Kauza
Expremiér Nečas byl obviněn z křivé výpovědi

16.12.2019 10:43 Aktualizováno 16.12. 11:16

Policie obvinila bývalého premiéra Petra Nečase z křivé výpovědi v kauze zneužití Vojenského zpravodajství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 16.12.2019 17:35

  Bylo by konečně dobré, kdybyste pochopil, že Havel rozhodně nebyl...

 • Vlastimil Machura (4 hlasy) 16.12.2019 11:41

  Chudák Nečas musel lhát,neboť jinak by byl od své choti bit jako...

 • Zdeněk Šmerda (3 hlasy) 16.12.2019 18:18

  Dost mně připomíná dnešního předsedu ODS akademika Fialu. Také pan...

 • aztek polni (2 hlasy) 16.12.2019 13:59

  Jedna kauza neustále a spíš ty zloděje první Kalousek a hlavně...

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 16.12.2019 11:56

  Už si vzpomínám,to byla ta údernice,která dřela jako kůň.No dá to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

To je fofr, ty naše havloidní soudy. Místo, aby ten dobytek už 6 let i s tou svojí štětkou bručel, tak to konečně doputovalo k soudu. Teď tak do 3 let zjistí, že nevinnej a čistej jako lilie Naďovka.

0 hlasů

Pokud z EU nevystoupíme, Brusel zničí náš národ imigrací a neomarxismem

https://www.euportal.cz/Articles/22112-pokud-z-eu-nevystoupime-brusel-znici-nas-narod-imigraci-a-neomarxismem.aspx

0 hlasů

Nezničí, už dávno se vede jiná válka, jen vy bojujete pořád tu svou, pro dyslektické blbečky. Jestli jste si nevšimnul, což nevšimnul, velice účinně prosazujeme svoje vize v EU.

0 hlasů

NĚMECKO: MIGRANTY MUSÍ PŘIJÍMAT VŠECHNY ČLENSKÉ ZEMĚ EU

Německý ministr vnitra Horst Seehofer představil svůj plán reformy evropského azylového systému. Z uniklého návrhu plánu, který byl zveřejněn v médiích, je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů.

https://pravyprostor.cz/nemecko-migranty-musi-prijimat-vsechny-clenske-zeme-eu/

CZEXIT

1 hlas

No, tak jsme slyšeli názor ministra vnitra Německa a co? Jo, Kocourek už má zase navalíno v plenkách, pardon.

0 hlasů

Lidi krmit řasama! Maso a auta jenom pro elity! Schváleno v Bruselu 12.12.2019 i Babišem!

https://tadesco.org/lidi-krmit-rasama-maso-a-auta-jenom-pro-elity-schvaleno-v-bruselu-12-12-2019-i-babisem/

1 hlas

Vás krmit řasama, jinak tabulka: nekrmte nám Františka, on z toho pak blblne! Vidí všude migranty, muslimy a ho*vno s krvavým mečem.

0 hlasů

Nečas do chládku,on by také nikoho nelitoval kdyby byl u moci.

0 hlasů

Dost mně připomíná dnešního předsedu ODS akademika Fialu.
Také pan čistý, a nejlépe by vynikl ve funkci premiéra. Snad
by mu to i vyšlo, nebýt toho zatracenýho Babiše.

3 hlasy

jen ty dluhy za něj hradíme za ty Riitigy a Pelty nebo Chvalovské a to ještě nepočítám Topolánka a jeho eru tunelů s Kalouskem. Zvedaní DPH z 5 na 19 a na potraviny na 15 což je krásné a důchodcům 40 korun přidáno...

0 hlasů

Jo, jmenujete ty ksichty dobře, ale dluhy platíme za vlastní hloupost a zlodějiny, nijak jinak.

0 hlasů

Odporný podpantofláč, napodobenina chlapa, dokonale odstrašující příklad, jak se chlap nesmí chovat. Dovolte mi, abych si před tímhle individuem zplna srdce odplivnul.

0 hlasů

Jedna kauza neustále a spíš ty zloděje první Kalousek a hlavně dementní špína Havlova zlodějská a lidská ty 2 biliony s Horáčkem a Kocábem a Kroupou a ty jak se říká vyčistit. A co Bakala a šlechtické prase. V kauze fondu ´Trend šlo miliardy a Chemapolu taky. Hlavní viník špina dementní Havlova a jistý Vaclav Junek...

2 hlasy

To je zoufalý blábol, netrap se a zahoď klávesnici.

0 hlasů

spíše soudruhu at žije špina lidská a zlodějská a řeznicky pes s knírem spina

1 hlas

Snad je to začátek stíhání všech křivých výpovědí a také křivých trestních oznámení. Svědci u nás lžou velice často a bezdůvodná trestní oznámení podává beztrestně kdekdo.

0 hlasů

Bezdůvodná trestní oznámení nebo křivá obvinění? Musíte si vybrat. Bezdůvodné trestní oznámení jaksi neexistuje.

0 hlasů

Už si vzpomínám,to byla ta údernice,která dřela jako kůň.No dá to práci řídit armádu a Vojenské zpravodajství.Ale beze srandy.To se tam vážně nenašel nikdo,kdo by jí zatnul tipec?To je bída.

2 hlasy

Chudák Nečas musel lhát,neboť jinak by byl od své choti bit jako žito. 😂

4 hlasy

No na to, jak s ním jednala,musel být buď b.lb,nebo masochista.

1 hlas

To druhé. Masochista.

0 hlasů

Slováci měli jedno hezké pořekadlo:
"Keď sa chuj_postaví, rozum sa zastaví".

1 hlas

Ti to měli chytře a jak to řvali: Dost bolo Havla začali na něj házet vejce papriky a rajčata a taky kamení na hlavu na záda...

1 hlas

Vy jste další z těch, co vůbec nepochopili, proč Slováci na Havla v Blavě tak řvali a nenechali ho ani mluvit. V našem dějepise se to neučí, my jsme takoví zvláštní nacionalisté, my totiž nikdy nikomu nic.
ČSR vznikal jako stát československého národa. To si vymysleli dva jistí če*tí nác*kové/korytáři: Beneš a Masárik. Proč? No, tito dva pánové si rozbití R-U doslova u velmocí "vypropagandovali" aneb lhali jako psi naprosto ve všech otázkách, které zmínili. Velmoci měly připomínky, že na území zamýšleného státu bude žít spousta národnostních menšin a jak to hodlají Češi řešit, aby se neopakovalo ne zrovna nejideálnější řešení FJI. Tak tihle dva nalhali všem, jak málo na území jimi zamýšleného státu žije Němců, Poláků, Maďarů, Rusínů a Ukrajinců a že systém společného nažívání bude švýcarský. Ve skutečnosti, kdyby si ti dva korytníci nevytvořil ten svůj československý národ, tvořili by Češi v tom státě se svými sedmi miliony menšinu.
Tak tedy ČSR vznikla. Slováci neměli ne že málo inteligence, doktory, právníky, lékaře, četníky, úředníky, to byl tak zaostalý národ, že oni neměli skoro nikoho. I tak se dohodlo, že Češi Slovákům inteligenci dodají a jakmile si Slováci inteligenci nechají vystudovat, slovenská inteligence převezme správu své země do vlastních rukou. Dostáváme se do finále. Co si myslíte, že Češi udělali? Můžete hádat třikrát. Nejenže Slováky k ničemu nepustili, ještě na území Slovenska prováděli počešťování, což ale prováděli na území obývaném i Rusíny, Maďary, Ukrajinci, Poláky i Němci. Přesto, že čeští Němci byli daleko vyspělejšími hospodáři a správci své země než zaostalí Češi, nacpali i jim úředníky, četníky atd, takže sudetští Němci byli zastoupeni na svých územích 5% svých úředníků atd a ti ještě nesměli používat v úředním styku Němčinu a museli mluvit perfektně česky.
Takže ten stát byl od samého začátku nefunkční, jeho první kolaps přišel v roce 1938, druhý v roce 1945 když jsme přišli o ZU a třetí v roce 1993, kdy Slováci měli plné zuby českého nacionalismu a zjistili, že ani tlučhuba Havel nemíní od politiky české nadřazenosti ustoupit. Proto ho davy v Blavě vypískaly, blba!

0 hlasů

Soudcovská komedie z Hejvlprasatama, stále nebere konce. Státní správa prorostlá úplatnými Hejvzmérdy, kteří nikdy nepotrestají ty správně demokratické zlodějské Hejvl - Kikinovské lumpy.

2 hlasy

Marný, je to marný, je to marný. Vy bolševici už se prostě nikdy neproberete ze svého utrpěného traumatu, pořád budete jenom lít špínu na Havla, který vám ten zasmrádlý skomírající socialismus spláchl do hajzlu.

0 hlasů

Ta špina podvodná zmizela jinak by ji většina ukázala co o čurákovi narezlém práskáči Karlu Sabinovi řeznickém psu ožranovi a primitivovi z mozkem kojence,..

1 hlas

Bylo by konečně dobré, kdybyste pochopil, že Havel rozhodně nebyl ten, kdo tady spláchnul skomírající socialismus za stálého míchání do hajz*lu. Havel byl jen naivní pitoma, který komunistům perfektně posloužil, aby se v klidu mohli státi loupeživými kapitalisty a netekla červená. Soudruzi si to zrežírovali po svém a dokonale. My jsme v té tragikomedii jen kašpaři a nosiči vody.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.