muslimskou invazi do Evropy už dlouhodobě podporuje a IOM – Organizace pro migraci, která má zaplevelování Evropy muslimskými vetřelci přímo za hlavní náplň své činnosti.

V mezičase už začali Němci s dovozem vousatých sirotků, kteří se ani netají svým cílem islamizovat Evropu. O “sirotky” se má podělit hned několik evropských zemí. Nakonec tedy i přes zásadní problémy zemí EU s nadcházející hospodářskou krizí bude podvratný bruselský moloch podporovat dovoz dalších vyžírek z řad invazistů, čekajících v Řecku na to, až se dostanou dál do Evropy, kde se v lepším případě přisají na sociální dávky, v tom horším pak budou vyčkávat coby součást zatím spící buňky ISIS či jiné islámské bojůvky.

Právě tyto kroky jsou jasným potvrzením škodlivosti EU. Molochu, z něhož – bohužel – není úniku, už jen proto, že drtivá většina občanů u nás podporuje probruselské strany. Ostatně, o tom, jak silně je náš Parlament eurohujerský, svědčí i včerejší hlasování k vyvolání referenda o vystoupení z EU. Jednoznačně se proti podobnému referendu vymezily téměř všechny strany, jak ostatně můžete vidět i na tomto hlasování.

Chcete-li tedy zůstat součástí EU a volíte podle toho, pak souhlasíte s tím, aby šly nemalé prostředky z tohoto molocha také na podporu nezřízené muslimské invaze.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-i-vy-prispivate-na-hotelove-ubytovani-pro-vetrelce-v-recku/

CZEXIT

3 hlasy

Modré straky opět v akci v Brně:

https://zpravy.aktualne.cz/regiony/jihomoravsky/expolitik-svedci-ze-exministr-blazek-a-primatorka-vankova-v/r~9ed15fa6834711eab408ac1f6b220ee8/?

0 hlasů

Takze, pokud tato opatreni byla nezakona, v tom pripade, muze kdokoli zazalovat stat o nahradu skodu a to vcetne penale. A v pripade ze by toto opatreni neudelali, zazalovali by je vsichni, za nicnedelani. To je docela chytre. Takze republiku zrujnujeme tak jako tak.

1 hlas

nikdy jako nula (pardon ,obyc clovek) nevyhrajes soud proti statu. drzet usta a krok. virus nevirus. stat nebo diktator bures a jeho pseudovlada muze vse, vse ma totis podplacene, to je diktat, to je diktatura. takze mame vsici smolu..


ty bez rousky - kriminal
pantata dela hody - nic pohoda


Zvykejte si , diktatura je tu, ne ze za dvermi, ale ted a tady!!!

0 hlasů

ha tak curaku m a picusum nevani zadny sparosty slovo,,, ale kdyz napisu hu-bu tak je problem,,, no to mr dat

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

bures uz ma na svedomi sekeru jako dum a pres 200 mrtvych.bude hur.a to se boji pozadat kalouska o radu.nejlepsiho min.financi 2x.bridil,neknuba a vexlak.

1 hlas

Všechna vládní nařízení, která byla zrušena budu dobrovolně dodržovat dál. Je mi přednější zdraví a na nějakého zasraného soudce seru.

4 hlasy

kdyby ti bures nakazal skocit z vokna, sklocis? jasny, je to narizeni velkovezira

0 hlasů

Nebyla zrušena všechna vládní nařízení, byla zrušena pouze ta, pod která byl podepsán ministr zdravotnictví jako jediný člen vlády.

1 hlas

Můžete se třeba stavět na hlavu, můžete nechat hospodu zavřenou dál, ale nedostanete žádné odškodné. Od pondělka se virus začne šířit mnohonásobně vyšší rychlostí. Pravděpodobně se nakazíte právě proto, že kašlete na zdraví i na druhé spoluobčany.

1 hlas

ano, ted si doma pred babickou sundas vlastnorucne usitou rousku a hned metelesklum bleskum nakazis a rozsiris k-19 raketovym proudem do celyho sveta

0 hlasů

Občané se ptají: Co bude s námi, když nás opatření přestanou chránit? Ta opatření jsou nezákonná, protože nikoho neuchránila před smrtí. I bez nich budete na tom stejně. Před smrtí se musíte chránit vlastním přičiněním!

To znamená chodit do sauny, pohybovat se a jíst něco lepšího než nudle a knedle maštěné olivovým olejem.

0 hlasů

Vojtěch prý bude hledat takové řešení, abychom současně zachovali opatření, která jsou z epidemiologického hlediska klíčová.
To bohužel nestačí. Podle zákona musí být opatření nezbytná. A když zpomalování nákazy nezachránilo ani jednoho občana před smrtí, tak nezbytné nebylo.

0 hlasů

Spíše myslím, že Vojtěch bude brzy hledat nové zaměstnání. A doufám, že brzy půjde k soudu žaloba na omezení výjezdu do zahraničí, protože to je jasně protiústavní.. Kdo přicestuje, musí do karantény, to je ok, ale zakazovat zemi opustit, to je vrchol, ale pro Čechy je to asi normální.

0 hlasů

opustit muzes, to je normalni. no ale do zad ti budou litat kulky, to je taky "normalni" . toto je asi taky "uz" normalni

0 hlasů

Většina normální bude žalovat tyto právni blce a přidáme k nim i dementního Bartoše a krinálníka Kalouska at máme skupinu idiotů a do kterí patří retardovaný Minář ,ale nikoliv ten s prasetem ,ale ta nula z náměstí ta nula ,ale lečebna chůdáků jak řve a je to zloděj a kdo a znova je to zloděj! A kdo dementní šulin čurácký havel vylhaný estebák a charta chcaní do díry a sraní šulina žabího retardovaného a figurka se slepičím mozkem primitiv ožrab a notorický lhář a práskač Karel sabina žaba čurácka z OF!

0 hlasů

Po Hanexovi a Ovocence se země slehla.

0 hlasů

Baf!

1 hlas

Dal jsem vám hlas.Nic ve zlém.

0 hlasů

Tak tady to máte - práce vlády je "svévolná, chaotická a nesrozumitelná" a pouze zarytí Babišovi podporovatelé a zastánci diktatury to vidí jinak.Konečně to máte černé na bílém..

3 hlasy

Souhlas, ale je to k necemu kdyz je to vse uz podplaceny? uz neni pravni cesta jak to "odvratit" co potom zbyva? defenestrace?

0 hlasů

Není to spíš modré na hnědém? Podstatné je, že omezení byla přijata včas a jsou účinná, v celospolečenském zájmu.
Opozice? Ať si Fiala pindá, na to my sme zvyklí...

2 hlasy

Svoboda je důležitější, než cokoli jiného.

2 hlasy

Mrtvoly si jí ovšem moc neužijou.

3 hlasy

No tak to jsme ve při. Není. Důležitější je život. Svobodu musí provázet odpovědnost, aby Váš výrok platil.

0 hlasů

V rámci zákona a nikoli žonglovat s ním, jak se mi to hodí. A zrovna jsem napsal, že doufám, že přijde žaloba na zákaz vycestování.

1 hlas

hadate se o zakonech oba, ale zakony plati JEN pro ty dole, ti nahore si cestuji a griluji

0 hlasů

Může, dokud ho nepřebije jiný, bohužel. Neprávník bez příslušné specializace to nemá šanci zpochybnit. Vy víte předem, který zákon je nezákonný a proto ho ignorujete?

0 hlasů

Zákon je zákon a proto nemůže platit nařízení které vzniklo nezákonně

0 hlasů

Zákon je zákon. Pokud ho nechcete respektovat, není to nutně příznak svobody.

0 hlasů

V rámci zákona a nikoli žonglovat s ním, jak se mi to hodí. A zrovna jsem napsal, že doufám, že přijde žaloba na zákaz vycestování.

1 hlas

dejte mi svobodu nebo smrt.

0 hlasů

ledvino, v tomto se shodnem

vy jste typicky odstrasujici priklad sametove " revoluce ".ta mela byt krvava s kandelabrama.rychetsky,jakes,strougal&spol.se meli houpat.potom by si neknuba jako vy te svobody vazil.

0 hlasů

vy jste typicky odstrasujici priklad sametove " revoluce ".ta mela byt krvava s kandelabrama.rychetsky,jakes,strougal&spol.se meli houpat.potom by si neknuba jako vy te svobody vazil.

1 hlas

:-) Ale voni svobodu maji....tak co pruděj?

0 hlasů

Kalousek prý respektuje právo a pravidla to je zpráva dne:)))))) Copak asi dnes bumbal.

„Vládo, vy bando amatérů, která ignoruje vládu práva, omluvte se a odejděte. Svobodný občan nepotřebuje vůdce, který opovrhuje pravidly. Potřebuje správce, který respektuje pravidla a spravuje odpovědně a efektivně,“ reagoval na Twitteru na rozhodnutí soudu také předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/soud-reakce-ohlasy-koronavirus-omezeni-opatreni-opozice.A200423_123526_domaci_remy#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

8 hlasů

PRAŽSKÉ SOUDY POD KOHO SPADAJÍ ??? ŽE BY SPADALI POD PRAVICI !!!!!PROČ NENÍ NOVÁK A DALŠÍ PRAVIČÁCI CO ROZKRADLI A VYTUNELOVALI NAŠI VLAST VE VEZENI ?? KDYŽ NAŠE SOUDY DOKÁZALI POSLAT DO VĚZENÍ OBČANA CO NAKRESLIL LANGEROVI NEBO KOMU TO ??TYKADLA ZA PUL ROKU DO VEZENÍ ??PRAHA BY SE MĚLA OSAMOSTATNI A PRAŽSKÁ JUSTICE TO JE ASI TRAGEDIE CELÉ EVROPY ,KDO VI JESTLI TO JE NĚKDE HORŠÍ ??? KDYŽ SE OBČANÉ VE VĚTŠÍ MÍŘE NAKAZÍ KDO BUDE ZA TO POTRESTÁN A KDO ZAPLATÍ LÉČBU PRAVICOVÝ BLOK ,NEBO JUSTICE ZE SVÉHO ROZPOČTU ??,

3 hlasy

"KDO ZAPLATÍ"
bures a jeho vlada a nejlepe i jeho volici

0 hlasů

Karle, Vy dokážete psát malými písmeny. :-)

2 hlasy

Dnešní soudy jsou dobré akorát tak aby poslaly lobistu Dalíka si odsedět trest do penzionu. STAN nemá co dělat tak prudí jsou to stejní budižkničemu jako piráti.

8 hlasů

Soudy musí, bohužel, rozhodovat podle platných zákonů. Jestli opatření, která nás staví na čelní místa v boji proti pandemii, odporují zákonům, pak chápu postup opozice jako sebekritiku, že ani nenavrhli zákony, které by (podle mne včasný, správný a životy zachraňující) postup a opatření vlády zlegalizovali.

2 hlasy

Jestli opatření, která nás staví na čelní místa v boji proti pandemii, odporují zákonům... Tvrzení bych poupravil: opatření, která nás staví na místo nejomezenějších států na světě, jsou nezákonná, protože nejsou nezbytná. A sice proto, že nezachránila ani jednoho človíčka před smrtí. I když ta omezení srušili, stejně bude v Česku nehlubší hospodářská krize, největší nezaměstnanost a znehodnocování úspor v celé EU:

1 hlas

jo tam se deje toto, tam zas ono, ale ze treba na thaiwanu se s tim bez omezeni a restrikci vyporadali a jde to? ne ale tady diktatura vpred buzerace korupce a lid nevedomky cuci a buci

0 hlasů

A tak pořád dokola, vite... Kde máte nějakou podporu pro svoje nechytré tvrzení, že opatření nikoho neuchránila? Slyšel jste, co se děje v Itálii? Ve Španělsku, v Británii, v Americe? Harpagone...

3 hlasy


J. Nový 23.4.2020 12:26

Vláda se od začátku chová jako slon v porcelánu. V podstatě se zmohla pouze na restrikce. Jak se ukazuje, ještě k tomu nezákonně provedené. Babišstán v plné nahotě ;-D

reagovat
nahlásit příspěvek


A. Novotný 23.4.2020 12:21

Tlučhoř (ODS) řekl Kočí.(VV) Neboj soudy a policii máme plně pod kontrolou !!

reagovat
nahlásit příspěvek


M. Frank 23.4.2020 12:19

Tak že vláda porušila zákony této země, je to tedy vláda zločinecká. To je na demisi celé vlády!

reagovat
nahlásit příspěvek


K. Nový 23.4.2020 12:46

Svolejte si demonstraci na Letnou, bez roušek.

Ale až budete nakažení, tak si ležte doma a neotravujte ostatní.

reagovat
nahlásit příspěvek


M. Frank 23.4.2020 13:05

Otravovat zloděje a lháře, i komunistické zločince je v pořádku.

reagovat
nahlásit příspěvek


J. Sedláček 23.4.2020 12:15

a která konkrétně to jsou; soudcokracie, zrušme PS a Senát

reagovat
nahlásit příspěvek

1 2
Chytrý sport náramek

Měření srdeční frekvence, tlaku, kyslíku v krvi, počasí a další funkce.
Pružná jako za mlada

Pít jeden doplněk stravy a cvičit. To mi pomohlo se zatuhlými a bolavými klouby.

iDNES Premium

Premium
V nákupních centrech zuří válka o nájmy. Odklad placení nic neřeší
Zavřené obchody a restaurace v brněnském Obchodním centru Futurum. (14. března... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Premium
Jan Lucemburský se s manželkou nenáviděl a syna Karla se bál, říká historik
Historik Jaroslav Čechura | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Premium
Černá smrt a její sestry. Pandemie, které kosily lidstvo a bořily impéria
Ilustrace pacienta napadeného neštovicemi z roku 1807 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Další nabídky Premium
Komerční sdělení
Pružná jako za mlada

Pít jeden doplněk stravy a cvičit. To mi pomohlo se zatuhlými a bolavými klouby.
Knížky už od 9 Kč

V Dobro.blešáku jsou novinky. Nenechte si ujít knížky už od 9 Kč. Pouze u nás v e-shopu!
Totální výprodej skladu

Výjimečné hodinky v poměru funkčnost - cena.
Krepové povlečení

Velký výběr krepového povlečení za skvělé ceny. Český výrobce.
svinky zemana a hamáčka

paleček nový antonín novotný-VNUK VRAHA

1 hlas

Chodte se od ted lecit k doktorum prav . Ti vzdy nasazuji zivot v prvni linii a pracuji temer zdarmo .

7 hlasů

Kdyby byl ministrem zdravotnictví lékař, tak by se to dalo pochopit, ale ministrem je právník a musel vědět, že takovou pravomoc nemá a že ji překročil. Je také trapné, jak se premiér a někteří ministři předvádějí se svými nápady individuálně v médiích, místo toho, aby rozhodovala vláda podle doporučení hygyeniků a krizového štábu a někdo pak její rozhodnutí sděloval veřejnosti.

9 hlasů

Kdyby byl ministrem zdravotnictví lékař, možná by si nechal poradit od právníků. Celý případ se spíš jeví jako další podpůrný argument tvrzení, že Bureš se výrazně stáhnul z veřejného prostoru a nastrčil místo sebe Adama Kena Vojtěcha, Jolandu "vidím velký špatný" Schillerovou a kolaboranta Havlíčka, protože Bureš (tedy jeho poradci) věděl o hrozícím prů.s.eru a oddaných pěšáků na obětování má zatím dost.

6 hlasů

Hlavně že tam nebyl kriminálník Kalousek nebo dementní šulin čurácký vylhaný estebák Karel sabina žaba čurácká Havlova zrůda mongoloidní orangutaní vymaštěnec ta jeho charta chcaní do díry a sraní pro retardovavou špinu žabí čuráckou a ty jeho podvody zrůdy zlodějské a práskání šulina a vydíraní slepičího mozku a chudáka z OF kriminální okony a špiny!

0 hlasů

Úspěch se vádě neodpouští což? Prostě to zvládli. Osli jenom hýkají.

17 hlasů

O jakém úspěchu to mluvíte? To, že nás zavřeli do domácího vězení jako zločince a zakázali vycestovat? To se může líbit vám, coby obdivovateli socialistických pořádků a ruských diktatur, ale ne člověku, který je zvyklý na svobodu přes 50 let.

3 hlasy

oni prave obdivuji ten uzavrenej diktatorskej styl ruska kde se to rapidne rozsiruje, hlavne ze vojensky prehlidky. jeste aby nam nakazal bolsevik spartakiady, vsichni jsou zdravi, virus tady net.

0 hlasů

vycestovat klidně můžete, tedy pokud cizí země otevřou své hranice. Ovšem po návratu, budete v karanténě.

1 hlas

Ještě žijete ? Víte proč ? Nevíte, jinak by jste tuto hovadinu nenapsal. Ano zřejmě se stala chyba a tak je třeba jí napravit a vy si uvědomte, že díky této chybě ještě žijete.

1 hlas

Na ozralu z Lan sere bilej tesak.

3 hlasy

Ne lékaři, ventilátory a opatření odborníků. Proti Covid nás spolehlivě ochrání soudy a právníci... Stejně jak za komoušů, plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí...

12 hlasů

JOSEF KUDRNA MINISTR VNBITRA ZA BOLŠEVÍKŮ
LM mu měly POMOCI ROZHÁNĚT studenty.
asi v nuk

1 hlas

České soudy respektuji, i když k nim má člověk občas výhrady. Zato tzv. Soudním tribunálem Evropské unie, který se k nám opakovaně snaží procpat a protlačit migrující muslimy, maximálně pohrdám. Žádný eurobolševický soud, který je stejně jenom k smíchu a pro srandu, nám velet a rozkazovat nebude.

2 hlasy

Vystoupení z EU: Hlasování sněmovny má dohru. Německo vám přišlo něco říct
23.04.2020 10:01
O referendu o výstupu z EU se nakonec podle včerejšího hlasování o zařazení nebude ani diskutovat, ani se o něm nebude hlasovat. Ale přesto stálo za zmínku německému velvyslanci. Prý to „musí být impulzem, abychom své české partnery a přátele získali ještě více pro Evropu“. Ale Jan Zahradil se už ptá, proč se do toho německý velvyslanec míchá. At žije Okamura


6 hlasů

Běž do prdele, ruská děvko.

5 hlasů

Německá čubko, právě před 75 lety jste se zde u nás dopouštěli posledních zločinů a masových vražd. S vámi, Skopčáky, měli po válce naložit drsněji a důrazněji.

9 hlasů

Ty ubohý ruský placený hovnivále, vážně se ti nechce samotnému ze sebe zvracet? Co jsi za hovado, které se živí smolením proruských sraček? Už jen ta snaha vypadat že "nas mnogo" je přece totální stupidita:
Martin Koutný
Jiří Perikles
Radek Soukup
Lopez Jordan
Jiří Rys
Jiří Vejvoda
Simon Trefný
Tadeáš Hájek
Dušan Hilderich
Dluhoslav Henex
Drahomil Černohorský
Ladislav Heřman
Jiří Vampola
Kamil Vont
Martin Koubek
Petr Pištec
Týdenní cenzor
anebo Jeroným Pražský b. ( jako blbec)

2 hlasy

Jeroným Pražský b.

B. jako BOLSEVIK

0 hlasů

Sprostý hňupe

0 hlasů

Ten seznam si vytisknu. Díky.

0 hlasů

Projev absťáku z uzavřených pražských kaváren...? Nebo příliš velká sluneční intenzita i na sluníčkáře...?

3 hlasy

Toto rozhodnutí soudu by mělo vládě pomoci nefunkční omezující opatření ukončit.

5 hlasů

spíše všech příbuznách co umřeli na tyto právniky a všechni co budou mít zdravotní problémy podat na ně testní oznámení a vyžadovat po nich zaplacení vysokých částek

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.