Hlavní město
Erotický klub v ohrožení. Pražané ho zachraňují peticí

19.11.2019 12:47 Původní zpráva

Největší pražský erotický klub je stále v existenční nejistotě. Náměstek primátora Pavel Vyhnánek dlouhodobě usiluje o vystěhování Showparku z Holešovické tržnice a jednání s městem o koordinovaném postupu uvázla kvůli soudnímu sporu na mrtvém bodě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 20.11.2019 08:28

    https://manipulatori.cz/

  • Karel Nakobyl (1 hlas) 19.11.2019 16:11

    Hřib by si mohl ty umělkyně vzít na radnici,alespoň by tam měli co...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POSLANCI CHTĚJÍ ZAKÁZAT SLEVOVÉ AKCE V OBCHODECH ASI MAJI STRACH ???? NĚKTERÉ PORODNICE CHTĚLI NABÍZET PŘI PORODU AKCE RODIČKA A 1+1 !!! MANŽEL A OTEC DÍTĚTE !!!

0 hlasů

POSLANCI CHTĚJÍ ZAKÁZAT SLEVOVÉ AKCE V OBCHODECH ASI MAJI STRACH ???? NĚKTERÉ PORODNICE CHTĚLI NABÍZET PŘI PORODU AKCE RODIČKA A 1+1 !!! MANŽEL A OTEC DÍTĚTE !!!

0 hlasů

Svatá prostoto! To je neuvěřitelné, jaké KURWY si pražáci vydržují. Klinické anarchisty, Šwarcemberské fašisty, Mašínské teroristy, love-hate senátory, smažky a huliče, václavácké dealery, Rittigy, Kolibříky, Mazánky...

Opravdu, prohlásit Prahu za zvláštní území jako třeba DC Washington a povolit vstup A HLAVNĚ VÝSTUP pouze na vnitrostátní pas jak uvnitř SSSR v bývalých dobách komunismu.

0 hlasů

IMIGRANTI SI ULOVILI DVĚ DÍVKY A BESTIÁLNĚ SE NA NICH STŘÍDALI A NATÁČELI NA VIDEO

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly v podstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální zesměšňující divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma z bujarého života azylanta v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně ?

https://pravyprostor.cz/imigranti-si-ulovili-dve-divky-a-bestialne-se-na-nich-stridali-a-nataceli-na-video/
----------------------------------------
FRANCIE JE DÍKY ISLÁMU, MASOVÉ IMIGRACI A SLUNÍČKÁŘŮM V ROZKLADU A SMĚŘUJEME K ÚPLNÉMU KOLAPSU

Francouzská policie policie, ale i celá společnost je infiltrována džihádisty, již sedm pařížských policistů bylo odzbrojeno a dalších 33 je podezřelých. Vidíme zde důsledky sluníčkáři prosazované masové imigrace a islamizace.

Od teroristického útoku islámského policisty Mickaëla Harpona na své kolegy přímo na policejní prefektuře v Paříži počátkem října bylo odzbrojeno už sedm zdejších policistů kvůli džihádismu. Dalších 33 podezřelých je od té doby nadále prošetřováno. Informoval o tom ve středu deník Le Figaro. Vedení francouzských bezpečnostních složek bylo překvapeno, jak snadno byla prefektura infiltrována teroristy a zahájilo rozsáhlé prověřování. My tím překvapeni nejsme. Čekal by někdo rozumný v islamizované politickou korektností ovládané Francii někdo něco jiného?

https://pravyprostor.cz/francie-je-diky-islamu-masove-imigraci-a-slunickarum-v-rozkladu-a-smerujeme-k-uplnemu-kolapsu/

CZEXIT

0 hlasů

Hřib by si mohl ty umělkyně vzít na radnici,alespoň by tam měli co dělat.

1 hlas

Myslím, že bukanýři už ten bordel na radnici mají :-)

0 hlasů

PIRÁTI S PRAVICI VÁM VŠECHNO ZRUŠÍ A ZAKÁŽOU §§§ALE CO JSTE CHTĚLI A CHCETE TAK VÁM TO PATŘI !!!
NO KDY VÁM PŘIKÁŽOU CHODIT V BURKÁCH CHA CHA
Milan Šmid
Diky komediantovi co jezdil po hradě na koloběžce !!!!Ten prosadil s kamarady s charty a OF aby se kuponova privatizace otevřela zahraničnim firmám !!!!!Klaus chtěl aby to zůstalo v Českých rukách formou zaměstnaneckých akcionařu !!!!!!! Ale co čekat od alkoholika který se nechal zvolit za prezidenta komunisty !!!! A ZA CO ???ZA BEZTRESTNOST KOMUNISTŮ, ESTEBÁKŮ A SLIBU ŽE BUDE PREZIDENTEM SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY !!!!!TO JE CHARATER ČLOVĚKA TO MU NIC NEŘIKALO ŽE ?????? Co co to je milion chvilek ??Proč se většina s nich chová jak fašističti fanatici ??? PROČ POLICIE A JUSTICE NEKONÁ ???? TA SEBRANKA POD VEDENÍM MINÁŘE SI MŮŽE BEZTRESTNĚ URÁŽET NEJLEPŠÍHO PREMIÉRA A PREZIDENTA V HISTORII ČR S PODPOROU ČT ????

0 hlasů

https://manipulatori.cz/

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.