Obhájil pozici
Fiala nadále povede ODS. Udženija neuspěla

18.01.2020 13:11 Aktualizováno 18.01. 22:30

Předseda ODS Petr Fiala dnes potřetí obhájil svůj mandát, získal podporu víc než 90 procent delegátů pražského kongresu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • daniel Pink (11 hlasů) 18.01.2020 15:03

  demožumpa nam již předvedla svoje tunelařske vladnuti nekolikrat....

 • Henex (9 hlasů) 18.01.2020 16:19

  Nech si to plácání na sjezd ODS! Od samostatnosti ČR v roce 1993 tu...

 • Karel Klepsa (8 hlasů) 18.01.2020 14:03

  Volím SPD, protože ta je jedinou spolehlivou zárukou, že se Západu...

 • aztek polni (7 hlasů) 18.01.2020 13:44

  Co Vaše kauzy Rop severozap za 14 miliard a pak další výstavba...

 • Karel Kostrč (7 hlasů) 18.01.2020 14:17

  ODS do čela starých struktur vystrčila tohoto politování hodného...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jděte do háje, kdo má čekat na odezvu, půl hodiny trvá, než naskočí hlasování i vložení příspěvku, jinde to maká dobře.

0 hlasů

EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém

…..bylo by vhodné se podívat na následující video, abyste pochopili, oč vlastně EUROHUJERŮM a EUROŘÍŠI jde. O co se vlastně jedná….

Tak totální diktát a diktatura je zde potvrzena….

Zjednodušeně řečeno: DRŽTE HUBU A ZÁKRYT. JINAK BUDETE ELIMINOVÁNI

https://tadesco.org/eurorise-zacina-vystrkovat-drapy-a-to-vevelkem/
--------------------------------------------

Začiatok konca. Rakúsko má 1. ministerku MigrantkuMoslimku. Príde šaria?

Čo sa to len deje u našich susedov? Odrazu sú „merkelovskejší“ ako Nemecko. Lebo Berlín ešte nie je tak ďaleko ako Viedeň. Minulý týždeň bola v novej Kurzovej vláde za ministerku justície, ku ktorej sú priradené aj rezorty Ústava Rakúska, reformy a deregulácia, vymenovaná politička Zelených, 35 ročná migrantka z Bosny, moslimka Alma Zadič. Je to jedno z najdôležitejších ministerstiev krajiny, ktoré bude pod moslimskou kontrolou, lebo sa dá očakávať, že nová ministerka si tam dosadí niekoľkých a či viacerých jej „blízkych“ ľudí.

https://tadesco.org/zaciatok-konca-rakusko-ma-1-ministerku-migrantkumoslimku-pridesaria/
-------------------------------------------------- - -----------

VELKÁ BRITÁNIE: MUSLIMOVÉ PÁCHAJÍ GENOCIDU BĚLOCHŮ ZA SPOKOJENÉHO PŘIHLÍŽENÍ STÁTNÍ MOCI

MICHAL BRAND

Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu.

O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.

Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

https://pravyprostor.cz/velka-britanie-muslimove-pachaji-genocidu-belochu-za-spokojeneho-prihlizeni-statni-moci/

2 hlasy

Bububu!

0 hlasů

Franta, zdravím.

2 hlasy

Nejsprostější a nejvulgárnější sjezd politické strany v dějinách. ODS je stranou nízkých pudů.

3 hlasy

Su to hňupi a to sú hodně slušný...!!! Tolik negativa, vulgárností a lží, co totok ve svých projevech ti šulini předvedli, se hned tak nevidí !!! Voliči jim totok spočítají a zaslouženě nakopou do ři.ti ...

3 hlasy

Vzhledem k tomu, že si zvolili Vondru, Havlovo podržtašku, který vystoupil s nápady vskutku skvělými, lze doufat, že ODS po volbách skončí a Ten kašpar pak zhasne. Návrh že bychom si jako ČR měli vybrat státního ptáka, nebo že bychom měli uspořádat mistrovství světa ve fotbalu, jsou vážně úžasné :-) To jistě voliče zaujme :-) . No doufám, že po volbách pár "starých" stran ubude a že ODS bude mezi nimi.

2 hlasy

Vondra, to je Promopro aneb další chmaták. A tady v této zemi chmatáci nekončí, tady ne! Ti se jen oklepou, lůza zapomene a nanovo...

3 hlasy

ODS nevolí lůza.

0 hlasů

ODS by se měla vyvarovat jakýmkoliv předvolebním záv azkům s kým či proti komu půjde po volbách. Jen tak se může dostat do vlády a uskutečňovat politiku prospěšnou pro střední třídu, která to tu vše platí. Třeba když se stane, že nejen všechny 3 soudy na Slovensku přiznaly Babišovi neúčast na spolupráci s STB , ale i ten poslední avizovaný Ústavním soudem SR, že žádný trestný čin pro Babiše s Čapím hnízdem nenastal(mj.když ani o dotace nežádal) nebo že žádný střet zájmu nemá trestní charakter v důsledku respektování zákona Lex Babiš). V rámci nové koalice by se mohlo uvažovat i s omezením EET, kde nemá smyslu. Atd.

0 hlasů

Jakou střední třídu? Vy i ODS mluvíte jako Marx! Mezi živnostníky jsou borci jako já, co mají, a jsou tam i borci, jako zdejší socky na diskusi, co nemají, ale nejsme žádná střední třída.

1 hlas

Nějak nerozumím. Takže Vy ODS volíte, nebo nevolíte? Jako ten "borec-živnostník"?
Střední třída se definuje jako zajištění majitelé realit, menších firem, advokáti, doktoři, vyšší stání úředníci. To je rybník, kde ODS loví. Živnostníci ji nezajímají. Nějací upachtění stánkaři, co žijou cikánským životem a jako životní cíl mají - nedat státu ani korunu, zato ale jezdit po jeho silnicích a využívat veřejné služby na maximum.

3 hlasy

Asi nějaká erupce na Venuši, ale palec hore!!

0 hlasů

Jste krutý a necitelný. Představte si, s čím se budou muset vyrovnat domonstranti Milionu chvilek - ve valné většině voliči ODS?

3 hlasy

:-DDD

0 hlasů

Doufám, že tyto komentáře čte každý člen ODS a hlavně jejich vedení. Větší hnůj jste si nemohli vybrat a s touhle svoločí chcete vést tuto republiku????????? Opusťte politickou scénu dobrovolně, bude to pro vás daleko menší ostuda, než s tímhle de....m. Bože jak hluboko jste klesli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 hlasy

Tak bučení dobytka zůstane jen bučením dobytka.. Jim je vděčná spousta lidí za nezákonně nabyté majetky a jen co se strana nějak oklepe, mají svoje voliče zase. Tady v této zemi zloděj má stále svoji jasně sytě zelenou.

0 hlasů

Spíš modrou...

0 hlasů

Musím souhlasit a pokud tam dají Novotného tak jsi mohou vystravit umrtní list a strana dává sbohem! Pomalu se vyrovnávame Slovenku ,kde Marian Kotleba začiná vysávat sve konkurety a proč asi...

1 hlas

V ODS nastoupil opatrný optimismus, bez obecných proklamací.Budou
důraznější v jasných pravic. konzervativ. hodnotách : osobní svoboda,
vzdělání,pracovitost, nedotknutí soukrom.majetku, rodina,levný stát,aj.
Jejich voliči hlavně nechtějí, aby Babiš zase vyhrál. Je potěšující že :
- ODS opustila děsný program „antibabiš“, dehonestovat vynikajícího
podnikatele (přirozeného svého spojence). Bylo to tupě účelové, tedy
neúčinné. Nelze na kritice někoho stavět vlastní program. Hodnotí se
výsledky.Jasné, za Babiše lidi z toho mají prospěch,za nim pevně stojí.
- nutnost se integrovat s jinou stranou a tím porazit Babiše. Ale s kým ?
Možnost je s Piráty ? Ti snad schopný změny, ale také destruktivní, tak
si libují ve zjišťování a udávání, předstírají činnost co pak presentují na
soc.sítích, pohybují se v bublině mimo realitu,chovají se nadřazeně,
„Antibabiš“ stále hlavní jejich už osobní animozita,čímž jsou pro většinu
starších hodně nevěrohodní, málo uvěřitelní. Jak s takovými dobrodruhy?

2 hlasy

No tak výrazy jako vynikající podnikatel v souvislosti s Babišem a že za ním stojí lidé je věc úhlu pohledu zloděje, který se považuje tradičně v této zemi za slušného člověka.
ODS nikdy pravice nebyla, jen toho pravicově dost nažvanila ale nikdy nic nesplnila, její členové si nehorázně nakradli a děkuji pěkně, ani Babiše, ani ODS.
A pokud píšete, že Piráti Babiše udávají, ano, věřím vám, svůj k svému - zloděj ke zloději.

1 hlas

Melete fekálie. Pravdu se lží, logiku s nesmyslem. Neměl byste jít radši řídit firmu?

1 hlas

tragikomedie v podani ODS

5 hlasů

Jste na hlubokém omylu, Ypsilone. To celé i s Babišem je, bohužel, stále nekončící tragikomedie této země zvaná Zlodějstán.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Ten projev na obhájení funkce měl asi opoziční charakter, ale my potřebujeme vize a strategie pro budoucnost a nezbytné změny. Na tom by se měli podílet všichni. Státnictví potřebuje odpoutat se od svazujících klišé a stereotypů. Myslím, že to prof. P. Fiala ví.

0 hlasů

Pan Fiala asi neví, jakou stranu vede. Jakou má strana historii a jaké lidi sdružuje. Možná mu také nedochází, jaké voliče tím oslovuje a jaké právě naopak.

2 hlasy

No, nesoudil bych tak náhle, že to Fiala neví, jakou tunel - herku vede. ODS jsou všechno převlečení bolševici, kteří přes OF vytvořili stranu, jenž tu úspěšně zavedla loupeživý kapitalismus nýmanda Klause staršího.

4 hlasy

ODS na mne dělá dojem, že je pro ni zájem USA nadřazen zájmu českému. Pro českou politickou stranu má být ČR na prvém místě.

5 hlasů

Ten modrozlodějský mimoň zatím nedokázal nic jiného než kritizovat. Ta ODSácká smečka se šéfem Tupohlávkem vysekla druhý největší dluh v historii ČR (Kalousek min.financí). Nejsíce zadlužila tuto zem úřednícká vláda. Kalousek dělal poradce MF Janatovi.

6 hlasů

Jen že Kalousek v ODS nikdy nebyl. Ten prošustroval miliardy u černých zadelí. TOP 09 už seká dobrotu v tomto ohledu, ale pardon nechť tady nečeká. TOP 09 úspěšně dovedl tam, kde ta strana je.

0 hlasů

Babišova polokomunistická vláda neumí nic jiného než zvyšovat daně, poplatky a zdražovat.

Inflace čtvrtá nejvyšší v Evropě, 100 % navýšení poplatku na katastru od roku 2020. 100 % navýšení poplatku za odběr podzemních vod. Neustále roste tzv. složená daňová kvóta. Za pouhé 3 roky z 32,9% na 34,5% narostlo procento toho, co přerozděluje stát. Podívejte se na své výplatní pásky, neustále rok za rokem vám klesá procento čisté mzdy vůči mzdě hrubé. Zdanění technických rezerv pojišťoven nepřinese nic jiného než další zdražování, narostou vám občané ceny pojištění. Jinými slovy vládnoucí ANO si kupuje voliče penězi těch, co platí daně.

3 hlasy

Já ať se na své výdělky dívám jak se dívám, jsou stále vyšší a vyšší. To bude ale tím, že dělám sám na sebe a nenechávám se odírat v zaměstnání. Všem vřele doporučuju, při třetinové pracovní době zjistíte, že máte ty samé prachy jako v zaměstnání s plnou pracovní dobou.

0 hlasů

Ano, okomentoval jste v podstatě skutečnost. Ovšem v diskuzi pod špatným článkem. Proč píšete o ANO když je to článek o ODS? Jinak s Vámi souhlasím, že ANO tento stát nevede dobře, ovšem vrátím se k původnímu tématu a tím je ODS. Bohužel jsem přesvědčený o tom, že současná ODS by vedla tento stát možná ještě hůře než ANO. Kmotrů se ODS nezbavila, resp. zbavila se jich jen na oko. Nezastávají v ODS rozhodující funkce, ale tahají za nitky. Za mě říkám, v americkém stylu: ˇBůh ochraňuj ne Ameriku, ale Česko." v případě, že by se ods měla dostat do vlády. Dnešní ODS je parta levicově liberálních lidí, kteří z původních pravicových hodnot na jejichž základě vznikla, nevyznává téměř nic. Skutečně pravicová politika odešla z ods s nástupem Topolánka a období Nečase už ani komentovat nebudu. Ta partaj se z toho marastu už nedostane, pokud jsou schopni mezi sebou mít lidi typu Udženija a Novotný.

1 hlas

A pokud bude Fiala předsedou.Bez jakékoliv vize,nápadu,nebo alespoň revoluční myšlenky.

1 hlas

Chápu, že zvednutí poplatku za vklad do katastru se tragicky podepíše na bilanci hospodaření každého z vás, co ročně převádíte desítky pozemků a domů na sebe, následně na příbuzné a pak zase na vlastní akciovky.
My ostatní to v pohodě přežijeme. Jsme totiž rádi, že ODS není ve vládě. Zatím jsme neztratili paměť.

4 hlasy

Oni ani neví, co melou za srance...

1 hlas

Nech si to plácání na sjezd ODS!
Od samostatnosti ČR v roce 1993 tu 27 let vládlo 12 premiérů, včetně Andreje Babiše.
Téměř každý z nich vedl vládu za "prosperity" vyšší než loňských +2,5% meziročního růstu HDP.
A všichni, s výjimkou prvních tří let vlády Václava Klause, hospodařili s deficitem. Klaus naspořil celkem + 1,4 miliardy Kč za 5 let vlády.
Ale byli další co hospodařili za mnohem vyššího růstu ekonomiky a přesto sekali deficity jako Baťa cvičky:
za vlády Zemana růst HDP +8,9%, nasekaný deficit - 189,1 miliard Kč
za vlády Špidly růst HDP +8,4%, nasekaný deficit - 202,8 miliard Kč
za vlády Grosse růst HDP +6,5%, nasekaný deficit - 56,3 miliard Kč
za vlády Paroubka růst HDP +7,1%, nasekaný deficit - 97,6 miliard Kč
za vlády Topolánka růst HDP +3,3%, nasekaný deficit - 278,8 miliard Kč
za vlády Fischera růst HDP +2,2%, nasekaný deficit -156,4 miliard Kč
za vlády Nečase růst HDP +1%, nasekaný deficit - 243,8 miliard Kč
za vlády Sobotky (MF Babiš) růst HDP +16,7%, deficit celkem - 33 miliard. Zdaleka nejlepší výsledek ze všech.
za vlády Babiše růst HDP +2,5%, deficit 28 miliard

9 hlasů

Skutečný deficit roku 2019 byl 48 miliard!

Babišova vláda si pomohla jednorázovým příjmem 20 miliard ze zrušeného Fondu národního majetku, rezervu na kterou si NIKDO před Burešem nedovolil sáhnout. Letos to bude stejné, vláda si pomůže 20 miliardami skandálním posunutím termínu odpočtu DPH.

Tato vláda je požehnáním pro pasivní, neaktivní lidi spoléhající na stát. Pro aktivní lidi zvyklé spoléhat se na sebe se stala Babišova polokomunistická vláda noční můrou. Naštěstí nic netrvá věčně.

3 hlasy

Zapomněl jste na to, že ty vlády předtím do státního rozpočtu pumpovaly výnosy privatizace.
Jinak jste taky zapomněl, že toto období růstu je bezprecendetní v historii této země vůbec, ale zásluha této země to není ani zbla.

1 hlas

Jsi zoufalec Bacigalo. Ostatní vlády si pomáhaly utrácením nemalých výnosů z privatizace a přesto byly jejich výsledky zoufalé. Lhaním Babiše neporazíte, musíte být lepší. Reálné nápady ale bohužel žádné, takže to doháníte dehonestací Babiše, teda myslíte si to. Přitom řešení je naprosto prosté. Po staletí platí, že když nemůžeš někoho porazit, tak se s ním musíš spojit. Já osobně bych se ale s podrazákama nespojoval, snad neudělá Babiš tuto chybu...

5 hlasů

Tak s ODS máte pravdu, ale divím se vám, že jste Babiše dosud jaksi neprohlédl. Ten je ještě horší než ODS.

1 hlas

Všichni jsou stejní pane kolego. Při té mizérii z toho Babiš ale vychází poněkud líp., čili mezi slepými jednooký králem. Je protřelý, pragmatik, zná jazyky, v EU se pohybuje s jistotou a pro prostý lid má (pro mne osobně nepochopitelné) charisma. Neumím si představit, že by ho měl nahradit např. ten panák Fiala, který v životě neprovozoval ani trafiku. Navíc si vše opozice svojí drzostí a chamtivostí zavinila sama. Všechny ty nevybíravé útoky, založené na polopravdách a lžích, jen zvyšují jeho popularitu. Přestože spoustu věcí dělá blbě, tak z toho vychází asi tak nejlépe. Až se najde někdo nový, komu půjde věřit, tak prosím, do té doby ale ať je tam Babiš...

2 hlasy

Každý, kdo se zaplete s podrazákem Babišem jenom prodělává, momentálně nejvíc budoucnost ČR. ČSSD to pozná příští rok, kdy se nedostane do parlamentu.

0 hlasů

ČSSD nedoplatí na Babiše, ale na vlastní eurohujerství, servilitu a ochotu přijímat migranty.

Babiš by byl hloupý, kdyby nevyužil jejich ochotu, dělat za něj špinavou práci. Oni v Bruselu lížou boty a Babiš před svými voliči vystupuje jako ten, který je mírní a ujišťuje lidi, že migranty přijímat nebude.

0 hlasů

Kéž by!

0 hlasů

Horši byl akorát šulin dementní Havel a s nim nechtěl nikdo ani už pak ven. Vlado Mečiar pochopil,že jde o vylízance už v roce 1990 a už s ním nic nechtěl mít. A stejně jako s dalším Fedorem Gálem z VPN a viděl,že jsou to osli!

2 hlasy

Zato tyto vlády zlodějů ty vedly krásně. 35 miliard rozkradli Němcova a Říman spolu spolu s Kalouskem vrahem takže to bylo super! A dementní šulin Havel bachor vypitých konaků to bylo 2 biliony co tento šulin řeznicky vykradl ze všech krámů a lidí to něj hradí a většin se i za ožrana stydí a primitiva s bachorem konaků špinu...

3 hlasy

Nemůžeme Aztéka nějak vypnout?Já jsem člověk poměrně trpělivý,ale s tou poslední kapkou se neznám.

0 hlasů

demožumpa nam již předvedla svoje tunelařske vladnuti nekolikrat....

11 hlasů

Velmi správně, ale proč ten přiblblý národ skočil na špek lautr tomu samému gaunerovi, jen se jinak jmenujícímu?

1 hlas

Lidé už nedopusťme,aby se tato ukecaná demožumpa někdy dostala k vládnutí této zemi,jim jde opravu jen o koryta a program žádný jen plané keci.

6 hlasů

Zatímco ostatní vstávaje lehaje myslí jen na blaho České republiky.

2 hlasy

Hahaha, lépe bych to nenapsal. Ano, blaho státu a země, to je přesně to, na co každý kašle.

2 hlasy

Výborné byly vlády Topolánkem a ty předtím s Rumlem ,kterej kryl všechny svinstva šulinu Havlovi včetně danivých uniku v Tukovém prumyslu Benu!

0 hlasů

ODS do čela starých struktur vystrčila tohoto politování hodného tragéda a doufají, že volič je slaboduchý.

7 hlasů

A spoléhají správně, jinak by Babiš, další zlodějisko, neměl přes třicet procent. Slabodušší Češi si spolehlivě vyberou srdcem svým zlodějským zase jen chmatáky.

1 hlas

Hlavně že nevyberem toho šulina a špinu Havla. Ničemu 20 století za nějž se většina lidi styděla a jen plaý ty jeho podvody dosud. Tento primitiv a chudák byl i horši než Klement Gottwald a lidé za něj trpěli! I proto,že dostal šulin fuknci a kojenec by ji dělal líp!

0 hlasů

Ani po 6 letech, co kmotři z Modrejch, zlodějskejch strak, nastrčili tohle Fialový houno, aby zachránil reputaci svejch nenažranejch oveček, nedochází, kde se stala chyba. Prakticky dnes a denně vyplouvají na povrch malé i velke kauzy členů, téhle zloději prolezlé tlupy rádoby demokratů. Celej anti Fialovskej svět gratuluje téhle brněnské loutce k obhájení fleku předsedy strany darebáků a věří, že tenhle poloblb, dotáhne do podzimních voleb v příštím roce, tuhle bandu šmejdů pod 10 %.

4 hlasy

Volím SPD, protože ta je jedinou spolehlivou zárukou, že se Západu sem k nám - ani přes nejrůznější hrozby, výhrůžky a vydírání - nepodaří nacpat do Evropy se deroucí migrující muslimy.

8 hlasů

SPD, no proč ne, ale nevím, jestli si uvědomujte, že kromě boje proti imigrantům nemá jinak spd co nabídnout. Za mě je daleko lepší volba Trikolóra, za kterou stojí velmi chytří lidé a odbornící v různých oborech lidské činnosti. Přečetl jsem program Trikolóry velmi pozorně od ekonomické oblasti, přes školství a samozřejmě až po jejich názor na migraci a nepřizpůsobivé a byl jsem z toho nadšený. Už jedno z hlavních hesel Trikolóry: "Bohatství vzniká z práce", je dosti výmluvné o tom, že ten kdo se bude práci vyhýbat a bude chtít žít z dávek bude mít smůlu a takovýchto normálních věcí, které vyplývají ze zdravého rozumu má Trikolóra zájem prosadit vícero. SPD nemá ve svých řadách pořádné odborníky na ekonomii, školství zdravotnictví atd. SPD má programem, který je postavený jen na boji proti migraci a nepřizpůsobivým a nemůže tak pomyslet na větší zisk jak okolo 5 - 7%. Já jsem přesvědčený o tom, že Trikolóra s lidmi, kteří se v ní angažují má do budoucna potenciál být jedinou stranou, která bude schopná porazit ve volbách ANO.

1 hlas

Zřetelně netušíte co mluvíte. SPD, krom odporu k některým migrantům (typicky musulmanům) má v programu úřímou demokracii, tedy referenda, návrh jednomandátových volebních okrsků a tedy zjednodušení voleb i řadu dalších. V reálu je mnohem realističtější než Trikolora, ono už to vámi citované heslo je spíš takový výkřik do tmy. Je jistě pravdivé, ale neříká jak je za tu práci dotyčný odměňován a ČÍ je pak to bohatství, které z práce vznikne.

2 hlasy

SPD má především přímou demokracii. To je zásadní věc, která může donutit systém, aby jednal v našem zájmu.

2 hlasy

Zastupitelský systém dává politikům příliš velkou moc a příliš málo je úkoluje. Proto si dělají co chtějí. Vrací se to pořád znovu. Politik buď krade, nechá se zkorumpovat, nebo je to fanatik, který svou ideologii všem vnucuje a všechno jí přizpůsobuje.

1 hlas

Voliči se jen snaží vybírat menší zlo. Tím se stále k moci dostává něco špatného. Přetrvává vrchnostenský způsob řízení státu. Občané jsou poddaní, dobří jen na to, aby platili a poslouchali.

Na migraci je vidět jaký pokrok by přímá demokracie přinesla. Tuto otázku by uspokojivě vyřešilo jediné referendum. Zastupitelský systém ji řeší už pět let a ještě dlouho bude. Jedni politici se chtějí zavděčit Bruselu kvůli prebendám, jiní prosazují sluníčkářství z fanatismu a další využívají odporu veřejnosti aby se dostali k moci a využili ji ve svůj prospěch. Je to přehlídka ztraceného času. Zastupitelský systém to ale jinak neumí. Podobných otázek je dnes přitom velmi mnoho a protože málokterá je tak důležitá, řeší se ještě pomaleji nebo vůbec.

Trikolóra je "jen" rozumnější alternativou k ODS, bez toho odporného eu.rohujerství a sluníčkářství. Má smysl ji volit místo ODS. Ale skutečnou nápravu přinese jen přímá demokracie.

1 hlas

Omlouvám se, že jsem to tak rozkouskoval, ale chtěj jsem zjistit, co zdejšímu cenzurnímu automatu vadí. Zdá se, že je to spojení "dr.želi hu.bu" :-)

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

SPD, no proč ne, ale nevím, jestli si uvědomujte, že kromě boje proti imigrantům nemá jinak spd co nabídnout. Za mě je daleko lepší volba Trikolóra, za kterou stojí velmi chytří lidé a odbornící v různých oborech lidské činnosti. Přečetl jsem program Trikolóry velmi pozorně od ekonomické oblasti, přes školství a samozřejmě až po jejich názor na migraci a nepřizpůsobivé a byl jsem z toho nadšený. Už jedno z hlavních hesel Trikolóry: "Bohatství vzniká z práce", je dosti výmluvné o tom, že ten kdo se bude práci vyhýbat a bude chtít žít z dávek bude mít smůlu a takovýchto normálních věcí, které vyplývají ze zdravého rozumu má Trikolóra zájem prosadit vícero. SPD nemá ve svých řadách pořádné odborníky na ekonomii, školství zdravotnictví atd. SPD má programem, který je postavený jen na boji proti migraci a nepřizpůsobivým a nemůže tak pomyslet na větší zisk jak okolo 5 - 7%. Já jsem přesvědčený o tom, že Trikolóra s lidmi, kteří se v ní angažují má do budoucna potenciál být jedinou stranou, která bude schopná porazit ve volbácht ANO.

0 hlasů

A co SPD dosud udělala, aby se sem, do české kotliny, muslimové necpali? Mimo hromady nereálných žvástů? Vy jste v*ůl jak lev!

0 hlasů

Jak to víte,už jste to zkoušel?

0 hlasů

... babiš je možná baron prášil. nicméně tento pán je smutným klaunem ...
:-D

5 hlasů

Fiala je šedivá a nevýrazná myš. ODS jsem nikdy nevolil, ale vím, že v minulosti měla v čele výrazné osobnosti. Tohle je jenom takový šmudla a mamlas. I padákový vrah Kalousek ho považuje za blbce.

4 hlasy

Víc jak smutným není a nezapomente na rok 1989 a šulina Havla špinu zlodějskou a chudáka. Kam se na Vás pane Kočner hraje a vy jste malý pleps!

0 hlasů

Co Vaše kauzy Rop severozap za 14 miliard a pak další výstavba meziskladu 1 miliarda Kocourek a Řiman. A dále pak další s vodyvody a převody na Voolia Otrokovice Napajedla či Fryštak a dalši miliardy a v ní známá podvodnice Irena Ondrová a s ní další vytečník Ulehla! A to není málo. A to nepočítám Němcovou či Macka nebo nebo H-system s Marvanovou či Honajzrem. A pak i duo Bendl s Stanjurou! Máte máslo na hlavě a ještě kauzy s dementním šulinem Havlem a ten toho má snad víc než všichni ostatní!

7 hlasů

Jeden náš velký písničkář zpíval: na rohu ulice, vrah o morálce kaže, před vraty věznice se procházejí stráže...

Fialo, běž si vypláchnout Savem. Jinak docela bych i věřil tomu, že volby zase jednou vyhrajete, vaši kámoši musejí být už bez peněz, co si nakradli po Havlově taškařici s tímto pitomým nárůdkem a on vám klidně dá, jako zlodějům, svoje hlasy. Zloděj Babiš jim nic nedá, na to přijdou tak do pěti let, že sliby - sliby a furt v natažených pařátech nasr*áno, tak budou volit jiného zloděje slibujícího jim ty pečené holuby do jejich líných hub...

1 hlas

Po revoluci politici hleděli jak nastartovat ekonomiku.Gauneři hleděli,
jak na tom startu být první : fondy pro skoupení kupónových knížek,
půjčovat si peníze přes bílé koně a úvěry nesplácet,vytunelovat podniky,
kompromitovat politiky aj.Lidi jako ovce čekali na zázrak a vlci zatím
všechno rozebrali. Proboha, za to nemohl Havel, lidi už jsou takoví.
Navíc nebylo politické vůle. Važme si tedy lidi, co se snaží to dnes
napravovat. Nemají to snadné s „odpůrci“ i zmanipulovaným davem.

0 hlasů

Dovoluji si opravit vážné chyby vašeho příspěvku: po Havlově rrrevoluci politici hleděli, jak se sami napakovat. Kdyby ne, opsali německé zákony a nemohlo se krást beztrestně bez příslušných zákonů.
Havel mohl zařídit, aby komunisté nemohli do smrti do žádných vedoucích funkcí. Nic víc nemusel a kdyby tohle v prosinci a lednu 1989 a 1990 chtěl, národ by to vynutil. Pak by sice čeští kolaboranti zjistitli, že se týká i jich, ale ti všehoschopní by nemohli k lizu.
Aby banky půjčovaly miliardy svým kámošům, kteří to nikdy nevrátili a nic se jim nestalo, na tom muselo být hodně lidí zainteresováno. To nebylo tak nějak každý si rozhodne...
Napravit myslíte dnes jako co? Zpětně trestat komouše za tunely už nejde, tak co chcete napravovat? To musí jen vyhnít časem.

1 hlas

Pujčovali ničemovi a šulinu Havlovi do zkrachovalých pofdniků i když věděli,že bude muset pak stát uhradit. Tihleti kocáby a Horáčci z toho pak dělali své kšefty! Chudák obyčejný člověk platil Junkovi na ty jeho lesnické firmy...

0 hlasů

Asi jsi hodně naivni zajíc a bohuželo tom nic nevíš. A špina lidská a zlodějska byl chudák a většího nebylo. Tihlleti mladí asi nikdy nezjisti opravdu jako to byl debil. A to nepočátám ty danové uniky v tukovém průmyslu Bena plus Radovan Krejčíř a vykradena pole a podniky Satrapa! Mělna to lidi jako Ruml a Křižan a plius jako třeba H-systém nebo Drnovický zázrak plus česká spořitelna. Tam včude šulin měl lidi atakový Junek nebo Kocán to mohli dodělat! Banky nemohly pujčit Junkovi ani korunu jelikož věděli,že Chemapol je parity jenže když volal Dlouhý tam museli vysazet buky. Pak to stát za šulina musel uhradit a peníze šli do kapes na jiné aktivoty...

0 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >




Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.