D1 ve směru na Brno stojí. U Vysočiny se srazila tři auta

Domácí
10. 5. 2019 20:51
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D1 směrem na Brno je na Vysočině uzavřená kvůli nehodě tří vozidel na 132. kilometru. Havarovaly tam nákladní auto, dodávka a osobní vůz. Zranil se jeden člověk, řekla mluvčí policie Stanislava Miláčková.

Nehoda se stala před 19 hodinou mezi exity 119. Velký Beranov na Jihlavsku a 134. Měřín na Žďársku. Na dálnici letěl vrtulník záchranářů. O uzavření dálnice informovalo Národní dopravní informační centrum kolem 19.15.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Pavlíček Luboš

Další čtení

ilustrační obrázek

Desatero pro horké dny: Co dělat, když teploty stoupají a byt se přehřívá?

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Rodiče v Jihomoravském kraji stárnou. Průměrný věk matek loni dosáhl téměř 32 let

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

České lesy pod tlakem: Dlouhodobé sucho může vést až k „vnitřnímu odumření“ stromů

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ