Na konci září nepojede kvůli opravě linka A metra

Domácí
17. 9. 2012 19:25
Pražské metro už zažilo několik výluk, poslední zářijový týden nepojede celá linka A (ilustrační foto).
Pražské metro už zažilo několik výluk, poslední zářijový týden nepojede celá linka A (ilustrační foto).

Poslední zářijový víkend čeká pražské cestující výluka celého metra A od stanice Dejvická až po Depo Hostivař. Informoval o tom v pondělí pražský dopravní podnik, podrobnosti o náhradním provozu zveřejní ve středu.

Důvodem výluky je rekonstrukce výhybek ve stanicích Dejvická a Náměstí Míru a další práce související s napojením prodloužení trasy z Dejvické do Motola.

Pražské metro letos zažilo už několik výluk, například o Velikonocích nejezdilo metro na trase C mezi stanicemi I.P. Pavlova a Vyšehrad.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační fotografie

Zástupce ukrajinského obranného průmyslu: Evropa musí zrychlit a přizpůsobit se

Domácí
24. 5. 2026
Energetici čistí při aktuální odstávce jaderné elektrárny Dukovany jeden ze šestice parogenerátorů. Unikátní projekt čištění vyvinuli odborníci plzeňské Škody JS, která je součásti skupiny ČEZ, a francouzské společnosti Framatome.

Energetici v Dukovanech čistí parogenerátor, projekt vyvinuli i experti Škody JS

Domácí
24. 5. 2026
ilustrační foto

Byty zdražily o 158 procent, nájmy o desítky procent. Dostupnost bydlení se zhoršila

Domácí
24. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ