Poslanec
Jestli mě vyloučí, tak ať. ČSSD je mrtvá, říká Foldyna

15.08.2019 06:20

Poslanci Jaroslavu Foldynovi je lhostejné, zda bude vyloučen ze sociální demokracie. V rozhovoru pro ČTK tak reagoval na úterní vyjádření šéfa sociální demokracie Jana Hamáčka, že by měl buď respektovat politiku a rozhodnutí strany, nebo nebude jejím členem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (10 hlasů) 15.08.2019 06:34

  Pro tu kolaborantskou stranu je tohoto kvalitniho poslance skoda.

 • Martin Novak (9 hlasů) 15.08.2019 07:01

  Proč pana Foldynu nezvolili občané jeho rodného města do vedení...

 • Jeroným Pražský jr (7 hlasů) 15.08.2019 07:13

  Kvalitní politik, ježíšikriste. Foldyna je relikt socialistického...

 • Jan Novak (6 hlasů) 15.08.2019 08:48

  Foldyna je velky myslitel , genius ubohosti .

 • Vlastimil Machura (5 hlasů) 15.08.2019 09:19

  Pravda. Tento exot by se vyjímal v SPD nebo Trikoloře podle...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

A jéje, soudruzi papaláši ve vedení ČSSD obnovili komančskou doktrínu demokratického centralismu, ha ha...jen tak dál soudruzi v upevňování řad! A kdy budou prověrky?!?

1 hlasPoslanec
Jestli mě vyloučí, tak ať. ČSSD je mrtvá, říká Foldyna...........................a co dělal těch 30 let ve straně?samozdřejmě se podílel také na devastaci země a společnosti

2 hlasy

Rozumný a moudrý člověk, pan Foldyna. A to jsem volil vždy ODS...

0 hlasů

Že jste volil ODS? Tomu snad nevěříte ani vy sám. Možná na počátku 90. let

0 hlasů

Foldyna provokuje svoji stranu úmyslně jako Klaus ml., aby byl vyloučen a mohl ze sebe udělat mučedníka. Ale sám skončí definitivně a ani pes po něm neštěkne.

3 hlasy

ČSSD se vykašlala na své původní voliče, nyní podporuje nejrůznější buzeranty, islám a dokonce se prostřednictvím té Pocheho lokajské loutky, Petříčka, přátelí se zahraničními nacisty. Nacisty ukrajinskými a sudetskými. Dlouhé léta jsem ji volil, teď si přeji její zašlapání do bláta.

4 hlasy

Pravdu máš Fero Kocúre z Pardubic, páč současná socdemácká kolaborantská úderka je stranou nevolitelnou, neboť se zcela odcizila svým voličům, kteří ji kdysi podporovali....a to vše zásluhou čehuúúúúnských pražských klientelistických ovadů typu zapařené Pochvy, jeho huliče servilního Pochvíčka, brýlatého smraďocha Ručku a hafo dalších "inteligentů", kteří podkuřují Hamtáčkovi slovy, které on chce slyšet.....začalo to za plešatého Bohuša - skončí to chtivým čekatelem na funkci Hamtáčkem.....a vo tom to je! PS: místní čehuúnský pražský kastráti Jeremiáš s Machometem a Novákem jsou podobnou lůzou, jako Bratrstvo kočičí pracky zrzavé Pochvy.

5 hlasů

Foldyna je velky myslitel , genius ubohosti .

6 hlasů

Jak typické pro politik jeho ražení, nejdříve pomocí strany vylezl tak vysoko a nyní je kritizuje za postoj vůči němu, místo toho, aby se to snažil vysvětlit a napravit, osobně s ním nesouhlasím a mám odmítavý postoj k tomu co podpořil. Je tu problém, někde jsem si to přečetl jako varování, že teplo je tu proto, že oni vládnou a jsou dnes všude a je to jako mor a člověk , který táhne lidskou populaci je pro ně jen jako otrok co má mít pochopení a makat a dělat děti.

4 hlasy

Proč pana Foldynu nezvolili občané jeho rodného města do vedení Děčína? Tak kvalitní politik by přece byl pro město přínosem. Nebo je to jinak?

9 hlasů

Woe, a ty víš že Foldyna kandidoval v komunálních volbách?? V zastupitelstvu je jen jeden socdemák - velitel městské policie.

1 hlas

Kvalitní politik, ježíšikriste. Foldyna je relikt socialistického systému, bývalý člen KSČ, nevzdělaný dělnický kádr tápající v parlamentu a vedoucí pivní řeči.

7 hlasů

Americky řítní speologu, když mohl dělat Min.zahraničních věcí blábolícícizácký lesnický nedouk vyhozený ze dvou VŠ, genetický příklad toho stoletého páření evropské šlechty mezi sebou, tak proč by nemohl dělnický kádr Foldyna sedět v PS.

0 hlasů

Protože to je dement, stejně tak jako ty, ruská děvko.

3 hlasy

Určitě to není Foldyna takový dement jako ten podivný cizácký blekota. "Boriš umí po skalinách, a kte domof tvůj"!Ha.ha!

0 hlasů

Foldyna to vidí realisticky. ČSSD přestala být stranou, která by chtěla jen donekonečna reprezentovat manuálně pracující a sociálně slabé. Zkusila přeskočit na jiné spektrum voličů a pohořela, protože tam již je přetlak nabídky s ANO v čele.
Ale otevřeně řečeno - reprezentovat chudinu není nic jednoduchého, už ani komouši se do toho nehrnou. Věčně slibovat nesplnitelné, tj. že koláče jsou i bez vlastního přičinění, už dnes prostě netáhne.

5 hlasů

Drtivá většina voličů je chudá. Zvlášť v ČR. Že by ztratili zájem mít se lépe?

Problém ČSSD je, že nejprve udělala dojnou krávu ze střední třídy (čímž bere chudým naději, že si mohou polepšit) a nakonec i z těch chudých. Ti místo zlepšení vlastního života mají doplácet na migranty, přicházet o práva (omezování zbraní, postupující cenzura) a ještě si utahovat opasky kvůli ekologickému radikalismu, který vyrostl v bohaté severní Evropě.

Zkusila přeskočit ke skupině voličů, která neexistuje. Voliči ANO totiž žádnými liberálními zastánci migrace a zelené chudoby nejsou.

1 hlas

Pro tu kolaborantskou stranu je tohoto kvalitniho poslance skoda.

10 hlasů

Pravda. Tento exot by se vyjímal v SPD nebo Trikoloře podle přísloví:„Vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá“

5 hlasů

Tak to si někdy Machuro poslechni výtoky toho ODSáckého mimoně Fiali. Ten umí jen blábolit a kritizovat, ale žádný racionální návrh.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.