Srpen 1968
Hrad překvapivě čelí kritice z Ruska. Nepřijatelné, tvrdí Ovčáček

19.12.2019 10:04

Ruská kritika toho, že Česko zařadilo 21. srpen mezi památné dny, je nepřijatelná. Okupaci Československa v roce 1968 a její oběti je nutné si připomínat, ne na ně zapomenout, uvedl na dotaz mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Martin Koubek (9 hlasů) 19.12.2019 11:01

  Spíše mne vytáčí, že po volbách do Evropského parlamentu opět ze...

 • Martin Koubek (7 hlasů) 19.12.2019 11:03

  Ukrajina se, na rozdíl od ostatních invazorů, nikdy oficiálně...

 • Ladislav Šťastný (5 hlasů) 19.12.2019 11:34

  Zajeď zpátky do bruselské díry, zapáchající eurobolševický švábe.

 • Ladislav Šťastný (5 hlasů) 19.12.2019 11:37

  To je pravda, lidovci a další vlastizrádci, například Kalouskovy...

 • Bob Kadet (5 hlasů) 19.12.2019 12:16

  Přidej k těm nadávkám kolaborante zařízlý v americké_prdeli také...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nejvíc se mi líbí, jak každý furt dokola mele o 68 až jim z toho tečou sliny.
A co takhle teda pořád dokola začít řešit 49?
Hitler a germanistán pozabíjeli víc evropanů než je Rusů jako národ, ale místní erobolševická svinská kavárna pořád ječí jen o Rusech.
Ječet o Hitlerech a němcích se nehodí sorosovi do krámu, co vy ubozí prozápadní liberálové?
Už vám čmoudové jeb.ají staré, co stýblové a jeronýmové??? Už jste se dočkali?
Zadejte do googlu hesla hitler merkel dcera a uvidíte co se na vás vyvalí... že by smutná pravda :))???
EUrochudáčci, prohráváte :)))

NĚMEČTÍ ZELENÍ NAVRHUJÍ VYDÁVÁNÍ PASŮ VŠEM ‚KLIMATICKÝM UPRCHLÍKŮM‘

https://pravyprostor.cz/nemecti-zeleni-navrhuji-vydavani-pasu-vsem-klimatickym-uprchlikum/

RUS NÁM SEM ŽÁDNÉ KOLONISTY NIKDY NECPAL, NAROZDÍL OD EU A NĚMECKA!!!!

CZEXIT

1 hlas

Sami jsme byli kolonií,to vám nevadilo?

0 hlasů

Přesně tak. Rudá armada za nás položila život jen ve Stalingradu kolik jich padlo a kolik let je svírali. Neustále několik oslů s pomoci dementního soudruha Havla a prasete knížecího se to snaží zvrátit. Jen aby nezapomněli kdo začal válku a okupaci a hlavně byla to ruská armáda s Koněvem co nás vysvobodila a přivedla mír. Jen někde kousek tam skoro v dáli ,kdesi bylo část jednotek ,které jsi dělají zásluhy. Kde jste byli ,když musel dát Stalin příkaz na osvobození velké části východní Evropy a Balkánu kam se nikomu nechtělo...

1 hlas

Nezapomeňte tedy,kdo začal válku.Byli to Němci a Rusové.Zvykejte si na pravdu a neposlouchejte kremelské lži.Osvobození Balkánu a východní Evropy se vlastně nekonalo,jen jsme vyměnili Němce za Sověty.Byla to další okupace.

1 hlas

S tímhle dementem je zbytečné ztrácet čas, ten je tak propláchnutej komunismem, že vidí rudě. Tam to řeší až boží mlýny.

0 hlasů

Já vím.Když on mne vždycky nas.ere.

0 hlasů

Jenže Rusové nikoho neokupovali a Katyně tam nešlo o okupaci!

0 hlasů

Památným dnem by mohl být i 8. listopad 1620 kdy proběhla bitva na Bílé Hoře
R.1989 je totéž jako bitva na Bílé hoře - obrovské loupež půdy etnickými rakouskými i jinými feudály, znehodnocení měny, cenzura, utužení nevolnictví
Kmíže Lichtenštejn, který zavraždil české pány a Jesenia , znehodnotil měnu, uloupil českou půdu požaduje, aby mu ta jím uloupená půda byla vrácena - podle knížete zloděj pokud ho chytí a vezmou mu to, co ukradl, může požadovat, aby mu to co ukradl , okradený vrátil

0 hlasů

Kdyby nevstoupil praotec Čech na Říp,kdyby Velká Morava měla lepší knížata,kdyby Přemyslovci byli chytřejší,kdyby Čechy nevykrádal Lucemburk,kdyby Karel IV měl syny více sobě podobné,Kdyby čeští stavové nezatáhli do Čech cizí šlechtu,........kdyby nebyla I.světová válka,kdyby nás neprodali v Mnichově,kdyby nás neprodali při Jaltské konferenci,byl by v Čechách ráj a nemuseli jsme hnout prstem.Za naši situaci může celá Evropa,jen my nemůžeme za nic.

0 hlasů

Myslíte rok 1620, kdy české stavy, (ti čeští páni byli čeští Němci, Gavrošu, čeští Němci! ani jeden nemluvil česky!) které slíbily v případě podpory plnou věrnost osmanskému sultánovi a prodali svoji zemi, když dostali naštěstí na držku od jiných českých Němců? Moravský pluk byl tvořen výhradně Němci českých zemí.
V roce 1620 jsme vyhráli. Nacionalisté 19. století ovšem přepisováním dějin hlupákům, jako jste vy, udělali z této bitvy prohru. V tu dobu tvořilo německé obyvatelstvo na českém území velkou většinu a až postupným počešťováním se z nich stali jakože Češi.
Známé obrovské loupeže proběhly v letech 1918 - 1920 díky českým nacionalistům jménem Masárik a Beneš, a v letech 1945 a 1948 zase Benešem. Toho druhého si vzali čerti.
Lichtenštejnové (a nejen oni) za svoje majetky po celé generace zaplatili a zvelebovaly je a byly jejich. Což vy, líné socky s holou zadelí a nekonečnou závistí, nikdy nepochopíte. Oni makali, vy se flákáte. Oni měli, a mají i dnes, vy máte kulové a vždycky ho mít budete.
Dodneška jsme to, co jsme sprostě ukradli, nejenže nevrátili, ale ani to nepřiznali.
A pozor, náckoi*dní stupide, bavím se i o Baťovi a dalších etnicky českých podnikatelích, ne jen českých Němcích, kteří byli tedy nejbohatší a závistí Čech*áčci zase kradli, jak to uměli vždycky suprově. Bohužel jen to. Jo, zapomněl jsem, ještě uměli za Němci, a to i těmi vlastními, celé míle zaostávat.

0 hlasů

Tatra Kopřivnice, Část vagonky Studénka, Milo Olomouc, ZORA Olomouc , MEOPTA Přerov , jaderný reaktor pro studium a výrobu radioizotopů, dodaný z SSSR (převzali a odvezli do USA ), daň na českou sekci armády USA-více než 60 miliard, více než 10 miliard kterých se zmocnil,podle mne vydíráním , občan USA a člen Židovské obce, Lauder--byl zrušen příspěvek na POHŘEB, je toho víc.
Takhle se chová NEPŘÍTEL
A teď mi jmenujte jediný podnik, který nám ULOUPILO Rusko nebo SSSR

1 hlas

Všechny ty podniky jsou na svých místech a fungují. Takže mi jmenujte jediný, který uloupily USA.
SSSR po válce odváželo v rácmi schválených reparací kompletní vybavení podniků patřící jak říšským, tak českým Němcům, než se dohodlo, že na území ČSR to dělat nebudou.. Pan následovala hrůzná ostuda s uplatňováním reparací ČSR vůči Německu, kdy nám Spojenci nepřiznaloi skoro nic, protože jsme makali pro Němce a odboj byl zdaleka nejslabší v celé okupované Evropě, česká zlodějina jako vidle a dále se to ani šířit nechci.
My jsme se svým tempem práce soustavně štvali především Němce samotné. Když přišel z Londýna příkaz ke zpomalení tempa práce, Němci s částečným uspokojením ve zprávě SD konstatovali, že si Češi dali trochu říct aspoň Londýnem, ale stejně pořád dělají o 15% rychleji než Němci. Kdo jste dělali v Německu, víte o co jde.

0 hlasů

Hlavně po roce 1990 diky myšlení mongoloidního soudruha Havla byly zrušeny podniky ZTS a díky myšlením tohoto kojence postupně začali Slováci odcházet a odtrhli se. Podniky ZTS byli důležité pro ně a dementní bezmozek Jedličkova ústavu je poslal do kytek. A nahradili je us takže tohle byla ta politika kojence ožrana...

0 hlasů

Stejná úroveň inteligence jako jejich guru novotný - stýblo a jeroným, největší ochránci čmoudů a politiky dr. merkele.
Takovéto vlastizrádce kdysi řešili hned, dnes je nazvou "nesvéprávnými" a nechají je dál škodit.
Jako toho čmouda, jejich kamaráda, co rád znásilnuje hned, co vyleze z vlaku. Prase k praseti.

CZEXIT

0 hlasů

Jediný nesvéprávný jsi tady ty, užvatlaný pomatený vyděšenec, kterému jeblo z pročítání protiprdů a podobných náckovských zblitků. Tady s těmihle kravinami neuspěješ, zkus to na Novinkách, tam jsou dementi jako ty ve vysoké koncentraci.

0 hlasů

dělat z invaze památný den je přepisování dějin z naší strany.zvlášť, když je k nám s brežněvem,ukrajinec, pozval semita žid jakeš&spol.

2 hlasy

libi se mi, jak si mstni bolsevicka havlerka lze do kapsy :-)))))
Rusakovi budeme kecat do toho, jestli jsou rusky vojaci veterani, nebo ne.
ale do vyroci, toho, jak samozvana ceska "elita" pozvla cizi armady k nam nam nikdo kecat nesmi :-)))))
ale bolsevici lhali vzdycky, to se nezmenilo :-)))))

1 hlas

No jasně. My jsme sami přepisovatelé dějin. Sovětští vojáci účastnící se operace Dunaj by neměli mít status veteránů, nešlo o válečný akt ani bojovou akci, ale doplnění stavů druhého sledu. Co z toho udělali čs. komunisté za grotesku před lidma vedlo přesně k situaci za pražského povstání v roce 1945: Češi zase nepochopili že nikdo proti nim bojovat nejde.

0 hlasů

Je zřejmé, že jste byl v armádě déle, než je zdrávo. Ale ty vaše druhé sledy a podobné notace navozují dojem, jako bychom v 68-mém byli ve válce, nebo těsně před ní. Což je nesmysl, a šlo o čistokrevný vpád armád na území jiného státu s následnou okupací.

0 hlasů

Babiš se do toho vložil:
„Je absolutně nepřijatelné, aby nám Rusko jakkoliv mluvilo do našeho rozhodnutí. Všem je jasné, co se v srpnu 1968 stalo. Byla to invaze ruských vojsk, s nevinnými civilními oběťmi, a český národ z ní dodnes má trauma. Rusové mu tenkrát ukradli 21 let svobodného života,” citovala ČTK Babiše, podle něhož je třeba si toto datum a s ním spjaté události připomínat.

1 hlas

Sice to byla invaze, ale zároveň to byla obrana celé Varšavské smlouvy proti záškodnickému vměšování amerických imperialistů. Kdoví, kde bychom se octli, kdyby američané zvítězili nad Ruskem a jeho satelity?

1 hlas

Proboha,to už je i na mně moc.

1 hlas

Co takhle si připomínat Mnichovskou zradu, obsazení německem, bombardování američany na sklonku války (omylem) náše průmyslové závody.

2 hlasy

Správně, Beneš vyvoláním Mnichovské konference, aneb svojí nabídkou z 21. 9. 1938 spojencům, že Sudety pustí, zradil Sudeťáky a vydal je Hitlerovi a museli všichni na frontu.

0 hlasů

jeste vcera jsi tu hykal, ze Basis je tunelar, komous, estebak a jak nam dela ostudu.
dneska mu uz lizes poslusne anal.
na tobe je dobre videt, ze bolsevici se nemeni :-)))))

1 hlas

Je to vyhrocené i díky Novotnému a Koněvovi. A Čeští jedinci zbytečně provokují protistranu a vyvolají nenávist. Němci s nima žádné nemají a tady je Merkelová normální a nenechává se jedinci tlačit k vydráždění. Staví s nima i plynovod z nějž budou mít i výhody. U nás lidé z tábora soudruha poplety myslivce neustále lidi nutí k útokům. Příkladem je Koněv a nebo šílený soudruh Novotný ukazuje jak se lidi nemaj chovat....

2 hlasy

Správně,jen ne provokovat,hezky se stáhnout a počkat,jak se to vyvine,pak poslušně přejít do vítězného tábora a jsme bez starostí.Držet hu.bu a krok,to se vyplatí.

0 hlasů

a to jeste pockej, az budeme platit Nemcourum tucny poplatky za trasfer plynu.
do tedka platili ostatni nam.
ale pak zacal jezdit kcharl a zaanalek do banderistanu rozdavat kolacky a heilovat s nackama jako hemenex/ok.
vsak nam to jeste Rusak s Nemcourem osladi :-))))

2 hlasy

Je to zvláštní.... V srpnu 1968 nás přepadl Sovětský svaz spolu se svými vazaly, nikoliv Rusko. Znamená to snad, že současné Rusko se hlásí ke zločinům bývalého Sovětského svazu...?

1 hlas

Seznamte se s historií, nikdo nás nepřepadl, naši pohlaváři o tom věděli dopředu a Sověti sem vůbec nejeli nás okupovat, chudinky české uplakané, ale doplnit druhý sled útočné vozby, kdy my jsme nedodržovali svoje závazky. Represe proti Čechům tady dělali čeští komunisté, česká SNB a ČSLA. Pořád nebečme, to nebyla prostě okupace. Rus tady měl vojska v kasínu a ta do ničeho nezasahovala. Ani nemusela, český patolízal byl horší než oni sami.

1 hlas

Plácáš blbosti... Doplnění druhého sledu útočné vozby... Vskutku svérázný výklad...

0 hlasů

rude vemeno hemenex/ok nejak "nevi", ze Putin se jmenem RUSKA omluvil za '68.
uz nekolikrat.
zato tvuj milovany banderistan nikdy.
asi proto, ze Breznev byl ukrajinec :-)))))))

1 hlas

Putin se za 68 neomluvil,on to nepovažuje za invazi.Omluvil se Gorbačov.

0 hlasů

A ,že se někdy omluvili i východní Němci nebo Bulhaři. Rusové nebyli sami

0 hlasů

Opětovně žádám redakci, aby v souladu s pravidli chování v diskuzích vyřadila diskutujícího " Jeroným Pražský jr ", který soustavně tyto pravidla porušuje, zejména pro tyto příspěvky :


Jeroným Pražský jr 19.12.2019 11:18
Jeronym

Ty jsi rusák, ty můžeš tak maximálně držet hubu, špíno.


Jeroným Pražský jr 19.12.2019 12:29
Jeronym

Vyplač se, frustráte. Cítím s tebou, taková bezmoc, úplný cizinec ve vlastní zemi. Vy na té Moravě vůbec nevíte, kam patříte.
eroným Pražský jr 19.12.2019 12:29
Jeronym

Vyplač se, frustráte. Cítím s tebou, taková bezmoc, úplný cizinec ve vlastní zemi. Vy na té Moravě vůbec nevíte, kam patříte.

1 hlas

Kytnar na někoho už práská. StB vám zrušili, u policie vás už niukdo ani neposlouchá ani vám neotevríají už dveře, tak práskáte aspoň na diskusi. Hezké, typický Čech. Založte si firmu malířství Kytnar: mottto firmy: natřu, donesu!

0 hlasů

Nemohl by jsi už konečně v souladu s "pravidli" chování jít konečně do_prdele, nebo alespoň do Ruska...

0 hlasů

Jeden z největších hulvátů místní diskuse se cítí dotčen mými příspěvky. Tak tady je několik jeho klasických příspěvků do diskuse:
František Kytnar 02.09.2019 09:52
FAKYTR

Ho-vno ti je po tom ty bukvice vymatlaná. Teď se z toho havloidní žumpo po-serete.

František Kytnar 15.08.2019 18:51
FAKYTR

Vymatlané vagíny se nechají nalákat na černé choboty. No co s nimi ?

František Kytnar 31.07.2019 20:45
FAKYTR

No, tak to je další impuls k tomu, aby ty sluničkářský sv-ině ty černý gorili vozili do Itálie. Mají ty ha-jzlové z toho větší kšeft než z drog nebo zbraní. Makat ty črný příživníci nebudou, jenom by prca-li a fetovali. Je to konec světa, doufám, že se toho nedožiju. Těm nastupujícím generacím to jenom přeju, ať si to vyžerou.

František Kytnar 06.06.2019 20:15
FAKYTR

Lze z jistotou tvrdit, že jsi prtávě vylezl z nacistické prdel-e a jsi havloidní hovad-o.

2 hlasy

Jsem.-li sprostý, a třeba já jsem, aspoň to nepředhazuju jiným, ano?

0 hlasů

Vyplač se, frustráte. Cítím s tebou, taková bezmoc, úplný cizinec ve vlastní zemi. Vy na té Moravě vůbec nevíte, kam patříte. 🤣

0 hlasů

Novotný a hned po něm jeroným. Oba smrdí prahou, eurobolševictvím a vlastizradou. Na každé řeporyje se vaří voda.
CZEXIT

1 hlas

A co Zeman s Ovčáček, rusáčku? Vždyť tam máte vy kovaní členové SČSP problém.

3 hlasy

Západní civilizace došla až na hranici svého zániku. Kdo stojí v pozadí současného hroucení civilizace?

https://www.euportal.cz/Articles/22115-zapadni-civilizace-dosla-az-na-hranici-sveho-zaniku-kdo-stoji-v-pozadi-soucasneho-hrouceni-civilizace-.aspx
-----------------------------------------------
To neměl dělat: Řidič MHD v Německu se přihlásil k tomu, že je Němec!

https://www.euportal.cz/Articles/22115-zapadni-civilizace-dosla-az-na-hranici-sveho-zaniku-kdo-stoji-v-pozadi-soucasneho-hrouceni-civilizace-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Kocourek je prostě ztracenej chudák. Tomu už se zhroutila civilizace dávno, když odtáhla ruská vojska zpátky od nás do stepí na východě.

3 hlasy

Rusko vyjádřilo Zemanovi pokárání za neochotu podílet se na přepisování dějin, což je v Rusku národním sportem.
Jejich člověk na hradě selhal, bude zajímavé sledovat, koho nám rusáci začnou podporovat jako jeho náhradu.

1 hlas

Přepisovat nejen vlastní dějiny začali Češi v ranném 19. století, zcela veřejně a dodneška s tím neskončili. Jak se ještě Palacký s tím druhým howadem navzájem v novinách chválili!!!

0 hlasů

Na přepisování dějin tu byl úplně největší dementní soudruh Havel jehož mozeček byl menší jak slepičí a pokračuje v tom šlechtické prase a podvodník a s ním buzik Pospíšil

2 hlasy

Pitomia? 😂

0 hlasů

Nemusíš se hned titulovat.

0 hlasů

jeden by řekl, že dějiny jsou jen jedny. Spousta záznamů o tom kdo kdy jako první ublížil, kdo to pak komu vrátil ... a přesto pořád ta urputná snaha přebarvit je do svých barev :-( Vykašlal bych se na výklad dějin v dějepise, nahradil bych ho jen strohými datumy a fakty schválenými třeba OSN ...ať si každé dítě přebere, kdo byl oběť a kdo agresor.

1 hlas

Jasně, osn je zas*raný čmoudy, to by to dopadlo a asi zapomínáš na naše řádně "vyškolené" předčítatele osnov.

0 hlasů

Dnes na hradě, po nekonečným temnu, seděl prezident a jeho aparát. Bravo.

1 hlas

Pozor na rusáka nejen na WC:

Žirinovskij se rozčílil: „Stalinova chyba v roce 1945. Poslat skutečnou okupační armádu po sto tisících do Polska, Maďarska, Česka, Slovenska, Rumunska, Bulharska. Do Německa milionovou armádu a všem zavřít huby. Všichni by dodnes mlčeli a ještě dalších sto let. A co jsme udělali? ‚Budujte socialismus.‘ Oni nechtějí, nejsou to komunisté. Jsou to soukromníci. Museli by snášet naši armádu. Na Vlasova by si ani nevzpomněli. Protože volby by měli. Veškerý průmysl převézt do Ruska. Německo podle Churchilla přeměnit na zemědělské hospodářství, bez jakéhokoli státu. Ať pěstují brambory. Češi ať dělají párky, vaří pivo. Toť vše. Měli jsme právo tohle všechno udělat. Všichni to byli agresoři. Všichni táhli na východ proti SSSR! Celá východní Evropa kromě Portugalska a Řecka Měli jsme potrestat všechny. Souhlasili by s tím i Churchill, Roosevelt i Truman. Ale prosím, Rozhodli jsme se jinak. Stavte si a… Začali jsme je zásobovat, krmit. Svým lidem jsme brali a německým holkám polévku z polní kuchyně… Vlastním lidem dej normální stravu! A vy krmíte Němce, kteří spálili půlku země. Ať chcípají! Dnes by tu už nebyli. Ani Češi by nebyli. O Ukrajině nemluvě. A Vlasov by si nedovolil tam něco… Do Prahy prý přišel. Ten podivín lže.“

Tak už víme, čemu se dnes v Rusku říká liberální demokrat.

Nebylo to ale jen nějaké chvilkové vzplanutí. Ve svých výrocích pak ještě pokračoval na Twitteru:

„Češi si berou příklad od Poláků a Ukrajinců – snaží se pomstít Rusku zesměšňováním vzpomínky na Velkou vlasteneckou válku. Po vítězství bylo nutné potrestat země východní Evropy, které bojovaly na straně Hitlera, vyvézt odtamtud veškerý průmysl. A snažili jsme se udělat z nich přátele. Marně.“ (29. 11.)

„Češi hodlají zničit památky ruských hrdinů Velké vlastenecké války a postavit památníky takovým zrádcům, jako je Vlasov. To je nechutné. Chybou naší země je stažení vojsk z východní Evropy. Tam, za přítomnosti ruské armády, by se báli i mluvit o darebácích, jako je Vlasov.“ (29. 11.)

Předtím už to schytali nevděční Ukrajinci: „V Oděse byl zbořen basreliéf maršála Žukova. I jejich děti a vnoučata Ukrajincům takový čin neodpustí. Jednoho dne se Ukrajina bude stydět za to, co se v těchto dnech děje na jejím území. Vítězství ve Velké vlastenecké válce je svatý čin a miliony našich vojáků zahynuly v bojích za Ukrajinu.“ (31. 10.)

Žirinovského strana, která vznikla v roce 1992, budí podezření, že výtvorem tajných služeb, aby pomáhala simulaci demokracie v Rusku. Opozičního a liberálního na ní ale není nic.

Nesporným přínosem posledních dní a celé debaty kolem vlasovců je zjištění, jaké věci se vykládají otevřeně v ruské televizi a co si tamní politici myslí. Pak se vždycky znova od srdce zasmějeme.

1 hlas

KOLABORANTI S KAVÁRNY ,PRAVICE A MILIONU NUL !!! TAK CO CO JE PAN PREZIDENT ??CHLAP NE DEV..

1 hlas

Ale že mu to trvalo...Asi to bude věkem.

1 hlas

ja jsme pro.
meli bysme si pripominat, ajk ceska radoby elita pozvala cizi armady.
pak bych jeste dal pamatny den na vyroci Mnichova, to abysme nezapomeli, jak nam nasi "spojenci" vrazili nuz do zad.
a pak jeste vyroci '39, kdy nas zabrali nasi hodni sousedi nemci a polaci.
to abysme nezapomeli, z s kym to vlastne sousedime :-))))))

3 hlasy

Tady jste prostě na pádovce, rusáčci. V téhle zemi až vychcípají poslední žijící komunisté už budete kompletně odvaření. Zatím se tu třesoucí geronti drží klávesnice do posledního dechu, ale příroda je neúprosná.

3 hlasy

taky se tesim az vychcipaj posledni komousi.
to se totiz budes pakovat i ty :-)))))

1 hlas

Drzost ruské svoloče nezná mezí. Pokoušejí se diktovat, co se smí a nesmí u nás připomínat a co ne. To už i Zemanovi jako jejich kolaborantovi zvedlo mandle.

2 hlasy

Zajeď zpátky do bruselské díry, zapáchající eurobolševický švábe.

5 hlasů

Drž zobák, ruská štětko. Můžeš klidně smazat všech svých 20 nebo 30 loginů a klidně se tu prostituovat pod nickem Ruská ambasáda.

2 hlasy

Táhni do_řiti ty pražský_kolaborante, zrovna tak nám "diktuje" jako Rusák ten nadermakolovaný atlantický bezmozek. S kým můžeme kamarádit a obchodovat. A prostřednictví jimi podporovaných kolaborantských neziskovek i co si máme myslet a co říkat. A hned nám vyhrožuje sankci, které schválí ta jejich ujetá justice.
Lezeme EU do zadele, ale místo aby jsme podpořili evropské letecké firmy které platí do fondu EU, tak koupíme předražené americké kafemlejnky které nikdo jiný ve světě nepoužívá, jen americká námořní pěchota. Ale určitě budeme IN, při nějakém dalším napadení suveren.státu.

2 hlasy

Tak ona ty stroje používá "jen" USMC? Však USMC je neustále v akci! Ty jsou prověřené bojem a k americkým strojům je perfektní okamžitý servis, zkuste se zeptat, jak to s těmi evropskými, kór s italskými!

0 hlasů

Tak to jsem zvědavý jak budou ty kafemlejnky fungovat v evropských meteo podmínkách při letech za podmínek námrazy, příp. v Afghánistánu. Na rozdíl např. od ruských, německých či francouzských strojů nemají odmrazování rotorových listů.Zatím Amíci s ohledem na to kde námořní pěchota operovala odmrazování listů nepotřebovali. Tento meto jev se tam s ohledem na výškový dostup vrtulníku nevyskytuje. I když Metnar blábolil že to není pravda, a že prý mají "dokonce" i odmrazování pitotky (snímání dynamického a stat.tlaku vzduchu při měření rychlosti stroje vůči vzduchové hmotě). Tak to fakt ministr obrany s tou sofistikovanou americkou technikou překvapil, to vyhřívání pitotky mají i 45 let staré sportovní Zlíny dob socíku.

0 hlasů

Vyplač se, frustráte. Cítím s tebou, taková bezmoc, úplný cizinec ve vlastní zemi. Vy na té Moravě vůbec nevíte, kam patříte.

2 hlasy

Bob Kadet 06.06.2019 20:42
VIDLAK

Nejseš náhodou z Práglu??

0 hlasů

A jak si na to kolaborantský úde přišel že jsem z Moravy??

1 hlas

Spíše mne vytáčí, že po volbách do Evropského parlamentu opět ze strany bruselského bolševika obživly snahy na povinné kvóty na migrující muslimy. Švédský premiér a několik německých europoslanců se nechalo slyšet, že pokud se nepodřídíme, měli bychom "být potrestáni." Tedy nejenom my, ale i Poláci a Maďaři. Zkrátka všichni ti, které eurobolševik považuje za své vazaly.

9 hlasů

Koubek, vy můžete říkat svůj názor a oni ne? Ať se vykvákají, karavana jde stejně dál. Pár blbečků nic nezmění.

0 hlasů

No a co?Také vyjadřují svůj názor.My si budeme hájit ten svůj.Jistě,že to může znamenat postih,ale co je dnes zadarmo?Máme alespoň klidné svědomí,že jsme okamžitě nesrazili paty.Všiml jste si,že pořád čekáme,že všechno dostaneme zdarma?

1 hlas

Ty jsi rusák, ty můžeš tak maximálně držet hubu, špíno.

0 hlasů

Zalez zase do americký_prdele smrdíš i na fotce.

3 hlasy

Pojem památný den je k 21. srpnu kontraproduktivní, protože šlo v naší historii o tragický den. Sám jsem se ráno vzbudil pár metrů od obrněných transportérů polské armády. Nicméně každý problém má své pozitivní řešení a potvrzuje se, že žádoucí vývoj se prosadí, i kdyby se mu v tom bránilo desetiletí nebo třeba i století.

2 hlasy

Ukrajina se, na rozdíl od ostatních invazorů, nikdy oficiálně neomluvila.

7 hlasů

neomluvili se nikdy banderovci, ale mnohem hur, nikdy se neomluvili ani sudetaci, za jejich podvratnou cinnost a spoustu zavrazdenych Cechu.
jenom nasi kolaboranti, zacinaje havlem, hermanem a cernoprdelniky, jim jezdi pravidelne lizat anal :-)))))

5 hlasů

Hahaha, a kolik těch Čechů ti Sudeťáci zavraždili a kolik Češi jich?

0 hlasů

To je pravda, lidovci a další vlastizrádci, například Kalouskovy krysy z TOP 0009, pravidelně do Německa jezdí na srazy sudetských nacistů a servilně se tam klaní.

5 hlasů

Jenže sudetoněmecký landsmančaft nikdy k nacismu neinklinoval, na rozdíl od Čechů, kteří to právě zdaleka nejen i na vašem příspěvku předvádí i osmdesát let po válce..

0 hlasů

Odpalte na aeronet, rusáci. Tohle je české diskusní fórum.

2 hlasy

Přidej k těm nadávkám kolaborante zařízlý v americké_prdeli také nějakou přidanou hodnotu. Na tvé zvratky se dá regovat opět pouze nadávkami. :-).

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi