Kolona kamionů zpomaluje dopravu na D2 směrem na Slovensko

Domácí
16. 3. 2017 10:02
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dopravu na D2 směrem na Slovensko od rána komplikují kamiony, Slovensko pro ně uzavřelo přechod v Lanžhotě. Utvořila se asi tříkilometrová kolona. Na webu o tom informoval policejní mluvčí Pavel Šváb. Podle posledních informací začínají kamiony přes přechod opět jezdit.

"Vzhledem k tomu, že byl v Maďarsku státní svátek, slovenské komunikace jsou ucpané kamiony. Slovenská strana proto uzavřela hraniční přechod na D2 v Lanžhotě," vysvětlil Šváb.

Před hranicí se vytvořila asi tříkilometrová kolona postávajících kamionů. Pro ostatní vozy by měl zůstat průjezdný levý jízdní pruh.

"Situaci pomáhají řešit dálniční policisté z oddělení v Podivíně," doplnil Šváb. Přechod měl zůstat uzavřený ještě asi tři hodiny, podle Švába ale Slováci začali kamiony pouštět už nyní. Kolona by se tak měla začít pomalu rozjíždět.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Šálek Václav

Další čtení

ilustrační foto

Po požáru bývalého pivovaru v Klatovech našli hasiči torzo muže

Domácí
19. 10. 2025
Rozšířená expozice Archeoparku pravěku Všestary

Archeopark ve Všestarech láká na podzimní prázdniny s novou expozicí

Domácí
19. 10. 2025

Jednání o vládě za ANO povedou Havlíček a Schillerová

Domácí
Aktualizováno: 19. 10. 2025 22:07

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ