Další díl Čunkovy kauzy: exšéf lidovců prohrává

19.10.2009 16:30 Exkluzivně

Státní zástupce odmítl nechat prověřovat jeho trestní oznámení na únik informací z vrchního státního zastupitelství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • honza (89 hlasů) 19.10.2009 16:45

  Jenom ať se to prošetří pořádně. Všecky svinstva, co v tom byly, ať...

 • Miko (73 hlasů) 19.10.2009 17:23

  Čunkův případ, stejně jako Dohnalovo užívání si několika bytů a aut,...

 • Státní zástupce (66 hlasů) 19.10.2009 16:38

  prohlásil,že státní zástupci nic nespáchali,To se to v Plzn i...

 • Čuňárny (59 hlasů) 19.10.2009 16:48

  Vyzmízikujte už toho Čuňase - dosť bolo ostudy.

 • karel (58 hlasů) 19.10.2009 18:10

  Souhlas, ale už jen do voleb!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Co byste chtěl člověče, jaká je úroveň tohoto státu svědčí už to že mimochodemTopol a katar Němec a spol (Němec namočený do kdečeho)protlačili do vlády na ministerstvo spravedlnosti tu úžasnou kysličníkovou "dámu", justiční mafiánku a kádrovku katara Němce. Fischer se bránil, mafiánku nechtěl, ale Topol mu pohrozil, že když ji nedá koryto, on nepodpoří jeho vládu, úžasná úroveň. Mimochodem jméno Němec je spojeno také s aférou Plzeň. Fantastický nápad,. jako by v politice těch evidentně narušených ženských nebylo dost. Snad nejúžasnější příklad ženy v politice, která se tam jakživ neměla dostat-ministryně spravelnost. Arogantní neustále nadržená hysterická erosenka v předklimakteriu, která o sobě veřejně vykřikuje, že když nesouloží třikrát za den něco jí chybí. zajímalo by mě, kdy taková ženská pracuje, protože logicky musí souložit i v pracovní době. Za co ji ale ministerstvo platí? za práci nebo souložení? Zřejmě hlavně za to druhé. To je obraz české ženy v politice, taková primitivní špína? Takových žen do politiky víc a ještě kvoty na ně, ať má Kocáb radost a daňový poplatník koho živit! Pánové absolventi Plzně a jim podobní, včetně katara a lampsáka s prostředníčkem, sbalte si svoje zbytečné tituly přestaňte otravovat život normálním lidem Co kdybyste se zkusil živit poctivě, třeba prací?.

37 hlasů

Vy nebudete z Prahy. To byste neměl potřebu hlásat, jako pražák. Ví budeté z Moraví :-)

36 hlasů

Tady končí každá legrace. Státní zástupce Kouřil nám občanům v podstatě sděluje: je úplně jedno, že trestní řízení pravomocně skončilo ve prospěch obviněného. Státní zastupitelství může pokoutně poskytovat své interní materiály protistraně a nebude ani šetřit, kdo to udělal. Pan Kouřil by mě stanout před kárným senátem, doufám, že ho tam jeho nadřízení pošlou.

36 hlasů

Oproti technickým oborům, kde platí 1+1=2 má 10 právníků 10 různých "právních názorů". Před revolucí se stále zdůrazňoval pojem "vědecký komunismus", nyní "nezávislý soudce". Pokud soudci berou plat od státu, nemohou být na státu nezávislí, museli by si totiž na obživu vydělávat sami (Koho chleba jíš, toho píseň zpívej...). O tom, že je soudní systém zkorumpovaný svědčí výhry bohatých (např. nepotrestané podříznutí studentky Taslerové spolubydlící Petricií Odlevákovou v Brně, prý byla nepříčetná..., střelba ostrými na nevinné kluky bývalým ředitelem Telecomu Berdárem a další), nemajetní (Kajínek) nemají šanci. Tam, kde by stačilo použít selský rozum, dělají soudci a právníci z věci problém. Oproti všem jiným profesím hrabou vždy peníze, bez ohledu na výsledek jejich "práce". Mít "titul" JUDr., lezu kanálama, je to o ničem... Šamani v Amazonii u mě mají větší úctu.

34 hlasů

http://www.odsminus.cz/ http://www.facebook.com/pages/Opurci-ODS/135677239587?created http://www.odsminus.cz/?a=clanky/stranka/1

30 hlasů

ať žije ODS!!

24 hlasů

Souhlas, ale už jen do voleb!

58 hlasů

Čunkův případ, stejně jako Dohnalovo užívání si několika bytů a aut, je dokladem, jak se členové KDU-ČSL chovají u koryt a při využívání prebend, které si delegují ve svůj prospěch. KDU-ČSL se nekterak nedistancovala od chování svých představitelů a tím se zařadila do pozice stran -pijavic. Slušný člověk je nemůže volit.

73 hlasů

Vyzmízikujte už toho Čuňase - dosť bolo ostudy.

59 hlasů

Jenom ať se to prošetří pořádně. Všecky svinstva, co v tom byly, ať už je udělal Čunek nebo státní zástupci. Jak vidíme na aféře v Plzni, někteří právníci jsou opravdu všehoschopni.

89 hlasů

Kriste pane, zavřete už toho pšoňáka a na hodně dlouho!!!

47 hlasů

Proč nadaváte na Čunka, jen využil odesáckou justiční mafii, Tupolo by mu snesl modré z nebe, aby ho udržel u vlády. I Trautnberk od te doby zavírá obě oči, aby nemusel vidět, s jakou modrou bandou spolupracoval. Jen tak na okraj. Čunek byl žabař. Kam se hrabe na přeborníky z ODS. Tam se kradli miliardy, Řebíček, Řábková, Plzeň atd. Ubohému Čunkovi se odesáci jen smáli.

57 hlasů

prohlásil,že státní zástupci nic nespáchali,To se to v Plzn i studovalo.

66 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.