TOP 09
Dnes si na konzervativce hraje kdejaký nácek, říká Miroslav Kalousek

12.08.2019 10:02 Rozhovor

TOP 09 není v kondici a potřebuje vyměnit předsedu, říká zakladatel strany Miroslav Kalousek, který podporuje Tomáše Czernina a odmítá, že by byl aristokrat jeho loutkou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Jílek (11 hlasů) 12.08.2019 11:35

  Kdo dnes použije slovo "nácek", je nebezpečný sluníčkář. Skutečných...

 • Jeroným Pražský b. (10 hlasů) 12.08.2019 10:55

  O Kalouskovi přesně platí přísloví, že když nemůže škodit, alespoň...

 • doctorX doctorY (6 hlasů) 12.08.2019 11:13

  Jeste vetsi hnup, nezli jsme doufali.

 • Richard Svoboda (6 hlasů) 12.08.2019 10:37

  Větší lidskou špínu, než je padákový vrah Kalousek, se stěží lze...

 • František Kytnar (6 hlasů) 12.08.2019 10:45

  Nechápu, proč se ti šmejdi perou o předsedu, když ten jejich...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

O náccích toho Miroslav ví hodně, proč má mezi nimi tolik kamarádů?

0 hlasů

Náckovské smýšlení najdete určitě spíš ve straně Zelených než kdekoliv jinde.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

u nas krome spd a okamury zadna pravice nebo konzervativni partaj neexistuje.jak si muze nekdo rikat pravicak/konzervativec a byt zaroven vitacem?kontradikce terminu.je mozna trochu konzervativnejsi vuci rozpoctu a utraceni,ale eto fsjo.

4 hlasy

Kdo dnes použije slovo "nácek", je nebezpečný sluníčkář. Skutečných nácků, je totiž nyní (74 let od konce války) jen zanedbatelný počet. To slovo používají radikální sluníčkáři jako nadávku všem, kteří nechtějí migranty, multikulturalismus, ztrátu samostatnosti, cenzuru, ztrátu práv a vše ostatní, co nám proti naší vůli vnucuje Evropský Svaz.

Konzervatismus TOP09 a jemu podobných stran neznamená snahu ochránit náš svět. Oni chtějí obnovit středověké poměry, kdy superbohatá šlechta vládla zoufalé chudině. Proto jdou za každou cenu na ruku změnám, které náš svět ničí a rozvracejí, které pošlapávají zájmy většiny Čechů a které ve vlastním zájmu prosazují nadnárodní firmy a miliardáři jako je Soros a jemu podobní.

11 hlasů

Dovoluji si s vámi nesouhlasit. Češi jsou nacionalisté jako stehno od poloviny 19 století dosud, a je jedno, že se to není slovo nacismus, aneb národní socialismus. Vynálzeci nacionalismu a zakladatelé vůbec první nacionalistické politické strany na světě.
Chcete důkaz. pamatujte na volbu prezidenta Schwarzenberg versus Zeman? Víte co rozhodlo? Zemanovi české náckovské vylhané kydy. Přesto, že Schwarzenberk nikdy s německými nácky nekolaboroval, tento národ, který kompletně kolaboroval s jak s německými nácky komunisty, mu to dal vyžrat. To jen tak pro zajímavost.

0 hlasů

Nacionalismus je něco jiného než nacismus. Nácek znamená nacista, nikoli nacionalista. To byste měl vědět. Směšování těchto pojmů není omluvitelné ani u žáka ZŠ.

Jestliže si Němci na absurdně přehnaném nacionalismu postavili svoji agresivní a totalitní ideologii, nebyla to chyba nacionalismu, ale Němců. Nacionalistické strany vznikaly a vznikají všude po světě. Nacionalismus je vhodný ideový základ k hájení národních zájmů. Destruktivní ideologie se ovšem může stát ze všeho, co se začne příliš přehánět.

Zemanovo heslo "Tato země je naše" však bylo zcela na místě. Vzal vítr z plachet všem poskokům Evropského Svazu, kteří svými činy usilují o opak.

Čeští národní socialisté vznikli již v 19. století (strana národně sociální) a jejich členy byl např. prezident Beneš, nebo M. Horáková.

Češi ve válce nekolaborovali. Někteří odešli bojovat, většina zůstala pasivní. Benešovi můžeme být vděčni, že nehnal naše předky na jatka předem prohrané války v situaci kdy "spojenci" posvětili nehoráznou Mnichovskou dohodu. Také tím Hitlera řádně naštval.

Schwarzenberk se dostatečně předvedl s táborem v Letech. Ten si vyžádal jeho otec, aby měl levné pracovníky na odstraňování lesních polomů. Tedy ze zištných důvodů. Přesto ho ani nenapadlo zaplatit výkup vepřína ze svého. Ani neměl dost slušnosti aby v této věci cudně mlčel. Místo toho požadoval odstranění vepřína za peníze daňovýxh poplatníků, kteří jsou o několik řádů chudší než on.

3 hlasy

kraviny,ajnstajn.joshua byl nacionalista uz tenkrat,kdyz vybil narod kanaanu beze zbytku.a potom se rezali nacionalisticti semiti zidi z judee s helenistickymi semity zidy ze samarie.nackove,fsude.meshuge.po belfour deklaraci zacaly semiti zid-nazi opravdu BECET. d.ben-gurion se dopustil valecnych zlocinu vuci palestinskym mirumilovnym rybarum v galileji.nacek.a to bylo dva roky po norimberskych procesech.holt pakaz.a 10,5 mil.zavrazdenych v sssr vyhlazovacich lagrech.bela kohen kun&spol.hnus.

1 hlas

Soroš....jasně.Tušíte snad vůbec, co ten člověk dělá? Dozajista ne. Jinak byste ho nespojoval s TOP 09. Ostatně - pochvalu od Vidláka si dejte zarámovat.

2 hlasy

Tušíte to vy? Soros a jeho "otevřená společnost", tj. snaha o oslabování hranic a schopnosti států je bránit. Podpora mobility kapitálu (aby nešel řádně zdanit) i osob (mzdová konkurence ke snížení nákladů na mzdy). Výsledkem je úpadek střední třídy i zdaňování chudých (nepoužívají daňové ráje) a pomalý zánik sociálního státu, který místo pomoci vlastním lidem v nouzi musí hradit náklady na zcivilizování imigrantů. Dobře to do sebe zapadá.

4 hlasy

No vy jste se ve škole mohl trochu učit a dal byste si po hubě, jen co jste to dopsal. To, co jste napsal, že chce Szoros podle vašich nehorázných kydů na úrovni tak třetí třídy ZŠ, dělat, není funkční. Migranti z třetího světa nejsou pracovní síla, ale sociální zátěž. S těma nic žádný milionář nevyhraje.

0 hlasů

Samozřejmě, že je to sociální zátěž. Nenapsal jsem snad "pomalý zánik sociálního státu"? To právě kvůli té zátěži, víme? A samozřejmě i tím, že když lidé vidí jak ten systém neslouží jim, ale cizím přivandrovalcům, tak ho časem odpískají sami. Tím klesne politický tlak na přerozdělování, což v zájmu miliardářských elit bezesporu je.

Levicové rovnostářství kdysi dávno slibovalo lidem zlepšení jejich situace přerozdělováním od nejbohatších. Nyní slibuje přerozdělování leda se zaostalými černochy - tedy naprostý pokles životní úrovně po všech stránkách. To proto, že miliardářské elity rozdmýcháním migrační krize využily rovnostářského univerzalismu ve zkostnatělé ideologii levice a obrátili ho proti ní. Doslova si naběhla na vidle - za přikyvování právě takových Kalousků. V západní Evropě levici klesají preference. To není v zájmu miliardářů?

"Integrační" praxe je taková, že se do migrantů cpou peníze horem dolem, tolerují se jejich výtržnosti a omlouvají zločiny (tzv. humanismus). Jistá část se jich ale pomalu adaptuje alespoň natolik, aby mohli vykonávat nekvalifikované práce. Některým firmám tak odpadnou investice do automatizace, nekvalifikovaní mohou na vyšší mzdy zapomenout. Naopak budou vznikat různá dotovaná pracovní místa pro migranty - hádejte kdo na tom bude vydělávat. Je to bohužel zatraceně funkční.

2 hlasy

vy jste ale blbej,ajnstajn.soros nic vyhrat nechce.ma uz nakradeno.ted chce ruinovat belochy v evrope a v usa.rasisticky zlodej a lhar,podfukar.

1 hlas

Ty_zkvašený_chuji, většina lidí ví co děla ten maďarský žid s americkým občanstvím. Orbán tu jeho 5.kolonu z Maďarska nevypráskal jen tak bezdůvodně!

4 hlasy

Jj., mají pravdu vašnosti!

1 hlas

Jeste vetsi hnup, nezli jsme doufali.

6 hlasů

O Kalouskovi přesně platí přísloví, že když nemůže škodit, alespoň smrdí. A všimněte si, jak se tahle nestvůra opět chce prodrat k moci. Skrze pražskou kavárnu, milion chvilek nenávisti a další zmetky. Babiše nijak nemusím, ale stokrát raději jeho než padákového smrtonoše a německého agenta Kalouska.

10 hlasů

Co vám Němci udělali? Nepřijímali udávání vašich dědků na Gestapu?

0 hlasů

Kalousek a to co bylo před 10 lety mě vůbec nezajímá. Pro mě je podstatné to, co se děje v současnosti, že mi třeba Babiš krade peníze z peněženky tady a teď, dnes a denně – nafta PREOL, pekárna PENAM…

3 hlasy

Poděkuj rodičům za svůj podělanej život,pokud ti Babiš něco vzal,podej na něj trestní oznámení a vymáhej to i s úroky,ty buzíčku smradlavej

1 hlas

Když byl padákový smrtihlav Kalousek ministrem financí, ekonomika šla strmě dolů, nezaměstnanost rostla, platy se snižovaly. Za Babiše je v globálu nesrovnatelně lépe. Smrtihlav Kalousek je symbolem neúspěchu, Babiš symbolem úspěchu.

5 hlasů

Moje neteřinky ve věku 10 a 12 let ve svém věku vědí, že veškerý vzestup nebo pád české ekonomiky naprosto závislé na zpracování toho, co nám dává Německo, nemůže zajišťovat ani Kalousek, ani Babiš ani takový primitiv jako Svoboda. My jsme maličká ekonomika maličkého nanicovatého státečku, který nikoho nezajímá a přes snahu Čechů vidět se neustále jako pupek světa, tak ani Taliáni nevědí, kde ležíme!

0 hlasů

Babiš symbolem úspěchu? Úsměvné, Richarde vzpamatuj se.

ANOfert pouze uplácí voliče a stát prožírá svou budoucnost, investice minimální. ANOfert 7 let ovládá Ministerstvo dopravy, výsledek vidíme každý dnes a denně na cestách. V době růstu opakovaně schodkový rozpočet je na vyliskání.

Pololetní schodek státního rozpočtu nejvyšší za 6 let, přesto, že Babiš použil 18 miliard ze zrušeného Fondu národního majetku. Babišovi je to jedno, jako všechno kromě dotací, až se za pět let začne systém hroutit, on už u toho nebude.

4 hlasy

No ovšem, u toho bude opět ODS, se svými bizarními požadavky na Ústavou chráněný vyrovnaný rozpočet. Ještě že vás máme...

0 hlasů

No vidíš Bučígalo, a jsou lidi které_sere že je ten lidovecký xindl okrádal erár i před 10 léty. Ty padáky VTP- 100 vyšly na několik stovek mega. Nafta Preol a Babišovi pekárny alespoň něco produkují. Kdežto ty padáky, štábní informační systém jsou na dvě věci: na nic a na_hovno!

4 hlasy

ofsem bures ziskal pekarny za nakradene dineros,ajnstajn.soudruh bures to prepral belgickemu semitovi zid-nazi a zlodejovi-marc reich.domky f karline.no tak.

1 hlas

Vy si děláte asi srandičky, ne? Kalousek sice měl pod palcem padáky za směšných pár mega, ale že daroval kdejakému šmejdovi armádní budovy a další majetky v hodnotách miliard, to si už nepamatujete? Padáky, nebýt Prinychovy smrti, nikdo by je dnes nevzpomněl, jak směšná to byla částka proti tomu, co černé zadele produkovaly za tunely v obraně. Za Kalouskovy prezence, šmejda jednoho.
Já bych TOPku volil, nebýt tam tohohle ničemy. No, dnes i Pospíšila...

0 hlasů

Nechápu, proč se ti šmejdi perou o předsedu, když ten jejich zlodějskej spolek už je dávno mtrvý. Kam vstoupí kalous, tam to všechno umře, včetně těch chudáků parašutistů, co se zabili na těch jeho vyšmelených padácích.

6 hlasů

Kdo tleskal Klausově velezlodějině: napřed rozdělíme majetky, ovšem neřekl, že tak nějak mezi bratrstvem bolševické pracky, které nám tu velký disident nechal, pak až zákony? Nejsme jako oni, nejsme jako oni!! Kdo toho lumpa komunistického zlodějského Klausova staršího volil když ne zase a opět tento přemoudřelý národ slyšící tentokrát na to, jak se bude všechno zadarmo rozebírat? Dění u nás těžce nepochopili Rakušané a Němci, kteří se rychle naučili českou větu: Češi, nekraďte nám tady! a kde ty plakáty visely hned za hranicemi. Jací ti šmejdi? My šmejdi.

0 hlasů

Stále doufám, že bude Kradousek za ty své vraždící padáky potrestán. Ale už je asi pozdě.

5 hlasů

Tak mohl by mu otec Romana zarazit vidle do zad! Jinak víte, proč se za to nikdy netrestalo? Chyběly skutkové podstaty běžných hospodářských činů a na podvody to nešlo, tady tihle totiž spustili vždy tu samou písničku: já nevím, neumím, neznám, jsem blbej... a to není trestné. Nemusím dodávat, že za tleskání davů, které dělaly lautr to samé.

1 hlas

Hm., to už bude asi promlčené. Člen užšího vedení KDU-Čsl bratr Andrlík který ten šmejd šil již natáhl ráfky, a lidovecké vedení armády Šedivý-Kradousek již budou mimo hru. Máme nejdražší plachty na zakrývání palet v NZetu na světě. Jeden padákový komplet cca za mega. Ale dobře ošéfovaný smlouvou. Tak že se museli padáky odebírat i když se vědělo že jsou na_hovno.

5 hlasů

Jo, a kdo jim skočil na špek a volil je po jejich slibech jak nebudou nezaměstnaní...? Oni tam nevylezli z děr jako Trpaslíci v Pánu prstenů.

1 hlas

Vřdyck, když vidím nebo slyším tuhle odpornou, zlodějskou arogantní tlamu, tak si představuji, jak mu někdo šlápne na hlavu a vytékají z ní jen samá smradlavá houvna. Kdo povede HROB09 do záhuby, je úplně jedno. Jestli nenažraná bruselská homokláda, dobytek Černínů, Pfoserplína a nebo tohle bechyňský prase.

3 hlasy

Já vás musím upozornit, že to jsou jen reprezentanti tohoto národa. Z toxického hnoje prostě fialky nepokvetou. Vidím ale světlo na konci tunelu., ti mladí už neklavírují ty české náckovské kydy jako starší generace a třeba je začne svět a Evropa brát už vážně. Oni už nemají tu trapnou potřebu dokazovat, že nejsme méněcenní, k historii se staví nezaujatě a v Němcích nevidí fašistu nebo flašinetistu, když ani starší neznají rozdíl mezi těma dvěma slovy.

0 hlasů

Větší lidskou špínu, než je padákový vrah Kalousek, se stěží lze představit. Někteří ho ani za člověka nepovažují, vidí v něm zlověstného démona.

6 hlasů

buresa nemusim,kalouska taky ne a proto volim tomio!!!!!!!!!

2 hlasy

Má pravdu,předsedo!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi