Respirátory
Dodavatel ochranných pomůcek za stamiliony měl padělaný certifikát

12.05.2020 10:22 Aktualizováno 12.05. 12:51

Padělaný certifikát či certifikáty nesplňující evropské podmínky měly dodané ochranné pomůcky proti koronaviru z Číny za stamiliony korun pro ministerstvo zdravotnictví od české firmy LA Factory. Uvedl to v úterý server Seznam Zprávy. Majitel firmy Radek Švec popřel, že by předložil falešné nebo nevhodné certifikáty.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • megera megera (2 hlasy) 12.05.2020 10:49

  vojtěch a jeho kamarád jsou v tom silně namočeni,proč musí nakupovat...

 • Radola Alodar (2 hlasy) 12.05.2020 10:39

  Nejen "certiijkované" kšunty!Je třeba Hamáčkovi a Vojtěchovi prověřit...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 13.05.2020 04:59

  PŘED 75 LETY JSME ZASTAVILI HITLERA. KDO TEĎ ZASTAVÍ ANGELU...

 • - - (1 hlas) 12.05.2020 13:08

  Kdyby byla u vlády ODS, neměli bxchom do teď nic. Tak s těmi šmejdy...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ve stavu ohrožení bych to bral jako pokus o atentát.Přiživovat se na tíživé situaci je nechutné.

0 hlasů

S dementním šulinem Havlem to bylo často,kdy retardovany slizký estebák vykrádal krámy a lidé to za šulina čuráckého museli uhradit. Brzy nás to opět čeká s plazmou a budeme Štávovi platit 20 miliard! At žije žaba čurácká retardovaná s knírem a s Bojarem oba konfidenti policie z charty sraní a chcaní do dirý a práskání šulina retardovaného Havla!

0 hlasů

PŘED 75 LETY JSME ZASTAVILI HITLERA. KDO TEĎ ZASTAVÍ ANGELU MERKELOVOU?

O tom, že dnes není radno hovořit pravdu nejen pokud jste politik, ale i řadový občan, užívající sociální sítě, se jistě přesvědčil nejeden z vás. Totalitní praktiky současného režimu, který hlásá tu jednu jedinou pravdu se zatím projevují všude tam, kde to je možné. Tam, kde to možné není, nastoupí ochránci té jediné pravdy, aby veškeré opoziční, avšak pravdivé hlasy umlčovali či dehonestovali.

To, jak se nevyplatí říkat pravdu, poznal i maltský velvyslanec ve Finsku, Michael Zammit Tabona. Před pár dny pronesl výrok, s nímž není možné nesouhlasit. Výrok, který velmi trefně zhodnocuje současnou situaci v Evropě i samotné “zásluhy” Führerin Merkelové. To, že ono prohlášení padlo právě z úst velvyslance z Malty, jej k tomu, co řekl, opravňuje o to víc. Malta totiž patří k zemím, které jsou stávající invazí postiženy nejvíce. Umístění ostrova ve Středozemním moři a zároveň fakt, že je Malta členem EU, láká k jejím břehům statisíce afrických vetřelců ročně.

Spolu s italskými ostrovy Lampedusa a Sicílie tak patří právě Malta k invazí nejvíce postiženým územím. Proto se nelze divit tomuto prohlášení maltského velvyslance, které zveřejnil v pátek, v den výročí konce druhé světové války:

„Před 75 lety jsme zastavili Hitlera. Kdo teď zastaví Angelu Merkelovou? Ona naplnila Hitlerův sen! Ovládat Evropu.”

Když jsem před pár dny poprvé četla článek, zmiňující se o tomto výroku, tak jsem se s ním okamžitě ztotožnila. Jsem si jista, že hovoří z duše milionů Evropanů. Protože vím, že v poslední době zaujímá právě Malta velmi nekompromisně protimigrační postoje, neočekávala jsem, že by byl velvyslanec za svůj výrok jakkoli popotahován. Výrok jsem tak ani neměla potřebu komentovat, souhlasím-li bezezbytku, komentář netřeba.

Proto mne velmi udivilo, když jsem se dnes dočetla, že byl velvyslanec za svůj výrok vyzván k odchodu z funkce a dnes tedy rezignoval. Nevím, zda jeho rezignací postihy končí nebo zda bude vytrestán ještě jinak, ale po pravdě, ani bych se dalšímu trestu nedivila.

Můžete mluvit vulgárně, urážet kohokoli, kdo nepatří k chráněncům systému a nic se neděje. Ovšem v momentě, kdy si dovolíte se byť jen slovem dotknout jakékoli systémem protěžované osoby či skupiny osob, pak je zle. A nemusíme pro příklad ani chodit na Maltu, stačí připomenout žalobu na poslankyni Maříkovou, která přirovnala migranty k invazním druhům rostlin a zvířat, což je velmi trefné přirovnání. Ostatně, já sama pro tyto “migranty” používám raději slovo invazisté, neboť se mi jeví mnohem vhodnější v situaci, kdy se tito muslimští vetřelci nijak netají úmyslem Evropu ovládnout.

Merkelová si v roce 2015 před televizními kamerami pozvala migranty do Německa, potažmo do Evropy s tím, že vše zvládnou. Nic nezvládli. Každodenní znásilňování, krádeže, vandalismus, násilné útoky a halekání z množících se mešit po celé Evropě jasně ukazují, co její pozvánka způsobila. Miliony invazistů od té doby dorazily do Evropy a další jsou na cestě.

Maltský velvyslanec byl za svůj pravdivý výrok sesazen. S příchodem muslimů se Evropa vrací do středověku, kdy se za pravdu upalovalo. Začnou se časem za podobnou neposlušnost v EUchalífátu používat i jejich středověké tresty, zakotvené v právu šaría?

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pred-75-lety-jsme-zastavili-hitlera-kdo-ted-zastavi-angelu-merkelovou/

CZEXIT

1 hlas

Krizové situace vyžadují i krizová rychlá rozhodnutí.
Na to číhá spousta šibalů. Pozor na ně. Jen jejich
strana ODS presentuje, že všichni podnikatelé jsou
poctiví.

0 hlasů

vojtěch a jeho kamarád jsou v tom silně namočeni,proč musí nakupovat roužky přez překupníka,proč si to nemůže koupit ministerstvo,výmluvy,že naletěli je jen další tunel,,strana ano jsou stejní šmejdi jako ods,oda,top 09,piráti a pod.

2 hlasy

Kdyby byla u vlády ODS, neměli bxchom do teď nic. Tak s těmi šmejdy brzdi.

1 hlas

To jako že bychom si ty roušky nesměli ani ušít?

0 hlasů

Nejen "certiijkované" kšunty!Je třeba Hamáčkovi a Vojtěchovi prověřit jejich nákupy v Číně,ovšem včetně ceny toho na světě nejdražšího "leteckého mostu",kam se hrabe cena letu s nákladem trupu Airbusu!

2 hlasy

"certifikované"

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.