Demonstrace
Fiala ocenil výzvy k zapojení lidí do politiky

19.11.2019 10:08

Předseda ODS Petr Fiala ocenil, že na sobotní demonstraci na pražské Letné zazněly výzvy k zapojení občanské společnosti do politiky a stran.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jindram (3 hlasy) 19.11.2019 13:51

  Panebože tohle, že je bývalý učitel na VŠ, většího troubu svět...

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 19.11.2019 13:02

  Eurobolševický vlastizrádce a americký agent. Tak řada lidí na toho...

 • Milan Šmid (3 hlasy) 19.11.2019 13:40

  Co čekat od toho sudeťaka !!!!Ten by nás asi prodal za 5 mega...

 • Jan Novak (3 hlasy) 19.11.2019 14:16

  Ted uz se muze opet zapojit i DALIK !

 • doctorX doctorY (3 hlasy) 19.11.2019 13:41

  Zalez vobludo.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

IMIGRANTI SI ULOVILI DVĚ DÍVKY A BESTIÁLNĚ SE NA NICH STŘÍDALI A NATÁČELI NA VIDEO

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly v podstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální zesměšňující divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma z bujarého života azylanta v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně ?

https://pravyprostor.cz/imigranti-si-ulovili-dve-divky-a-bestialne-se-na-nich-stridali-a-nataceli-na-video/
----------------------------------------
FRANCIE JE DÍKY ISLÁMU, MASOVÉ IMIGRACI A SLUNÍČKÁŘŮM V ROZKLADU A SMĚŘUJEME K ÚPLNÉMU KOLAPSU

Francouzská policie policie, ale i celá společnost je infiltrována džihádisty, již sedm pařížských policistů bylo odzbrojeno a dalších 33 je podezřelých. Vidíme zde důsledky sluníčkáři prosazované masové imigrace a islamizace.

Od teroristického útoku islámského policisty Mickaëla Harpona na své kolegy přímo na policejní prefektuře v Paříži počátkem října bylo odzbrojeno už sedm zdejších policistů kvůli džihádismu. Dalších 33 podezřelých je od té doby nadále prošetřováno. Informoval o tom ve středu deník Le Figaro. Vedení francouzských bezpečnostních složek bylo překvapeno, jak snadno byla prefektura infiltrována teroristy a zahájilo rozsáhlé prověřování. My tím překvapeni nejsme. Čekal by někdo rozumný v islamizované politickou korektností ovládané Francii někdo něco jiného?

https://pravyprostor.cz/francie-je-diky-islamu-masove-imigraci-a-slunickarum-v-rozkladu-a-smerujeme-k-uplnemu-kolapsu/

CZEXIT

1 hlas

Ted uz se muze opet zapojit i DALIK !

3 hlasy

Panebože tohle, že je bývalý učitel na VŠ, většího troubu svět neviděl. To snad byla lepší ODS, který kradla kde mohla než tenhle eurohujer a rádoby demokrat.

3 hlasy

Zalez vobludo.

3 hlasy


Co čekat od toho sudeťaka !!!!Ten by nás asi prodal za 5 mega připojte s k Německu vy kolaboranti !!!!Pravice zpustošila naši zem a asi jen pomateni Pražaci mohli jit sváma na Letnou ??,V Ostravě by Vás asi pořadně nakopali do zadni části těla

3 hlasy


Co čekat od toho sudeťaka !!!!Ten by nás asi prodal za 5 mega připojte s k Německu vy kolaboranti !!!!Pravice zpustošila naši zem a asi jen pomateni Pražaci mohli jit sváma na Letnou ??,V Ostravě by Vás asi pořadně nakopali do zadni části těla

1 hlas


Co čekat od toho sudeťaka !!!!Ten by nás asi prodal za 5 mega připojte s k Německu vy kolaboranti !!!!Pravice zpustošila naši zem a asi jen pomateni Pražaci mohli jit sváma na Letnou ??,V Ostravě by Vás asi pořadně nakopali do zadni části těla

1 hlas

Tím patrně myslel přijďte volit a zvolte mě,když ty poslední volby jsem si tak podělal.Kdyby si ostatní strany trochu lámali hlavy s programem a nedělali,sice zápornou,ale hlasitou reklamu Babišovi,mohlo to tenkrát dopadnout jinak a v neděli mohli na Letné protestovat proti jiné vládě.Tuto vládu jste pomáhali zvolit vy!

2 hlasy

Pardon,chybička se vloudí.Lámaly je gramaticky správně.

0 hlasů

:-))) a co "nedělali"...? A mezery za čárkou, dělící věty...

0 hlasů

Mezery nedělám a jinak je to v pořádku.Za ta i se omlouvám.Mea culpa,psal jsem to narychlo.

0 hlasů

Ten kašpar s dlouhým vedením dovede vždy pobavit. Na co myslel celou tu dobu, když Zeman vyzýval občany aby se zapojili do politiky, chodili k volbám a nebyly jim lhostejné věci veřejné. Trvalo to řadu let, a to si stál na vedení, nebo měl nenávistí zatemněný mozek. To musí přijít nějaký úchyl v hnědé košili aby se mu rozsvítilo??

3 hlasy

Eurobolševický vlastizrádce a americký agent. Tak řada lidí na toho modrého moulu z ODS nahlíží.

3 hlasy

Jenom zakomplexovaný debílek napodobuje cizí nicky aby byl alespoň trochu vidět. Chápu, že při tvé tuposti nemáš čím zaujmout, ale stejně je ta ubohost tvých slintů pozitivním signálem. Znamená, že rusáci mají k šíření své propagandy k dispozici jen úplného pitomce.

0 hlasů

Nu co se dá dělat, už pro tebe zbývá jen ten Chocholoušek.

0 hlasů

Jistě, to je cesta kultivace politiky, která nemůže žít ze stereotypu zavedeného establishmentu.

1 hlas

Nedemokratickým napadáním výsledků voleb ke zdravé demokracii.
My volby nechceme, MY si vládu sestavíme!

2 hlasy

Zkušenost mi říká, že těch plánovaných 150 tisíc lidí aktivně zapojených do politiky svým podpisem zrzavému ďáblovi se přetaví na partu žalobníčků - známe z dřívějška jako PS VB- a není od věci, že nám v budoucnu vznikne Svatá armáda boje za demokracii - známe jako Křižáky či snad jako LM. Je jen otázkou,jakou barvu košil zvolí.

2 hlasy

Já chci být také politický aktivista, já chci také udávat.

0 hlasů

Pánbů zaplať za Mináče, či jak se ten bolševickej kašpar z pražské kavárny jmenuje. Většinu lidí totiž odrazuje, nikoli získává. Žádné charisma nemá. Pouze autentickou vepřovost.

2 hlasy

Ale úplně nejlepší je eurobolševická žumpa z pražské kavárny, která chce kraválem a hysterickým ječením v ulicích změnit výsledky demokratických voleb. Pinocheta na tebe, eurobolševiku !

2 hlasy

Ještě tu o Kalouskovi, padákovém vrahovi, rusáčku. Tím bude tvůj repertoár zcela vyčerpán.

0 hlasů

Nejhorší jsou trpaslíci, ti vám vlezou všude. Horší jsou už jen disidenti, těch bylo o pár stovek víc než dospělců v republice.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.