Čunek jde do útoku: chce vyšetřit únik informací

04.08.2009 08:00 Exkluzivně

Policie i státní zástupci porušovali zákony při vyšetřování mé kauzy, tvrdí bývalý vicepremiér Jiří Čunek, který se rozhodl udělat pořádek.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jirka Cibulka (146 hlasů) 04.08.2009 08:04

  Tolik drzosti v jednom" věřícím" šmejdovi? Nechápu. Kdekoli na západ...

 • jalapeňo (115 hlasů) 04.08.2009 09:10

  Ten křivej sráč se chce mstít? Je vidět, že v Boha nevěří. Absolutní...

 • Velice silně znechucenej občan ČR (115 hlasů) 04.08.2009 12:49

  Jiří ČUNEK JE KŘIVÁK !!! Důkaz ? Důkaz je např. : Na začátku června v...

 • li (110 hlasů) 04.08.2009 15:15

  Minystryně spravedlnosti je pokračovánim mafie ,zavětřil šanci

 • to KL (87 hlasů) 04.08.2009 15:03

  hodnotíte jalapeňa a uniká vám, jak Čunek trapně mlžil a že se Čunek...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Čunek je zloděj, jako všichni od1989, kteří podvedli Vaši důvěru komedií SAMETOVÁ REVOLUCE Mají z Vás srandu a vy všichni voliči ODS, ČSSD, KDU ČSL se tu napadáte Nejsem ovce, chci změnu a proto podporuji Radka JOHNA a Věci veřejné:)

36 hlasů

Čunek dokáže jen kolem sebe ničit co se dá. Na prvním místě je on ,pak dlouho - dlouho nic, pak snad rodina a pak už nic. Víme trochu na něj více než by mu bylo milo. Firmy , které mu byly zavázány za zakázky, musely svoje všimné dávat formou darů, neziskovkám ve Vsetíně.

27 hlasů

.. ENIGMA DOMINUJE, NASADIME NAVAJO KOC... MR. CUNEK, TO BUDE PEKNA RADKA LIDICEK, VEJDOU SE VUBEC POTOM DO SOUDNI SINE??? MEL JSTE ZUSTAT VE VSETINE, TAM JSTE BYL KING, ALE V PRAZE, PLNE VLCI SMECKY... NEMA VENKOVAN SANCI, VIZ VLASTNE VSICHNI VY Z MORAVY, TOPOL - OVA, NECAS- ROZNOV, RIMAN- F-M, ETC... TI S VAMI VYBEHLI... KONECNE VITE ASPON TROCHU KDO TAHA ZA NITKY A VAS MA ZA PUPPITS ON THE STRING...ALE PREKPOKLADAM , ZE JSTE LATINIK, TAKZE VY URCITE VYCHUTNATE OMNIATEMPUSHABENT...ZE?

34 hlasů

A ty máš v té hlavě pěkně vypatlané ,nedělej ostudu moravákum ,tak jakji dělá taky čunek

26 hlasů

Po vzoru Topola : místo podstaty se ohání tím,kdo řekl,kdo to prozradil.Měl by zalézt do kouta a být rád,že skoro vše "vyšumělo"!

37 hlasů

No tak když bys o sobě věděl, žes nic neudělal a ze státních zastupitelství budou proti tobě řízeně unikat vylhané informace, asi taky nezůstaneš v klidu.

44 hlasů

Kdybych opravdu nic neudělal, tak se o mě nebude státní zastupitelství především vůbec zajímat !

32 hlasů

Minystryně spravedlnosti je pokračovánim mafie ,zavětřil šanci

110 hlasů

Čunek vadil klukům co spolu kamarádí a proto byl odstraněn.Není první komu se to stalo.A držím mu palce.

41 hlasů

Já také. Snad mu těch 4-5 let natvrdo konečně vyjde.

41 hlasů

Ten chlap je pako, jinak si to neumím vysvětlit. Nahrabal si, tak by měl zalézt a on chce hrabat dál. Snad se dohrabe tam, kam patří. Kdo chce kam, pomožme mu tam.

35 hlasů

to je nová móda, vyšetřovat čuňárny se nesmí anžto Vesecká a jiní dohlížejí, ale kdo tu ču'ňárnu prozradil lidem, to potrefené zobáky zajímá. Jak s tím korupčním týmem expremiéra Topolánka, jako by říkal ano, krademe, dokonce ve velkém, ale potrestejte toho, kdo to lidem prozradil Tak je to.

70 hlasů

Je jasný ,že pan Čunek vykonal i dost dobrého.A hlavně své návrhy se nebál říct nahlas.A to se velice nelíbilo velkým lumpům a zlodějům z vysokých postůŘekl taky,že je nutné řešit příčiny a né až důsledky.A taky když je vidět co za individua stáli za jeho bývalou sekretářku-třeba Pehe atd,tak se člověku chce zvracet. A co teprve křestan KALOUSEK s knížetem?To je zlodějský humus ,který se nehne od koryta.

45 hlasů

jo, křesťani jako Kalousek, "kníže", Cyrda Sv., Čunek aj. jsou pěkní pacholci, jak nám už mockrát ukázali. Ale co myslíte že udělal Čunek dobrého? Myslím, že nic a to měl hrdina 2 občanky. A má koukám oddané zastánce (vás, Enigmu aj.), váš zápal by si zasloužil lepší objekt než je případ Čunek se sociál. přídavky

41 hlasů

Co KONKRÉTNĚ dobrého Čunek vykonal ?

50 hlasů

Jiří ČUNEK JE KŘIVÁK !!! Důkaz ? Důkaz je např. : Na začátku června v chatu na www.tyden cz Jiří Čunek neodpověděl na mou slušnou otázku. Místo odpovědi na otázku mi napsal svůj e-mail, ať otázku pošlu. Na stránkách J.Č. jsem si pro kontrolu ověřil, jestli je jeho e-mail správný. Nebyl správný, byla v něm chyba ! Na správný e-mail jsem obratem svou otázku poslal. Od té doby uplynulo již cca 8 týdnů a od JIŘÍHO ČUNKA NEPŘIŠLA ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ !!! Takhle podle a NESERIÓZNĚ jedná SKETA a PODRAZÁK !

115 hlasů

pro "A gauner" - 4.8. 14:52 - Pokud toto vaše vyjádření myslíte ironicky, tak tím dáváte najevo, že nechápete, v čem spočívá neseriózní a nečestné jednání. Právě na tzv. maličkostech se velice rychle pozná, jaký má dospělý člověk charakter a morálku. J.Čunek záměrně nechtěl odpovědět na mou slušnou a seriózní otázku a snažil se mě "odpálkovat" uvedením chybného e-mailu. Seriózní a čestný politik takhle nejedná. Kdyby měl J.Čunek skutečný zájem odpovědět, už to dávno mohl učinit. Otázku jsem poslal na správný e-mail. Takové jednání = záměrná ignorace občana je také PROJEVEM ČUNKOVY DRZOSTI a AROGANCE. Nejenom kvůli J.Čunkovi v následujících volbách svůj HLAS KDU-ČSL NEDÁM.

33 hlasů

Tak už tady přestaň kecat a napiš tu otázku, třeba ti na ni někdo zde odpoví, ale mám obavu, že tu odpověď za rámeček nedáš

41 hlasů

A gauner.

50 hlasů

Důkazy v neprospěch tvrzení Urbanové Není jasné, proč Urbanová čekala celé čtyři roky, než Čunka nařkla z braní úplatků. Její hodnověrnost a svědectví je rovněž zpochybněno skutečností, že ještě dříve obvinila Čunka kvůli sexuálnímu obtěžování. Její tvrzení se však u soudu nepodařilo prokázat. Co se týče samotného obvinění, z policejní výpovědi Urbanové vyplývá, že úplatek se uskutečnil ráno. Odhadla, že mezi telefonátem a předáním obálky uběhla zhruba hodina času. Načasování, které popsala Urbanová, nepasuje v kontextu dalších událostí. Výběr z bankovního účtu, který provedla Martina Hurtová, se uskutečnil podle záznamů Komerční banky ve 14.25 odpoledne. Ve firemní pokladně společnosti H&B Real je zaznamenáno, že peníze byly vloženy v ten samý den. Čas zde ovšem není upřesněn. Počítačový výpis tohoto hotovostního vkladu, který je zařazen podle roku mezi ostatními operacemi, je v policejním spisu a byl přezkoumán agenturou Kroll. Hurtová popírá, že by 11. 2. 2002 navštívila starostu v kanceláři a rovněž popírá, že by mu předala úplatek. Policejní vyšetřování nenašlo žádného svědka, který by mohl potvrdit, že Hurtová v onen den Čunka v kanceláři navštívila.

52 hlasů

Je vidět, že vám velice záleží na prokázání neviny Jiřího Čunka. Jste tudíž stejně podezřelý nebo podezřelá !

52 hlasů

Chlapče velice se mýlíš. Čunek je mi šumafuk. Ale bojím se, že to, co se stalo Hučínovi, Čunkovi a to jak rozmázli Wolfa a vládu za bordel ČSSD, kteří na fiktivních projektech kasírovali Eura, až se z nich kouřilo může potkat každého. Je schopen tato fakta někdo pochopit. To stejné je vyděračská kauza Morava. Může někdo v této republice dát jedno jméno, vydíraného Moravou? Všechny ty kauzy mají jednoho společného jmenovatele. Jsou perfektně načasovány, rychle se rozjedou a v pravý čas skončí, jako když utne. Jestli to štvaní a rozdmýchávání vzájemné nenávisti nepřeroste v občanskou válku? Zkuste aspoň trochu analyticky myslet. Nejlepší způsob je tvrzení ke kauze obrátit naruby a zpochybňovat. Pak se vám z toho vyloupne logika.

38 hlasů

Nejhorší je, že argumentům Enigmy se dá obtížně oponovat, tak se to řekne po česku Jste tudíž stejně podezřelý nebo podezřelá ! Česko mělo být holt součást Rakouska, nebo Německa

32 hlasů

argumentům Enigmy se dá velmi snadno oponovat - bylo by stačilo, aby Čunek nezalezl pod židli Vesecké, ale podstoupil řádný soudní proces, jako každý jiný občan, podezřelý z něčeho. Ale to Čunek nechtěl, tak ať se teď nediví a nepíše sem na sebe oslavné pindy pod zn. Enigma :-)

48 hlasů

Čunek nerozhoduje o tom jestli půjde nebo nepůjde k soudu. Ale chápu, že tam jít nechce, rozmazávají se tam kolikrát hodně soukromé věci, po kterých jednoduše nikomu nic není. A proč by zrovna do jeho soukromí měli nahlížet všichni? Ať si Kalousek s Topolánkem a Paroubkem nechají udělat hloubkový audit od Krollu, zveřejní ho a pak ať se dál vrtá do Čunka, který byl jediný nebojácný politik. Narozdíl od zbylých přizdisráčů.

38 hlasů

To je zbytečné psaní. Vůbec dnes nejde o faktické vyšetření Čunkových aktivit, to bylo státní mocí opakovaně zastavováno až zastaveno. Tím se stal Čunek vinným, i kdyby náhodou opravdu nebyl. Veřejnost jej už nikdy nepřijme. Tedy ta normálně smýšlející část veřejnosti.

47 hlasů

Jak koherentní jsou důkazy, že 11. února 2002 došlo k úplatku? Výběr částky 499 000 Kč z bankovního účtu společnosti H&B Real 11. února 2002 ve 14.25 paní Hurtovou, manželkou majitele společnosti H&B Real, je důležitým důkazem podporujícím tvrzení, že toho dne došlo k úplatku, jak tvrdí paní Urbanová. Kroll ovšem viděl počítačový výpis zajištěný policií, že tatáž částka byla týž den uložena ve společnosti H&B Real. Nemáme důvod pochybovat o jeho věrohodnosti. Tento výpis představuje nezávislý důkaz, že peníze vybrané z banky paní Hurtovou nebyly zdrojem peněz uložených panem Čunkem tři dny později. Paní Urbanová tvrdila,že paní Hurtová předala panu Čunkovi peníze ráno, což je v rozporu s časem, kdy paní Hurtová vyzvedla peníze z banky. Kroll má také za to, že prodleva, s níž paní Urbanová vznesla obvinění, a skutečnost, že již předtím obvinila pana Čunka ze sexuálního obtěžování, snižuje její věrohodnost jako svědkyně a věrohodnost jejích tvrzení. Svědkové, kteří tvrdí, že jim paní Urbanová o úplatku pověděla, jsou její bývalý přítel a blízká přítelkyně. Jejich blízký vztah k paní Urbanové rovněž snižuje jejich věrohodnost. Kromě paní Urbanové není žádný jiný svědek, který by toho dne viděl paní Hurtovou na vsetínské radnici.

68 hlasů

Kroll přezkoumal také rozvržení patra, kde sídlí vedení radnice a kde se mělo dojít k převzetí úplatku.Starostova kancelář je umístěna ve čtvrtém patře rušné budovy v centru Vsetína. V přízemí budovy sídlí městská policie. Nikdo nemůže do čtvrtého patra vstoupit ani vyjít, aniž by se musel zapsat u recepční. Návštěvníci musejí nicméně projít skrz čekárnu s židlemi a pohovkou, aby se dostali do starostovy kanceláře.

34 hlasů

KDU-ČSL je ukázkovým příkladem nihilismu ve společnosti.Je naprosto nepochopitelné,jak mocichtivost dokáže zneužít křesťanské myšlenky.To ostatně dělá v čechách katolocká instituce po celá staletí,ale Čunek je opravdu velké zlo.Bohužel ale jen doplňuje Paroubky a Topolánky,kteří jsou přímo synonymem organizovaného zločinu v politice,ale tihle gauneři by nikdy nemohli vstoupit na politickou scénu,kdyby jim to disidenti splácející své dluhy komunistům a estébákům ....neumožnili.Uzavřená sekta,pyšnící se intelektuálním snobismem a upozorňující na sebe pseudokulturou nakonec dílo skázy,započaté bolševiky dotáhla do zdárného konce.Čunek je jen takové kvičící prasátko z horních deseti tisíc,které nám všem ukazuje,jak to poslanci se zákonností vlastně myslí.Je možná jediná cesta.Nevolit nikoho,kdo je v současnosti ve sněmovně.Z jiných stran sice na výběr moc není,ale máme alespoň částečně naději na změnu.A ta je nutná.S Topolánkem a Paroubkem nám hrozí kulturní skáza a státní bankrot.

50 hlasů

Pán Bůh nám z toho asi nepomůže, tak která podle Vás je to ta strana s naději na změnu ?

22 hlasů

Je to presne tak! Soucasna snemovna potrebuje vymenit cela.

23 hlasů

Žádné silné důvěryhodné strany se u nás nevyskytují, výměna celé sněmovny je utopie. Takhle nějak vidí Hurvínek válku.

41 hlasů

Ano a takhle nějak vidí Hurvínek mír....

28 hlasů

Čunek byl obžalován podle § 160 odst. 1,3. písm b přijímání úplatku. Na tento paragraf byl uvolněn senátem. Celá kauza stála na pochybném svědectví M. Urbanové. PŘIJÍMÁNÍ ÚPLATKU NEBYLO NIKDY PROKÁZÁNO. Nebylo ani prokázáno předání úplatku panem Hurtou-majitelem firmy H&B real a pan Hurta byl MIÍMO ZÁJEM MEDIÍ zbaven podezření a stíhání bylo zastaveno. ÚPLATEK TEDY NEBYL PŘEDÁN A NEMOHL BÝT LOGICKY PŘIJAT. Tečka. To ostatní je pouze mediální guláš. Přesný popis kauzy zpracoval Salichov a nabídl to HN, MfDnes a Právu. Odmítnuto. Dnes to najdete jako samizdat na stránkách justice. Proč se o to nikdo nezajímá? NIKDY NEBYLA SEPSÁNA ŽALOBA A TVRZENÍ, ŽE VESECKÁ ODEBRALA PŘÍPAD OBSTOVI DVA DNY PŘED PODÁNÍM ŽALOBY SOUDU JE LEŽ. Nebylo co sepsat, chyběl důkaz! Já neřeším, jestli Čunek někomu ukradl peníze, nebo je získal jinak, třeba z hokeje. Já řeším § 160. To je v právním státě jediné relevantní hledisko. STbácké manýry, proklepat někoho, když už ho tady máme by měly být minulostí. V našem právním řádu je důkazní břemeno na žalobci. Jestliže není možno nezpochybniteně věc prokázat, nelze soudit. Jestliže je věc šetřena déle jak 7 měsíců, kdy protokol bobtná na 4500 stran, nejsou připuštěni svědkové obhajoby, celé obvinění je postaveno na jediné, prokazatelně zaujaté svědkyni a velmi podezřelém oznámení JUDr. Novákem, jestliže vyšetřovatel konzultuje nestandardně se svědkyní, jestliže je druhý aktér, pan Hurta osvobozen- tedy úplatek nedal, nemohl ho de Jure Čunek přijat. A jsm

58 hlasů

PODLE REAKCÍ DISKUTÉRŮ TO VYPADÁ, ŽE O PODSTAĚ NECHCE NIKDO NIC VĚDĚT. ŽÁDNÁ INSTITUTUCE NEŘEŠILA TENTO PŘÍPAD SUCHOU PRÁVNÍ CESTOU. ŽVANÍME O ETICE, MAFII A DALŠÍCH NESMYSLECH. AŤ DAJÍ VESECKÉ MOŽNOST PODAT VYSVĚTLENÍ, JAK O TO VESECKÁ ŽÁDALA PARLAMENT.

62 hlasů

Podle reakcí diskutérů je jasno,že nikdo s té posbolševické lůzy ve sněmovně nebere v potaz společenskou poptávku po změně politické kultury ve společnosti.To je to hlavní.Kryjí nakonec vždy jeden druhého.Přesné informace nemá nikdo.Ani Enigma a také o to to vůbec nejde.Tady od začátku nešlo o spravedlnost(zákonnost),ale o to,že se voličům snažíte vnutit,že nemají právo na slušné politiky.....protože sami nestojí za nic.Trestní odpovědnost politiků se přenáší na morální zodpovědnost přiblblých voličů z podhradí....To je to.Čunek sám velice aktivně vytváří prostředí,ve kterém se spravedlnosti zákonnou formou nelze dobrat.A také už o něm nebylo delší dobu slyšet....a proto tenhle cirkus před volbami,važená(ý)Enigmo.Všechno ostatní jsou pečlivě připravené manipulace.I ty vaše vyčerpávající znalosti a vstupy do diskuze....

32 hlasů

Čunek je jeden z mála lidí, kteří jsou slušní, za to vám Karle ručím. Kauza Čunek byla téměř jistě spuštěna právě proto. Ale nemyslím, že by si češi zasloužili slušné politiky, když velká většina slušná není.

32 hlasů

Tak tohle bych vůbec netvrdil být váma. Je to pěkný zmetek a lichvář. Víte, vy vůbec co je to za člověka? Jaký je to křesťanský lichvář. Když má kamarádovi půjčit peníze tak chce za to úroky. Tomu se říká křesťanská láska. Kdybych začal mluvit, to byste se divil. Možná začnu a budete se divit.

24 hlasů

Paní Urbanová, jediná a velmi pochybná hlavní svědkyně ještě ani ve svém sexuálně-obtěžovacím dopise se o úplatku nezmiňuje, (a že tam toho vyhrabala), to až za pomoci pana advokáta Nováka si dokázala vzpomenout na každý detail před 5-ti lety. A právě postava advokáta Nováka je klíčem k celému případu. Je s podivem, že si nikdo kompetentní nepoložil pár zásadních otázek. Proč vůbec tento drahý advokát vyhledává bezvýznamnou Urbanovou, kterou stejně zastupuje místní advokát JUDr. Aleš Vídenský. Odpověď by zněla: Novák a jeho tým si byli vědomi, že tato žena je velice ambiciozní a pro svoji karieru a pro ochranu svého samečka se neštítí ničeho. Ty odbory, neúspěšné podnikání, Růžičkovy spory s Čunkem, sexuální obtěžování, zkrátka touha se pomstít Čunkovi, to ji předurčilo k této špinavé hře. A jak si to užívá, ten veřejný zájem. Jak byla tvárná a ochotna konspirovat s vyšetřovatelem Šošovičkou na domluvených „výpovědích“. Na policii pak JUDr Novák „jedná jménem klientky“. V jaké věci ji chce zastupovat? Existuje vůbec plná moc? Kdo tedy oficielně podal trestní oznámení? Proč paní Urbanová spolu s její novou právní zástupkyní Samkovou tvrdí, že jí JUDr Novák využil a uvedl v omyl? Hrozily dokonce žalobou. Chceme-li se lépe v této motanici orientovat musíme vědět kdo je JUDr Novák. Je to syn advokáta v Lipníku n/B, který měl velmi dobré vztahy s STB. Mladý Jirka pak převzal advokátní kancelář po tatíkovi a provozoval jako průměrný advokát místního významu svoji praxi. Lipník je městečko 12 km od Přerova, tady u okresního soudu Přerov náš advokát zastupoval svoje klienty a samozřejmě si tam vytvořil velmi úzké vztahy na soudce státní zástupce, vyšetřovatele a pod. Po raketovém vzestupu v r. 1990, kdy dobře prodal svoji „nezištnou pomoc disidentovi Hradílkovi“ v roli ministra spravedlnosti pomáhal zpět do funkcí občanským forem ( předseda Vladimír Hučín) vyhozeným soudcům, bývalým prokurátorům a podobné partě. Z těchto lidí je pak vytvořena OSA, kde je ideologicky vzájemně propojena celá linie, od vyšetřovatele, přes státního zástupce, kontrolního státního zástupce, až po soudce. Případ Hučín ještě nebyl tak nápadný, Hučín je přerovák, ale Čunka už museli dostat ze Vsetína do Přerova! Proč?

51 hlasů

Jsem si jist, že kauza Čunek nebyla nikdy proti Čunkovi samotnému, ale BYL to slabý článek TEHDEJŠÍ koalice. Strategie pánů JUDr Vyvadil a Novák, Tvrdíka a šéfa Paroubka je postavena na faktu, že český národ je velmi svárlivý, závistivý a manipulativní. Cílem manipulátorů nebylo Čunka usvědčit a poslat ho před řádný soud, ale dostat ho do mlýnice policajtských neorutinérů, médií, a Paroubkovy politické klaky. Ti se měli postarat o neskutečnou masáž tak dlouho, pokud ČUNEK neodejde „dobrovolně „ SÁM.“ Toto, se nepodařilo a justiční lajna vybraná Novákem měla problém. Jaký, to se už dozvídáme a ještě doufám dozvíme. Odstavení Obsta, bylo jen logickým důsledkem ve vývoji kauzy. Nyní by se měla Centrifuga začít otáčet na druhou stranu a zastavit se jako vždy těsně před Paroubkem. Roli ubohé sexuálně zhrzené Marcelky ani nezmiňuji, ta má smůlu, že nepochopila, jakým způsobem byla zneužita profesionálními gaunery.

58 hlasů

Uz Vam nekdo rekl, ze dlouhe blaboly v diskuzich snad nikdo necte? :)

56 hlasů

Lžeš

25 hlasů

Oni ti ty " bláboly" jaksi nepasují, že ano ? Došel ti dech jako Karlíkovi K, ten se také na víc nezhrabal ! A jen pro úplnost, to ten "Enigma" mluví o tom exministru J. Novákovi, který byl ve skříňce KANu v Přerově ( s Rumlem) vyfocem, jak jdou v noci z pražského nočního "podniku" a jak dodnes pan Novák "zvažuje", zda-li má na KAN podat trestní oznámení ?

35 hlasů

COJUI. A jsme u motivu úplatku. Zastupitelstvo Vsetína rozhodlo PŘEDEM o vypořádání mezi firmou H&B Real a firmou Vsetínské byty s.r.o. za 51 000 Kč a Čunek neměměl potřebu a důvod cokoliv na tomto rozhodnutí měnit. Naopak Hurta zaplatil za byty cca3,6 mil KČ. Obhájce Bruna, svojí stížností na tendnční postup vyšetřujících orgánů v Přerově, nedal Vesecké profesně šanci. Cílené úniky informací do medií a následná novinářská mlýnice vyvolala veřejný lynč. Tyto balkánské manýry snad nepoškozovaly pověst naší justice? Arif Salichov nemusel číst všech 4500 stránek protokolů. Stačilo se zaměřit na pasáže, které rozporoval obhájce pana Čunka a posoudit, jejich relevantnost.

72 hlasů

Nedej se. Seš sice křivák, ale oni také.

34 hlasů

Ale, že to trvalo než ta lidská(?) chamraď dostala svoji další "dávku". Takže opět máme Čunka na "tapetě" a můžeme znovu popouštět uzdu svým primitivním sklonům cupovat předhozenou "kořist" a pod touto kouřovou clonou nevidět skutečnou korupci. Tak se jen vztekejtepitomci, a producírujte se zde; když k ničemu jinému se už ani nehodíte.

52 hlasů

Kdyby blbost a trapnost nadnášela,tak Čuňas je už dávno na oběžné dráze kolem zeměgule.

51 hlasů

Socdemáci jak jste to mohli dopustit , minystryně spravadlností je pokračováni mafie a a Č. zavětřil příležitost .

30 hlasů

Z diskuze plyne, že řada lidí nepochopila oč v Kauze Čunek šlo. Úsilí pana Čunka o vyšetření kauzy je dobré podporovat. Naděje, že se věci vyšetří je ale velmi malá. Byl proti němu silý, schopný hráč, podporovaný řadou profesionálů. Jak se zdá řada diskutujících podpoří strůjce aféry i v nastávajících volbách. Asi si nic jiného nezasloužíme a budeme TOP.

41 hlasů

Ten Čunek asi bude dobrej, když proti němu stojí taková hromada lidského hnoje

59 hlasů

Ten pán trpí jeho senátní funkce končí až v roce 2012 Něco musí ještě stihnout než mu dojdou peníze z diet!

29 hlasů

Topolánkův styl pronikl už i k lidovcům. NEJDE O TO, CO ČUNEK (TOPOLÁNEK) UDĚLAL (bral úplatky, s kým a za jakých podivných okolností se stýká, co asi domlouvá ....),ČILI O PODSTATU JEJICH KONÁNÍ - ALE KDO TO NA NĚ VYTÁHL !!! Opravdu pravý styl mafie "in natura". Gratuluji - před volbami to nejlepší, co mohlo Čunka (s vědomím, že si už neškrtne) napadnout.

39 hlasů

Vážení diskutující, urážky místo argumentů užívá jen spodina. Kdož jsi bez viny hoď kamenem.

57 hlasů

Tak nastavte čelo, pane Smetánko :-) Já si hodím v každým případě. Aspoň kouli bláta. Čunek je dobytek, amorální špína bez zábran. Každej slušnej člověk by abdikoval krátce po zahájení stíhání. Až by byl očištěn, s pompou by se mohl vrátit. Ne tak Čunek. Je to dacan, vidlák, chrapoun, šmejd. Nemám pro něj jiný výrazivo.

48 hlasů

Jalapeňo, kdyby Čunek udělal to co píšeš, tak by vláda padla daleko dříve a o to socanům šlo po celou dobu, až se jim to minule pomocí dvou přeběhlíků a dvou rebelek povedlo. Snad Vy i ostatní pochopíte, že nešlo o Čunka s jeho údajným úplatkem půl. mil., šlo přece o shodit vládu a to v době, dokud socani měli vysoké volební preference ( průzkumy) - nyní je již vše mimo, Čunek se již nedá k preferencím použít, o Čunka již nikdo mít zájem nebude, ale zdá se, že stíhat nyní bude Čunek. Takže pane jalapeňo, vemte rozum do hrsti a vhoďte tam zpátečku.

32 hlasů

Jasný, typický příklad potrefené husy. Jalapeňo nemá ani argumenty ani důkazy, ani konkrétní fakta. Jedinné na co se ubožáček zmůže, je házení bláta. Jistá menšina většinou reaguje tímto způsobem. Neníliž pravda ?

42 hlasů

Která menšina? :-) Vy jste směšný, jalapeňo dává argument jako noha. Ten, kdo se všemožně vyhýbá stíhání, je vinen automaticky. Ne před zákonem, ale před veřejným míněním zcela jasně. I Ransdorf - a to je komouš, se nechává opakovaně zbavovat imunity, aby mohl být spravedlivě souzen za způsobenou dopravní nehodu. To Vám hlava nebere, že ano?

36 hlasů

hodnotíte jalapeňa a uniká vám, jak Čunek trapně mlžil a že se Čunek úmyslně vyhnul soudnímu řízení, které mohlo prokázat jeho vinu či nevinu. Tím, že mu musel pomáhat Topolánek přes Veseckou soudní řízení zrušit, si podepsal Č. ortel čuňasa

87 hlasů

a bojuje proti liliově čistým?

62 hlasů

Ten křivej sráč se chce mstít? Je vidět, že v Boha nevěří. Absolutní dacan. Jeho podporou to lidovci opravdu prohráli.

115 hlasů

Jezis Cune at si vysetri svoje ucty a sveho strejdu ktery mu pujcil 3 mega.

37 hlasů

Neuvěřitelné , nesmrtelný strejc . Lepší drzé čelo než poplužní dvůr !

43 hlasů

To je drzost nad drzost, je třeba doufat že toho šmejda zavřou .

58 hlasů

Koho zajímá tenhle černoprdelnickej strej ze Vsetína. Čunku, tvoje mlaskání u koryta skončilo.

58 hlasů

me to zajima, me zajima proc se kauza vynorila par dnu po vstupu cunka do vysoke politiky, me zajima jak je mozne ze sekretarku ze vsetina najednou zastupuje byvaly ministr spravedlnosti, proc kauzu dozoruje nechvalne znamy statni zastupce Obst.. ale hlavne me zajima jak je mozne ze ze statniho zastupitelstvi nebo z policie unikaly informace nicmene nejsem tak naivni abych si myslel ze se vse v blizke dobe dozvime ;)

35 hlasů

Proč? Protože ten člověk někomu vadil, má za sebou jistou klariéru. Když takový člověk vstoupí do vlády přes vystěhované Cikány, je na místě se ozvat, že není svatý, ale jen chtivý a mazaný. Urbanové se zastávám i já. Dobře se pamatuju na její zpověď o sexuálním obtěžování Čunkem, a to bylo dávno před aférou vystěhovaných Cikánů, která ho vynesla až do vlády. Čunek je prase. V obleku s kravatou, samozřejmě.

32 hlasů

Nestačím se divit, po 20 letech svinstva větší než dříve a Čunek je opravdu svatý muž naprosto biblický příběh bude snad mít pokračovaní a svatořečení po tomto zázračném muži bude asi ještě za jeho života. Jen ten Cepl to trochu té bandě pokazil....

59 hlasů

Tolik drzosti v jednom" věřícím" šmejdovi? Nechápu. Kdekoli na západ od našich hranic by dávno bručel v base ....

146 hlasů

Pan je muslim?

26 hlasů

My jsme věřící, i když magoři, soudruhu...

20 hlasů

Pán je fašoun.

21 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.