Hlavní město
Erotický klub v ohrožení. Pražané ho zachraňují peticí

19.11.2019 12:47 Původní zpráva

Největší pražský erotický klub je stále v existenční nejistotě. Náměstek primátora Pavel Vyhnánek dlouhodobě usiluje o vystěhování Showparku z Holešovické tržnice a jednání s městem o koordinovaném postupu uvázla kvůli soudnímu sporu na mrtvém bodě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 20.11.2019 08:28

    https://manipulatori.cz/

  • Karel Nakobyl (1 hlas) 19.11.2019 16:11

    Hřib by si mohl ty umělkyně vzít na radnici,alespoň by tam měli co...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POSLANCI CHTĚJÍ ZAKÁZAT SLEVOVÉ AKCE V OBCHODECH ASI MAJI STRACH ???? NĚKTERÉ PORODNICE CHTĚLI NABÍZET PŘI PORODU AKCE RODIČKA A 1+1 !!! MANŽEL A OTEC DÍTĚTE !!!

0 hlasů

POSLANCI CHTĚJÍ ZAKÁZAT SLEVOVÉ AKCE V OBCHODECH ASI MAJI STRACH ???? NĚKTERÉ PORODNICE CHTĚLI NABÍZET PŘI PORODU AKCE RODIČKA A 1+1 !!! MANŽEL A OTEC DÍTĚTE !!!

0 hlasů

Svatá prostoto! To je neuvěřitelné, jaké KURWY si pražáci vydržují. Klinické anarchisty, Šwarcemberské fašisty, Mašínské teroristy, love-hate senátory, smažky a huliče, václavácké dealery, Rittigy, Kolibříky, Mazánky...

Opravdu, prohlásit Prahu za zvláštní území jako třeba DC Washington a povolit vstup A HLAVNĚ VÝSTUP pouze na vnitrostátní pas jak uvnitř SSSR v bývalých dobách komunismu.

0 hlasů

IMIGRANTI SI ULOVILI DVĚ DÍVKY A BESTIÁLNĚ SE NA NICH STŘÍDALI A NATÁČELI NA VIDEO

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly v podstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální zesměšňující divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma z bujarého života azylanta v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně ?

https://pravyprostor.cz/imigranti-si-ulovili-dve-divky-a-bestialne-se-na-nich-stridali-a-nataceli-na-video/
----------------------------------------
FRANCIE JE DÍKY ISLÁMU, MASOVÉ IMIGRACI A SLUNÍČKÁŘŮM V ROZKLADU A SMĚŘUJEME K ÚPLNÉMU KOLAPSU

Francouzská policie policie, ale i celá společnost je infiltrována džihádisty, již sedm pařížských policistů bylo odzbrojeno a dalších 33 je podezřelých. Vidíme zde důsledky sluníčkáři prosazované masové imigrace a islamizace.

Od teroristického útoku islámského policisty Mickaëla Harpona na své kolegy přímo na policejní prefektuře v Paříži počátkem října bylo odzbrojeno už sedm zdejších policistů kvůli džihádismu. Dalších 33 podezřelých je od té doby nadále prošetřováno. Informoval o tom ve středu deník Le Figaro. Vedení francouzských bezpečnostních složek bylo překvapeno, jak snadno byla prefektura infiltrována teroristy a zahájilo rozsáhlé prověřování. My tím překvapeni nejsme. Čekal by někdo rozumný v islamizované politickou korektností ovládané Francii někdo něco jiného?

https://pravyprostor.cz/francie-je-diky-islamu-masove-imigraci-a-slunickarum-v-rozkladu-a-smerujeme-k-uplnemu-kolapsu/

CZEXIT

0 hlasů

Hřib by si mohl ty umělkyně vzít na radnici,alespoň by tam měli co dělat.

1 hlas

Myslím, že bukanýři už ten bordel na radnici mají :-)

0 hlasů

PIRÁTI S PRAVICI VÁM VŠECHNO ZRUŠÍ A ZAKÁŽOU §§§ALE CO JSTE CHTĚLI A CHCETE TAK VÁM TO PATŘI !!!
NO KDY VÁM PŘIKÁŽOU CHODIT V BURKÁCH CHA CHA
Milan Šmid
Diky komediantovi co jezdil po hradě na koloběžce !!!!Ten prosadil s kamarady s charty a OF aby se kuponova privatizace otevřela zahraničnim firmám !!!!!Klaus chtěl aby to zůstalo v Českých rukách formou zaměstnaneckých akcionařu !!!!!!! Ale co čekat od alkoholika který se nechal zvolit za prezidenta komunisty !!!! A ZA CO ???ZA BEZTRESTNOST KOMUNISTŮ, ESTEBÁKŮ A SLIBU ŽE BUDE PREZIDENTEM SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY !!!!!TO JE CHARATER ČLOVĚKA TO MU NIC NEŘIKALO ŽE ?????? Co co to je milion chvilek ??Proč se většina s nich chová jak fašističti fanatici ??? PROČ POLICIE A JUSTICE NEKONÁ ???? TA SEBRANKA POD VEDENÍM MINÁŘE SI MŮŽE BEZTRESTNĚ URÁŽET NEJLEPŠÍHO PREMIÉRA A PREZIDENTA V HISTORII ČR S PODPOROU ČT ????

0 hlasů

https://manipulatori.cz/

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi