Turismus
Dostálová: Evropskou komisi kvůli voucherům vyzveme k jednání

22.05.2020 13:11

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová bude chtít vyzvat Evropskou komisi kvůli voucherům k bilaterálnímu jednání.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (4 hlasy) 22.05.2020 13:56

  Evropská unie, potažmo Evropská komise, je veřejný nepřítel číslo 1....

 • aztek polni (2 hlasy) 22.05.2020 16:03

  Horší bylakorát dementní šulin čurácký vylhaný koko zkuv slizký...

 • S Vrba (1 hlas) 22.05.2020 19:17

  Překvapuje mne, že všechny cestovní kanceláře, tedy soukromé...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 22.05.2020 19:12

  MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD Vzpomínáte...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PROČ BY MĚLI PLATIT PRACUJÍCÍ ZE SVÝCH DANÍ PLATIT SOUKROMNÉ SUBJEKTY !!!SOUKROMÁ FIRMA JDE DO INSOLVENCE A NEZAPLATÍ VICE NEŽ 30 % ZE SVÉHO DLUHU I KDYŽ MÁ PÁN MAJITEL NĚKOLIK TOVÁREN !!KUR. KDE TO JSME !§DALE SI JEZDI V LUXUSNÍCH AUTECH A NA LUXUSNÍ DOVOLENOU !!!VŮBEC JIM NEVADÍ ŽE TOMU KOMU NEZAPLATILI ZA ODVEDENOU PRÁCI NEMÁ NA MZDY SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ !! TI ABY NEUMŘELI HLADY TAK SI MUSÍ VZÍT LICHVÁŘSKOU PŮJČKU K VŮLI KTERÉ SPADNE EXEKUTOROVI DO PASTI !!!! PROČ ??PROTOŽE KDYŽ JE BEZ PRÁCE TAK MU NIKDO JINÝ NEDÁ PŮJČKU !!!! PROČ TĚMTO LIDEM NEZABAVÍ VEŠKERÝ MAJETEK ABY POKRYLI DLUHY ??? ASI JE TO TÍM ŽE TENTO STÁT ASI OVLÁDÁ POLICEJNÍ,POLITICKÁ ,PODNIKATELSKÁ A JUSTIČNÍ MAFIE ???

0 hlasů

Překvapuje mne, že všechny cestovní kanceláře, tedy soukromé podnikatelské subjekty, mají zachraňovat klienti, když cestovky mají být pojištěny. Současně si kladu otázku, kdo vlastně vládne v této zemi, zda vláda vzešlá z voleb nebo nějaká podivná komise.

1 hlas

MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD

Vzpomínáte si na případ sedmileté Emily Jones, která byla zavražděna migrantkou, když si hrála v parku? Původní zprávy hovořily o tom, že se mělo jednat o Somálku. Tehdy se jednalo pouze o spekulace na základě svědectví v parku přítomných občanů. Nicméně nyní je již jisté, že vražedkyní je Albánka, což ovšem nemění nic na faktu, že se jedná o muslimku, tedy opět je zde ta dobře známá souvislost mezi náhodnou vraždou a islámským útočníkem s nožem.

Žena byla obviněna z vraždy sedmileté dívky, která byla ubodána k smrti, když hrála v parku. Eltiona Skana, 30, je obviněna z vraždy Emily Jonesové, která byla zabita při nevyprovokovaném a náhodném útoku v Queen ‘s parku v Boltonu v neděli, 22. března. Skana, která je původem z Albánie, byla na místě zatčena a později zadržena podle zákona o duševním zdraví. Vražedkyně předstoupí v úterý 26.5. před manchesterský a salfordský soud.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

V poctě vzdané po smrti Emily její rodiče prohlásili: “Emily bylo sedm let, naše jediné dítě a světlo našeho života. Vždycky byla plná radosti, lásky a smíchu. Emily se usmívala a byla krásná uvnitř i venku. Měla srdce velké jako její úsměv.” Dodali: “Je opravdu srdcervoucí probudit se do světa bez Emily; nemůžeme pochopit, proč se to stalo. Rádi bychom poděkovali veřejnosti, která nám v parku pomáhala, a vyjádřili vděčnost pohotovostním službám za to, že učinily vše pro záchranu života Emily.”

V úterý tedy proběhne soud s vražedkyní, jejíž totožnost je již známa. A myslím, že jen málokdo pochybuje o tom, že podobně, jako mnozí další muslimští vrazi či násilníci napříč Evropou, bude shledána psychicky nemocnou. A opět bude vše prezentováno stylem “nic s ničím nesouvisí”. A to možná i právě proto, že je vražedkyní muslimka.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-migrantka-ktera-zabila-sedmiletou-emily-jde-pred-soud/

CZEXIT

1 hlas

Evropská komise je mi ukradená,ale nechám si ukrást vynaloženou úhradu za zájezd,který se nikoliv mojí vinou,neuskutečnil.Cestovky musí peníze vrátit každému,ta ropucha Dostálová včetně paralytika Zemana nechť drží huby!Které cestovky to neunesou,tak nechť zkrachují,co jako by mělo být?

0 hlasů

Horší bylakorát dementní šulin čurácký vylhaný koko zkuv slizký estebácký Havel retardovaný chudák orangutaní zrůda vymazaná a dutá! Odporná špina čurácká s knírem zlodějská za nichž se většina styděla za šulina retardovaného žabího koko zkuv!

2 hlasy

nenechám si ukrást...

0 hlasů

Evropská unie, potažmo Evropská komise, je veřejný nepřítel číslo 1. Odpor a odboj proti této bolševické nestvůře je naším přirozeným právem. Platí to dvojnásob, pokud je v čele Evropské komise Němkyně. Němkyně !!

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.