Ministr Petříček
Je třeba zamezit eskalaci konfliktu na Blízkém východě

10.01.2020 10:30 Aktualizováno 10.01. 16:03

Je třeba zamezit eskalaci konfliktu na Blízkém východě a přimět Írán, aby upustil od podpory teroristických skupin, které destabilizují řadu zemí v regionu. Po schůzce se saúdskoarabským státním ministrem pro zahraniční záležitosti Ádilem Džubajrem to v pátek řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ladislav Šťastný (10 hlasů) 10.01.2020 11:00

  Potíž nicméně je v tom, že Petříčka nikdo nebere vážně, každý ví, že...

 • Bob Kadet (9 hlasů) 10.01.2020 13:06

  Docela dobré bylo prohlášení toho upoceného poskoka Pochvy na...

 • Jiří Rys (8 hlasů) 10.01.2020 12:32

  Nezapomenu, jak tenhle Pocheho hlupáček - Petříček - při návštěvě...

 • zdeněk floyd (3 hlasy) 10.01.2020 15:19

  co říká petříček nebo kdokoliv jiný z naší republiky to přece nikoho...

 • Henex (2 hlasy) 10.01.2020 15:56

  Však jsi taky moc chytrosti nepobral, rusáčku...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

K eskalaci napětí v "arabském světě" by bylo nutno jasně prohlásit, že je to dílo exekutivy USA, ale to by náš pan "takyministr" Petříček musel vystrčit alespoň hlavu ze "zadele" USA.

1 hlas

Před kým to ten Petříček říká? Mluví s představitelem
země, která největším vývozcem teroru na světě. A co říká? Máme možnost vojensky svoje kydy vymoci? Máme leda kulové, tak ať drží kušnu.

1 hlas

co říká petříček nebo kdokoliv jiný z naší republiky
to přece nikoho z američanů nebo iránčanů a jiných
vůbec nezajímá, pochybuju že o tom vůbec vědí

3 hlasy

No, je to asi jako štěkot psa metr za iránskou hranicí, asi tak.

2 hlasy

Tak on je to Iran, kdo podporuje teroristicke skupiny???? To je zase novinka. To by me nenapadlo ani ve snu.

1 hlas

Však jsi taky moc chytrosti nepobral, rusáčku...

2 hlasy

KUPUJETE SI KEBAB? PAK JSTE PŘISPĚLI NA AL KAJDU

Městský soud v Praze začal projednávat kauzu pražského imáma Samera Shehadeha, který byl obviněn z podpory a financování terorismu. Jak se dalo čekat, tak Shehadeh byl na podporu teroristické organizace An Nusra pyšný a stojí si za ní. Tato teroristická organizace, která vznikla z tzv. “umírněné opozice” proti Asadovi je jakousi pobočkou známější Al Kajdy. Prostředky na podporu této teroristické organizace získával pražský imám od svých souvěrců z ČR. Nevěřím tomu, že si nebyli vědomi toho, na jaký účel peníze dávají, ostatně džihád je posláním každého správného muslima.

Tedy všichni, kdo jakkoli podpořili podnikání muslimů u nás, což jsou nejčastěji kebabárny, sami přispěli na tuto teroristickou organizaci. Dobrou chuť!

Zároveň s tímto již u nás narozeným Palestincem, který dlouhodobě hovoří o nutnosti podrobit nás, bezvěrce právu šaría, byl obviněn jeho bratr Omar a s nimi i konvertitka Kristýna Houdková, alias Fátima. Zde bych se ráda pozastavila nad tím, že tato konvertitka je typickým příkladem úspěšného džihádu – konverze je totiž jeho hlavní součástí, zejména pak u žen, které pak rodí svým muslimským mužům děti – tedy samozřejmě další muslimy. Jak známo, tak konverze k islámu není v Evropě u submisivních typů žen nic neobvyklého, velmi lehce lze na stranu islámu získat i ženy, o které by si žádný Evropan takříkajíc “kolo neopřel”. Ona nakonec i nějaká velmi těžkotonážní hrošice je zejména pro muslimy přicházející z Afriky, ale třeba i Afghánistánu či jiných muslimských zemí, kde jsou ženy drženy pod burkou a pečlivě hlídány, velmi přitažlivá. Není divu, po zkušenostech mnoha muslimů s kozami a oslicemi je třeba i taková žena typu Šabatové krasavicí.

Ale vraťme se ke kauze. Do Sýrie vyrazila nejen Houdková alias Fátima a Shehadehův bratr Omar, ale ještě další pravověrný muslim. Peníze, vybrané od souvěrců z celé ČR, byly využity právě především na nákup zbraní pro tyto budoucí vojáky Al Kajdy. Co mne zaujalo zejména byl motiv – prý bojují v Sýrii proto, aby tam bylo nastoleno právo šaría, vadí jim tedy sekulární stát.

Uvědomuje si někdo, že totéž by chtěli i u nás? Uvědomuje si vůbec někdo, že všichni pravověrní muslimové mají jediný společný cíl – nastolení šaríi napříč celou planetou? Právě to, že Shehadeh zcela nepokrytě jejich záměr přiznal, zcela jasně ukazuje, oč muslimům v celé Evropě jde – islamizovat náš kontinent.

Nutno dodat, že mladší Shehadehův bratr prošel islamistickým výcvikem a Houdková jela do Sýrie coby džihádistická nevěsta, o třetím členovi džihádistické výpravy se média detailněji nezmiňují. Předpokládám, že půjde o dalšího člena pražské muslimské obce a pravděpodobně prošel v Sýrii stejným výcvikem, jako Shehadehův bratr Omar.

Právě tato partička muslimů, z nichž právě Shehadeh byl hostem v jednom rozhlasovém pořadu coby příklad zcela integrovaného muslima, je ukázkou toho, že je hrozbou JAKÝKOLI MUSLIM. Tedy nejen ten, který přichází z muslimské země, ale i ten, který se už v Evropě – a dokonce i v naší ateistické a plně sekularizované zemi – narodil.

Právě Shehadeh patří k potomkům těch muslimů, kteří k nám přicházeli v 70. a 80. letech za studii, o nichž jsem se zmiňovala ve svém článku o brněnské mešitě. Právě muslimové z těch dob jsou základem islamizace u nás, jejich potomci zde narození pak nejsou žádnou zárukou toho, že plně sekularizovaná společnost zajišťuje plnou integraci. U muslimů to nelze, pak by to totiž nebyl správný muslim. Poté, co se jim v novém režimu povolila výstavba mešit a modliteben, se pak mohli o to lépe dezintegrovat a uzavřít mezi své soukmenovce. Navíc, v současné době dochází i k masovému slučování rodin (rodina u muslimů je často i nějaká ta stovka lidí) a nasunování přátel zdejších muslimů. Ti se sem stěhují pod záminkou podnikání.

Myslím, že Shehadeh je jen špička ledovce. Všichni si jistě vzpomenete na nedávné výzvy ze strany u nás žijícího ukrajinského muslima k tomu, aby se muslimové vyzbrojovali a je otázka, kolik dalších, jim podobných, u nás ještě je.

Tristní totiž je především ten fakt, že na Shehadehovu podvratnou činnost poukázaly cizí tajné služby, naši čučkaři jsou totiž příliš zabraní hledáním čínských a ruských špionů, tak už jim jaksi nezbývá čas a asi ani vůle na to, sledovat i naši muslimskou obec. Lze tedy předpokládat, že podvratná činnost dalších muslimů by jim také unikla.

Podle všeho hrozí Shehadehovi za podporu terorismu až 15 let. To mi připadá velmi málo uvědomím-li si, že Shehadeh a jeho kumpáni přímo spolupracují na likvidaci sekulární společnosti, na džihádu, který zcela jistě nemá skončit v Sýrii. Budu tedy bedlivě sledovat průběh soudu a jsem zvědavá, kdy začnou vše směřovat k psychickým problémům. Ostatně, jako v nedávném případě znásilňujícího afrického dobytka

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kupujete-si-kebab-pak-jste-prispeli-na-al-kajdu/

1 hlas

Tak pozor na turecký med! 🤣

1 hlas

Docela dobré bylo prohlášení toho upoceného poskoka Pochvy na tiskovce s Babišem. Že stažení slovenských vojáků z Iráku bylo předem rozhodnuto v koalici NATO. A přitom se kvůli tomu mezi sebou Pelegrini a spol. hádali jak psi! :-)

9 hlasů

Nezapomenu, jak tenhle Pocheho hlupáček - Petříček - při návštěvě Ukrajiny tvrdil, že vyvražďování Poláků, Židů a Čechů banderovskými nacisty v období II. světové války je ukrajinská "vnitřní věc." Prostě v čele české diplomacie je toho času tupé ho-va -do. Tupé ho-va-do z ČSSD.

8 hlasů

To je tedy událost.Takových prohlášení se vydává milion denně po celém světě,zítra už o tom nikdo neví.Politika se tomu myslím říká.

0 hlasů

To je tedy událost.Takových prohlášení se vydává milion denně po celém světě,zítra už o tom nikdo neví.Politika se tomu myslím říká.

0 hlasů

To je tedy událost.Takových prohlášení se vydává milion denně po celém světě,zítra už o tom nikdo neví.Politika se tomu myslím říká.

0 hlasů

Omlouvám se,nějak se mi zasekla ruka.Jednou by stačilo,já vím.

0 hlasů

A kdy se omluvis za vsechny ostatni placaniny co pises?

0 hlasů

On píše o zaseklé ruce, nikoliv o zaseklém mozku, jako je tomu v tvém případě, rusáčku...

1 hlas

Žádné excesy by neměly bránit systematickému úsilí k uvolňování napětí a mírovému uspořádání v regionu v daných historických podmínkách. A to je nepochybně spojeno i s odchodem zahraničních vojsk ze "svatých území". Klíč k tomu spočívá v odpovědi na otázku, jak organizačně politicky restrukturalizovat (rozdělit) region, aby zde působící nátlakové skupiny a státy měly vědomí spravedlnosti a šanci. To bude velmi obtížné, ale možné a je i tou výzvou pro mezinárodní státnictví.

2 hlasy

Potíž nicméně je v tom, že Petříčka nikdo nebere vážně, každý ví, že jde o náhradního panáka a loutku, kterou vodí na vazalském špagátku jeho pán a vládce Poche. Petříček je terčem pohrdání a skryté i zcela otevřené srandy a moc dobře si to uvědomuje.

10 hlasů

Zase meleš kraviny, rusáku.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.