D1 ve směru na Brno stojí. U Vysočiny se srazila tři auta

Domácí
10. 5. 2019 20:51
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D1 směrem na Brno je na Vysočině uzavřená kvůli nehodě tří vozidel na 132. kilometru. Havarovaly tam nákladní auto, dodávka a osobní vůz. Zranil se jeden člověk, řekla mluvčí policie Stanislava Miláčková.

Nehoda se stala před 19 hodinou mezi exity 119. Velký Beranov na Jihlavsku a 134. Měřín na Žďársku. Na dálnici letěl vrtulník záchranářů. O uzavření dálnice informovalo Národní dopravní informační centrum kolem 19.15.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Pavlíček Luboš

Další čtení

ilustrační obrázek

Policie zasahovala v Ostravě-Zábřehu: Střelec postřelil ženu, podle primátora byl eliminován

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

„Vyhodit, obsadit, ovládnout,“ zní ze Sněmovny. Vládní reforma státní služby čelí drtivé kritice opozice

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nejvyšší soud: Stát musí řešit nároky pozůstalých na odškodnění za úmrtí po očkování proti covidu

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ