Dálnice D5 byla na 41. kilometru ve směru na Prahu uzavřena

Domácí
28. 10. 2016 15:54
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D5 byla na 41. kilometru ve směru na Prahu asi hodinu zcela uzavřena kvůli nehodě. Osobní auto tam zezadu narazilo do kamionu. Při nehodě byli zraněni dva lidé z osobního auta, na místě zasahoval vrtulník záchranné služby.

Podle mluvčího policie Jakuba Vinčálka policie odkláněla dopravu mimo dálnici. Krátce před polednem byl provoz uvolněn jedním jízdním pruhem, v místě se vytvořila asi dvoukilometrová kolona.

"Na místě jsme ošetřili jednoho lehce zraněného, převezen byl do hořovické nemocnice. Druhého pacienta si po vyproštění převzala záchranná služba Plzeňského kraje, byl transportován vrtulníkem," řekla mluvčí záchranné služby Petra Effenbergerová. Rozsah zranění druhého účastníka nehody zjišťuje.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Orawská Adéla

Další čtení

Obraz Elsinor V Františka Muziky se vydražil 4. června v aukci pražského Arthouse Hejtmánek za 13,95 milionu korun.

Muzikův obraz Elsinor V se vydražil za 13,95 mil. Kč, vyvolávací cena 4,5 mil.

Domácí
5. 6. 2026
Průvodem městem a závěrečnou soutěžní disciplínou vyvrcholil týdenní studentský festival Budějovický Majáles. Závěrečná disciplína, hra na Playstationu. Vlevo je vítěz a hlavní král Majálesu z Gymnázia Jírovcova.

Králem českobudějovického festivalu Majáles se stal student Gymnázia Jírovcova

Domácí
5. 6. 2026
Na železničním přejezdu u Prostějova se srazil osobní vlak s nákladním autem.

Po srážce osobního vlaku s kamionem u Prostějova je osm lidí lehce zraněných

Domácí
5. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ