Na D1 u Prahy boural náklaďák, řidič nadýchal 2,6 promile

Domácí
7. 7. 2018 21:21
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Provoz na dálnici D1 nedaleko Prahy v sobotu večer zkomplikovala nehoda nákladního auta, které po nárazu do betonových svodidel skončilo na boku v příkopu. Řidič nadýchal 2,6 promile alkoholu, při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Nehoda se stala kolem 18,15 na 17. kilometru ve směru na Brno.

"Auto nejprve narazilo do betonových svodidel, bylo odmrštěno a skončilo na boku v silničním příkopu. Při nehodě unikla do okolí nafta," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Dálnice podle ní nemusela být uzavřena.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Karel Šanda

Další čtení

ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrh zákona omezuje telefony ve školách od roku 2027. Odborníci volají po věcné diskusi

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ministr Macinka mluví o „ústavním puči“, prezident Pavel považuje jeho slova za nebezpečná

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ