Nepřipravenost
Další Češi v nesnázích: horská služba v Tatrách opět v akci

05.09.2019 19:04

Dalším dvěma českým turistům musela ve čtvrtek ve Vysokých Tatrách pomáhat z potíží slovenská Horská záchranná služba.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 06.09.2019 12:58

    Slovenská HZS zachraňuje daleko nejvíce Slováků samotných, my jsme...

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 06.09.2019 13:03

    A bez takových premůdrelých českých náckovských Pepíků, jako jste vy...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Česká klasika ...

0 hlasů

Slovenská HZS zachraňuje daleko nejvíce Slováků samotných, my jsme tam s Němci a dalšími takoví obyčejní. Aspoň mají kluci a holky z HZS co dělat, mají práci a Tatry dokáží zastihnout i velezkušené domácí, ti o tom vykládávají velice dlouze.
Jinak Slováci mívají dobré trhy: po televizních novinách je počasí a na závěr jejich moderátor hlásí: a teraz niečo pre českých sebevrahov...! :-D
Pak mají dobrý vtip: Idů dvaja Slováci pod lavínovým previsom a ten druhý hovorí pri pohľadu na tú mysu snehu vraj že: preboha Lacko, len teraz nepovedz niečo česky!

1 hlas

Dosť výstižné a celkom slušná slovenská gramatika. :-)

0 hlasů

A jinak zdráv? To že se skupině lidí udělá zle z jakési čobolácké šlichty, nemá v reálu nic společného s HZS, Prostě čobol co tu "delikatesu" matlal byl prase. A to že někdo přecení své síly, to nemá s národností nic moc společného. Ale pokud mají čobolové problém, možná by si měli spočíst, že nejvíc k nim jezdí Češi, takže logicky mají i nejvíc problémů. Ale klidně ať ještě pár let držkují, Češi začnou jezdit jinam (cenově je to stejně podobné) a klidně mohou zase smrkat beranům nosy. Ono k nim do Tater, moc jiných turistů nejezdí, nejvíc je Čechů a Moraváků, pak domácí a zbytek je mix z dalších zemí.

0 hlasů

Treba čítať pozorne článok a nie zbesilo arogantne okamžité útočiť. Mladí českí tyvoláci si priniesli svoje choroby už pred príchodom na chatu, teda sami si kdesi čosi nahnali, zrejme cestou na Slovensko!!! On im na tom Slovensku ešte nikto nestačil nič podávať, vieme? Nikde v článku sa nepíše žeby mali Slováci problém tak to tu láskavo viac nepodsúvaj! Taktiež neviem prečo ihneď na obranu štatistikuješ. Je dávno zrejmé že domáci turisti hľadajú záchranu podstatne častejšie. A Teba do toho hlavne nič.Taktiež píš radšej len za seba a nie aj za ostatných českých turistov čo by mali a čo nie. Zrejme si dávno v Tatrách nikde nebol keď nemáš čerstvé správy o tom odkiaľ do Tatier a v akom počte turisti prídu. Cítiš sa byť zasa riaditeľom zemegule a okolitých dedín? Nuž a len tak ako píše prispievateľ > Vlastmil Styblo < Bez takých ako si ty sa tu rozhodne obídeme. Vieš ty Tyvolák ...

0 hlasů

A bez takových premůdrelých českých náckovských Pepíků, jako jste vy se tam rozhodně, ale rozhodně, obídu tíež.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 06/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov