Na D1 u Prahy boural náklaďák, řidič nadýchal 2,6 promile

Domácí
7. 7. 2018 21:21
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Provoz na dálnici D1 nedaleko Prahy v sobotu večer zkomplikovala nehoda nákladního auta, které po nárazu do betonových svodidel skončilo na boku v příkopu. Řidič nadýchal 2,6 promile alkoholu, při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Nehoda se stala kolem 18,15 na 17. kilometru ve směru na Brno.

"Auto nejprve narazilo do betonových svodidel, bylo odmrštěno a skončilo na boku v silničním příkopu. Při nehodě unikla do okolí nafta," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Dálnice podle ní nemusela být uzavřena.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Karel Šanda

Další čtení

Vysílání Studia 6 České televize, 22. června 2026. Pracovníci České televize a Českého rozhlasu vyhlásili jednodenní výstražnou stávku

Černý den v televizi i rozhlase: Zaměstnanci stávkují a varují před ztrátou nezávislosti

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrat veder: Česko zasáhne vlna veder, rtuť teploměru může dosáhnout 35 stupňů

Domácí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Klempíř po protestech: Chvilkaři chtějí jen víc peněz, my plníme sliby voličům

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ