Spolupráce s StB
Dobrovský: Kdyby se Babiš přiznal, možná jsme mu mohli odpustit

31.05.2018 12:01

Luboš Dobrovský, bývalý disident, chartista a polistopadový ministr obrany, odmítl převzít Cenu Bezpečnostní rady státu od premiéra v demisi Andreje Babiše. Vadí mu, že předseda hnutí ANO spolupracoval se Státní bezpečností a ve vládě uplatňuje "antipolitiku". Vyznamenání by si nepřevzal ani od prezidenta Miloše Zemana.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Mach (5 hlasů) 31.05.2018 12:40

  Za dvacet pět let nám předvedli politici z ODS, ČSSD, KDU a další jak...

 • František Mach (4 hlasy) 31.05.2018 12:44

  Pane Dobrovský i malé dítě v této zemi ví že to vše je na objednávku...

 • Vítězslav Neumann (4 hlasy) 31.05.2018 13:34

  Pane Dobrovský! Vy nabádáte ke lži pana Babiše? Celý národ ví, že...

 • Jan Novak (4 hlasy) 31.05.2018 12:16

  Řídí stát jako firmu - a jak jinak chcete ridit prumyslovy stat ?...

 • Guru Jára (3 hlasy) 31.05.2018 12:33

  Dobrovský...další darebák a zaprodanec polistopadového vývoje!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nevíte někdo kolik bylo zatčeno a devastováno občanů a rodin komunistickou stranou, tj, za dobu jejich působení do roku 1970, tehdy soudruha Dobrovského ?

0 hlasů

Nevíte někdo kolik bylo zatčeno a devastováno občanů a rodin komunistickou stranou, tj, za dobu jejich působení do roku 1970, tehdy soudruha Dobrovského ?

0 hlasů

Pánové "diskutéři", nevím, co vás vede k tomu, že ze sebe děláte blby a nechápete, že diskuse není o tom, kdo je sprostější a víc uráží druhé. ale o tom, že pokud někdo zveřejní svůj názor a druhý má názor jiný, pak oba, pokud ovšem na to mají, uvedou proč a v čem pokládají názor toho druhého za chybný a totéž může udělat i ten druhý. Bez nadávek, bez urážek, prostě jako inteligentní lidé, kteří vědí a chápou prostý fakt,, že nikdo není neomylný, ale ctí zásadu, že každý může mít názor, který možná přinese určitá zlepšení nebo poukáže na chyby v názoru jiném. To je totiž základ každé diskuse, jen neurvalci a fanatici tuto jednoduchou zásadu pochopit neumí - oni totiž, protože jsou fanatiky, jen papouškují názor či nápad druhého, aniž by se snažili pochopit, proč takový názor nepřijímají všichni a bez výhrad - oni si totiž (tedy ti fanatici) myslí, že jen ten jejich názor je ten správný a místo použití vlastního mozečku by nejradějí diskutovali s klackem v ruce. No, a když se sejdou dva fanatici s odlišným názorem, pak je z toho jen nechutné bahno nebo, pokud na svoji stranu získají další fanatiky, třeba i světová válka.. Oni toiž nechápou že ti, kteří je zneužívají a využívají, je klidně odhodí v okamžiku, kdy už je nepotřebují a nejradějí by je zlikvidovali..
Historie zná mnoho případů, které to potvrzují - jen jeden obecně známý - Hitlerovi při nástupu k moci pomáhaly dobrovolné sbory fanatiků, známé jako SA. V okamžiku, kdy si Hitler svoji moc zajistil, začaly mu SA překážet a tak se jich prostě zbavil a začal od hlavy - od jejich vůdce Röhma. Fanatik bez vůdce je jen ovcí, co ztratila stádo. Neví kudy kam a tak bije kolem sebe a je mu zcela jedno, koho bije. SA ztratily svůj smysl a z hnědých košil zůstal jen sbor blbečků
Vím, že tato připomínka fanatiku a blbu asi nepomůže k tomu, stát se homo sapiens, neboť ani neví, kdo to je. Nejhoší, co může, je setkání s blbem, pravil kdysi pan Werich. Můžeme jen doufat, že zdejší "diskutující děti" k rozumu přijdou, jakmile ztratí ono stádo - tedy své spolužáky.

0 hlasů

Chudák stará, vidí, že je nicka a nikdo si o něj neopře ani kolo. Tak ze sebe dělá hrdinu aspoň na papíře. Tento hrdina by se měl zodpovídat z likvidace naší armády před soudem a ne si otírat o lidí, kteří jsou o mnoho levelů nad ním!

0 hlasů

No Bóže tak bude židovskej dědek bez ceny, už vidím, jak to Burešovi trhá jáítra, že kverulant Dobrovský nedostal medaili, asi mu ji doručí Česká pošta.

0 hlasů

web EPRAVO.CZ, a.s. dne 6.5.2018
Státní zástupce Jaroslav Šaroch varoval policii, že pokud v průběhu vyšetřování kauzy Čapí hnízdo nedodá pro svá tvrzení o vině premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) a jeho blízkých důkazy, jejich trestní stíhání zastaví.

1 hlas

Jestli je tato zpráva pravdivá, pak je to ovšem katastrofa obrovských rozměrů. Nejde jen o Babiše, ale o nás všechny. Jestliže někdo, kdo má možnosti kdykoli na kohokoli si objednat zničení pomocí policie a peněz (pochopitelně, jak jinak), pak demokratický stát skončil a lidé této země se stávají otroky těch, kteří jim ty peníze zneužitím demokratických zákonů ukradli a začínají je používat proti těm, kteří jim jsou nepohodlní. Pozor na ně, zatím jen občas vystrkují hlavy, ale kam to vede, to známe všichni velice dobře.

0 hlasů

Dobrovský, vy máte máslo na hlavě. Za vašeho kralování se rozkradly veškeré yásoby a i ybraně té bývalé ČSLA. Že máte ještě odvahu vylézat na světlo boží je až obdivuhodné. Holt, disident jako stehno.

1 hlas

Ty budes asi rudy curak, kdyz se ti styska po sluzbe na strazi socijalizmu.

0 hlasů

Debile.

0 hlasů

Debile.

1 hlas

Doba se změnila, bolševik byl zm.rd, ale co nám předvedla Havlovsko-Klausovská pakáž to nikdo po listopadu 89 nepředpokládal. Dlouho, o darmojedovi Dobrovskym nebylo skyšet, tak ať zaleze zesa tam kde byl doposud a hlavně ať se neprojevuje.

1 hlas

Bolševik. Bolševik dělal co si mohl dovolit. Spíš se pokuste se dopátrat toho, kdo a proč bolševika do Evropy (řes carské Rusko) nainstaloval. Jink s vámi souhlasím. Dle mě by ten Dobrovský měl být silně popotahován za rozkradení celé ČSLA.

1 hlas

A tohle ti nevadí, dyzýdente?
Agent StB Havel (tomis), prezident, zvolený komunisty, agent StB Dienstbier st. ministr, poté další agenti StB - ministři Vondra, Kocáb (MUK ve službách KGB), potom umělec Bartoška (Narcis), europoslanec za TOP 5,3 Štětina (Plavec), kandidáti na prezidenta agent StB pedofil Drahoš (BAS) a agent StB Horáček (Sázkař) atd.

3 hlasy

Nesebevědomý lidi si neumí přiznat vomyl. 20 let huctívali Klause i dyž už dávno věděli, jak s nima jebe. S Babišem to bude vobdoba. Mušíme to vydržet. Mladý generace se huž pomálu mění k lepčímu.

https://youtu.be/-OpPgoXtbBQ

0 hlasů

Bohužel...mně je 72 a přesto řeknu, stárnou a hloupnou...Odpuštění nechte pane tomu, komu náleží...

3 hlasy

Pane Dobrovský! Vy nabádáte ke lži pana Babiše? Celý národ ví, že jste to na něj vykonstruovali Vy a Vám podobní jako je Sobotka, Kalousek, Bělobrádek atd. Ostatně co se podvodu týče, tak Vy konkrétně by jste měl mlčet, protože v listopadu 1989 jste podvedl celý národ a bohužel to trvá dodnes. Zatím...

4 hlasy

Pan Dobrovský a Smetanová Ema,to je vražedná kombinace pro horký letní den. Paní redaktorka je typická češka, závistivá a hloupá, jak sama takto, nebo podobně charakterizovala čechy. Podle sebe, soudím tebe. Trefila se.

3 hlasy

Trouba a hňup, který dokonale sežral britskou superlež o novičoku. To je Babiš. Vlastně bychom měli těm prolhaným Britům poděkovat. Ukázali, jaké prostoduché a naivní tele Babiš je.

0 hlasů

Pane Dobrovský i malé dítě v této zemi ví že to vše je na objednávku politické mafie ODS, ČSSD a KDU s Kalouskem a tak nevím zač by se měl omlouval, naopak omluvit by se měli politici z ODS, ČSSD, KDU a TOP 09 za vznesená obvinění , která se neprokázala a vidíte oni pomlouvat mohou a obviňovat nevinného a to zcela beztrestně , tak kdo je v této zemi lump? Každému to už asi došlo jen politikům zkorumpovaným ne, ono vlastně ani nemůže, museli by přiznat že jsou lumpové.

4 hlasy

Tak on je zásadní rozdíl mezi politikou a politikařením, milý pane Dobrovský. Já žádnou politiku v této zemi nevidím, pouze žvanění a krasořečnění, které má zakrýt loupeživý charakter všech politických stran. Ideály se kamsi vytratily, všechny strany se již předvedly. V popředí je jenom boj o moc a o koryta... :-(((

1 hlas

Dobrovský...další darebák a zaprodanec polistopadového vývoje!

3 hlasy

Řídí stát jako firmu - a jak jinak chcete ridit prumyslovy stat ? Meli by to snad delat zelinari ,umelci a zvanilove bez vzdelani a praxe ?

4 hlasy

Za dvacet pět let nám předvedli politici z ODS, ČSSD, KDU a další jak zničit vše a jak udělat z lidí otroky pro zahraniční firmy a jak si nakrást a to beztrestně.
Takže ten kdo umí řídit firmu ja určitě lepší a zdravý rozum mi říká kde dělat u zkorumpovaného zlodějského politika či u firmy , která prosperuje velmi dobře.

5 hlasů

jo.nesmí ale krást,udávat,lhát a dělat podfuky jak jidáš-bureš-babiš.

0 hlasů

Ty váš aspoň jednoho člověka, kterého Bureš udal? Sem s tím!!! Jinak jenom papouškuješ kavárenské slinty.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 23/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.