Na D2 se srazil kamion s dodávkou, dva lidé zraněni

Domácí
9. 4. 2018 15:50
Ve směru do města dálnice stojí, tvoří se kolony (ilustrační foto).
Ve směru do města dálnice stojí, tvoří se kolony (ilustrační foto).

Dálnici D2 uzavřela těsně před Brnem havárie kamionů a dodávky. Ve směru do města dálnice asi hodinu stála, tvoří se kolony. Dva zraněné vyprostili hasiči, podle kterých je od 16.00 místo nehody průjezdné pro osobní dopravu jedním pruhem.

Havárie se stala na 3. kilometru D2 krátce po 15.00, dobu dopravních komplikací nelze podle policie předvídat. Záleží na tom, jak rychle se podaří vyšetřit příčiny, odklidit vozidla a plně uvolnit průjezd.

Podle policejního mluvčího Petra Zámečníka se srazila dodávka a dvě nákladní vozidla. Snímek z dálniční kamery naznačuje, že dodávka vrazila šikmo zezadu do prvního kamionu, vzadu zůstal další kamion.

Řidiči mohou ucpanou dálnici opustit na exitu Blučina na 11. kilometru. Odklon vede směrem na Židlochovice, potom do Brna na Vídeňskou ulici a dálnici D1 na exit 194.

Provoz kolem Brna je silný, kolony se tvoří také na D1 ve směru na Prahu.

Autor: ČTK Foto: , Karel ŠANDA

Další čtení

V Českých Budějovicích by měl být při zimní olympiádě 2026 olympijský park

Domácí
12. 5. 2025

Poslední rozloučení s Jiřím Bartoškou se uskuteční 20. května v Rudolfinu

Domácí
12. 5. 2025
ilustrační foto

Firma EDF ujišťuje, že nikdy nejednala s úmyslem narušit český jaderný program

Domácí
12. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ