Hromadná nehoda sedmi aut dočasně zablokovala část D1 

Domácí
8. 3. 2018 13:01
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Hromadná nehoda sedmi osobních vozů na dálnici D1 u Rosic na Brněnsku ve směru na Brno blokovala asi tři hodiny levý jízdní pruh. V místě byli dva lehce zranění. Řekli mluvčí policie a záchranné služby.

Nehoda se stala krátce před 9.00 na 183. kilometru. Místo bylo zpočátku s opatrností průjezdné, později se podle webu jednotného systému dopravních informací vytvořila asi pětikilometrová kolona. Policie nehodu vyšetřuje, uvedl mluvčí policie Pavel Šváb.

"V místě byli dva lehce zranění, muž a žena, převezli jsme je na traumatologické oddělení Fakultní nemocnice v Bohunicích," řekla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Oba jízdní pruhy policie zprovoznila kolem poledne, řidiči ale následně ještě museli počítat s pomalým provozem kvůli rozjíždějící se koloně.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Pavlíček Luboš

Další čtení

ilustrační foto

Mráz připravil o vodu obyvatele v okolí Lípové ulice v Jablonci nad Nisou

Domácí
13. 1. 2026

Ledovka ochromila Česko. Vlaky stály, letiště omezilo provoz

Domácí
13. 1. 2026
ilustrační foto

Připravte se na podívanou na obloze. Bude vidět polární záře

Domácí
13. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ