Usnesení soudu
Jmenování Ošťádala a Fajta profesory. Zeman musí rozhodnout znovu

20.07.2020 11:53 Aktualizováno 20.07. 16:11

Prezident Miloš Zeman neuspěl ohledně odkladu jmenování fyzika Ivana Ošťádala profesorem. Nejvyšší správní soud (NSS) totiž nepřiznal kasační stížnosti Hradu odkladný účinek. Vyplývá to z usnesení NSS, které soud zveřejnil na úřední desce.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (5 hlasů) 20.07.2020 19:50

  Zběsilost s jakou tady blijou ty svoje s.r.a.č.k.y. havlozmrdský...

 • Karel Musil (5 hlasů) 20.07.2020 17:51

  Když prezident republiky nerespektuje zákon a rozsudky soudů tak jak...

 • Jeroným Pražský jr (4 hlasy) 20.07.2020 17:25

  Toto je vše co po Ovarovi zůstane lidem v paměti. Prohrané soudy o...

 • emilek Listopad (3 hlasy) 20.07.2020 15:35

  ožralou ruskočínskou figurku na západě nebera nikdo vážně,ale SPD...

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 21.07.2020 08:03

  Někdo nadává,někdo kopíruje a rozšiřuje nesmysly,že Kocourku ? 🐽

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Bohužel, ti tupci a primitivové, kteří Zemana volili jsou tak hloupí, že jim nedojde ani po řadě lží a selhání papaláše a zakomplexovaného bývalého komunisty Zemana, že škodí naší zemi a nemá na hradě co dělat.

0 hlasů

flenere,moc si ho honíš

0 hlasů

Toto je konec pro Švédů! Muslimové přinutily chlapce, aby si klekl a omluvil se za nic

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/toto-je-konec-pro-svedu-muslimove-prinutily-chlapce-aby-si-klekl-a-omluvil-se-za-nic/
------
Švédská matka tří dětí byla brutálně napadena migranty, útok na švédského předsedy vlády

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/uprchlici-zpravy/svedska-matka-tri-deti-byla-brutalne-napadena-migranty-utok-na-svedskeho-predsedy-vlady/
------
GSK informátor: ‘97% příjemců korónové vakcíny se stane neplodnými’ a zbytek zřejmě poddajnými

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/blog/gsk-informator-97-prijemcu-koronove-vakciny-se-stane-neplodnymi-a-zbytek-zrejme-poddajnymi/

CZEXIT

0 hlasů

Vtip je, že jmenování profesorem má provádět FUNKCE PREZIDENTA, nikde není psáno, že to musí být DOTYČNÁ OSOBA. A proto si daní soudruzi můžou počkat, až se ve funkci prezidenta objeví osoba, jenž bude ochotna jím dané jmenování darovat. Klidně i za 100 let.

0 hlasů

„Dělníci v továrnách (SSSR) dostali možnost odsuzovat inženýry a posílat je na smrt. Takže podle nich měl stalinismus třicátých let jistý, řekněme demokratický aspekt. V tom smyslu, že dával neelitám možnost útočit na elity, dělníkům na své inženýry,“ připomněla Drtinová Pullmannova slova a zeptala se, zda to myslí vážně. „Nejenom že to myslím vážně, ale opírám se o bádání. To bádání není moje. Já sám nejsem historikem stalinismu, já se zabývám normalizací, přece jenom se jedná o jiné období,“ odvětil Pullmann. .....takováto hovada učí díky komoušovi Zimovi na UK!!!

0 hlasů

MOHL BY POLITICKÝ ISLÁM V EU ZVÍTĚZIT?

Mohl. Protože proti němu nikdo, vyjma Rakouska, nic nepodniká. „Politický islám nemá v Rakousku místo,“ oznámil kancléř Kurz již v roce 2018 (1). O dva roky později, rakouská ministryně pro integraci imigrantů, Suzanne Raabová, představila zřízení nové instituce tj. “Dokumentačního místa pro Politický islám”, a s pohrdáním k jakékoliv falešné politické korektnosti dodala, že „politický islám je jedem pro společenské soužití“. (2)


K názorům Rakouska se velmi opatrně a spíše tiše přidávají někteří činovníci ze států V4 (Polsko, Česká republika, Slovensko a Maďarsko), protože neslučitelnost politického islámu s demokracií a se skutečnými evropskými hodnotami je zřejmá. Z neúspěšných pokusů o modernizaci islámských zemí totiž vznikl politický islám, který proměňuje původní islám z náboženství, kultury a práva v politickou ideologii. Je nutné si uvědomit, že je islámské právo rigidní, a není otevřené změnám a modernizaci, protože to by v ortodoxním pojetí znamenalo odvrhnout příkazy dané samotným bohem, zde tedy Alláhem. Je ale snad i laikovi pochopitelné, že právo ze 7. století našeho letopočtu není vhodné pro svět 21. století. (3)

Směrem od Rozvadova na západ vidíme, že Francie provádí vůči politickému islámu naprostou kapitulační politiku ( 4) a Německo se stalo největším spojencem Turecka, kde se politický islám stal základem ideologického směřování vlády. Co se děje dnes v Londýně, kde horlivý starosta Londýna využívá i hnutí BLM k likvidaci britských dějin vidíme v přímém přenosu. A nejen tam. Ostatně muslimští starostové ovládají mnohá britská města. A mešity s nimi rostou jako houby po dešti: Londýn, Woking, Manchester, Sheffield, Birmingham, Liverpool (5). To by samo o sobě nebylo nic proti ničemu, ale proč je všude slyšet, že komunita z mešit nebude respektovat platné britské, (francouzské, německé = dosadit lze jakékoliv evropské) právo.

Ale od evropských politiků slyšíme ohlušující mlčení. Jako kdyby zjevné nepřátelství politického islámu (nikoliv běžných muslimů, prosím nezaměňovat!) nebylo nebezpečím, jako kdyby neohrožovalo samou podstatu evropské civilizace i mnoha muslimů samotných. Skoro to vypadá, jako když jsou západní politici na výplatní pásce nějakých extrémních donátorů.

O takové rodině Clintonových se to v souvislosti s útokem na Srbsko už psalo. Deset miliónů dolarů na účtě jejich nadace zaslané od Saudské Arábie mohlo mít s bombardování Bělehradu souvislost. Nikdo ale důkaz nepředložil, stejně tak nikdo neprokáže, že kapitulantská a poraženecká politika elit západní části EU je zapříčiněna cizími penězi. Jenomže to tak ale z venku vypadá. A když někdo vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kejhá jako kachna, tak to asi bude kachna.

Extrémisté reprezentující radikální islám jsou taktičtí. Jim stačí, až se západní civilizace samým sebeobviňováním zhroutí sama. Její destrukce, a to i ekonomická, má v posledním desetiletí mimořádně rychlý průběh a je to už viditelné. To vše je dnes drtivé většině veřejnosti již známé, ale je podivné, jak se nikdo neptá: A co s tím?

Že se neptají západní politici je nabíledni. Ti se starají jen o sebe, ale že se neptají občané, proč se jejich ochrana stala bezpředmětná a jejich peníze se používají na jejich vlastní destrukci je podivné. Není nikdo, vyjma rakouských politiků, kdo by nejenže nebezpečí politického islámu vnímal, ale také proti němu postavil účinnou hráz.

Ta zbabělost, to pohrdání vlastními občany velmi připomíná předválečné roky minulého století. Až z toho mrazí. Při současném vývoji ve Spojených státech nelze očekávat od NATO žádnou pomoc a pravděpodobný nový prezident Joe Biden, obdobně jak činil Clinton, bude spíše než ochranu členů NATO preferovat spojenectví s politickým islámem. Když se tedy ozývají hlasy, že porážka současného prezidenta USA Donalda Trumpa bude znamenat konec západní civilizace, tak to není až tak přehnané. (6) A to Donald Trump není žádný politický zázrak.

Mezi českými občany se už říká, že ten Putin bude Evropě ještě dobrý. (Pozn. Vladimir Putin, současný prezident Ruské federace) . Ať už je Putin totiž jakýkoliv, politický islám si v Rusku nepěstuje a jeho příznivce nechrání. Ale že by Ruská federace šla jen tak bránit tuto Evropskou unii lze s úspěchem pochybovat. O to větší je riziko vývoje v Evropě. Je proto čas hledat politiky, kteří nepřijímají prolhanou politickou korektnost a začnou vymezovat mantinely pro naše další přežití. A to všemi politickými a technickými prostředky.

https://pravyprostor.cz/mohl-by-politicky-islam-v-eu-zvitezit/

CZEXIT

2 hlasy

Fajt=zavilý zloděj,Zaorálek=Zavorálek,Zima=výsostně rektální rektorátní komouš.

1 hlas

Prezident má pravdu.

2 hlasy

A pokud nemá,platí bod č.1 ? 😍

0 hlasů

To je neskutečné. Evropská unie nám de facto chce zabránit v naší potravinové soběstačnosti. Další důvod, proč vystoupit z EU!

https://www.euportal.cz/Articles/42884-to-je-neskutecne-evropska-unie-nam-de-facto-chce-zabranit-v-nasi-potravinove-sobestacnosti-dalsi-duvod-proc-vystoupit-z-eu-.aspx
------
Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/francie-se-rozpada-premier-vyhlasuje-zakon-proti-islamistickemu-separatizmu/
------
Šokující VIDEO: Přítel se snaží chránit svou partnerku, když jsou napadeny skupinkou černých žen na letišti. Zaměstnanci letiště nedělali nic!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/kontroverzni-zpravy/sokujici-video-pritel-se-snazi-chranit-svou-partnerku-kdyz-jsou-napadeny-skupinkou-cernych-zen-na-letisti-zamestnanci-letiste-nedelali-nic/
------
Institut Billa Gatese: Co nejrychleji povolte masové přistěhovalectví muslimů a Afričanů do ČR

https://www.eurabia.cz/Articles/44247-institut-billa-gatese-co-nejrychleji-povolte-masove-pristehovalectvi-muslimu-a-africanu-do-cr.aspx

CZEXIT

1 hlas

Karierní komunista,rektor Zima,pěkně nasvícený dement.

2 hlasy

Nejde vzdy vyhrat! Opravdovy chlap umi prohrat!

0 hlasů

Ten opravdový chlap má být Zeman ? 🤣!!

2 hlasy

Zběsilost s jakou tady blijou ty svoje s.r.a.č.k.y. havlozmrdský hejtři je zarážející. Ten z.m.r.d. fajt by měl jít do basy za rozkrádačky a ne být profesorem.
Už jděte havlozmrdi do p.r.d.e.l.e.

5 hlasů

František Kytnar 20.07.2020 19:50
FAKYTR

Zběsilost s jakou tady blijou ty svoje s.r.a.č.k.y. havlozmrdský hejtři je zarážející. Ten z.m.r.d. ZEMANby měl jít do basy za rozkrádačky a ne být profesorem.
Už jděte havlozmrdi do p.r.d.e.l.e.KYTNARÉ ŠNEŠJDE

0 hlasů

František Kytnar 20.07.2020 19:50
FAKYTR

Zběsilost s jakou tady blijou ty svoje s.r.a.č.k.y. havlozmrdský hejtři je zarážející. Ten z.m.r.d. ZEMANby měl jít do basy za rozkrádačky a ne být profesorem.
Už jděte havlozmrdi do p.r.d.e.l.e.KYTNARÉ ŠNEŠJDE

1 hlas

P. Novák 20.7.2020 16:57
Zákon neřeší jakým způsobem má prezident posuzovat návrh na jmenování profesora. Prezident má možnost posuzovat návrhy na jmenování profesorů dle svého uvážení. Odmítnout jmenování profesora může i bez udání důvodu.

ruskaja svinka NOVÝ jako antonín Novotný a SE VAMP

1 hlas

Na argumenty nemaji intelekt, tak se uchylili jen k nadavkam. Ynteligenti.
A jeste k tomu podporuji pedofilii. KDO PODPORUJE EU, PODPORUJE UZAKONENI PEDOFILIE!!!
A UZ LEZE NA POVRCH, PROC NEKTERI BUDOU BRANIT EU ZUBY NEHTY... TESI SE, AZ BUDE JEJICH UCHYLARNA ZLEGALIZOVANA PSYCHOPATY V EU

CZEXIT

1 hlas

Někdo nadává,někdo kopíruje a rozšiřuje nesmysly,že Kocourku ? 🐽

3 hlasy

Když prezident republiky nerespektuje zákon a rozsudky soudů tak jak je mají respektovat ostatní občané?

5 hlasů

Ty tvoje soudy jsou nějací bozi?! Je to jen banda namyšlených patvorů, každý rozsudek od okr. po nejv. soud je jiný a tím se máme řídit?!

0 hlasů

A proto je tvuj Zeman buh a tvuj Bures nadclovek kterym se mame klanet a nechat je delat si co chcou ???

0 hlasů

Toto je vše co po Ovarovi zůstane lidem v paměti. Prohrané soudy o jmenování profesorů a o článku vlevo dole. Jinak zůstane po ožralovi jen smrad z cigaret a flašky od becherovky.

4 hlasy

Po tobě nezbyde ani ten pšouk,krákoro.

2 hlasy

ožralou ruskočínskou figurku na západě nebera nikdo vážně,ale SPD KSČM BABIŠ jo

2 hlasy

ožralou ruskočínskou figurku na západě nebera nikdo vážně,ale SPD KSČM BABIŠ jo

3 hlasy

ožralou ruskočínskou figurku na západě nebera nikdo vážně,ale SPD KSČM BABIŠ jo

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.