D1 ve směru na Brno stojí. U Vysočiny se srazila tři auta

Domácí
10. 5. 2019 20:51
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D1 směrem na Brno je na Vysočině uzavřená kvůli nehodě tří vozidel na 132. kilometru. Havarovaly tam nákladní auto, dodávka a osobní vůz. Zranil se jeden člověk, řekla mluvčí policie Stanislava Miláčková.

Nehoda se stala před 19 hodinou mezi exity 119. Velký Beranov na Jihlavsku a 134. Měřín na Žďársku. Na dálnici letěl vrtulník záchranářů. O uzavření dálnice informovalo Národní dopravní informační centrum kolem 19.15.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Pavlíček Luboš

Další čtení

ilustrační obrázek

Ruční kosa a hrábě v akci: Dobrovolníci budou pečovat o vzácné louky na Vysočině

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pátrání v Čelákovicích: Policisté hledají ozbrojeného muže mířícího k učilišti

Domácí
Aktualizováno: 23. 6. 2026 10:25
ilustrační obrázek

Druhé kolo přijímaček: Přes 13 tisíc uchazečů se dnes dozví, zda uspěli

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ