Ministr dopravy
Dobeš odejde v prosinci z vlády. Zbabělec, zlobí se Peake

14.11.2012 09:15 Aktualizováno 14.11. 13:30

Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) odstoupí v prosinci bez ohledu na funkčnost centrálního registru vozidel. "Necítím od kolegů důvěru," řekl Dobeš při příchodu na zasedání vlády.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Daša Fuksova (52 hlasů) 14.11.2012 09:28

  Taky jste tak vysmátí jako ti dva na snímku? Taky se vám podařilo...

 • Zdenka Zwiebel (42 hlasů) 14.11.2012 10:26

  Tak když už to říká Peake, tak STATEČNĚ poslouchající každý příkaz,...

 • Jarda Horník (37 hlasů) 14.11.2012 10:55

  Myslím, že Kalouskova vláda už může klidně skončit, protože svůj úkol...

 • Pavel Haraším (28 hlasů) 14.11.2012 10:27

  Ne za zbabělost, ale za debilitu a totální ztrátu soudnosti bude...

 • Jaroslav Švorc (26 hlasů) 14.11.2012 09:59

  Šimurdo,poraď svému Péťovi,ať jde s touhle salámovou metodou do...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

KDO JE KAROLÍNA PEAKE???
"Karolína Peake – rodina její matky, Radky Kvačkové, rozené Šebkové, obdržela darem od maltézských rytířů Velkopřevorský mlýn na Čertovce (Praha – Malá Strana), kde dosud bydlí. Za co??? Karolína Peake má potřebu dostat se k moci v politice. Byla členkou ODS, ale nemohla se protlačit na přední místa (jo, naši modří kmotři tam jen tak někoho nepustí, jen své vyvolené a posichrované, Karolína zosobňuje totiž cizí elitářské zájmy), takže tudy cesta nevedla, musela odejít, nechtěla být řadovou členkou. A kdopak ji v tom přímo podporuje?
Její vlastní manžel. A kdopak to je? Charles Peake. Narodil se v Sydney hongkongskému Číňanovi a české matce, jejíž rodiče v roce 1948 do Austrálie emigrovali. Anglické příjmení si nechal po adoptivním otci, který byl Američan. Peake v USA získal titul MBA na The Garvin School of International Management, kde pracoval pro renomovanou investiční společnost ErnstYoung, Goldman Sachs. Pak se v roce 1995 objevil „náhodou“ v Praze.Kde měl zabezpečené místo? V Citybank, dál následovala Commerzbank (netřeba dodávat, že tyto 2 banky spolu ještě s dalšími třemi, včetně Goldman Sachs a americkým FEDem prioritně hrají se světem špinavou a chamtivou hru a přivedly svět na pokraj obrovské krize) a coby předseda představenstva také vedl firmu Czech On Line, která provozovala webový portál Volny.cz. Pak následovala spousta dalších společností, mezi nimi i vedení Unipetrolu, odkud byl panáček Peake vyhozen, neboť pro Francouze vedl zkorumpované výběrové řízení, ale nevydařilo se, přišlo se na to. Měl by být za mřížemi, ale pánové ve vedení se dohodli, že budou obě strany mlčet, ale on musel opustit post. Nyní se sice oficiálně věnuje obchodu s realitami. Je to americký grázl, stejný jako všichni lumpové v bankách, co manipulují a okrádají celý svět!!! Karel Gott řekl, že světu vládnou lóže a elity, má bohužel pravdu. Karolína – maltézští rytíři (proto si rozumí se Schwarzenbergem a jeho Bilderbergem), její manžel – investiční zloděj velkého kalibru, přímo ze zdroje – z Ameriky z bandy kolem Goldman Sachs!!! Tak tady máme zase další plevel, mělo by se s tím něco udělat".
Je to arogance nejhrubšího zrna. Názorná demokracie občanské strany. Byla tato "hvězda" VeVerek volena voliči? Byla. Měla by se těchto voličů ptát, jestli jí dají mandát přepřahat za jízdy do dalšího chléva. Jim to ani nepřipadá. Jak se dostanou ke korytu, neví kdy přestat mlaskat. Pan Baťa měl pravdu – „Není ekonomická krize, jen a jen morální krize."

10 hlasů

(koluje internetem)Autor Jan Sladký
Česká televize, její cenzurní oddělení krycím názvem Divácké centrum mi opět vymazalo příspěvek se závadným obsahem. Tady je:
Všem jásačům, kteří jsou u vytržení z toho, jak jsme to natřeli nedemokratickému systému, jak jsme se konečně vymanili z totality, jak si konečně vládneme sami, jak je teď vše dokonalé a jak tedy konečně už máme, co jsme chtěli, specielně panu Běhounkovi, Edanovi, Martinovi i Josefovi (ti nejvíce jásali na diskusi Retrománie) vzkazuji
toto:
Zkuste si představit, nebo ještě lépe konkrétně zjistit, jak bydlí a z čeho žijí např. Milouš Jakeš, nebo Lubomír Štrougal. A to byli nějací prominenti režimu, který nás všechny utiskoval. To byli nějací totalitní hlavouni. Uzurpátoři.
Zjistěte si, jak si ve svých funkcích pomohli.
Potom si zjistěte, jak bydlí a z čeho žije Stanislav Gross, Aleš Řebíček, bývalý ministr dopravy, Marek Dalík, kam jezdí na dovolenou Mirek Topolánek a další.
Nedávno toto učinil český bulvární tisk. Uveřejnil, jak žijí bývalí prominenti. Zjistil např., že Milouš Jakeš žije v domku, který spoluvlastní se svým bratrem, žije z důchodu a tento tisk dále škodolibě uvedl, že jeho sousedé jej často vídají v místním řeznictví, kde vždy nakupuje nejlevnější druhy masa. Např bůček a nožičky. Žužla. Tak dlouho
byl ve funkci a takto mizerně se zabezpečil na důchod. To Gross je jinčí kabrňák. Tento mašinfíra může ve svém bytě na Floridě dělat na všechny dlouhý nos a snídat kaviár. Ale byl to sociální demokrat. A myslel to upřímně. Nebo Řebíček může své nemovitosti v zahraničí střídat podle ročních období. Dalík s Topolánkem jistě budou mít ve své vile v Toskánsku jistě též vystaráno.
Dále si představte toto: Za bolševika byla totalita, ale byly i velice schopné podniky, které uměly světové výrobky:
Tatra (suverénně vyhrávala Dakar), Škodovka, Poldi, která uměla takové materiály, že jsme vyráběli vlastní endoprotézy, Plzeňský pivovar, křišťálové sklo, české, to byl pojem a další.
Vyřídili jsme si to s bolševikama, konečně jsme si svobodně vydechli a novodobý stát za dvacet let toto všechno rozprodal. Stát rozprodal i ty školky, a kulturní domy, které si lidi stavěli v akci „Z“. Tedy zadarmo. Pro sebe. Stát dokonce rozprodal a nadále prodává byty, které si lidi šedesát let i více let vlastními náklady zvelebovali (stát do nich nedal nic) v domnění, že tak činí pro sebe a pro své děti. Stát prodal i úspory lidí, když prodal banky.
Za to všechno stát získal obrovské miliardy navíc, neboť kromě toho po celou dobu vybíral daně, sociální a zdravotní pojištění, jako každý jiný kapitalistický stát, pro který jsou daně jediným příjmem.
Zkuste si položit uvedené vedle sebe, a zkuste odpovědět na otázku: „Kde všechny ty miliardy jsou?“
Kde jsou, když po dvaceti letech třeskuté svobody máme státní rozpočet v hlubokém deficitu. V takovém deficitu, že musíme omezovat výdaje a utahovat opasky. Pak si znovu projděte Janotův balíček a zamyslete se, komu je utahováno: Vyšší DPH – nejvíce pocítí rodiny s dětmi a důchodci. I ti musí denně jíst. Zmrazení důchodů současně
s výrazným nárůstem nájemného. Obojí se bere i platí každý měsíc. Cílenou skupinu netřeba označovat. Omezení
sociálních příspěvků. Mateřská, nemocenská, podpora v nezaměstnanosti, sociální dávky. Grosse, Řebíčka, Dalíka,Topolánka se nedotknou. Poplatky ve zdravotnictví. Podle vlády nelze vyloučit důchodce, neboť by se celý systém
zhroutil. Přeloženo do češtiny: Zdravotnictví musí zachránit důchodci. Mladý člověk v produktivním věku obvykle k lékaři nechodí. Vysoký krevní tlak, cukrovka, bércové vředy jej přepadají obvykle ve věku důchodu. Proto celý svůj produktvní věk odváděl daně a platil si zdravotní pojištění, aby mu bylo pomoženo, až jej přepadnou stařecké
neduhy.
Pravda, státní zaměstnanci (tedy i poslanci) přijdou o 4% svého platu. Zde je nutno ale připomenout, že z částky nad 82.420,-Kč/měsíc již dva roky neplatí ani sociální, ani zdravotní pojištění. Dostatečná kompenzace. Ne?
Pozn. Nakonec státní zaměstnanci nepřijdou o nic. Ubránili se.
Tak kde, sakra, jsou ty miliardy za rozprodaný stát?
Souhlasím s Vámi, jásači. Za bolševika nebyla svoboda, bylo omezené cestování. Z dnešního pohledu mi to ale připadá jako selanka, proti tomu, v čem žijeme nyní.
Z diskuse na Retrománii (než jí DC začalo cenzurovat) tyto pocity vysvítají. Lidé se mnohdy vyjadřují neobratně,nechávají se strhnout k detailům (jestli byly dřív lepší boty). Ale zpod textu je cítit, jak se jich zkreslování pořadem
Retrománie zajídá. Právě tento moment, tato taktika je nejužívanější metoda jakékoli propagandy. Odvést pozornost od velkých problémů současnosti vystavením banálního cíle a strhnout diskusi kolem prkotiny.
Za bolševika byla nesvoboda. Byli jsme nadšeni i dojati, když jsme zvonili klíči. Nevěděli jsme, co nás čeká. Bolševik nás čtyřicet let strašil kapitalismem. Dneska vidíme, že měl pravdu.
Jan Sladký

12 hlasů

Už jenom (LIDEM) je něco,co si málo z nás dokáže představit. Nikomu nevnucuji svůj názor,ale tahle strana ušítá horkou jehlou,je totálně rozložená!Tohle už není pol.strana ale vřed! Vliv ,informace a peníze hovoří.

8 hlasů

Uz je to tu Janousek ukoluje milku za tech 57mega,jsou to gauneri :(

9 hlasů

Peakova je nevycuranejsi picka , nic nedela a tak taky nec neriskuje , ze by zkazila .

15 hlasů

Samozřejmě,že Dobeš nemá ve vládě co dělat a to samé platí o Peake.A pokud je Dobeš zbabělec je Peake sv..ě.

15 hlasů

Pravičáci jsou slušní lidé. Třeba tenhle se živí podvody se zprostředkováním práce v německu. Viz Černé ovce 12.11.

http://janzima.blog.idnes.cz/c/296656/Nejsou-Anonymous-jen-partou-zlodeju.html

13 hlasů

Myslím, že rozlišovat gaunery na levicové a pravicové nás zbytečně zdržuje od nějaké pořádné defenestrace!

12 hlasů

...pokud vím tak Peake má sama problém s tou vilou-a podivným prodejem-i v poslanecké sněmovně ji nabádají ,aby odešla.Tak uvidíme jestli je i ONA ZBABĚLÁ:-)...

19 hlasů

Ačkoliv je Pavel Dobeš totálně zkorumpovaná a manažersky neschopná loutka, není to zcela jistě důvodem k jeho odvolání.
Ani zpackané registry!
To se potvrdí tím, že po něm přijde opět člověk stejných "kvalit"!

Do funkcí ve státní moci a správě se nikdy nedosazují lidé na základě morálních a kvalifikačních kvalit a nikdy se pro jejich nedostatek a neschopnost neodvolávají.
Za vším jsou mocenské zájmy a lobby. Zájem národa je na posledním místě!

20 hlasů

Myslím, že Kalouskova vláda už může klidně skončit, protože svůj úkol splnila. Církvím zajistila nepředstavitelné dary a hlavně svým chlebodárcům ohromné zisky. Z výročních zpráv hospodaření bank je zřejmé, že českou vládu musí vynášet do nebe. Zatímco v celé Evropě banky živoří, z Čechů se podařilo bankám vytahat o desítky miard korun víc než loni. Doslova zlaté časy. A to máme krizi. Tedy v Čechách o ní bohatí neví, tu táhnou je zmastnanci a důchodci.
A to je zásluha této vlády, ale hlavně Peake a Lidem, protože ta jí drží u koryta. Myslím, že tak "morální" političku jsme u nás ještě neměli.

37 hlasů

Zcela s vámi souhlasím. Akorát si nedovedu představit jakoukoliv nápravu ze současné politické garnitury. Vy ano? Kdyby je alespoň vždy po ukončení funkce popravili jako Kukulína, byla by jistota, že se jinou dírou nevrátí. Ale takhle?

10 hlasů

Drž vládu, Karolinko,...drrž!!!

7 hlasů

Chtěla bych, aby měli ženy větší zastoupení v parlamentu a ve vládě. Přijde mi, ze tam moc žen není, protože v Čechách si ještě lidi myslej, že ženská jenom udržuje oheň.
Žena je dnes součástí světa stejně jako chlapi a myslím, že by se k nim společnost neměla chovat tak, jak třeba čtenáři zde ke Karolíně Peake. Mě by se líbilo, kdyby mělo víc ženskejch práci jako senátor nebo jako ministr. Aji by se nám pak líp zařizovali ty zákony co chceme aby se začali používat. Chlapi už prostě dostatečně předvedli, že s dopravou si neporadí, ministra po Dobešovi by prostě měla dělat ženská.

8 hlasů

Já bych tam poslal dělat toho ministra moji starou...alespoň bych od ní měl pokoj...

11 hlasů

To by se Vám líbilo! To by chtěl každý kdo je déle ženatý :)

7 hlasů

Je vidět, že i mezi muži se najdou takoví, co znají svoje meze. Jako manžel paní ministryně byste se měl ale musel více zajímat o domácnost, kupřídkladu žehlit halenky a obstarávat domácí zvířectvo, nejen lelkovat u počítače a předstírat práci...

8 hlasů

..nemáme domácí zvířectvo...jsem na domácí zvířectvo alergický...

5 hlasů

Už dávno jsem, Pavlíku, pochopila, že jako jediný domácí mazlíček své ženě vystačíš jen ty sám:-)))

10 hlasů

Re:Anezka Hodinova 14.11.2012 10:30
Spurna

Tak se nabidni!Urcite te tam prijmou,potrebujete tam jeste vice takovych jako je ta k.peake.Ctenari se chovaji k te k.peake tak jak si zaslouzi.Kecy,sliby a lzi ctenare na jeji stranu nepritahnou.

16 hlasů

Ale kuš, prolátlý provokatére!:-)))

10 hlasů

Paní Zdeno, měla byste se více zastávat nás žen a nebýt zrádcem našeho pohlaví.

8 hlasů

Paní Anežko, jste na této diskusi zřejmě nová, a tak asi netušíte, že já jsem ve skutečnosti jen jakýsi Ford z Písku:-)))

10 hlasů

:-))) Protestuji ! Také jste já! :-))))

7 hlasů

:-))) Ale jistě, ten prostor je na vyjmenování mých nicků tak malý, že jsem uvedla jen ten neznámější. Jinak se samozřejmě omlouvám, pane Josefe, můj takénicku, a přeji krásný večer!

5 hlasů

Ne za zbabělost, ale za debilitu a totální ztrátu soudnosti bude Nečasova vláda poslední pravicová na dlouhé roky.

28 hlasů

Tak když už to říká Peake, tak STATEČNĚ poslouchající každý příkaz, který ji ještě chvilku udrží u koryta... Oni jsou tam vůbec všichni mimořádně stateční, snad by si to mohli dát i do názvu, jméno strany "Sedm statečných" by bylo pro veřejnost zároven i informací o počtu jejich mimořádně "velké" členské základny.

42 hlasů

Zdeničko,přivedla jste mě na myšlenku,nemají náhodou odstupující členové vlády na několika měsíční nárok na vůz s řidičem?Pakliže ano, nedivím se panu Dobešovi jako ministru dopravy,že nepospíchal s demisí.Při frekvenci výměny ministrů nechce zhoršovat dopravní situaci v Praze.

10 hlasů

:-))) Tak vidíte, je to sice nestatečnej, ale hodnej a ohleduplnej kluk!

7 hlasů

Podle mě by měli vypadnou oba,celá ta sebranka z VV.Peak se dobře uživý i jako realitní makléřka)

23 hlasů

Čím se živýte vy? Psaní to asi nebude, co?

6 hlasů

tak se s toho hlavně nepodělej!!!!!

14 hlasů

Šimurdo,poraď svému Péťovi,ať jde s touhle salámovou metodou do hajzlu.Poraď mu ať se hodí,ještě dnes,marod a podá demisi.Stejně už nic nenapravit nemůže,ani kdyby všechny své ministry měnil každý den ,jenom to bude mít stále horší a horší.

26 hlasů

Když politik na téhle scene uvidí foťák, má s ostudou koukat do země, sklonit zrak, né se tlemit do objektivu a následně nám do čumáků z fotky.D Co si dneska ti zloději dovolí, jít kolem pankráce a usmívat se na mě z poza mříží, to je v pořádku, ale takhle ustrojení a na svobodě? To je škandál! Císař pán by měl přestat tajtrdlíkovat se psem a něco začít dělat, takhle to naše uhersko-bavorsko brzo dojodluje.

24 hlasů

Vítek poručil, Gross Peake splnila, vše dle Kodexu.

18 hlasů

Taky jste tak vysmátí jako ti dva na snímku? Taky se vám podařilo "odklonit" pár milionů pro sebe? Taky berete požitky o kterých se obyčejným občanům ani nesnilo?
Když ne, tak jste po revoluci nasedli na špatný vlak, ti co pochopili o co půjde, jsou už za vodou.

52 hlasů

Re:Daša Fuksova 14.11.2012 09:28
"ti co pochopili o co půjde, jsou už za vodou".

Bud to byli podvodnici anebo zavodnici z te prave staje.

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.