TV Barrandov
Hřib by měl dvakrát měřit a pak řezat, řekla Dostálová v Duelu JS

22.10.2019 22:48 Původní zpráva

Populární diskuzní pořad Duel s Jaromírem Soukupem v úterý navštívila ministryně pro místní rozvoj ČR Klára Dostálová. Čelila otázkám týkajících se turismu, kauzy Andreje Babiše, ale také stavebního zákona. Jak si s tím ministryně poradila?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 23.10.2019 05:15

  Jasně, každej přemýšlivej člověk ví, že Piráti jsou svinstvo. Ale...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 23.10.2019 05:28

  Děsivé video z dnešní Neapole: Hordy imigrantů drancují ulice a...

 • petr dvorak (2 hlasy) 23.10.2019 12:56

  Okna zářící v nočních hodinách z Lidového domu svědčí, že celý...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 24.10.2019 05:38

  Země, která zahájila 2. světové války a teď usiluje o vyvolání další,...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 23.10.2019 10:16

  Když to píše Aetonet,tak je to tutovka! 😂

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

franto,ty máš imigranty v zadku a močíš s nimi okamůrovi na prefence,zabedněnce.

0 hlasů

franto,ty máš imigranty v zadku a močíš s nimi okamůrovi na prefence,zabedněnce.

0 hlasů

v rámci německého programu přesídlení....................tak to pokročilo,dnes veřejně přiznávají,že je vše dlouhodobě plánováno,nám nic jiného nezbyde,jestli chceme svoji zem zachránit....CEZEXIT

0 hlasů

Země, která zahájila 2. světové války a teď usiluje o vyvolání další, nám bude dál vládnoust skrze neomarxisty v EUrosvazu, pokud urychleně nezačneme řešit CZEXIT!!!!!

LETADLA OSN Z AFRIKY PŘIVÁŽEJÍ MIGRANTY PŘÍMO DO NĚMECKA

Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která je součástí Organizace spojených národů oznámila „vůbec první“ charterový let, který přepraví africké migranty přímo do Německa. Další lety jsou již naplánovány.

V úterý twitterový účet IOM z Etiopie radostně zveřejnil videoklip ukazující 154 somálských „uprchlíků“ přicházejících na letiště Kassel ve spolkové zemi Hesensko.

Titulek tweetu zní: „Stalo se to! V mezinárodním charterovém letu FIRE EVER OSN z Etiopie odletělo 154 uprchlíků z Addis Abeby do Kassel Německa v rámci německého programu přesídlení. Druhý let je naplánován k odletu v polovině listopadu s dalšími 220 uprchlíky.“

Zvláštní styčná kancelář Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Addis Abebě v Etiopii rovněž vydala tiskovou zprávu, která popisuje první skupinu migrantů, kteří jsou přesídleni, a taktéž nastínila širší schéma.

Tisková zpráva zní: „Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Etiopii uspořádala v úterý svůj první mezinárodní charterový let přepravující 154 somálských uprchlíků, kteří mají být usídleni v Německu. Skupina pobývala v uprchlických táborech Jijiga a Dolo Ado v jižní Etiopii. Zahrnovala 63 mužů a 91 žen, z nichž 47 bylo nezletilých.“

„IOM podporuje německý program pro znovu-usídlování v jejich úsilí o přesídlení 500 uprchlíků žijících v Etiopii do Německa od března. Toto úsilí je úzce koordinováno s Agenturou etiopské vlády pro uprchlíky a navrátilce (ARRA), Agenturou OSN pro uprchlíky (UNHCR) a federální vládou Německa.“

V tiskové zprávě se rovněž uvádí: „Dalších 220 uprchlíků odjede do Německa druhým letem IOM v polovině listopadu.“

Operační důstojník IOM pro etiopii Milun Jovanovic řekl: „Je důležité, abychom usnadnili hladké přesídlení uprchlíků zajištěním bezpečné dopravy.“

“Jsme rádi, že uprchlíci si tento usnadněný charterový let užili od odletu do cíle, aniž by čelili problémům,” dodal Jovanovic.

V loňském roce poslanec Leif-Erik Holm z Alternative for Deutschland (AfD) zjistil, že téměř 30 procent „žadatelů o azyl“ přijelo do Německa letadlem, uvádí Junge Freiheit.

Vzhledem k tomu, že lety OSN s názvem „Uprchlíci pro přesídlení“ nyní oficiálně odlétají přímo z Afriky do Německa, pravděpodobně se tento podíl 30 procent výrazně zvýší.

https://pravyprostor.cz/letadla-osn-z-afriky-privazeji-migranty-primo-do-nemecka/

1 hlas

Na co měřit....řekl bych že stačí řezat ,řezat a řezat....

0 hlasů

Okna zářící v nočních hodinách z Lidového domu svědčí, že celý mančaft CSSD ve dne, noci ,pracuje na systému, jak by šikovným volebním podvodem docílili volebního zisku nad 5 % v příštích parlamentních volbách. Prý spěchají proto, pravil Hamáček, že mají obavy z vystěhování z LD, když mají neuhrazenou pohledávku v několika statisících inflačních korun. A na krku ještě kauzu Bakala se Sobotkou a Urbanem, pokud absolvent katedry marxismu-leninismu - soudruh Zao to nějak neodkecá.

2 hlasy

ČSSD není v tom článku téma. Ale je dobře, že máte čas sledovat v noci okna LD, když asi jinak není v noci co dělat.

1 hlas

CO TAK POULIČNI KOMEDIANTI PŘIJÍT NA VACLAVÁK V PŘEVLEKU HŘÍBA NEJRADĚJI MUCHOMŮRKY ZELENÉ ???, ALE UŽ ASI ŠIBE V BEDNĚ UDAJNĚ I BRNAKŮM ??

0 hlasů

Muchomůrka zelená není hřib.

1 hlas

SOUKUPE- TOHO FRANTU sis vymyslel,nebo má mozek kravskej ruskej ovarovskej

1 hlas

Pravda bolí a hlavně nesmí vyjít najevo, že ty jeden euroslizkej pazdráte.
CZEXIT

1 hlas

FRANBTA RÁMUS Z RUSKÉ LEJNOPRDELE

1 hlas

Děsivé video z dnešní Neapole: Hordy imigrantů drancují ulice a provolávají hesla proti rasismu. Cesta do Evropy je opět volná. Brzy i u nás?

Itáli se v září znovu otevřela imigrantské vlně, což s sebou přináší dramatický nárůst počtu imigrantů. Video z Neapole je datováno 15. října. Vidíme zoufalé původní obyvatele (Italy), kteří za stavějí barikády přede dveřmi, montují mříže a na okna si věší cedule s nápisy: “Italové, kde jste?”. Vidíme “nové obyvatele” kteří ovládli město.

https://www.euportal.cz/Articles/21872-desive-video-z-dnesni-neapole-hordy-imigrantu-drancuji-ulice-a-provolavaji-hesla-proti-rasismu-cesta-do-evropy-je-opet-volna-brzy-i-u-nas-.aspx

3 hlasy

Hrůůůůůza (jaké bláboly jsou k nalezení na internetu)!!! 🙄

1 hlas

Jasně, každej přemýšlivej člověk ví, že Piráti jsou svinstvo.
Ale Ali Hamajda, to je jiný borec:

Hrozba korespondenčního hlasování visí už i nad Českou republikou, šéf ČSSD a ministr vnitra chystá razantní novelu volebního zákona, která může otevřít cestu pro stejné manipulace s volebními hlasy jako v Rakousku při prezidentské volbě! Získali jsme exkluzivní a přesný popis návodu z Rakouska, ovlivnění výsledků parlamentních voleb v ČR v roce 2021 skrze korespondenční systém je na stole! Schéma je naprosto dokonalé, nenapadnutelné a nezpochybnitelné! Podivné výpadky sčítacích serverů během voleb a lepidlo obálek, které nelepí, to není zdaleka ta největší hrozba! Známe podrobnosti!

Všichni si určitě pamatuje na podivnou taškařici před 3 roky v Rakousku. Tamní ústavní soud totiž dne 1. července 2016 zrušil [1] předchozí výsledek prezidentských voleb. Svobodná strana Rakouska (FPÖ) podala ústavní stížnost na nesrovnalosti korespondenčního hlasování rakouských občanů, které měly za následek porážku Norberta Hofera ve druhém kole o necelých 31 tisíc hlasů, což vedlo k vítězství nezávislého kandidáta a bývalého předsedy Zelených, Alexandera van der Bellena. Prezidentských voleb se totiž korespondenčně zúčastnilo mamutí množství občanů, více než 570 tisíc Rakušanů hlasovalo korespondenčně. Jenže volby ve druhém kole provázely podivnosti a nesrovnalosti.

Když skončilo druhé kolo dne 22. května 2016, tak se ukázalo, že volby jsou natolik těsné, že se bude muset počkat na sečtení korespondenčních hlasů z domova a z ciziny. Během tohoto sčítání se ale přišlo na to, že tisíce obálek z rakouských konzulátů a ambasád po světě jsou rozlepené, resp. lepidlo jaksi nelepilo. Předplacené obálky pro zaslání volebního hlasu se rozlepovaly, což znamenalo porušení volebního soukromí a utajení, takže Ústavní soud Rakouska květnové volby zrušil a nové vypsal na prosinec roku 2016. V nich již s naprostým přehledem vyhrál Alexander van der Bellen, stal se zázrak a voliči po půl roce prý Norberta Hofera opustili. Alespoň tak to tvrdila rakouská média, ale nespokojení Rakušané objevili skulinu a obrovskou hrozbu, kterou ztělesňuje právě korespondenční hlasování. Vůbec totiž nejde o lepidlo a rozlepené obálky, to je pouze maskírovka a odvádění pozornosti. Ta skulina spočívá přímo v architektuře korespondenčního hlasování.

Volby v Rakousku rozhodují korespondenční obálky zasílané letecky z ciziny, které nemají odesílatele, logicky, protože volby jsou tajné… ale…
...

https://aeronet.cz/news/hrozba-korespondencniho-hlasovani-visi-uz-i-nad-ceskou-republikou-sef-cssd-a-ministr-vnitra-chysta-razantni-novelu-volebniho-zakona-ktera-muze-otevrit-cestu-pro-stejne-manipulace-s-volebnimi-hlasy/

4 hlasy

Když to píše Aetonet,tak je to tutovka! 😂

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.