Podněcování k nenávisti
Imunitní výbor: Sněmovna by neměla vydat Maříkovou ke stíhání

21.04.2020 10:20

Sněmovna by neměla vydat poslankyni SPD Karlu Maříkovou k trestnímu stíhání. Vyplývá to z úterního doporučení mandátového a imunitního výboru, který policejní žádost jednomyslně nepodpořil.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jadoles nepojedu (6 hlasů) 21.04.2020 10:53

  Svoboda názorů.Ale jen těch povolených.

 • Tomáš Varoh (4 hlasy) 21.04.2020 13:17

  Má pravdu předsedo ! Není v tom žádná urážka ani návod k nenávisti...

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 21.04.2020 14:37

  Když může být za "schvalování" označeno i "nedostatečné odsouzení"...

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 21.04.2020 16:06

  To není o tom, co Maříková "plácá", ale že ji za to stát chce stíhat....

 • Honza Hloupý (2 hlasy) 21.04.2020 17:29

  1. demokracie nemá se svobodou nic společného 2. to, že je svoboda...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

USA podpořili islamistické Turecko proti křesťanskému Řecku ...

USA zradily Řecko - uznaly turecké nároky na neobydlené řecké ostrovy, pod nimiž je ropa – Turecko nyní žádá předání dalších 23 obydlených ostrovů - mezi nimi turistická centra. Opět se ukazuje, že NATO není žádnou zárukou míru a bezpečnosti ani pro své členy. Řekové se nyní přesvědčují, že členství v NATO je stejně mizernou zárukou jako spojenecké smlouvy, které mělo před 2. světovou válkou se západními spojenci Československo. US ministerstvo obrany a US Pobřežní stráž podle řeckého serveru pronews.gr vydaly sadu aktualizovaných námořních map. V nich jsou neobydlené řecké ostrovy, v jejichž pobřežním šelfu se nachází ložiska ropy a plynu, vyznačeny jakou součást Turecka.

https://www.eurabia.cz/Articles/44019-usa-podporili-islamisticke-turecko-proti-krestanskemu-recku-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

UNIE JE HLUCHÁ, NĚMÁ, SLEPÁ A DRAHÁ

„Víte například, že pro případ boje s infekčními chorobami má Evropská unie přímo celou instituci? Jmenuje se ECDC a vsadím se, že jste o ní nikdy neslyšeli, ačkoli v době pandemie covid-19 byste nejspíš měli. Má se jí totiž nyní věnovat jejích 267 zaměstnanců s rozpočtem 1,25 miliardy korun. Opět se však bohužel ukázalo, že je Evropská unie v zásadních otázkách, jako je například pandemie, hluchá, němá, slepá a k tomu všemu navíc drahá,“ všímá si 1. místopředsedkyně Trikolóry ve Středočeském kraji Natálie Vachatová. „Najednou vidíme, že se můžeme spolehnout jen sami na sebe. Nepotřebujeme tisíce úředníků z Bruselu k tomu, aby nám určovali, co v České republice máme dělat, víme to totiž mnohem lépe sami,“ dodává.

https://pravyprostor.cz/unie-je-hlucha-nema-slepa-a-draha-2/

CZEXIT

0 hlasů

Pokud budou občané i nadále volit politiky, kteří se domnívají, že pouze oni jsou oprávněni rozhodovat, co se může a nemůže říkat a svobodu projevu považují za sprostá slova, budeme muset nosit "roušky" i po epidemii koronaviru.

0 hlasů

největši nenavist v současnem Cesku je u pražskych chvilkařu a jejich ideologicke zakladny-TOPSTAN-jsou nositeli jedine pravdy -jedineho spravneho nazoru,uzurpuji si 17 listopad a okřikuji a zesmešnuji všechny kdo se jim postavi do cesty

0 hlasů

Těmi klíči se zvonilo úplně zbytečně. Svoboda byla cirka pět let po převratu a potom se to začalo vracet. Teď je to podobné jak za socíku, za špatný názor buzerace nebo basa.

1 hlas

opět je tady doba kdy musíme něco jiného říkat a něco jiného si myslet

1 hlas

Má pravdu předsedo ! Není v tom žádná urážka ani návod k nenávisti nebo rasismus takže není proč ji vydávat a za co stíhat.

4 hlasy

Koho zajímá co si ta kravka plácá? SPD (Spolek Postižených Debilitou) je sdružení tajtrlíků, oslovující jen podobně postižené.

1 hlas

dnes jsme videli placani demožumpy-hlavni problem v teto krizi byl učes pani ministrině-aby si odhlasovali odevzdani alespon 1 platu na charitu-ani nahodou Vzor by pro tuto chamtivou verbež mohl byt Babiš -ten odevzadava skoro všechno....

0 hlasů

To není o tom, co Maříková "plácá", ale že ji za to stát chce stíhat. Když bude plácat blbosti, nakonec uškodí sobě i své partaji, ale v "plácání" by jí nikdo neměl překážet, nejméně ze všeho pak stát, který by naopak měl být garantem ústavou (zatím) zaručených svobod (což je čiré sci-fi, protože největším porušovatelem ústavy je státní aparát).

3 hlasy

Svoboda plácání není ani v ústavě nekonečná. Prostí lidé si demokracii zaměňují za absolutní anarchii a cochcárnu, což je samozřejmě nesmysl. Na plácání urážek nebo hanobení ras jsou odpovídající paragrafy.

0 hlasů

1. demokracie nemá se svobodou nic společného
2. to, že je svoboda projevu omezena ("odpovídající paragrafy"), znamená, že žádná svoboda projevu není

2 hlasy

Právě jste se dopustil zločinu předsudečné nenávisti vůči prostému lidu. Ať žije ta vaše omezená svoboda názoru, aneb kdo psa chce bít, vždy hůl si najde. Právě proto by měla být svoboda slova tak jak ji mají v USA.

1 hlas

Koukám že svým příspěvkem jsi se přiznal k postižení.

2 hlasy

Nelíbí? Tak to budeš SPD pozitivní.

0 hlasů

Svoboda názorů.Ale jen těch povolených.

6 hlasů

Důležitá není ani tolik svoboda projevu, ale svoboda po projevu. Naštěstí soudruzi posranci odhlasovali nevydání.

1 hlas

Když může být za "schvalování" označeno i "nedostatečné odsouzení" (viz kauza vydavatele Hitlerových projevů), pak může být paní poslankyně žalována i za to, že nedostatečně podporovala přísun krimigrantů.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.