TV Barrandov
Hádka v Aréně. Soukup musel ukáznit Ferjenčíka

17.04.2019 17:49 Původní zpráva

V úterní Aréně Jaromíra Soukupa došlo k ostré výměně názorů. Poslanec za Piráty Mikuláš Ferjenčík nařkl moderátora z nespravedlivé diskuze, kterou přirovnal k výslechu. Zároveň během svého monologu navrhl, aby se v odpovědích u diskuzních stolečků střídali, protože Soukup je také politik.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Šmerda (9 hlasů) 17.04.2019 18:47

  Do Arény se Ferjenčik dostavil asi v rauši, tedy opravdově a upřímně....

 • Simon Trefný (6 hlasů) 18.04.2019 11:28

  Nezapomenu, jak tzv. Piráti v Praze do centrálního rozhlasu v...

 • Dana Haspeklová (5 hlasů) 18.04.2019 12:16

  ...a potom bude co?! Ještě nám nikdo z těch mladých, co mají v rukou...

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 17.04.2019 20:11

  Zcela legitimní je ten cirkusový pořad ignorovat. Soukup tam exhibuje...

 • karel ledvinka (5 hlasů) 17.04.2019 21:30

  potom nebudete vedet co dela opozice.pstros do pisku?bojite se nazoru...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pořad jsem neviděl, pouze TIPUJI, že ten hároš přišel "zkouřenej". jinak ten kdo volil piráty, to byl hňup. Tato partička nemá v parlamentu vůbec co dělat! Nazdááár!

2 hlasy

Piráti jsou obrovským zklamáním. Myslel jsem, že to bude svěží vítr, ale je to stejně zatuchlý a smrdlavý puch jako v případě ČSSD, ODS a TOP 09. A ta jejich propagandistická agitka v pražském metru na podporu vrahů z NATO, to už bylo přes čáru. Propagandu v metru nedělali ani bolševici. Pirátští eurobolševici ale ano.

4 hlasy

Koho by to bavilo pořád a pořád dokola koukat na Okamurův přiblblí ksicht!!!Je v každém pořadu Soukupa i se svými najatými tleskači jako by to měli předplacené!!!

1 hlas

Nezapomenu, jak tzv. Piráti v Praze do centrálního rozhlasu v pražském metru pustili oslavné ódy na náš vstup do NATO. Piráti oslavovali vstup do militaristického spolku, který vraždil jiné Slovany, konkrétně Srby. Dost dobrý.

6 hlasů

Ferjenčík měl v podstatě pravdu,ale ostatní zde mají pravdu také,neměl tam lézt.A neměl by tam lézt nikdo,kdo má tak málo zkušeností,protože nerovný boj nemůže vyhrát.Pak z toho exhibuje Soukup.

0 hlasů

Divím se Ferjenčíkovi,že leze do té žumpy k Jaromírovi Soukupovi.

2 hlasy

Otázkou je, kdo tu žumpu, jak nazýváte ten pořad, dělá. Můj názor je, že blábolíte, vážený a mluvíte o koze místo o voze. Tu žumpu totiž dělají hosté pořadu, kdybyste to sledoval pořádně, tak byste to pochopil. Soukup pouze usměrňuje rozhádané diskutéry, kteří odpovídají - přiklad - jaké je venku počasí - asi takto a) "podle našeho programu, který prosazujeme" .....at.d.... o počasí ani zmínka, nebo
b) útokem na ostatní nebo na Zemana či Babiše , protože neskáčí podle jejich not. Nic jiného jaksi neumí. Typickým příkladem jsou Piráti - to, co provedl v Aréně Ferjenčík, ze jen ubohou ukázkou, že vlastně nevědí, co mají dělat a jak slušně diskutovat. Ten jeho názor, že by Soukup měl být rovněž mezi diskutujícími je ovšem pitomost a naprostá neznalost toho, co je vlastně myšleno jako Aréna - totiž pozvané hosty " svléknout do naḧa" a ukázat, co je v nich. Bohužel se ukazuje že nic, jen kecy, neustále opakovaná stejná klišé.
Soukupův pořad nejen dokonale ukazuje některé současné politiky, kteří nevědí, co vlastně chtějí - no, vědí - a tím je boj o moc všemi prostředky. Kdyby byla v koutě studia hromada kamení, určitě by ji použili jako argument v diskusi.
Nevadí mi, na rozdíl od různých kritiků zde - jejich názory, pokládám je za dětinské, někdy až směšné a názorně předvádějící, že vlastně vůbec nechápou, co je vlastně základem demokracie jako takové - totiž svobodná diskuse o překládaných myšlenkách a prezentace protiargumentů, zcela svobodně a bez špinění a nálepkování.
Takže závěrem - máme dvě cesty - tou první je demokracie bez dalších přídavků -
a ta druhá - to jsme již zde měli - lidová, socialistická, liberální a t.d. , které ukázaly jejich zbytečnost - demokracie může být jen jedna. Vše jiné je jen zakrývání touhy po moci a totalitě.
Co je vlastně ono neustálé naříkání některých politiků i novinářů nad tím, že společnost je rozdělená a ukazováním, kdo ji rozděluje. Ano, měli jsme zde demokracii komunistickou, jednotnou kandidátku, možnost "svobodně" volit pouze předem určeného vítěze a pod. Málokdo z těch ji prožil a diví se, proč lidé nechtějí demokracii s přivlastky a nevěří žvaněním různých lidí o tom, že jen oni "znají a vědí", co si lid přeje a je tedy zbytečné mu dávat nějakou možnost o tom vést nějakou řeč.
Zapomínají, nebo se tak tváří, že v jednotě není síla, ale příprava k diktatuře nezvaných totalizátorů.

Závěrem tedy opakuji - Demokracie může být jen taková, kde je svoboda slova, myšlenek a názorů a svobodná a slušně vedená diskuse o nich, přístupná všem a bez jakéhokoili cenzurování a omezování ze strany těch, "co vědí"..
Máte vlastní mozek, nedovolte tedy, aby někdo, kdo si myslí, že je moudřejší a tím i lepší, vám říkal, co si máte myslet. vy a nazýval to demokracií + něco!

2 hlasy

vse se nese jen v jedne linii-ANTIBABIS a pirati jsou mluvci Kalouskovske demozumpy

4 hlasy

Ferjenčik je blb , kdyz do takovych kabaretu vubec leze .

3 hlasy

Máte pravdu, ale nic by na to nezměnilo i kdyby tam nelezl!

0 hlasů

soukup mi pripada, ze se snazi kopirovat trumpa.zatim mu to jde.

1 hlas

Zcela legitimní je ten cirkusový pořad ignorovat. Soukup tam exhibuje a neexistuje důvod mu dávat legitimitu účastí na té estrádě.

5 hlasů

potom nebudete vedet co dela opozice.pstros do pisku?bojite se nazoru jinych nez vasich?

5 hlasů

Omyl, pane Ledvinkou, on ten pán jen opakuje to, co mu jiní vtloukli do hlavy. A není jediný, je jich ještě stále dost, ne sice tolik, kolik jich bylo v roce 1948, ale jsou a, protože chceme mít skutečnou demokracii, můžeme s nimi jen diskutovat, i když je to mnohdy rovné diskusí se zdí

1 hlas

ciste ironicka/technicka otazka.vim,ze junyjor ma vodu mezi usima.

0 hlasů

Do Arény se Ferjenčik dostavil asi v rauši, tedy opravdově a upřímně.
Oznámil politický program Pirátů – boj proti všem politickým oponentům,
že Soukup jen vyslýchá, sám chtěl pak moderovat diskusi, projevil velkou
právní neznalost, tradičně opět vyřvával téma Antibabiš a celkem se
projevoval jako nevychovaný buran. I s takovým by Piráti tak moc chtěli
vládnou, jako nezralí mládežníci si ale neuvědomují jak je to náročné a
zodpovědné. Brzo by byli odvoláni. Snad jen podobní nevyzrálí adolescenti
různého věku je mohou volit.

9 hlasů

faktem ale zustava,ze soukup pracuje jako moderator a tim padem tam nevychovane vyrvaval ferjencik,jako nevychovany buran od pardubic.

4 hlasy

Rozhodně nejsem advokát Pirátů a pořad jsem neviděl, takže nemohu konkrétně o něm hovořit. Rád bych ale všeobecně zhodnotil, neutěšený stav naší politiky. O prezidentovi není ani nutné se zmínit. Premiér je obviněný a dle jeho slov se proti němu spikl celý svět pod taktovkou zloducha Kalouska. Podle průzkumů má jeho strana přes 30% a to vypovídá hodně o etické úrovni naší populace. Tzv. "pravice"nemá dohromady ani 20% a nejvýraznější postavou je nevýrazný pan Fiala. Extrémisté z KSČM a SPD drží vládu, které drží fíkový list zničená ČSSD. Rád bych, abychom se nehádali, ale nad tím zamysleli a odpověděli si na otázku, jak si vlastně naši budoucnost představujeme.

4 hlasy

Dobře, kolego, máte skeptický názor na koalici ANO + ČSSD. Mějte ho, já ho mám někdy taky.
Ale , když říkáte a), řekněte i b) - jakou stranu byste dnes s klidným svědomím doporučil k sestavení vlády? a taky řekněte proč, včetně plusů i mínusů. Pak zjistíte, že je to pokus o kvadraturu kruhu, ze kterého je jen jedno - možná lepší - východisko, které se více než 200 let praktikuje ve Švýcarsku - přímé volby a referenda. Ostatně na Islandu to funguje 1000 let, ovšem jednak proto, že obyvatel je málo a Island daleko a málo se o něm mluví. Prostě jiným nevadí. No a Švýcarsko? Je tolerováno, protože bylo pokládáno za solidní zem, kam je možno spolehlivě a tajně ukládat peníze různě nabyté.
Já ho znám dost podrobně, není to dokonalé ale mnohem lepší než jinde v Evropě. Ale co je dokonalé? To již vše bylo vynalezeno a je tedy zbytečné snažit se o něco lepšího? A o co, vlastně?
Dokáže někdo rozumně odpovědět?

No a můj názor na děje dnešní - prezident je takový, jaký byl zvolen a to přímou volbou. Znáte někoho kdo by byl lepším a proč?
Stíhání Babíše tak trochu - podle mne, smrdí. Jak načasováním, tak i zoufalým hledáním důkazů- Jakých?
Jsem tedy zvědavý, co bude dál. O kolik peněz tou aférou připravil stát a EU? Kolik na tom vydělal neoprávněně? Co za ty peníze vlastně postavil? Je to veřejně prospěšné nebo není? Já jsem se tam byl podívat - byl jste tam taky? Je to hezké a hodně lidí se tam přijde podívat a obvykle to oceňují. Ale třeba by se vám líbila raději hospoda nebo hotel jen pro bohaté? Něco takového, co postavil za peníze EU jeden moravský politik?

Čekám na názory - ukáží, zda demokracii "umíme" nebo že jen o ni žvaníme!

1 hlas

On každý názor má svoji váhu a odbývat ho nějakým dehonestujícím názvem místo argumentu je jen hloupost veřejně prezentovaná. Mám vůči SPD taky několik výhrad, ale pokud si přečtete pozorně jejich volební program, najdete v něm mnohem více demokratických názorů než u všech ostatních stran dohromady.
Udělejte to, Udělejte to bez předsudků a uvažujte, co byste z onoho programu k realizaci nedoporučil a proč.
A napište svůj názor - ne jen názor, , že je to totalitní strana - to by byl jen přílepek obecně prezentovaný těmi, co se bojí, že přijdou o moc.

1 hlas

Nic si z toho nedělej, žid Netanjahu je taky stínaný již několik let, a pravděpodobně bude znovu premierem.

2 hlasy

na olmerta a kaceva doslo.na netanjahu a jeho zenusku dojde taky.akorat sharon jim utekl jak slepice po flusu.

0 hlasů

pravice jako takova u nas neexistuje.ti,co se za ni vydavaji jsou jen banda vitacu.jak dlouho jim to vydrzi,nevim.ale neuteseny pohled to je.volit podfukare,zlodeje a lhare takovymi rozdily je k neuvereni/.

3 hlasy

Stále jsou rozhodujícím faktorem dožívající konzumenti socialismu, nyní tedy frustrovaní poražení. Ti už pochopili, že jim pšenka nepokvete, tak mají aspoň touhu vše rozbít. Dokud tato generace neodejde na věčnost, bude situace u nás stále zoufale roztříštěná a upatlaná.

3 hlasy

..abyste dokázal zhodnotit základy čehokoliv, musíte mít znalosti, ale taky zkušenosti! Mládí není záruka ničeho!

4 hlasy

...a potom bude co?! Ještě nám nikdo z těch mladých, co mají v rukou budoucnost, pořádně nesdělil, kam že to své spoluobčany chce dovést! Takových nadšených "hujerů", co zatracovali vše minulé a zesměšňovali starší generace , už v historii bylo! Třeba v r. 1948 nebo v r. 1989 - a vždycky to směrovalo jen víc do sra.ek. Jen totální blb bourá i dobré základy jen proto, že je položil někdo jiný!

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.