Primátor Prahy
Hřib zjišťuje právní následky případného zveřejnění Babišova auditu

03.12.2019 13:37

Audit Evropské komise o podezření ze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše dorazil na pražský magistrát.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Fejgl (9 hlasů) 03.12.2019 14:25

  Ovšem líbí se mi, jak nejrůznější předáci a náčelníci vesnic a jejich...

 • Pavel Vaníček (7 hlasů) 03.12.2019 14:48

  Tenhle přivandrovalý trouba ze Slavičína by se měl v první řadě...

 • Vítězslav Neumann (5 hlasů) 03.12.2019 15:32

  To jeden zírá, co v té Praze žije za individua! Už jen lze čekat, až...

 • Guru Jára (4 hlasy) 03.12.2019 15:17

  Ten,kdo udává občany svého státu cizím mocnostem je vlastizrádce a s...

 • Guru Jára (3 hlasy) 03.12.2019 15:35

  Žaloba na Babiše kvůli nejasné auditní zprávě, akce Hřiba a dalších...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nevím proč se ta Hřibovitá mochomůrka s--e do něčeho po čem mu je velký kulový.

0 hlasů

Chcete najít dívku na jednu noc? Vítejte - www.GetMeets.com

0 hlasů

z PIRATU se stavaji Kaloukovsti svazaci..........................bliju

0 hlasů

Blijte.........když se na nic jiného nezmůžete. 😆

1 hlas

z PIRATU se stavaji Kaloukovsti svazaci..........................bliju

0 hlasů

Občas to tak vypadá, že sudetoněmecká Henleinova partaj jako 5.kolona v ČSR byla vedle těch zdredovaných vyhulenců jen takoví drobní práskači nácíčků (eh tehdá těch říšských).

1 hlas

Babiš je borec - umí i na Slovensku. Duslo Šaľa má rekordní zisk a přitom dotace formou daňových úlev. Okolnosti udělení dotace však vyvolávají polemiky. Po několikaměsíčním lobbování podporu pro Duslo schválil koncem roku 2014 nový ministr hospodářství Pavol Pavlis, který před nástupem do funkce podnikal ve více firmách s Andrejem Babišem. Učinil tak jen pár dní po tom, co z postu ministra Fico odvolal jeho předchůdce Tomáše Malatinského, který dotaci pro Duslo odmítal. Jisté pochybnosti vzbudil i proces schvalování. Probíhal potichu a nebýt upozornění médií, o rekordní státní pomoci by nemusel nikdo nic vědět. Vládní strana Smer SD dokonce schválila legislativní úpravu, která ji povolila věc projednat jen na vládní úrovni bez diskuze v parlamentu.
Další fakta: V roce 2014 se do Česka dostala zpráva německé finanční správy, která upozorňuje na čachry s krácením daní. Na Čapím hnízdě totiž (dle faktur) inzerovaly i německé firmy z Babišova holdingu. Jenže na ministerstvu financí, jehož podřízené berní úřady měly konat, tehdy seděl jako ministr právě Babiš.
Babiš coby min. financí poskytl Agrofertu - neboli sobě daňové úlevy celkem přes 2 miliardy korun. Zlodějna? Nikoli, ale střet zájmů... Pro srovnání: 2 miliardy, to je 5% deficitu státního rozpočtu dle plánu na příští rok. Taky se cena Agrofertu za jeho ministrování zdvojnásobila!
Čerpání dotací EU - teprve vyjde najevo konkrétní částka, získaná podvodem a nejde jen o Čapí hnízdo.
Dále, nemálo polí z majetku státu Babiš nakoupil přes bílé koně - svoje příbuzné - další podvod.
Kritické hlasy už i zevnitř ANO:
"V ANO se hodnotí především loajalita, ne skutečná práce, říká europoslankyně Maxová".
Loajalita v praxi – 3 příklady (špička ledovce):
Taťána Malá, po vstupu do ANO dvakrát poskytla hnutí sponzorský dar, čímž si koupila volitelné místo na kandidátce a dostala se se do parlamentu, kde v době hlasování o zbavení imunity Babiše pronesla:
„O vině a trestu rozhoduje soud. To rozhodně. Jen se ale pojďme bavit o tom, zda je opravdu nutné, aby ten soud rozhodoval teď. Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky, nebo prostě do doby, než budou nové volby? Co se stane?“
Za odměnu křeslo ministra spravedlnosti…Mimo jiné plagiátorka diplomky na téma králičí bobky...
Ten Petr, co Prahu fakt nakopne, jak plácal Babiš, tak ten hnutí poskytl dar v maximální možné výši dle zákona, načež ač nečlen hnutí za ANO kandidoval na primátora Prahy.
Ditu Protopopovou jmenoval Babišův kabinet do funkce tajemnice vládní rady pro duševní zdraví navzdory tomu, že dosud neskončilo vyšetřování pobytu premiérova syna na okupovaném Krymu.
Co je podstatné – znovu se ukazuje, že se Andrej Babiš nikdy neměl stát předsedou vlády, dokonce se ani neměl přiblížit k žádné exekutivní funkci.
Babiš - pro sebe daňové úlevy a dotace - a třeba i pro lékaře EET. ANO, bude se mít líp.

1 hlas

A co Diak Humen další dítě soudruha dementní Havla a Pitharta bude 20 miliard a to zaplatíme všichni obyčejní lidi.A není jediná kauza a co H-system další dítě dementní špiny Havla s Řimanem a Marvanovou a kdy dojde potrestání těchto lidí...

0 hlasů

Kauzu Diag Human odstartoval dopis ministra zdravotnictví Klausovy vlády. H - systém je ze stejné doby, dokonce když Smetka žádal o bankovní licenci, Klaus za něj lobboval, neb v dozorčí radě té banky měla být jistá Lívia.

1 hlas

měli tam lidi jako Dlouhý nebo Pithart a komu asi podléhali. A strana ODA ,která je ve všech svinstev spolu dementní narezlou špinou. A Kočárník a Říman plus zminovaný Dlouhý a v kauze Nomura skoro to samé.

1 hlas

Tož Piráti sú 100x horší jak Komanči... Ještě sa totok dočkáme a veselo nám nebude...!!!

2 hlasy

Proti komu? Kdo připravuje převrat? Pokud máte informace,sdělte je na policii. 🐂

0 hlasů

Jenom díky Pirátům ČR snad nepříjde o tolik peněz jako kdyby se Babišova zlodějina kryla. 🤠

1 hlas

Žaloba na Babiše kvůli nejasné auditní zprávě, akce Hřiba a dalších pirátů v Praze. Pro mě to je jasný důkaz, že piráti jsou trojským koněm EK a EU rozvrátit celý náš systém, zavést v naší ČR chaos, nahradit vlasteneckého prezidenta za dosazenou loutku Bruselu apod. Přestává opravdu legrace a pokud se tomu vláda a občané nepostaví, dopadne to možná špatně?!?!

3 hlasy

To jeden zírá, co v té Praze žije za individua! Už jen lze čekat, až si vytvoří svou vlastní vlajku a složí hymnu! Nebylo by od věci, aby se oplotili a prokopali si metro přímo do Bruselu!

5 hlasů

Ten,kdo udává občany svého státu cizím mocnostem je vlastizrádce a s jako takovým by se mělo nakládat. Věřím,že na tyto šmejdy dojde.

4 hlasy

Babiš není rodilý Čech a ani neumí česky

1 hlas

Dříve se jezdilo pro noty do Moskvy,nyní do Bruselu,ať tam dementní Hřib zůstane.

1 hlas

Udavači,kolaboranti Piráti celý ten Debilblok,zřejmě usilují o to,aby se celá divize Agrofertu odstěhovala do daňového ráje např.na Kypr.Jen,co nejvíce poškodit ČR.Hřib od pohledu retard!

2 hlasy

Tenhle přivandrovalý trouba ze Slavičína by se měl v první řadě starat o co má a nestrkat rypák do všeho.Prahu stačil rozes.at za tu krátkou dobu už pěkně.

7 hlasů

Primátorování v bezproblémové Praze je selanka, pohodová procházka rozkvetlým sadem, Je potřeba se nějak zaměstnat jinak by se Hřib ukousal nudou.

1 hlas

Ten je aktivnější než komsomolec Vovka Morozov. Hlásí, v Praze je klid, po dobu jeho primátorování se nic zvláštního neděje.

0 hlasů

V Praze ( a e nejen tam) jsou veřejně a beztrestně zabíjení lidé a pracovní náplní Hřiba a jeho voličů je, již dva roky, nějaký bezvýznamný audit

https://www.novinky.cz/domaci/495300-na-jihu-moravy-umrzli-od-utery-ctyri-lide-obeti-hlasi-i-praha.html

V Praze za letošní zimu zemřelo už šest lidí, u nichž smrt způsobily pravděpodobně nízké venkovní teploty. Vesměs šlo o lidi bez domova.
-.-.
https://www.novinky.cz/krimi/489467-u-hlavniho-nadrazi-nasli-mrtveho-muze-za-vikend-v-praze-uz-pateho.html

Mrtvý muž, který se pohyboval v komunitě bezdomovců, byl nalezen kolemjdoucími ve Vrchlického sadech kolem šesté hodiny ráno. Policie se o muži dozvěděla od záchranné služby.

Dva mrtvé bezdomovce našli kolemjdoucí v sobotu. Jeden byl nalezen u metra Vltavská, druhý pod kyvadlem na Letné. Cizí zavinění smrti nebylo ani v těchto případech zjištěno. [celá zpráva]

Mrtvý člověk, za víkend v Praze už pátý,
============================
byl nalezen v neděli odpoledne také v Košířích v ulici Pod radnicí. „Na místě čeká policie na příjezd koronera. Prozatím nevíme nic k příčině úmrtí,“
Zda v úmrtích hrálo roli chladnější počasí posledních dní, nelze zatím říci.

2 hlasy

Ovšem líbí se mi, jak nejrůznější předáci a náčelníci vesnic a jejich částí, nejvíce v Praze, dělají svou vlastní zahraniční politiku. Bez ohledu na zájmy ČR jako celku. Ten Pocheho slaboduchý náhradní panák, takzvaný ministr zahraničí Petříček, pak vypadá jako dokonalý hňup a hlupák. Hlupáček Petříček, kterého vymanévrovali ze hry vesničtí ranaři.

9 hlasů

Blizi se nejaky statni prevrat .

1 hlas

Mám stejný pocit,vláda by měla konečně tvrdě zasáhnout

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.