Zásadní pro
Jak politici hodnotí projev Miloše Zemana k návrhu rozpočtu?

23.10.2019 14:20

Ze zhruba dvanáctiminutového projevu prezidenta Miloše Zemana ve Sněmovny k návrhu rozpočtu na příští rok zaujala část poslanců slova o rušení daňových výjimek.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 24.10.2019 01:52

  Slabota, no. Fidel Castro dával v tomhle věku osmihodinové projevy....

 • Emanuel Vočko (2 hlasy) 23.10.2019 18:54

  Já věděl, že se udička zasekne nějakou smrdkou z havlistické...

 • Karel Musil (2 hlasy) 23.10.2019 18:10

  vskutku expertní analýza, brilantní výrazivo

 • Emanuel Vočko (2 hlasy) 23.10.2019 15:23

  Zlatý Zeman, zlatý Zeman....kam se na jeho excelentní mozkový trust...

 • karel ledvinka (1 hlas) 23.10.2019 19:34

  zvedaji se dane a sekera jako dum.zlodeji u koryta chrochtaji...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

tohle je na internetu rok z ruské ambasády-franta lány porno má za to na každém web u 5200 rublů a koblihy koní k tomu.

1 hlas

VOČKO A FRANTA jsou lejnami 381 mld slev ,jak ožrala z hradu vyřkl.

0 hlasů

Co ti to padají z tvého čehuúnského zaječího pysku za howná, ty havlistický spermohlte? Tvůj intelekt lze srovnat pouze s prezidentovým jedním pšoukem po jeho večerní cigaretě, neboť dvojitý pšouk je už nad tvoji hranici chápaní možného.....:)

0 hlasů

Země, která zahájila 2. světové války a teď usiluje o vyvolání další, nám bude dál vládnoust skrze neomarxisty v EUrosvazu, pokud urychleně nezačneme řešit CZEXIT!!!!!

LETADLA OSN Z AFRIKY PŘIVÁŽEJÍ MIGRANTY PŘÍMO DO NĚMECKA

Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která je součástí Organizace spojených národů oznámila „vůbec první“ charterový let, který přepraví africké migranty přímo do Německa. Další lety jsou již naplánovány.

V úterý twitterový účet IOM z Etiopie radostně zveřejnil videoklip ukazující 154 somálských „uprchlíků“ přicházejících na letiště Kassel ve spolkové zemi Hesensko.

Titulek tweetu zní: „Stalo se to! V mezinárodním charterovém letu FIRE EVER OSN z Etiopie odletělo 154 uprchlíků z Addis Abeby do Kassel Německa v rámci německého programu přesídlení. Druhý let je naplánován k odletu v polovině listopadu s dalšími 220 uprchlíky.“

Zvláštní styčná kancelář Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Addis Abebě v Etiopii rovněž vydala tiskovou zprávu, která popisuje první skupinu migrantů, kteří jsou přesídleni, a taktéž nastínila širší schéma.

Tisková zpráva zní: „Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Etiopii uspořádala v úterý svůj první mezinárodní charterový let přepravující 154 somálských uprchlíků, kteří mají být usídleni v Německu. Skupina pobývala v uprchlických táborech Jijiga a Dolo Ado v jižní Etiopii. Zahrnovala 63 mužů a 91 žen, z nichž 47 bylo nezletilých.“

„IOM podporuje německý program pro znovu-usídlování v jejich úsilí o přesídlení 500 uprchlíků žijících v Etiopii do Německa od března. Toto úsilí je úzce koordinováno s Agenturou etiopské vlády pro uprchlíky a navrátilce (ARRA), Agenturou OSN pro uprchlíky (UNHCR) a federální vládou Německa.“

V tiskové zprávě se rovněž uvádí: „Dalších 220 uprchlíků odjede do Německa druhým letem IOM v polovině listopadu.“

Operační důstojník IOM pro etiopii Milun Jovanovic řekl: „Je důležité, abychom usnadnili hladké přesídlení uprchlíků zajištěním bezpečné dopravy.“

“Jsme rádi, že uprchlíci si tento usnadněný charterový let užili od odletu do cíle, aniž by čelili problémům,” dodal Jovanovic.

V loňském roce poslanec Leif-Erik Holm z Alternative for Deutschland (AfD) zjistil, že téměř 30 procent „žadatelů o azyl“ přijelo do Německa letadlem, uvádí Junge Freiheit.

Vzhledem k tomu, že lety OSN s názvem „Uprchlíci pro přesídlení“ nyní oficiálně odlétají přímo z Afriky do Německa, pravděpodobně se tento podíl 30 procent výrazně zvýší.

https://pravyprostor.cz/letadla-osn-z-afriky-privazeji-migranty-primo-do-nemecka/

1 hlas

Slabota, no. Fidel Castro dával v tomhle věku osmihodinové projevy. Zeman se nechal odnést po 12 minutách keců o ničem.

3 hlasy

zvedaji se dane a sekera jako dum.zlodeji u koryta chrochtaji blahem.odporny hnus.

1 hlas

Čekal snad někdo, že opozice bude Zemana chválit ? Překvapil mě Kalousek, nebyl tak kritický jak jsem očekával za to ODS je doslova ubohá v tom co předvedla, nedokázala se občanům ani omluvit za stabiliónové rozkrádačky a za to, že z občanů udělala chudáky v montovnách za mizerný plat. KDU ti museli kritizovat dostali od nevinných občanů zaplaceno a nejsou ani schopni poděkovat za to, že je ti nevinní živí a ještě dlouho budou živit a ty miliardy co musí občané platit ty chybí v rozpočtu, třeba rodinám s dětmi či ve školství, zdravotnictví atd. Piráti ti zase nic jiného neumí jen kritizovat, nic nedokázali ani nepředvedli a tam kde jsou jen škodí, takže kritika od nich je směšná. Pravdou zůstává, že státní moloch roste a jejich platy jsou mnohem vyšší než těch co peníze pro stát vydělávají, smutné když ten co vydělává je za to trestán a ten co nevydělává je odměněn jen pro to , že odbory jsou zkorumpovaná a prodejná banda.

0 hlasů

franto, máš to popletené ,skoro všechny zlodějiny spáchala cssd s proubkem a rathem v čele !!

1 hlas

Zlatý Zeman, zlatý Zeman....kam se na jeho excelentní mozkový trust hrabe havlistická žumpa pseudoekonomů typu Jidáše Kalouse a jemu podobné smrduté pakáže, která není schopna rozeznat ani bílou barvu od šedé....:)

2 hlasy

vskutku expertní analýza, brilantní výrazivo

2 hlasy

Já věděl, že se udička zasekne nějakou smrdkou z havlistické žumpy....:)

2 hlasy

vočka restaurace čínského soukupa a ruských děvek

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi