Odpověď na žádost
Hamáček vyzval Řecko, aby poskytlo seznam sirotků

13.11.2019 17:01

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) vyzval Řecko, aby poskytlo seznam 40 konkrétních dětí bez doprovodu, které by Česko mohlo přijmout.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • OM Y (5 hlasů) 13.11.2019 23:47

  Jsem pro 0 sirotků a i všech ostatních! Čistá nula!

 • František Mach (5 hlasů) 14.11.2019 00:25

  Hamáčku jsi kastrovaný samec skotu.

 • Pavel Rous (5 hlasů) 13.11.2019 21:47

  Dobré to bude, až když nebude přijat žádný. I tak ale zůstane pachuť...

 • tyden tyden (4 hlasy) 14.11.2019 00:28

  taky by me zajimalo, proc ta havloidni spina tem sirotkum nepomuze. ...

 • Pavel Rous (3 hlasy) 14.11.2019 05:48

  České bezpečnostní orgány neproklepnou nic, protože to nejde. Údaje...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tohle boleslavský hovado, by si už konečně mělo zabalit tašku a táhnout konečně dělat něco užitečnýho a né jenom škodit občanům ČR.

0 hlasů

Mám strach, že náš národ zhyne. Není strašlivější hrozby než čtyřicet po zuby ozbrojených sirotků. Ještě že zde máme tolik ruských trollů, kteří se za nás tak srdnatě bijí.

0 hlasů

Tlustý, odulý, zpocený, sosanský hňup se musí zviditelňovat za naše peníze, myslel jsem, že po akci Šojdrové, kvůli jekjímu znovuzvolení do Bruselu to utichlo, ale ne Alí Hamidí chce za každou cenu zamuslovat naši zem.

1 hlas

Frustráti: zkuste si ten článek přečíst ještě jednou, pak dvakrát, pak třikrát, čtěte ho pořád pořád dokola, protože se vám třeba, jednoho dne, co já vím, i motyka může spustit a vám se rožnout v palicích, zjeví, najednou, ha! že je to zcela jinak než to vaše: ne migrošům, hlavně žádné migroše a Hamáček je sem tahá. netahá a tahat nebude. Syrští sirotci na území Evropy neexistují a o pomoc v Sýrii jim nikdo nestojí. Dochází vám to, myslitelé?

1 hlas

Hňupe blbá STANDABULISU, frustrát seš jedině ty sám a máš obsesivní poruchu v tom, že si myslíš, že jedinej máš pravdu a cítíš nutkavou povinnost informovat o ní všechny okolo.

0 hlasů

taky by me zajimalo, proc ta havloidni spina tem sirotkum nepomuze.
na Syrii uvalili embargo na dovoz ropy - pred zimou.
podporuji tam teroristy a jeste jim vysmesne rikaji umirnena opozice.
a ted chteji OSTATNIM nacpat vyrostky z Pakistanu a Afghanistanu a rikaji jim"syrsti sirotci".

odporni havloidni lhari. sami ani prstem nehnou, ale ostatnim by diktovali :-)))))

4 hlasy

Samozřejmě jste to všechno totálně překroutil. Snaha pomáhat sirotkům, a já vám asi budu muset opakovat: skutečným sirotkům, ze Sýrie tady je, jenže jaksi: nejsou žádní syrští sirotkové. Nemůže nám nikdo říct, že nepomůžeme děckám bez rodičů. Opakuji pro blbé: děckám bez rodičů. Opakuji ještě jednou idi*otovi Týdnovi: děckém, kterým byli zabiti rodič v Sýrii. Takže poté, co jsem to zopakoval, že více již není možno, předpokládám, že to frustráti zase nepochopí, muhehhé....
Havlojedi (jak jim říkáte, já jím říkám poučkáři - žijí podle pouček jako za bolševika) nechápou, že muslim žádnou svobodu nechce, nikdy nechtěl a nikdy chtít nebude, dokud to bude muslim. Od toho se odvíjí všecko špatně, ale co už s nima.
Toho, že tihle kazatelé dobra hlava nehlava, kdybychom měli někoho zabít, tak na něm to dobro spácháme, sami dělají zhusta přesně něco jiného, než sami kážou, jsem se měl za svůj život možnost přesvědčit strašně mockrát.

1 hlas

Já s vámi v podstatě souhlasím,jen bych podotknul,že(jak píšete níže)jestli to proklepávání sirotků bude tak důsledné jako v Německu,můžeme tu mít sirotky s vousama po kolena,kterým bude ještě dlouho 16 let.Protože výsledky být musí.

0 hlasů

Hamáčku jsi kastrovaný samec skotu.

5 hlasů

Jsem pro 0 sirotků a i všech ostatních!
Čistá nula!

5 hlasů

Přesně tak.

2 hlasy

Pro co jste není směrodatné, máme nějaké úmluvy a otevřené hranice, dobré ránko! Zkuste být pro třeba vlastní pracovní nasazení a pečlivost, co?

1 hlas

"Úmluvy a otevřené hranice" nás nezavazují, protože je prosadili politici, aniž se nás na to ptali. Je nutné vypsat o tom poctivá referenda.

1 hlas

Ale no tak.To bychom se urefendovali.

0 hlasů

Stačilo by to spojit se stávajícími volbami. Na jednu stranu A4 se v pohodě vejde 4-6 referend.

Zaškrtat jeden nebo (zpočátku) dva papíry navíc nikoho nezabije. Tedy pokud není naprostá ovce přesvědčená, že vrchnost ví lépe než ona sama, co je pro ni dobré.

1 hlas

Paráda, takže zase nic nebude, sirotci to prostě nejsou a nikdy nebudou, ti se totiž ze Sýrie a oblasti bojů nikdy nedostanou. Sýrie s nima pomoct nechce... Dobře to děláme. Na vyčůranost vyčůraností.

1 hlas

Dobré to bude, až když nebude přijat žádný. I tak ale zůstane pachuť z nedůstojného lavírování.

Politik jednající v našem zájmu musí jakékoli přijímání migrantů jednoznačně odmítnout, smést ze stolu a odsoudit. Ne se vykrucovat aby zůstal před těmi sluníčkáři hezký. To může fungovat v tomto případě. Jenomže on připustil možnost přijmout 40 sirotků. To je ústupek, který mu bude připomínán. Sluníčkáři mohou sirotky vyhrabat třeba někde v Africe. Jen aby nějak prolomili náš odpor ke vnucovaným nezvaným hostům. Co řekne potom?

Také to fungovat nemusí. Řekové jim mohou potvrdit nízký věk i osiřelost jen aby se jich zbavili. Pravdu včas nezjistí nikdo. Doklady zahodili, Sýrie je rozbombardovaná a migranti jsou svým lhaním proslulí.

Dobrý ministr vnitra by okamžitě podnikl kroky proti těm Pražským matkám. Bezpochyby totiž jde o hnutí, které směřuje k potlačení našich práv a svobod.

5 hlasů

Znovu si ten článek přečtěte, než tu začnete valit takové srance. České bezpečnostní orgány si ty sirotky proklepnou. Hamáček to jasně říká a píše tomu Dluhopisovi. Chápete tu větu? Prostě naši zpravodajci je ověří, zda to jsou sirotci, zda mají ověřitelnou identitu... chápete to? Asi ne, co? Tak jo.

1 hlas

Hňupe STANDABULISU přestaň už valit ty nesmysly!

1 hlas

České bezpečnostní orgány neproklepnou nic, protože to nejde. Údaje Řeků i Syřanů jsou nedůvěryhodné, doklady dávno zahozené a věštit neumí. Takže podle svého politického názoru něco doporučí a nás postaví před hotovou věc.

Především ale nemáme absolutně žádnou povinnost starat se o cizí sirotky nebo migranty! Daně tu jsou vysoké, mzdy nízké, vše rozkradené, nemovitosti předražené atd. Přijímat jakékoli sirotky znamená zabředávat do toho ještě víc. Kdo to nechápe, měl by se nad sebou zamyslet.

3 hlasy

Výbuch sobectví. 😡

1 hlas

A kdo vám brání, si nějakého "sirotka" vzít domu a starat se o něj? Sice to nebude za státní prachy, ale ukážete nesobeckost :-) já bych do toho nešel, ale já jsem sobec, xenofob a dle sluníček jistě i rasýýzta. Tak se Měchuro pochlap a nežvaň.

1 hlas

Hamáček.. čínskoovarovský č.. ek

1 hlas

emilek Listopad.. čecháčkovský ko.kůtek.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.