Dva lidé zemřeli po srážce aut na Blanensku

Domácí
22. 4. 2017 19:15
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dva lidé zemřeli po čelní srážce dvou aut na silnici I/43 mezi Černou Horou a Závistí na Blanensku. Jednoho muže v kritickém stavu transportovali záchranáři do nemocnice U svaté Anny v Brně. Záchranáři odvezli také do dětské nemocnice do Brna dítě školního věku s lehčím zraněním na pozorování.

Podle mluvčího policistů Bohumila Maláška  zemřeli řidič a spolujezdec z osobního auta, kterým bylo 21 a 23 let, v kritickém stavu je řidič malé dodávky ve středním věku, který v autě vezl ženu a její dceru. "Příčinu nehody vyšetřujeme. Obě auta narazila po střetu ještě do stromu, každé do jiného," popsal nehodu Malášek.

Silnice I/43 patří mezi Brnem a Svitavami k jedné z nejnebezpečnějších. Stává se tam mnoho nehod, často tragických.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Le Penová po verdiktu odvolacího soudu řekla, že hodlá kandidovat na prezidentku

Domácí
7. 7. 2026
S velkým požárem pole bojují odpoledne desítky profesionálních i dobrovolných hasičů nedaleko Kšic na Tachovsku. Pole hoří na ploše přibližně 12 hektarů. Velitel zásahu si vzhledem k rozsahu vyžádal vyhlášení třetího ze čtyř stupňů požárního poplachu. Zhruba po 40 minutách se hasičům podařilo požár lokalizovat, takže se dál nešíří.

Hasiči na Tachovsku bojovali s požárem pole na přibližně 12 hektarech plochy

Domácí
7. 7. 2026
ilustrační foto

Policie a ČIŽP se zabývají hromadným úhynem ryb na Doubravě na Kutnohorsku

Domácí
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ